|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Posuđe
2.11.2013 12:39:53   
Štetica
Ivanka pogledaj na njihovom sajtu Inox posudje,dosta je povoljnije od tog u Ideji a posudje je 100% isto(strina mi radi u Metalcu). Ta "marka"sto su izbacili je namenski za Ideju. Isto kao i Blu line sto je bio za metro. Ja imam njihovu djuvecaru i tiganj za palacinke sa keramickim premazom i mogu ti reci da mi je bolje od Delimana.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Posuđe
2.11.2013 13:29:49   
Ivanka 75
Stetice, zato vas i pitam, da li da dajem pare za nesto sto je isto sa onim u radnjama a jeftinije je.
Hvala na strucnom savetu Stetice user posted image
Imam ja njihovo inox (ne znam kako se zove kolekcija) i veoma sam zadovoljna, i tiganj za palacinke.
Njihov vok sam upropastila, slycajno ga stavila na vrelu ringlu i poceo da se odlepljuje pa sad sluzi samo za kokice user posted image

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Posuđe
2.11.2013 13:53:05   
Štetica
Ivanka meni je 99% posudja Metalac,serpe su u rasponu od 0,5l do 40l koju koristim za dzem i ajvar. Jedino mi se ona linija masiv nesvidja( crno sa belim tackicama),to mi u princiu sve zagoreva. A sto se tice ovog posudja u ideji i inox verzije jedina razlika je u poklopcu,ovoj u ideji ima na drski poklopca zleb za varjacu dok klasican inox nema.A i jedno i drugo se radi u klasi 18/10 nerdjajuci celik. Stim da je to u Ideji skuplje oko 1000-1500 din,na popustu nego u Metalcu po redovnoj ceni. Prati Metalac online akciju i izeces istu serpu za duplo manje pare.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Posuđe
2.11.2013 14:21:00   
Ivanka 75
Hvala Štetice user posted image

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Posuđe
8.11.2013 17:30:23   
Štetica
Juce sam u Gorenju gledala njihovo posudje od inoxa,i mogu vam reci da sam se zaljubila na prvi pogled. Tako je dobro uradjeno a i trenutno je akcija kod njih,tako da ispadne jeftinije od Metalca. Cekam platu pa da kupim tiganj i serpu,mada mi je mm skoro rekao da ce me izbaciti iz kuce ako donesem kuci jos neku serpu ili lonac. Ccccc


_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Posuđe
8.11.2013 18:20:26   
jole82
Ja već više od decenije koristim isključivo AMC posuđe i više sam nego prezadovoljna user posted image
Jeste koštalo ko đavo al sve se isplatilo..šerpe nisu mrdnule..neuništive su, a boga mi i teške.. samo sam skoro dokupila još jedan poklopac za ekspres kuvanje koji je i novi model i mnogo je laksi od starog za korišćenje..
Sve se brzo spremi i na mnogo manjim t od klasičnih šerpi jer dugo drže toplotu...ukus hrane neću ni da pominjem...ko ga ima zna o čemu pričam
I beki kuvam u maloj šerpici i dinstam joj sa bukvalno kap ulja jer je maslinovo zdravo..a može i bez ulja na maloj t..
No da ne ispadne sad da reklamiramuser posted image neću više da se falim user posted image

< Poruku je uredio jole82 RR -- 8.11.2013 18:21:24 >


_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Posuđe
8.11.2013 18:36:03   
Štetica
Jole isla sam na prezentaciju za AMC,fenomenalno je,posebno za osobe poput mene,koje vise vole dobru serpu nego neznam kakve cipele. Samo kad bih mom dragom pomenula 650€ za komplet serpi mislim da bih odmah dobila razvod braka a ne serpe. Skoro je komentarisao da sam posla da kupim patike a kuci se vratila sa loncem od 15l,al sta cu kad volim.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Posuđe
8.11.2013 18:39:33   
jole82
Hehe..Šteti onda mu traži samo za tiganj...možeš i manji pošto je i on ko tuč..pa ako ne da pare, mlatni ga tiganjem..posle mu ispeci palačinke i menja mišljenje garant user posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Posuđe
8.11.2013 18:43:07   
lesica
Ja neću da se javljam... mislim ja sam Šteticin tip user posted image ali kad volim šerpe, lonce, poklopce. I da uglavnom mi je sve metalac emajlirano posuđe, mada imam i neke inox šerpe ko zna koje marke ( dobili smo to za useljenje ili mladence... tako nešto) Uglavnom, sve se to maksimalno koristi.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Posuđe
12.1.2014 23:18:33   
Milosh84
Hteo bih samo da vam kazem da se cuvate marke Delimano ima mnogo falsh keramicke posude kkao sto su sherpe i tiganji.
Ja lichno sam kupio okolo 6 njihovih proizvoda i samo wok mi je original nazalost.
Morate obratiti paznju na nadpis ORIGINAL CERAMICA na samom tiganju ili sherpi.
Pozdrav svima

< Poruku je uredio Ana RR -- 12.1.2014 23:21:58 >

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Posuđe
19.8.2014 13:46:44   
branki*
nisam neki zaludjenik za posudjeuser posted image
dobili ovaj komplet za svadbu BERGHOFFERuser posted image i odlican je,imam komplet vatrostalnog posudja,par serpi iz metalca i teflonske tiganje.to je uglavnom to.i neke pekace koje mi poklonila mama.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Milosh84)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Posuđe
19.8.2014 13:52:06   
bubulence
branki izlgeda odlicno!
u mojoj kuhinji je uglavnom zastupljen metalac, i 3-4 cepter serpe koje sam maznula od mame.
zadovoljna sam sa obe marke.
jedino mi je tiganj za palacinke nn porekla i star preko 30 godina ali pece palacinke za sve pare user posted image . 2-3 puta sam kupovala nove tiganje i eno ih lepo mi skupljaju prasinu u ostavi.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Posuđe
19.8.2014 13:57:29   
Peace*

IZVORNA PORUKA: branki

nisam neki zaludjenik za posudjeuser posted image
dobili ovaj komplet za svadbu BERGHOFFERuser posted image i odlican je,imam komplet vatrostalnog posudja,par serpi iz metalca i teflonske tiganje.to je uglavnom to.i neke pekace koje mi poklonila mama.


Identičan set sam ja dobila za svadbu.
Malu šerpicu sa ušima sam donela na posao, otpalo joj jedno uvo.
Drugu malu sa dugačkom drškom i dalje imam kod kuće.
Tiganj me nervirao jer mi se sve lepilo, pa sam htela da bacim, uzela ga baka i koristi ga. Veliku i srednju šerpu, kao i cediljku (šerpu sa rupama) i dalje imam kod kuće.
Na poklopcima se pokvarilo ono za temperaturu, ali i dalje služi svrsi kao obični poklopci. user posted image
Generalno zadovoljna.
Mnogo sam zadovoljnija time nego ovim belim keramičkim sudovima ...

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Posuđe
19.8.2014 14:02:20   
branki*
kako ti se lepilo,meni se ne lepi nistauser posted image doduse,ja sam pocela da ga koristim tek od kako smo se uselili u novi stan,znaci od maja ga koristim,za sad je kao novo stvarno,ne zagoreva mi i svidja mi se sto skroz stavim poklopac i nista ne kipi,a kod ovih drugih uvek moram da ostavim malo otklopljeno jer kipi.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Posuđe
19.8.2014 14:06:34   
Peace*
Više se ne sećam, ali mislim da mi se jednom nešto valjano zalepilo i da je tada počeo belaj.
Samo u tiganj se lepilo, u ostalo se ne lepi.
Ne znam ni sama, a baš sam bila tužna jer mi je odgovarala i veličina i oblik, i sve.
Kažem, baš baš zadovoljna.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Posuđe
19.8.2014 14:15:25   
branki*
pa,to je,ver je fora da cim jednom zagori,onda krene da lepi na tom mestu.i ja sam zadovoljna za sad.
moja mama je manijak za posudje,stalno bi nesto kupovala i nikad joj nije dosta,da joj se nadje,neka ima,kaze da tu uopste ne licim na njuuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Posuđe
8.2.2015 0:31:40   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: smeskicTB


koje grill tiganje koristite, imate preporuku, gde i po kojoj ceni uzeti?
sta u njima spremate?



Evo da i ja pitam isto - šta i kako spremate u gril tiganjima?

Razmišljam da uzmem OVAJ na akciji je sada.

A valja li čemu OVAJ ?


< Poruku je uredio dunja RR -- 8.2.2015 0:44:04 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Posuđe
8.2.2015 15:32:49   
dunja RR
Još bih uzela i modle za mafine, isto su na akciji, pa se dvoumim ili ti troumim između OVIH, OVIH i OVIH. Domećice dajte savet :) Možda da uzmem ta prva dva, jedan sa više jedan sa manje modlica, ali su ove druge u obliku cveta pa nisu iste? Ili da uzmem poslednje dve?

< Poruku je uredio dunja RR -- 8.2.2015 15:33:29 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Posuđe
8.2.2015 15:38:36   
mama krava
Dunja, ja svakako podmazujem taj pleh (ja imam onaj od 12 rupa) kad pecem projice u njemu, a kad pecem mafine, obavezno stavim one papirice. Sve zavisi sad da li preferiras odredjeni oblik!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Posuđe
8.2.2015 15:44:53   
milicicak
Dunja, meni su ovi mali kalupcici su strasno zgodni i prakticni za slavlja, ja tad u njima pecem proju npr, cak i pravim cufte u njima... Cini mi se da su oni u obliku cvetica neprakticni za pranje...

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Posuđe
8.2.2015 16:17:50   
dunja RR

Hvala drage, znači cvet otpada, a sada da li da uzmem ovaj sa više ili manje kalupa, hm??

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Posuđe
8.2.2015 16:25:17   
milicicak
Ako mozes, uzmi oba :)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Posuđe
8.2.2015 19:33:34   
jess021
Dunja, ja imam delimano gril tiganj i uglavnom grilujem meso, povrce, sampinjone...vise ga koristim leti. U toku pecenja toliko pocrni, da sam posle prvog koriscenja mislila da cu ga baciti, ali se to sve super opere. Ja sam zadovoljna.klik
Kad ga koristim, podmazem i dobrooo ugrejem i onda meso dobije one sare kao sa rostilja.

< Poruku je uredio jess021 -- 8.2.2015 19:35:05 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Posuđe
8.2.2015 19:45:02   
Sanjica26 RR
Dunja najbolje da kupis silikonske modle. One su super prakticne. Videla sam to kod nase Torbice kad sam bila kod nje. Sad i ja imam njih. Uopste ne moras da podmazujes

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 8.2.2015 19:47:36 >

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Posuđe
8.2.2015 19:50:05   
dunja RR

Sanjice gde si uzela silikonske?
Čitala sam da je neko pisao na početku ove teme da mu se silikonske nisu dopale jer se savijaju pod težinom smese, jel to tačno?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Posna pesak torta
Ringerajin kuvar: Maraj
Pšenični griz sa voćem
Ringerajin kuvar: little_one



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here