|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
3.6.2011 0:23:53   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Mlađa je od mene 7 godina i jako sam je makljala kad je bila mala. Posle je ona mene makljala kad je ušla u pubertet, terala mi momke. user posted image



Jbg ko ne plati na mosti, plati na ćupriji user posted image

Inace, vratila sam se da kazem (i naravo odem OT) da me naslov teme neodoljivo podsjeca na onu reklamu Kupujemo plazmu moja mama, tata i ja! user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
3.6.2011 0:24:32   
Sanjica26 RR
Slobodno reci. Sad cu ja na spavanjeuser posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
3.6.2011 0:25:58   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Snelle

Kako ste lepo krenule vas dve da iznosite mane svojih sestara dođe mi da rečem i ja jednu-dve, ali ne smem, može da pročita user posted image


Pisi kao Anonimna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
3.6.2011 1:04:43   
liliana
Ja imam brata mlađeg 5 god.  Najboljeg brata na svetu!!! Šta da kažem:on je duša mojee duše, srce moga srca, sjaj moga oka...

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
3.6.2011 1:10:51   
IVA 11
Imam sestru i brata po ocu. Po majci sam jedinica. I jako ih volim kao da smo od iste majke, bez obzira na sve medju strarijima sto je bilo, mi se volimo, postujemo, pomazemo, savjetujemo, i njegujemo nasu ljubav iako smo se upoznali prije 10 godina. Jer, krv nije voda!

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
3.6.2011 1:12:05   
liliana
Prijo, rasplaka me!user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
3.6.2011 1:15:03   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: IVA 11

Imam sestru i brata po ocu. Po majci sam jedinica. I jako ih volim kao da smo od iste majke, bez obzira na sve medju strarijima sto je bilo, mi se volimo, postujemo, pomazemo, savjetujemo, i njegujemo nasu ljubav iako smo se upoznali prije 10 godina. Jer, krv nije voda!

user posted image Divno.


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
3.6.2011 7:59:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: liliana

Ja imam brata mlađeg 5 god.  Najboljeg brata na svetu!!! Šta da kažem:on je duša mojee duše, srce moga srca, sjaj moga oka...

I evo kako sestra voli brata.user posted image
Neverovatno je da je ljubav sestre prema bratu jedna od najacih ljubavi na svetu. U nekim kulturama je cak ispred ljubavi majke prema detetu.
Da, ono u sta sam sigurna jeste da brat sestru nikada ne voli onoliko koliko ona voli njega.
Iva, moja sestra od tetke takodje ima brata po ocu koga je upoznala sa 12 godina i bas se vole.user posted image

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
3.6.2011 8:08:33   
indy_25
Imam brata zao mi je sto ih nemam jos sestara i brace, pa je i to jedan od razloga zasto hocu jos djece user posted image Svadjali smo se dok smo bili mali nije puno razlika medju nama.Lud je za mojom djecom i dusa moja kad sam davno imala probleme sa ex m on ga je zvao i branio me moj bivsi muz nije smijo da pisne. Dosta je zivco na tatu user posted image Ja ga volim takav kakav je. Nismo nesto bas previse vezani vise to onako drzimo u sebi ne cmacemo se stalno i grlimo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
3.6.2011 8:09:06   
mirks

Da, ono u sta sam sigurna jeste da brat sestru nikada ne voli onoliko koliko ona voli njega.



ne slazem seuser posted image ...brat samo ne pokazuje ljubav na nacin na koji sestra pokazuje...pa se zato izgleda tako i uvrezilo  takvo visevekovno poimanje bratsko-sestrinske ljubavi u nasoj balkanskoj kulturiuser posted image

< Poruku je uredio mirks -- 3.6.2011 8:10:20 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
3.6.2011 8:10:55   
Anoniman
Ja uopste ne mislim na pokazivanje ljubaviuser posted image

(odgovor članu mirks)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
3.6.2011 8:16:31   
mirks
IZVORNA PORUKA: verolino

Ja uopste ne mislim na pokazivanje ljubaviuser posted image


da ali je to pokazivanje ljubavi stvorilo zamenu za ljubav samu pa vazi generalno misljenje da sestra vise voli brata nego brat sestru...sto uopste ne mora da bude tako...shvatila sam ja sta si ti mislilauser posted image ...

ja to iskustveno kazem ...sve je relativno...od slucaja do slucaja


< Poruku je uredio mirks -- 3.6.2011 8:18:41 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
3.6.2011 8:19:38   
Anoniman
Ja mislim da to nije generalno shvatanje. Ima izuzetaka, naravno, ali vecina potpada pod pravilo.
Sad bih morala da pricam cega sam se sve u zivotu nagledala i iz cega potvrdjujem zakljucak da bi sestra za brata izginula, ali on ima granicu do koje bi isao.
To ne znaci da je on ne voli, voli je, naravno, ali onako ludacki kako sestra moze voleti brata.

(odgovor članu mirks)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
3.6.2011 8:25:05   
lesica
IZVORNA PORUKA: verolino

Ja mislim da to nije generalno shvatanje. Ima izuzetaka, naravno, ali vecina potpada pod pravilo.
Sad bih morala da pricam cega sam se sve u zivotu nagledala i iz cega potvrdjujem zakljucak da bi sestra za brata izginula, ali on ima granicu do koje bi isao.
To ne znaci da je on ne voli, voli je, naravno, ali onako ludacki kako sestra moze voleti brata.
Slazem se sa ovim potpuno! Mada zasad moj mladji bata i ja spadamo u ovaj izuzetak ( ne znam kako ce biti kada se ozeni jednog dana-nadam se da ce ostati isto) Uglavnom,jos jedna stvar zbog koje sam jaaaako srecna je to sto se mm i moj brat slazu kao da su i oni rodjena braca-cak ponekda pomislim da sam ja u toj njihovoj vezi potpuni visak user posted image


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
3.6.2011 8:34:21   
mirks
pa kako verolino kazes da nije generalno shvatanje a posle  kazes da je pravilouser posted image ...jeste generalno shvatanje u nasoj balkanskoj kulturi da voli sestra vise brata..ni u jednoj drugoj kulturi nije nastala pesma "za djurdjem je kosu odrezala, za djeverom lice izgrdila a za bratom oci izvadila"user posted image user posted image user posted image ...samo ja kazem da je moj brat izuzetak iz tog generalnog shvatanja...i ja se ne slazem sa generalnim shvatanjem...dok se ti slazes...ne kazem da sam ja u pravu ili da si ti u pravu...obe smo u pravuuser posted image ali ja ne tvrdim da sam sigurna da sestra voli vise brata nego on nju...a mozes li mi reci u kojoj kulturi je veca ljubav seste prema bratu od majke prema detetu?(zaista me interesuje, priznajem da za to nisam cula do sad, mislila sam da smo mi najveci fanatici sto se toga ticeuser posted image user posted image user posted image )

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
3.6.2011 8:42:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mirks

pa kako verolino kazes da nije generalno shvatanje a posle  kazes da je pravilouser posted image ...jeste generalno shvatanje u nasoj balkanskoj kulturi da voli sestra vise brata..ni u jednoj drugoj kulturi nije nastala pesma "za djurdjem je kosu odrezala, za djeverom lice izgrdila a za bratom oci izvadila"user posted image user posted image user posted image ...samo ja kazem da je moj brat izuzetak iz tog generalnog shvatanja...i ja se ne slazem sa generalnim shvatanjem...dok se ti slazes...ne kazem da sam ja u pravu ili da si ti u pravu...obe smo u pravuuser posted image ali ja ne tvrdim da sam sigurna da sestra voli vise brata nego on nju...a mozes li mi reci u kojoj kulturi je veca ljubav seste prema bratu od majke prema detetu?(zaista me interesuje, priznajem da za to nisam cula do sad, mislila sam da smo mi najveci fanatici sto se toga ticeuser posted image user posted image user posted image )


E, izvini, pogresno napisah recenicu...Nisam kafu popilauser posted image
E...Nismo najveci fanatici, Afrika je veca, to jest, pojedine africke kulture...To sam ucila iz kulturologije. Kao i da se u Americi, uopsteno gledano, vise zali za roditeljima nego za detetom sto je meni apsurdno, ali dobro, nekome nije.
Bugari su takodje veoma slicni nama.

(odgovor članu mirks)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
3.6.2011 8:43:16   
Vučko.ba.
evo samo jedna priča, priča moje rodice iz 1995 godine

bila je 8  mjesec trudnoće i živjela u njemačkoj, brat joj bio u bosni, taj dan dobija informaciju da joj je brat poginuo(još je u bosni rat, nema telefona i čuda), porod od takvog stresa kreće, porodila se, beba je zivjela 7 dana i na žalost umrla

nakon mjesec dana saznaje da je momak sa istim imenom i vrlo sličnim prezimenom poginuo, a ne njen brat i prva rečenica joj je bila
"Ja ću sebi roditi dijete opet ali meni majka nikada brata više, samo nek mi je on živ i zdrav"

imam mlađeg brata, oženjenog, ima djecu, vjerujte mi da bi mu srce dala ko i svojoj djeci, eto toliko ga volim i garantujem da bi više ja za njega učinila nego on za mene , ali meni je to nebitno

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu mirks)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
3.6.2011 8:45:17   
Anoniman
Mada, to je samo moj zakljucak...Znas li kada bi se tacno znalo da li sam u pravu-kada bi sestra i brat morali da biraju neku crnu subu za sebe ili za njega-po nekom principu zrtvovanja (sto je opet preterano). e tad bi se tacno videlo u kakvim procentima stojimo-ko za koga oko dajeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
3.6.2011 8:49:34   
caca81
Ja imam brata (stariji 9 godina) i sestru (starija 7 godina). Uvek smo se lepo slagali, nikad me nisu odbacivali, i uvek sam išla za njima kao prilepak. Danas svo troje imamo svoje porodice, nismo više toliko bliski, čujemo se 1x mesečno telefonom, a posećujemo za slave, rođendane...Meni takav odnos prija, jer su mi sada muž i deca na 1. mestu.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
3.6.2011 8:56:01   
mirks
vucko potvrdjuje pravilouser posted image

verolino jesi li ti studirala filoloski?user posted image ...ja sam umesto kulturologije izabrala kulturnu istoriju srbauser posted image user posted image user posted image ...ali to sto kazes za amere stvarno je apsurdno...ja ne mogu da zamislim da postoji jaca veza izmedju mene i mog deteta...sto naravno nece biti isto za moje dete...tj. on ce imati dete (Bogu hvala) pa ce ta veza biti za njega jaca nego izmedju njega i mene....ali mislim da sam frljila temu saduser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
3.6.2011 8:58:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mirks

vucko potvrdjuje pravilouser posted image

verolino jesi li ti studirala filoloski?user posted image ...ja sam umesto kulturologije izabrala kulturnu istoriju srbauser posted image user posted image user posted image ...ali to sto kazes za amere stvarno je apsurdno...ja ne mogu da zamislim da postoji jaca veza izmedju mene i mog deteta...sto naravno nece biti isto za moje dete...tj. on ce imati dete (Bogu hvala) pa ce ta veza biti za njega jaca nego izmedju njega i mene....ali mislim da sam frljila temu saduser posted image user posted image user posted image


Jesam. Ali ja sam imala i KIS...A takodje i Ziropadju koji je promicao ovakve teme kroz predavanja...Za Amere i njihov zal je bas on pricao.

< Poruku je uredio verolino -- 3.6.2011 8:59:15 >

(odgovor članu mirks)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
3.6.2011 8:58:58   
Vučko.ba.
raspričala se ja o bratu i zaboravih da imam i sestru satriju 10 godina od mene , al smo ofnje više vezane za brata , nego jedna za drugu

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu mirks)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
3.6.2011 9:07:09   
mirks
IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: mirks

vucko potvrdjuje pravilouser posted image

verolino jesi li ti studirala filoloski?user posted image ...ja sam umesto kulturologije izabrala kulturnu istoriju srbauser posted image user posted image user posted image ...ali to sto kazes za amere stvarno je apsurdno...ja ne mogu da zamislim da postoji jaca veza izmedju mene i mog deteta...sto naravno nece biti isto za moje dete...tj. on ce imati dete (Bogu hvala) pa ce ta veza biti za njega jaca nego izmedju njega i mene....ali mislim da sam frljila temu saduser posted image user posted image user posted image


Jesam. Ali ja sam imala i KIS...A takodje i Ziropadju koji je promicao ovakve teme kroz predavanja...Za Amere i njihov zal je bas on pricao.

meni je deretic predavao...mi smo morali srpske manastire ko arhitekte da znamouser posted image ...a koju grupu si studirala...ja sam srps. i svet. knj....ubice me mod.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
3.6.2011 9:08:22   
Anoniman
Prvu-jezik i knjizevnost-prosvetaruser posted image
Necemo vise offuser posted image

(odgovor članu mirks)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
3.6.2011 9:22:33   
mirks
IZVORNA PORUKA: verolino

Prvu-jezik i knjizevnost-prosvetaruser posted image
Necemo vise offuser posted image


slazem seuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here