|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ko je "muško" u vašoj zajednici...
13.5.2011 18:00:24   
Anoniman
Ja pod "musko u zajednici" podrazumevam i kucne poslove, poput elektrike, tehnike, vodoinstalacija, itd. A podrazumevam i to sto je Nina pisala u prvom postu, neko vodjstvo u kuci. Tj, to mislim da obuhvata ova tema, a ne kako je kod mene ili kako ja mislim da bi trebalo da bude.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Ko je "muško" u vašoj zajednici...
13.5.2011 18:04:36   
Lu
Ne zaboravite da imamo i ove teme:

DA LI VAŠI MUŽEVI BEŽE OD OBAVEZA
KUVAJU LI VAM VAŠI MUŽEVI
VASPITANJE MUŽEVA
ZAMENA ULOGA
itd...user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Ko je "muško" u vašoj zajednici...
13.5.2011 18:06:46   
indy_25
Mi se uvijek dogovaramo mada se osjeti da je on musko i glava kuce sto mislim i da pripada muskarcu a ja se mogu samo slagati ili ne slagati. On sve poslove obavlja racune placa ide u kupovinu brine isto za djecu dobro gleda stanove U Bosni da kupi ja samo mogu reci jel se meni svidja ili ne svidja itd. Al uglavnom me poslusa kad nesto on hoce a ja necu pa ja polako sa njim ,nisam ono da mu kazem e moras tako.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Ko je "muško" u vašoj zajednici...
13.5.2011 18:27:59   
jance
kad je moja mama umrla, i musko i zensko u kuci smo bile moje sestre i ja. radile smo bukvalno sve, od kuvanja do "popravljanja" elektricne instalacije, kupovine i svega ostalog.
kad smo se mm i ja uzeli, jasno sam mu rekla samo jednu stvar: ja definitivno ne znam sa parama, pa ako si ikako bolji, ti preuzmi molim te! sto je on i prihvatio. bunio se poneki put, a i ja sam se trudila da ucestvujem koliko mogu, pa sam evo vremenom vec i naucila nekako da budem makar dobar savetnik u trosenju ako ikako mogu. mada on celu stvar sa finansijama radi jako dobro moram da priznam.
sto se ostalih stvari tice, popravke po kuci radi, al se trudim da to bude nekako usput uvek, jer se svaki put iznervira pa iznervira i mene onda.


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Ko je "muško" u vašoj zajednici...
13.5.2011 18:37:33   
anuksunamun
kakvo cudno pitanje :):):)cuj ,ko je muskop,a valjda onaj ko ne nosi grudnjak,i nije dusevno oboleo od briga...

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Ko je "muško" u vašoj zajednici...
13.5.2011 18:39:53   
jance
IZVORNA PORUKA: anuksunamun

onaj ko ne nosi grudnjak,i nije dusevno oboleo od briga...


user posted image user posted image tacno


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Ko je "muško" u vašoj zajednici...
13.5.2011 18:41:48   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: jance

IZVORNA PORUKA: anuksunamun

onaj ko ne nosi grudnjak,i nije dusevno oboleo od briga...


user posted image user posted image tacno

pominjati polne organe ...nekako mi je degutantno ,na ovoj temi...a posto ja nekad obitavam u njegovim boksericama...jedino je grudnjak taj koji ne mozemo da podelimo...

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Ko je "muško" u vašoj zajednici...
13.5.2011 22:10:39   
Brana
Musko je onaj ko ima m..da i cvrstu rukuuser posted image
Salim se,kod nas je sve zasnovano na bazi dogovora,to vazi i za kucne poslove...naravno da zastitnicki stav prema porodici ima muskarac pa u skladu sa tim tako je i kod nas,mm se ponasa zastitnicki i gleda da se postavi kao oslonac i stub prema svojoj porodici...user posted image

< Poruku je uredio Brana -- 13.5.2011 22:12:34 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Ko je "muško" u vašoj zajednici...
13.5.2011 22:19:08   
choopa choops
MM ponekad ima momente, pa ja preuzmem tu ulogu brkajlije user posted image Srecom ne desava se precesto, ali kad god se desi bas me nervira.

Ja mislim da je tu vise problem kako su oni odgojeni, ali i kako smo se mi (zene) postavile. Recimo moja svekrva i dan danas ako zajedno rucamo, se ustaje od stola da donese casu vode djeveru, njegovoj djeci... Isla je po njih u skolu kolima svaki dan ( i u srednju skolu), kod doktora da ne pricamo...ne znam kad su njih dvojica (mm i djever) otisli sami kod dr prvi put. Valjda kad su se ozenili user posted image I tako dalje, ne padaju mi sad na pamet sve sitnice. Znaci oni se naviknu na taj stil zivota i onda naravno ocekuju da nastave istm tempom kad se ozene. MM je naisao na user posted image (mene) koja nisam prihvatila takva pravila igre, a moj djever je sebi nasao user posted image user posted image koja igra kako on kaze. Znaci nema pranja sudja brale, jer je to zenski posao, kuvanje??? ma kakvi ni slucajno pa da ga neko vidi, sramota user posted image i tako ispade da se uz malu korekciju moze uraditi puno toga so se tice muskog karaktera, ali ipak ne treba ocekivati  previse user posted image

Tako da razumijem kad kazete da nekad vi morate da povucete 'veci teret' jer se i nama nekad to desava. Ne znam kako rjesiti problem nazalost. Pustiti ih da odrastu? user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Ko je "muško" u vašoj zajednici...
13.5.2011 22:58:04   
Anoniman
Samo da se nadovežem na početak teme:
mm je danas pustio brkove user posted image - otpustio je dadilju bez moje pomoći!!! user posted image
E takvog ga volim user posted image

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Ko je "muško" u vašoj zajednici...
14.5.2011 1:36:36   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Brana

Musko je onaj ko ima m..da i cvrstu ruku

user posted image user posted image user posted image testise nemam al hrabrija sam od vecine muskaraca koje poznajem user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Ko je "muško" u vašoj zajednici...
16.5.2011 20:03:55   
bebać

IZVORNA PORUKA: n i n a

Ili: "Idem preko da pobijem govna, i gotova stvar!!!" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image E moj Radovane..... user posted image user posted image user posted image



jao što se nasmijauser posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Ko je "muško" u vašoj zajednici...
16.5.2011 21:55:32   
Brana
IZVORNA PORUKA: vukosava


IZVORNA PORUKA: Brana

Musko je onaj ko ima m..da i cvrstu ruku

user posted image user posted image user posted image testise nemam al hrabrija sam od vecine muskaraca koje poznajem user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image ali zato imas cvrstu ruku..user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Ko je "muško" u vašoj zajednici...
16.5.2011 22:48:59   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: n i n a

Samo da se nadovežem na početak teme:
mm je danas pustio brkove user posted image - otpustio je dadilju bez moje pomoći!!! user posted image
E takvog ga volim user posted image



Bravo za brka! user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Ko je "muško" u vašoj zajednici...
17.5.2011 4:38:35   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Brana

IZVORNA PORUKA: vukosava


IZVORNA PORUKA: Brana

Musko je onaj ko ima m..da i cvrstu ruku

user posted image user posted image user posted image testise nemam al hrabrija sam od vecine muskaraca koje poznajem user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image ali zato imas cvrstu ruku..user posted image



ki kamen user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Ko je "muško" u vašoj zajednici...
17.5.2011 4:42:58   
vukosava

IZVORNA PORUKA: jance

kad je moja mama umrla, i musko i zensko u kuci smo bile moje sestre i ja. radile smo bukvalno sve, od kuvanja do "popravljanja" elektricne instalacije, kupovine i svega ostalog.


sad kad malo razmislim, pa mozda ima veze i sa tim da mi je tata umro kad sam imala 17 nepunih a imam dve sestre. postala sam vozac u kuci na duge staze sa 18, a popravljale smo po kuci srednja sestra i ja sta god da smo mogle... imala sam bisera, npr kosila sam travu oko kuce, kopala, radila svakojake muske poslove user posted image

ma sve zavisi od roditelja, da li te ubace u masinu ili ne. ja i moja srednja sestra nema sta nismo radile po kuci, al zato najmladja (mene 10 godina) ima teoriju, sta ce joj da zna da kuva kad muskarci vole lepe zene pa ne moraju da kuvaju (ne znam samo jel misli da nas druge dve onda nismo lepe kad znamo) user posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Ko je "muško" u vašoj zajednici...
17.5.2011 4:44:19   
vukosava
a to oko tehnike - pa ima nas zena inzenjerki i to sto se razumemo u popravljanje i tehniku mislim da nas ne cini muskarcima nego tehnicki pismenim zenama user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Ko je "muško" u vašoj zajednici...
17.5.2011 4:49:55   
vukosava
kad malo se posvetim temi - u mojoj kuci je matrijarhat, ja jesam glava kuce, al sam i dalje zensko a on musko user posted image

pare zaradjujem, racune placam, stanove biram, organizujem sve, sklapam, povezujem, popravljam, rintam celi dan i noc hehe. i zezam se sa muzem - tvoje je da mi budes lep user posted image zezam se... radi on mnogo toga drugog sto ja ne radim ...

al tvrdim i dalje da sam zensko a ne musko u vezi. samo zene nece da priznaju ko je pravi sef - kako kod nas vole da kazu - kicma porodice user posted image

< Poruku je uredio vukosava -- 17.5.2011 4:50:54 >

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Ko je "muško" u vašoj zajednici...
17.5.2011 8:07:42   
oxy7
Vuki, oduševljavaš me, stvarno!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Ko je "muško" u vašoj zajednici...
17.5.2011 11:15:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: vukosava

kad malo se posvetim temi - u mojoj kuci je matrijarhat, ja jesam glava kuce, al sam i dalje zensko a on musko user posted image

pare zaradjujem, racune placam, stanove biram, organizujem sve, sklapam, povezujem, popravljam, rintam celi dan i noc hehe. i zezam se sa muzem - tvoje je da mi budes lep user posted image zezam se... radi on mnogo toga drugog sto ja ne radim ...

al tvrdim i dalje da sam zensko a ne musko u vezi. samo zene nece da priznaju ko je pravi sef - kako kod nas vole da kazu - kicma porodice user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Vidi, ja se depiliram, nosim suknje, šminkam se, radim tipične "ženske"poslove user posted image user posted image user posted image tako da je očito kad nas vidiš ko je ko user posted image
Ali moja je presudna, ja donosim odluku o svemu!!! On se samo slaže - kaže: kako ti kažeš, meni je svejedno user posted image Takav neki čovek, šta ću! Mislim, i dadilju je otpustio ,jer sam mu ja rekla da to uradi.... Ali je uradio user posted image
Ja eto ne mogu reći da je on šef kuće i kičma porodice, jer oboje zarađujemo, sarađujemo, a ja dovodim stvari do cilja user posted image
Mada, jurio je miša jednom dok sam ja stajala na stolici i vrištala user posted image user posted image user posted image Vidiš, to sam zaboravila! Cccc

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Ko je "muško" u vašoj zajednici...
17.5.2011 11:49:22   
lanajelena
Kako koji dan user posted image  (mm stalno govori da sam ja trebala da se rodim kao musko user posted image )

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Ko je "muško" u vašoj zajednici...
18.5.2011 9:30:35   
vukosava
ja mislim da su to sve stereotipi i da to uopste nije vazno... a musko i zensko je pol po rodjenju a to kako ko sta radi danas je sve vise univerzalna stvar

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 47
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here