|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Posuđe
14.5.2011 13:12:52   
dunja RR
a ha, kapiram, nema taj metalni rub, ova šerpa je neka stara

onda može u rernu, pravi mi se proja, super- hvala punoooo! user posted image

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Posuđe
14.5.2011 13:14:32   
jelena038
molim, i drugi put. ja inace cesto trpam serpe u rernu, mi sa juga volimo zapecena jela, na tafce, podvarak i sve iz zemljanih i tepsija user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Posuđe
14.5.2011 13:15:24   
jelena038
stavi spanac u proju user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Posuđe
14.5.2011 13:18:16   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: jelena038

stavi spanac u proju user posted image


zar može? a muž baš sada kupio spanać na pijaci, doneo pre minut (prepade me - kao da si vidovita user posted image ); aj stavi recept neki dobar, taj sa spanaćem, ako te ne mrzi; ima tema, evo je:

PROJA

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Posuđe
14.5.2011 13:52:38   
jelena038
eno, napisala sam ti. super bude sa spanacem.

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Posuđe
16.5.2011 20:46:55   
moja ciklama
ove gore šare su mi jedne od omiljenih, imam obe džezve, i ovo divno lonče za mleko..mm obožavam!user posted image a imam i okruglu tepsiju iz ove kolekcije!

< Poruku je uredio moja ciklama -- 16.5.2011 20:50:24 >


_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Posuđe
16.5.2011 23:00:49   
choopa choops
Ja imama ovakve dzezve sarene. Dobre su za kafu (vodu), ne i za mlijeko. A ta serpica koju ja imam i koja je ocajna je isto sa staklenim poklopcem, gledala sam sad na sajtu nema ih vise. Ali ista je kao ona sto je jelena postavila, samo je mala i skroz je zelene boje. Ne znam ja kazem opet nesto mi njihovo posudje i nije bas naj, naj. user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Posuđe
17.5.2011 13:58:59   
moja ciklama

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Ja imama ovakve dzezve sarene. Dobre su za kafu (vodu), ne i za mlijeko.


Jeste, ali ja od ovog lončeta, ništa bolje nisam našla, za podgrevanje dugotrajnog mleka, koje ne kuvam, pa iskustva u dobrodošla!


_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Posuđe
17.5.2011 17:01:45   
Lu
Moja ciklama, a mikrovalna?user posted image

E neko je gore spomenuo glinene posude, ja ima tu jednu tagaricu sa poklopcem, i stvarno ni krompir nije isti iz nje i vatrostalne a kamoli nešto drugouser posted image
A imam i ovu Tuperware, ni kapi masnoće nije potrebno, mada ja nikad ne stavljam masnoću u meso!
user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Posuđe
18.5.2011 5:38:24   
moja ciklama
Lu RR, meni baš treba tava, pa razmmišljam koju da kupim!
Koliko li košta, ova koju imaš?
Baš me privlači!
Ja sam posmatrala ovako nešto:
user posted image
user posted image
ali tvoja me je oduševila!

< Poruku je uredio moja ciklama -- 18.5.2011 5:42:42 >


_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Posuđe
18.5.2011 9:03:27   
Lu
Moja ciklama, ova glinena posuda je super, za to se nećeš pokajati i nisu ni skupeuser posted image
A ova donja ti je od emajla koliko ja vidim, to se lijepi i zagara 100%, osim ako ne staviš 2 dcl  uljauser posted image
A ova moja od tuperware je preskupa skoro 100e ali je dobra, ja sam  radila sa tim pa sam je dobila povoljno.
Jedino što još imam želju da sebi kupim silikonski pekač za kolače ili kruh, imala sam priliku da ispečem kolač u njima,e to je super stvaruser posted image
user posted image

user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Posuđe
18.5.2011 9:34:26   
vukosava
odkad imam malu bebu ovo mi je omiljeni escajg:

user posted image

tanjiri:

user posted image

omiljene case:

user posted image
user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Posuđe
18.5.2011 9:47:10   
Didy
Vukosavauser posted image user posted image .
Lu, ja imam silikonski kalup za mafine kao na slici što si postavila. Pečem proju u tome. Nije mnogo praktično, jer se savija u rukama, pa ne možeš npr. da naliješ smesu i onda da ubaciš, jer se kalup sav ugiba. Onda moram da izvadim žicu iz rerne, stavim kalup na žicu, tek tako nalijem i onda zajedno sa žicom vratim u rernu. Isto i kad vadim iz rerne, moram zajedno sa žicom da izvadim, pa tek onda da istresam projice iz kalupa.user posted image Nadam se da si razmela o čemu pričam.user posted image Uopšte nisam razmišljala o tome kad sam ga kupovala. Da jesam, ne bih ga uzela. Sa druge strane, ništa se ne lepi za njega. Ja stavim kap ulja, a mislim da se i bez toga ne bi zalepilo.
Moja mama je luda za taperverom i ima sto raznih čuda. Ti u njemu pečeš u rerni stvari? I greješ u mikrotalasnoj? Nikad mamu nisam to pitala.user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Posuđe
13.6.2011 8:31:42   
smeskicTB
devojke, cao!
imam dva pitanjceta za vas..

dragi mi je jos odavno kupio u vranju pekace, zemljane....jedan veci i sest malih..i nisma ih koristila do sada..tada su mu rekli d atreba pre koriscenja da se stavi so i voda stavi u rernu, provri i onda dalje odrzava, koristi..kakvo je vase iskustvo, da li ste to radile?
jedino sto na velikom nemam poklopac, pa necu prepunjati..brinem zbog prskanja..

drugo pitanjce se odnosi na luminijeru tupperware-da li je imate, kako je koristite, sta spremate u njoj?
dobila sma je od tetke i nju bih krneula da koristim..

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Posuđe
14.6.2011 7:52:41   
moja ciklama
ja sam, zemljane pekače namazala obimno mašću i pekla na 50, dok se nisu osušili..kasnije ih normalno koristila!

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Posuđe
14.6.2011 8:42:26   
smeskicTB
ciklamice, hvalaa!
nisam znala za taj nacin!
zapravo do sada nisam pripremala zemljano posudje.user posted image

juce me dragi obradovao metalac djuvecarom, dzezvom i tiganjom za palacinke!
moje srecee!

a smeknula sam jos 2-3 serpice (trebaju nam manje)+neku tepsiju.

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Posuđe
14.6.2011 15:36:41   
moja ciklama

IZVORNA PORUKA: smeskicTB


juce me dragi obradovao metalac djuvecarom, dzezvom i tiganjom za palacinke!
moje srecee!


user posted image user posted image user posted image za dragog!

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Posuđe
14.6.2011 15:54:15   
PoisonEve
Ako neko zna gde bi mogla da nadjem crne cetvrtaste plitke tanjre mnogo bi mi pomogao!user posted image

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Posuđe
14.6.2011 16:48:34   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: moja ciklama


IZVORNA PORUKA: choopa choops

Ja imama ovakve dzezve sarene. Dobre su za kafu (vodu), ne i za mlijeko.


Jeste, ali ja od ovog lončeta, ništa bolje nisam našla, za podgrevanje dugotrajnog mleka, koje ne kuvam, pa iskustva u dobrodošla!



Ja imam male teflonske serpice, nisu neke poznate, italijanska marka (2000 ultra? Tako nesto). Uvijek u tome podgrijavama jer mi u ovim sarenim zagori dno svaki put user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Posuđe
15.6.2011 13:02:15   
moja ciklama

IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Ako neko zna gde bi mogla da nadjem crne cetvrtaste plitke tanjre mnogo bi mi pomogao!user posted image


Bili su u Tempu, kada sam poslednji put bila!

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Posuđe
9.8.2011 13:04:11   
Snelle
Planiram već duže vreme da kupim tiganj, ili nešto slično u šta prilikom pečenja, prženja nije potrebno staviti ulje. Ima li ko preporuku?

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Posuđe
9.8.2011 13:11:49   
Alexis79
Meni je super onaj grill tiganj .Ja ga samo premazem nauljenom salvetom i pecem meso.
Nisam probala bas onako na "suvo" ,ali malo je to ulja sa kojim ga premazem .

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Posuđe
9.8.2011 13:42:49   
Anoniman
Ja u amc posuđe ne stavljam masnoću. Ubacim šniclu, poklopim i ono se peče u svom soku.
A ni na teflon uglavnom ne mora da se stavi, ako je dobar tiganj.

(odgovor članu Alexis79)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Posuđe
9.8.2011 13:52:37   
Brand new mama
Mi sto godina kupujemo gril tiganj i nikako da se odlučimo-mm hoce od tuča. A za teflon-slusala sam da je ipak bolje na teflon baciti bar mrvicu ulja jer se sam brzo zagrije do granice kad ispusta kancerogene gasove(panicar sam,sta cuuser posted image )

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Posuđe
9.8.2011 14:11:08   
Anoniman
Teflon nikada, ali nikada ne uključujem na jaku vatru, dakle na skali od recimo 1-6, najjače za teflon mi je 4.

(odgovor članu Brand new mama)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Faširane snicle
Ringerajin kuvar: Maraj
Riba na pireu od graška
Ringerajin kuvar: 17 joka



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here