|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ukocen vrat
2.4.2021 18:02:45   
mati
Suzi, a onaj Krauterhof crveni i zeleni, jedan greje drugi hladi? Da pitaš u apoteci da li sme na vrat? Ja sam ih za kičmu koristila.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Ukocen vrat
2.4.2021 22:02:16   
smeško
Мени рекли, никако на врат. Мене мм масира кад се укочим, ињекције не помажу. Ја се кочим у врату и у лс делу кичме. Не боле ме зглобови, не знам да ли је повезано. Али ми трне лева рука и једна нога, зависи где је проблем. 


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Ukocen vrat
2.4.2021 22:04:25   
flamingos
Smeško,da,zavisi u čemu je problem.Najbolje je da se izvrši pregled,pa šta doktor preporuči to i da se uradi.


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Ukocen vrat
2.4.2021 22:20:23   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: smeško

Мени рекли, никако на врат. Мене мм масира кад се укочим, ињекције не помажу. Ја се кочим у врату и у лс делу кичме. Не боле ме зглобови, не знам да ли је повезано. Али ми трне лева рука и једна нога, зависи где је проблем. 




Све почиње од доњег дела леђа или карлице. И то што ти трне.

Сузи, имам крему коју мажем. Масер ми је рекао да мажем свако вече. Опушта мишиће.
Ти дуго седиш за рачунаром.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Ukocen vrat
3.4.2021 15:41:29   
smeško
Јесте, Сањице, нога од леђа, рука од врата. Чудесан микс. Дају ми да мажем леђа, а врат не.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Ukocen vrat
3.4.2021 15:47:33   
Sanjica26 RR
Ма ја редовно мажем и врат. Сјајну крему имам.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Ukocen vrat
3.4.2021 15:56:10   
vonavoj
Sanjice koju kremu imas..ja mazem na smenu zelenu i crvenu..sad ima i plava,moram da kupim..

I mene danas boli glava,od lopatice i vrata...Dunja,popi nesto tipa bensedin,bromic,to dajy kad sr ukocis.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Ukocen vrat
3.4.2021 20:09:49   
Ivanka 75
Ima na instagramu 

Drkatieclare
Medicinske vezbe, mislim da ima  i za ukocen vrat. 

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 3.4.2021 20:10:50 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Ukocen vrat
3.4.2021 20:18:08   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Sanjice koju kremu imas..ja mazem na smenu zelenu i crvenu..sad ima i plava,moram da kupim..

I mene danas boli glava,od lopatice i vrata...Dunja,popi nesto tipa bensedin,bromic,to dajy kad sr ukocis.


Писала сам Сузи. Моја сестричина једно јутро није могла да устане из кревета. Укочила се. Замислите дете се укочило. Водали су је не знам ни ја где. Нико неће да је масира, јер је дете. На крају је отац одведе код спортског лекара. И он јој препоручи крему, коју је и мени масер препоручио. Сестра јој је утрљавала неколико пута на дан. Попустило је.
Мени је масер рекао пре спавања да одрадим вежбице за леђа (која не радим) и да намажем крему. Мени баш опусти мишиће. Зове се beinwell gavez gel rapid.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Ukocen vrat
3.4.2021 20:18:36   
dunja RR
Juče mi je toliko bilo loše, mučnina ceo dan od tog bola u vratu, bol je bio u samom korenu vrata, pa se peo ka zadnjem delu glave.
I jutros, ništa, pojma nemam šta se desilo, i kako se sredilo. Nočas kada sam legla bilo je strašno, nisam nikako mogla da se namestim
Nisam mazala ništa, planirala sam danas da namažem melem koji imam od Sanjicinog tate, ranije nam je pomogao za razne bolove, ali eto jutros se sredilo.
Malo još osećam nelagodu kada okrenem glavu na levo, ali nije ni 100-ti deo kao juče i prekjuče. Namazaću Sanjicin melem večeras.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Ukocen vrat
3.4.2021 20:21:14   
Sanjica26 RR
Сузи, нисам ти то написала. Када имам болове у леђима, толико ме боли глава да је страшно, да ми се и повраћа. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Ukocen vrat
3.4.2021 20:21:45   
Ivanka 75
Taj gel je otkocio mm pre neku godinu. Na kosarci se okrenuo naglo sa loptom i cap, ukocen. Utrljavala sam mu taj gel i malo istezala misic jer je bas bio napet. 


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Ukocen vrat
3.4.2021 20:34:44   
smeško
Хвала вам!


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Ukocen vrat
3.4.2021 20:37:10   
mati
Ima nesto sto reklamiraju, Cold, kao zamrzava bol. Ali nisam zapamtila kako se zove.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Ukocen vrat
3.4.2021 20:38:14   
Ivanka 75
Dunja, verovatno je bilo potrebno da se misic opusti pa mu prijalo da prespava.



(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Ukocen vrat
3.4.2021 21:18:11   
flamingos
Dunja,drago mi je da si dobro.Opustio se mišić,trebalo mu je vremena.Zna to opasno da boli,ali baš.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Ukocen vrat
3.4.2021 22:01:19   
vonavoj
Znaci i ja bi trebalo da mazem svako vece...posto sedim ceo dan..mene ramena,lopatice bole..sve napeto.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Ukocen vrat
3.4.2021 22:02:23   
Sanjica26 RR
Да, да. А баш смо дисциплиноване Вонuser posted image
Само кад заболи.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Ukocen vrat
3.4.2021 22:03:27   
Ivanka 75
Ko ja sto pijem caj samo kad bas mooooraaam 😊


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Ukocen vrat
3.4.2021 22:15:24   
vonavoj
Onda bi i g*no namazala da prodje...ali ne moze nista onda da pomogne..

Danas mi je nalgesin forte pomogao..prekjuce brufen od 600 nista..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Ukocen vrat
3.4.2021 22:20:31   
dddaca
Sanjice, ta j gel sto mazes, da li jako mirise? U stvari, hocu da pitam da li mozes da ga namazes i da izadjes iz kuce, a da ne mirises na kilometar?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Ukocen vrat
3.4.2021 22:23:49   
Sanjica26 RR
Nikad nisam mazala kad sam izlazila kuce. Gel se maže i treba da sw ugrejes. On hladi i ne bi valjalo da se preznojis. Jak je miris. Sadrži pored raznih biljaka i mentol. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Ukocen vrat
3.4.2021 22:29:42   
mati
Von, meni je za jak bol kada mi nista drugo nije pomoglo, pomagao Panadol extra. Probaj, ako već nisi
Sanjice to što kažeš da treba vremena da deluje. Prošle godine za vreme korone sam mazala onu crvenu, ona greje. I ja je tako namazem i zaboravim. Onda pustim Dzejn i počnem da skackam, pa kad gel počne da deluje od mrda ja, upije koža, otvore se pore... Al ne odustajem. user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Ukocen vrat
3.4.2021 22:34:33   
dddaca
Da, da, poglrdala sam na netu sastav. I rekla bih po sastojcima da nije los, ali pomislih da kamfor i eukaliptus daju jak miris.
Ali nema veze, ako je efikasan. Mm ima cesto problem sa bolovima u ledjima, mogli bi da probamo. Do sad je koristio konjski gel, zeleni. I on hladi.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Ukocen vrat
3.4.2021 22:41:21   
vonavoj
Joj,mati,to je za mene kao bombona..sinoc sam i to popila..dzabe..

Definitivno mora da se redovno masira,maze, opustaju misici..a o vezbama da ne pricam.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here