|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li spavate sa bebom u krevetu?
30.4.2011 22:52:32   
Mala Loojka
Moj mali je spavao do 2ipo meseca sa nama.. Prvih mesec dana sam stavljala bebi korpu na nas krevet, pored mene, i njega u nju, a posle njega pored mene, i spavamo tako, bez problema... On malo siki pa zaspi... A sad reeeeetko... Tipa ujutru kad se probudi oko 6-7 stavim ga na siku cisto da opet zaspi, pa zaspim i ja... Ali imam miran san, i ne pomeram se, pa se ne brinem da cu da ga mlatnem ili slicno... A najjace mi bilo jednom kad je tako spavao pored i sikio, i ja zaspala i sanjam kako sam krenula na put ali se vracam jer me boli dojka uzasno, pa reko bolje da se pregledam da nije nesto strasno... I td... I ja se probudim a on siki i dalje... Mene to bolelo, pa u snu takodje user posted image


A evo vec par dana sam zaspi u krevecu, prst u usta, ja mu pevam i super :)

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Da li spavate sa bebom u krevetu?
30.4.2011 22:56:53   
nencydrew
Da, i meni se na krevetu nasiki pošteno, ja zadremam.Ovako bih bila neispavana.

(odgovor članu Mala Loojka)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Da li spavate sa bebom u krevetu?
30.4.2011 22:59:24   
sneza24
Kad je bio mali spavao je u krevecu ali sam ga prebacivala i kod nas po potrebi.Kad je bolestan ili kad lose spava.
A sad kako je veci spavamo zajedno jer mu je krevetac mali a bojim se da ga ostavim samog u velikom krevetu.user posted image

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu Mala Loojka)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Da li spavate sa bebom u krevetu?
30.4.2011 23:04:03   
nencydrew

IZVORNA PORUKA: sneza24

Kad je bio mali spavao je u krevecu ali sam ga prebacivala i kod nas po potrebi.Kad je bolestan ili kad lose spava.
A sad kako je veci spavamo zajedno jer mu je krevetac mali a bojim se da ga ostavim samog u velikom krevetu.user posted image



Ja ne mislim da stavljanje u krevet može da remeti kasnije odlazak u sobu, moja devojčica jedva čeka svoju sobu.Što neko reče-kasnije ćeš ih moliti da ih malo pomazišuser posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Da li spavate sa bebom u krevetu?
30.4.2011 23:04:47   
Mala Loojka

IZVORNA PORUKA: sneza24

Kad je bio mali spavao je u krevecu ali sam ga prebacivala i kod nas po potrebi.Kad je bolestan ili kad lose spava.
A sad kako je veci spavamo zajedno jer mu je krevetac mali a bojim se da ga ostavim samog u velikom krevetu.user posted image


Kako mu krevetac mali, kazu da bebe do 3. godine mogu da spavaju u njima...

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Da li spavate sa bebom u krevetu?
30.4.2011 23:05:34   
IVA 11
Nije nikad spavao sa nama u krevetu, a zadnjih dana neutjesno place zbog zubica, i kako ga stavim izmedju nas on se smiri i spava. I meni prija kad je sa nama, pogotovo kad se zguci oko mog stomaka, kao svih 9 mjeseci dok je bio u njemu. user posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Da li spavate sa bebom u krevetu?
30.4.2011 23:10:28   
nencydrew

IZVORNA PORUKA: IVA 11

Nije nikad spavao sa nama u krevetu, a zadnjih dana neutjesno place zbog zubica, i kako ga stavim izmedju nas on se smiri i spava. I meni prija kad je sa nama, pogotovo kad se zguci oko mog stomaka, kao svih 9 mjeseci dok je bio u njemu. user posted image




I meni.user posted image A osetim da je moja toplota smiri, i baš duže spava

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Da li spavate sa bebom u krevetu?
30.4.2011 23:13:51   
Brana
IZVORNA PORUKA: IVA 11

I meni prija kad je sa nama, pogotovo kad se zguci oko mog stomaka, kao svih 9 mjeseci dok je bio u njemu. user posted image

joj jesteuser posted image
a od skora je moj Laki poceo da se okrece i da me grli oko vrata i pribije svoju glavicu uz moju,ja se rastopim od miline...a ujutru nekad ali to je samo ponekad predje preko mene i legne izmedju mene i muza i njega zagrli...ih te miline!user posted image

< Poruku je uredio Brana -- 30.4.2011 23:16:33 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Da li spavate sa bebom u krevetu?
30.4.2011 23:19:23   
IVA 11
Ja volim kad je sa nama, a cak mi je neobicno zasto ranije nije trazio da bude sa nama nego sad kad ce 11 mjeseci user posted image Milina je stvarno, jos kad osjetite miris vase bebe, da je tu, da dise pored vas, nekako vas neizmjerna sreca i radost ispuni. user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Da li spavate sa bebom u krevetu?
30.4.2011 23:25:58   
Brana
joj jeste onaj miris bebe,tople male rukice,beskrajna energija koja se siri...uf divota..user posted image
Mozda je sada osetio potrebu nema veze sto ima 11 meseci ,bitno je da je maza mala, da oseca mamu i tatu i da hoce kod njih!user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Da li spavate sa bebom u krevetu?
30.4.2011 23:29:21   
Anoniman
Moja Nina neće user posted image ne voli da se gura sa nama.

(odgovor članu Brana)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Da li spavate sa bebom u krevetu?
30.4.2011 23:32:16   
Dada81
Ja i David od kako smo prešli sami ovde u dnevni ,on meni spava celu noć ,a meni je to straaaašno trebalo posle 8 meseci ne spavanja. U krevetcu nema dovoljno prostora ,a ovde mu znam ugledati noge kraj svoje glave user posted image Iskreno ,uživam sa njim i njegovom osmehu (mirisu koji opija ,na poseban način) i kada me ugleda kraj sebe ,mada se pitam hoće li on upotrebljavati onaj krevetac user posted image user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Da li spavate sa bebom u krevetu?
30.4.2011 23:34:14   
IVA 11
Haha, ako nece on hoce sledeci decko ili curica koje cete imati jednog dana! user posted image
I meni se to desava, on spava poprecno, a danas je prvi put spavao na stomaku user posted image , uvijek spava na ledjima ili bocno. user posted image

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Da li spavate sa bebom u krevetu?
30.4.2011 23:39:20   
Brana
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Moja Nina neće user posted image ne voli da se gura sa nama.

mozda ce kasnije hteti..user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Da li spavate sa bebom u krevetu?
30.4.2011 23:41:34   
Brana
IZVORNA PORUKA: Dada81

hoće li on upotrebljavati onaj krevetac user posted image user posted image

user posted image
mi smo nas sklopili i cekamo kada malo poraste da ga vratimo,mi smo uzeli onaj krevet-krevetac za svaki slucaj..da mogu kanije kada malo poraste da ga vratim u njega,ili sto Iva rece za drugo deteuser posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Da li spavate sa bebom u krevetu?
30.4.2011 23:43:28   
sneza24

IZVORNA PORUKA: Mala Loojka


IZVORNA PORUKA: sneza24

Kad je bio mali spavao je u krevecu ali sam ga prebacivala i kod nas po potrebi.Kad je bolestan ili kad lose spava.
A sad kako je veci spavamo zajedno jer mu je krevetac mali a bojim se da ga ostavim samog u velikom krevetu.user posted image


Kako mu krevetac mali, kazu da bebe do 3. godine mogu da spavaju u njima...


Nas krevetac je 120 cm a David ima sigurno preko 85 cm (nismo ga skoro merili pa neznam tacno) pa dok stavim ogradicu i jastuk i kad se on ispruzi ostane nesto malo prostora a i jako nemirno spava pa nema gde da se okrene.


_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu Mala Loojka)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Da li spavate sa bebom u krevetu?
30.4.2011 23:53:21   
sneza24

IZVORNA PORUKA: nencydrew


IZVORNA PORUKA: sneza24

Kad je bio mali spavao je u krevecu ali sam ga prebacivala i kod nas po potrebi.Kad je bolestan ili kad lose spava.
A sad kako je veci spavamo zajedno jer mu je krevetac mali a bojim se da ga ostavim samog u velikom krevetu.user posted image



Ja ne mislim da stavljanje u krevet može da remeti kasnije odlazak u sobu, moja devojčica jedva čeka svoju sobu.Što neko reče-kasnije ćeš ih moliti da ih malo pomazišuser posted image

Ni ja ne verujem da cemo imati prblem kod prelaska u svoju sobu nego se ja bojim da ga uopste ostavim samog u krevetu iako je u istoj sobi sa nama.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Da li spavate sa bebom u krevetu?
30.4.2011 23:55:12   
Dada81
Da ,to sam i ja mislila gledajući krevetac ,ima drugo da te iskoristi,boriću se za to user posted image
A,što reče ,Sneža ,ne verujem da bi on i sa dve godine mogao u ovaj krevetac ,moraću već da tražim altrenativu.user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Da li spavate sa bebom u krevetu?
30.4.2011 23:56:20   
madre
bogdana svako vece uspavam u nasem krevetu i kada ucvrsti san prebacimo ga u krevetac. nego, mi smo kupili prenosni krevetac duzine 100cm i uskoro cemo biti u problemu. ne znam sta cemo raditi kada mu postane maliuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Da li spavate sa bebom u krevetu?
1.5.2011 0:02:36   
Anoniman
I mi kao i madre. Zaspi kod nas u krevetu pa ga prebacimo u krevetac. Noću kad se probudi prebacim ga kod nas u krevet da sisa. Ako ne zaspim pre njega ja ga vratim u krevetac, a dešava se i da ostane da spava sa nama. 

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Da li spavate sa bebom u krevetu?
1.5.2011 0:05:49   
Dada81
Tako je ikod mene bilo,podojim ga ,pa kad učvrsti ,prenesem ga ,nekad uspevalo ,nekad ne .
Pa,poslužiće te još neko vreme ,onda će ona faza maženja user posted image
Nisam ni ja još sigurna gde ćemo i kako izabrati pravi krevet,niti je mali ,niti veliki za pravi krevet user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Da li spavate sa bebom u krevetu?
1.5.2011 0:07:37   
choopa choops
Ou jea user posted image

Dok je bio manji sam ga vracala, nakon svakog podoja. Pa sam ga jedno vrijeme pustala da spava sa nama pred zoru. I na kraju popustila skroz user posted image Karakter nema sta, ali krepana sam od umora...On legne oko 21-22h u svoj krevetac, spava tamo do 1-2-3h i nekad uspijem da ga samo nuna-nana vratim u krevetac (do sledeceg budjenja), ali najcesce mu dam da sisa i oboje nastavimo spavati kod nas.

A ovo sto kazete za miris bebe...i meni u pocetku fino mirise i ljubim ga i cmacem dok spava user posted image , ali nakon 654817187 budjenja popiiiiiiiiiip pa onda gundjam i kao vicem na njega user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Da li spavate sa bebom u krevetu?
1.5.2011 0:09:25   
AndreaK

IZVORNA PORUKA: New Mom

Nikad nije. Prvih 4 meseca je krevetić bio u našoj spavaćoj, a posle smo je preselili u njenu sobu. Držala sam se toga da to ne dopustim, ma koliko mi je bilo teško (mada, mm u 90 posto slučajeva je uzima i/ili vraća u krevetić, tako da nisam puno to osetila). Čim počne da pokazuje da drema, ide u svoje. Nisam želela da nauči da se uspavljuje na dojci, a ni da posle neće u svoj krevet.


Ovo je zaista za svaku pohvalu! user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Da li spavate sa bebom u krevetu?
1.5.2011 0:09:52   
Dada81
user posted image user posted image user posted image Choopa ,baš tako. Zato evo nas tu gde smo ,a mm se sam širi tamo na bračnom ,bojim se ,naviće se ...i mm i beba user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Da li spavate sa bebom u krevetu?
1.5.2011 0:12:49   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Dada81

user posted image user posted image user posted image Choopa ,baš tako. Zato evo nas tu gde smo ,a mm se sam širi tamo na bračnom ,bojim se ,naviće se ...i mm i beba user posted image


Mi smo svi skupa user posted image Tj. Larin krevet je odmah do naseg, pa kao nismo svi u istom krevetu, ali ne pitaj kakva mi je kicma user posted image user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dojenje: "Bubuljice" na bradavicam...
Neverovatno je koliko priroda pažljivo brine o svakom detalju! Pogledajte video o tome koliko su važne te sitne tačkice ...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here