|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
17.1.2012 2:15:12   
bratzz
Moja po prirodi nije losa ali sveki ima jak uticaj na nju i puni joj glavu glupostima, da nije sveki bezobrazna ja i zaova bi bile ko rodjene sestre.

(odgovor članu malapufika)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
17.1.2012 10:09:47   
isidora88
nemam je,a da je imam sigurno bi bila divna user posted image
imam jetrvu i za nju mogu da kazem samo user posted image ostavila dete i otisla glupaca da trazi decka pored zivog muzauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
17.1.2012 10:13:58   
Shishica
Kad god vidim ovu temu iznerviram se user posted image
Pamtim vrlo lose stvari i ne mogu zaboraviti. Tako da... moze i da bude sad ok.. ali ja ne mogu da budem kao pre. Sto je dosta dosta je user posted image user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
17.1.2012 10:14:29   
minavb
Ima raznih muževauser posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
17.1.2012 10:27:48   
mihi

IZVORNA PORUKA: Shishica

Kad god vidim ovu temu iznerviram se user posted image
Pamtim vrlo lose stvari i ne mogu zaboraviti. Tako da... moze i da bude sad ok.. ali ja ne mogu da budem kao pre. Sto je dosta dosta je user posted image user posted image


Isto je sa mojom, pri tom je ona meni napisala mail u kome mi je poželea sve najgore i meni i mojoj deci jer se registrovala na RR i pročitala šta sam napisala u temi o svekrvama. Evo svako od Vas može da pogleda, ništa ružno ni uvredljivo samo onako kako jeste a to i moja svekrva zna, tako da ne znam šta je nju briga za naš relationship. Takođe se sama sa svojom majkom vrlo loše slaže a sa svojim svekrom i svekrvom NE RAZGOVARA. U maju je umro njen otac i njeni svekar i svekrva su došli da izjave saučešće u kapeli je okrenula glavu od njih i nije htela da ih pogleda. Ona je inače u svađi sa celim svetom.
Posle toga nisam htela da pričam s njom a retko se i viđamo, žive u drugom gradu, kad bi se srele ja izađem u drugu sobu ili dvorište, moju decu ne zove, ne čestita im rođendan, NG, Božić ništa. Kada je umro svekar mm mi kaže izjavi joj saučešće i ja priđem u dvorištu kuće i izjavim saučešće, ona počinje da plače i kaže pusti decu kod mene, pri to, niti sam im branila da idu niti njoj da ih zove i kontaktira. Njen brat a mm od kada sam se ja udala za njega je sa njom u lošim odnosima tj izbegava je jer je kaže veoma čudna i razmažena.
Od skora kad se vidimo kod sveki, smeška se i pričala bi samnom ali ja sam uzdržana i službena, zdravo zdravo i izađem iz sobe, posle onakvih reči koje ničim nisam zaslužila nemam namere da sa njom komuniciram i kraj.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
17.1.2012 10:33:22   
minavb
Au mihi, pa ovo je prava španska serija.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
17.1.2012 10:38:58   
Shishica
Retko kad je snajka voljena... to valjda tako ide... kako oteli smo im muskog, brine se sad o nama najvise, a ne o njima, vise nisu centar sveta ili sta... ne znam...

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
17.1.2012 10:57:20   
Ognjenka
Moja zaova ima 37 godina, ima dva fakulteta, svoj stan, jako je pametna, samostalna i cesto putuje. Nije udata i nema dece. Prema meni se uglavnom ponasa kao da ne postojim. Npr. prica sa mm o slikanju i fotoaparatima i nekom specijalnom efektu koji zeli da postigne, a mene nista ne pita iako sedim u sobi (inace sam fotograf po profesiji). Vrlo cesto mi ne kaze ni zdravo kad ulazi u sobu (vidjamo se samo kod svekrve), a nikad kad odlazi.

Rekoh da zivi sama, ali ima macku i cesto putuje. Uglavnom moja svekrva onda pazi na njenu macku (zena od 70 godina dva puta dnevno ide da hrani macku, samo dve stanice ok, ali i po zimi i leti, a nije uvek zdrava), a kad svekrva ode u selo onda muz i ja imamo tu obavezu, iako smo na drugom kraju grada. Ne smeta meni da pomognem, ali mislim da ako neko ima takav nacin zivota da ne moze da stigne da brine o zivotinji ni ne treba da je ima.
I smeta mi sto ona nikad ne najavi svoja putovanja. Npr. zovne u cetvrtak i kaze da u subotu ide u Berlin. A mi da se organizujemo.
Nemam njen broj telefona, ni ona moj.
Zao mi je sto nismo blize. Mm kaze "takva je kakva je-nju boli uvo za sve, ne primecuje ona to...". Mozda sam i ja kriva, malo sam asocijalna, ali mm je sa mojom sestrom mnogo blizi, cak je za mojim zetom dosta blizak, cuju je i tu su kad zatrebaju jedan drugome.
U stvari, nadam se da cemo uskoro imati dete, i htela bih da moje dete, pored moje sestre ima jos jednu tetku da ga razmazi. Kako stvari stoje, ne verujem da ce se ona promeniti. Ne verujem da ona moze da bude bliska sa bilo kim osim majke i brata. Mozda ce se promeniti, zivi bili pa videli. Ako ne, propustice jedno divno zivotno iskustvo. I ja sam tetka, i nema niceg lepseg u mom zivotu.


_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
17.1.2012 11:02:46   
*Alexx*
Ognjenka, ona nema šanse da se promeni. Ma ko se menja u četrdesetoj? Jednostavno treba prihvatiti neke stvari takve kakve su. Ako ne možete da hranite mačku, onda kažite da ne možete, ali se spremite na ljutnju i dizanje nosa sa njene strane (pretpostavljam da nije problem da hranite mačku, navodim samo kao primer). Poznat mi je takav mentalitet.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
17.1.2012 11:12:40   
minna
Moja zaova je super. Zivi u drugom gradu, ali kad se vidimo super se slazemo...celo leto smo se druzile, vodile decu na plazu, setale, mogu sa njom da pricam o bilo cemu.
Obozavam njenog klinca, sada i devojcicu, kao i ona naseg Vladuuser posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
17.1.2012 11:31:52   
Ognjenka
Alexx, pa i ja mislim da nece. No dobro. Njena stvar.
Pretpostavljam da ce doci vreme kad budemo morali da kazemo da ne mozemo da hranimo macku, onda ce to biti problem, no za sada stvari stoje kako stoje. Specifican je to mentalitet, malo sebican.
Nego mi je zao, mm nema tatu, ja nemam mamu, imamo po jednu sestru. Dok sam odrastala imala sam veliku porodicu, bake, dedu, tri tetke, bracu od tetaka, svi smo bili bliski i bilo nam je divno.
Htela bih da moje dete takodje ima mnogo ljudi oko sebe, a nece imati.


_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
17.1.2012 11:39:54   
Zell
ja bih volela da je imam.....

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
19.1.2012 20:52:37   
mihi
IZVORNA PORUKA: minavb

Au mihi, pa ovo je prava španska serija.


Da Mina, nisam napisala i neću šta sam sve za nju radila, pomagala, obilazila u bilnici............ Nije ni važno ja znam da ničime nisam zaslužila takve reči, ali.......

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
19.1.2012 21:02:59   
zoća
nemam zaovu i baš mi nešto i ne faliuser posted image user posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
19.1.2012 21:10:07   
Shishica
O srecnice jedna !!!!!!

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
17.4.2012 12:22:29   
Ognjenka
Ja sam definitvno ljuta na moju zaovu...Pisala samo gore kakva je ona osoba, ali sad je preterala.

Na Uskrs, ulazim ja u kucu, ona sedi za stolom i doruckuje, tu su bili jos neki rodjaci, i ta rodjaka, kad me je videla kaze
-jaooo sto ti je lepa kosa. Pa ti si pre bila crna.
ja: jesam, i hvala, ovo je blize mojoj prirodnoj boji.
zaova: ma to je moj brat mozda promenio zenu, daj boze.
ja: pazi da se ne zagrcnes.

Vise ni jedan razgovor sa njom ne moze da se zavrsi da me ona ne prekine u pola recenice, a toliko vice kad prica da mi usi para. Potpuno nepostovanje.
Mm ne vidi nista, jer ona mene pecka iskljucivo kad on nije prisutan. Ja necu da mu se zalim, oni su dosta bliski i necu da mu pravim problem. Ipak, necu dopustiti da me pravi budalom. Pokusacu da je stavim na ignore pa cemo videti.

Ali bre zene...nesto mi nije jasno. Pa mm je mojoj porodici i sestri pravi clan porodice. Prihvatili su ga s punim srcem. Moja sestra ga nekad zagrli i kaze "Ja bre, imam, najboljeg zeta na svetu", a on kaze "Eno moja svaja i da ih imam 100 bila bi najbolja". I ja mog zeta cesto hvalim. Pomazemo jedni drugima.

A kod njega u porodici kao da sam neki dosljak koga treba gledati ispod oka. Procenjivati. Meriti. Ako je neko drugi tu (tipa ti rodjaci ili nas kum koga sveki jako voli) ja potpuno ne postojim. Ni kafa ne sme da se pije onda kad ja hocu (a, ja trazim kafu samo kad mi padne pritisak totalno). Svekrva nije neprijatna, ali pecka svaki put kad se vidimo, no to cu na drugoj temi. A zaova vec postaje nekulturna.

Stvarno ne zelim da mm ikad ima problem oko nasih odnosa, dosta je vezan za njih dve, ali mene zove "moja porodica". Ne zelim da ja budem ta koja ce mu puniti glavu glupostima, hocu sama da resim te probleme. Ne znam sta bi trebalo da se desi da mu se pozalim. Ipak, znam da ce sve izaci na videlo ako se ovako nastavi. Tad ce biti jako tuzan i razocaran.

_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
17.4.2012 12:41:56   
marince1
Ja bi h imala svasta da napisem u ovoj temi,ali nebih da se nerviram.
Od toga sto je celom komsiluku,poznanicima,prijateljia svasta pricala,pa i to da sam hostapler,do toga da je klela mene i moje dete (citaj njeno bratance)
I oba puta smo krili od nje da sam trudna,da nesto ne napravi...I to na insistitranje njene majke!!!

I znam da dolazi na rr i da cita sta pisem,ali i tako nema sanse da ikad budemo u normalnim odnosima...A i ko bi to hteo?


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
17.4.2012 12:48:37   
Ognjenka
Klela dete?! Iju...Marince, pa to je totalni necovek.
Stvarno, ne trebaju to nikakvi odnosi sa takvom osobom.
I dete od nje sklanjaj, i drugo kad se rodi.

A jadne su takve osobe. Ne znaju koliko lepog u zivotu propuste. Jos nisam majka, ali sam tetka i to mi najvazniji zadatak u zivotu. I vraca se stostruko svaki put kad me zlato tetkino zagrli. Tvoja zaova to nikad nece imati. Tuzno, zar ne?

< Poruku je uredio Ognjenka -- 17.4.2012 12:49:32 >


_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
17.4.2012 12:55:13   
mihi
Draga Ognjenka, razgovaraj sa svijim suprugom i reci mu šta ti smeta u protivnom reci da nećeš odlaziti kod njih i to je to, ako ima snage on će to rešiti sa svojom sestrom. A ti se povuci iz te priče, takve osobe ne razumeju normalne argumente i rezone. Zašto bi ti sebi dozvolila da te vređe jedna takva. Nju na ignore a tvoj muž ako želi nek rešava problem.

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
17.4.2012 13:01:39   
Lilla
Imam zaovu, ali je daleko i rijetko se vidjamo. Tacnije, vidjele smo se samo 2-3 puta od kako sam sa mm-om. Zena ima 3 djece, poprilicno je ozbiljna i ne mijesa se ni u sta. Rijetko se i cujemo, valjda jer se ne poznajemo i nemamo nekih tema za razgovor. Ali sve u svemu, kad se vidimo u ok smo odnosima.

Ne mogu da shvatim ljude koji vole peckati i vrijedjati. Ja sam zaova ali mojoj snahi nikad nista ruzno rekla nisam, niti bih. Ona zivi sa mojim bratom, on je voli i njemu je najbolja na svijetu, i dok je god tako i meni je. Stvarno ne razumijem. Jos kad vidjeh to da se ide tako daleko i da se djeca kunu, pa kakva je to zena?

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
17.4.2012 13:02:41   
mihi

IZVORNA PORUKA: marince

Ja bi h imala svasta da napisem u ovoj temi,ali nebih da se nerviram.
Od toga sto je celom komsiluku,poznanicima,prijateljia svasta pricala,pa i to da sam hostapler,do toga da je klela mene i moje dete (citaj njeno bratance)
I oba puta smo krili od nje da sam trudna,da nesto ne napravi...I to na insistitranje njene majke!!!

I znam da dolazi na rr i da cita sta pisem,ali i tako nema sanse da ikad budemo u normalnim odnosima...A i ko bi to hteo?



Marinče imam slično iskustvo, pisala sam, takve osobe nisu vredne da se zbog njih neko stresira jer imaju veliki problem u svojoj glavi.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
17.4.2012 13:08:33   
branki*
ognjenkauser posted image ,ja bih verovatno pokusala da naznacim suprugu kako se njegova sestra ponasa.ako te ne voli,u redu,ne mora,ali nemoj da bude nekulturna i prosta,pogotovu kad je vec nacitana i obrazovana.trudi se da je sto manje vidjas,pa i kad je vidis,neka bude vazduh.
ja imam zaovu.ok je.vidjamo se 1 u 2 nedelje.ranije smo bile bas bliske,sad kako vreme odmice,nesto manje,udaljile smo se,ali korektne smo.da li nesto lose misli ili prica svojoj majci o meni,ne znam.od nje nisam cula nista uvredljivo.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
17.4.2012 13:11:47   
marince1
Prestala sam da se nerviram.
Specijano za nju i sveki sam napravila hodnik u glavi da svaka njihova glupost koja na levo uvo udje (na levo bolje cujem user posted image ) moze sto pre na desno da izadje.
I molicu,bez zadrzavanja user posted image


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
17.4.2012 13:32:56   
Ognjenka
Mihi, Branki, hvala vam obema puno na savetima. Naravno da cu tako uraditi, ali ipak sve nesto cekam da se situacija zaostri, ili da ona nesto ucini dok je on tu pa da sam vidi. Jos nije strasno, nerviram se, ali mogu da podnesem. Ja sam u zivotu uvek vagala (od duple vage nije ni cudo) i birala bitke. Valjda tako i sad radim. Nesto istrpim da bih posle mogla da dignem glas, i u jednoj bitci da dobijem i rat. Ko dugo kenjka, prestanu da ga slusaju, a ja necu da budem takva.
Naravno da cu razgovarati sa mm, ali eto sve cekam pravi trenutak. Samo treba da budem mirna kad budem pricala sa njim, i da to nikako ne bude u afektu.

_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
17.4.2012 13:37:42   
branki*
ognjenka,ima drugih stvari oko kojih se vredi nervirati,nije ona zasluzila ni mrvu tvog vremena utrosenog razmisljajuci o njoj.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here