|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  77 78 [79] 80 81   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
26.1.2020 12:45:09   
MasnaMasnica
Tako je Branki. Ja ovih 45 min uvece sto odvojim za sebe,smatram kao terapiju . Ranije nisam ni isla, ceo zivot imam i visinu i zategnuto telo. Ali tri trudnice , plus na nervnoj bazi sam letos dodala 7kg meni to bude ekstra u licu sam najlepsa tada kada dodam kg,ali kada nesto obuces pa svuda preliva,jos ja dodajem u struku a to meni nije to. I u septembru sam rekla stani malo,mislila sam necu istrajati jer ne volim da vezbam .ali kada sam pocela da vidim rezultate nastavila sam i dalje.



_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1951
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
26.1.2020 12:52:52   
branki*
trudnoce uzimaju svoje,odnosno oscilacije u tezini..mada,kod mene i godine,vidim ,nije mi vise koza ta od pre kad sam imala 20.mora da se vezba.smrsam ja,bude kilaza ok,ali je sve to mlitavo,mekano...
evo,vec kako pisem ,dobijam inspiraciju da krenem da razmislajm na tu temu i da se pripremam polako za vezbanje i disciplinu.dajem fore sebi do sredine februara da pocnem.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 1952
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
26.1.2020 13:27:38   
Sanjalicaaa
Slazem se s vama. 

Meni je kilaza super, ali recimo koza na stomaku mi je smezurana iako stomaka nigde nema. Vidim da su mi noge nekako omlitavele, nisu vise zategnute kao nekad.
Ja trenutno nemam volje ni vremena za vezbanje. Osecam se umorno, od posla, obaveza, raznih misli i situacija. A kada dodje leto bice mi krivo sto nisam vezbala. 

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1953
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
26.1.2020 13:36:46   
emicaa
Ja nesto malo kao vjezbam,ali nisam zadovoljna stomakom.Branki sta si radila kuci za njega



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1954
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
26.1.2020 13:37:26   
branki*
sanjalice,ja sa,m u istom raspolozenju kao i ti i mama jo koja je aktivirala temu opet.uopste nemam volju.sad je jos zima,pa mi kao nije toliko bitno..ali,kad dodje maj bice mi bas...sto kazes ,sanjalice,stomaka nigde nema,ravno ,ali je koza smezurana i to me deprimira,nije mi bilo tako.smorim se skroz.onda vidim slike zena koje su godiuna slicno kao ja,a izgledaju vrh,utrenirane,zategnute i vidim da se moze.
nisu ni obaveze toliki probem,cini mi se,samo stavr volje i resenosti.zato kazem da moram da se mentalno pripremim prvo i da krenem onda.
bodrimo se ovde,kao nekaduser posted image user posted image
ja sam emice,radila trbusnjake klasicne ,pa kao polutrbusnjake i plank.

< Poruku je uredio branki* -- 26.1.2020 13:38:23 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1955
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
26.1.2020 13:47:18   
emicaa
E plank imam aplikaciju potpuno ludu,tresem se posle kao prutic 😂 ja ih danas preskacem jer sam crkla sredjujuci.Sutra ujutru cu



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1956
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
26.1.2020 14:01:56   
Sanjalicaaa
Ja radnim danima budem kuci najranije u 17h. Vrlo cesto i kasnije. Klinci idu na spavanje oko 21h. I onda mi ta 4h bude zao da potrosim na nesto drugo. Jer realno da odem negde da vezbam i vratim se treba mi sat i po vremena. 
Mozda nesto kuci da treniram... ali ja dok ne platim tesko se nateram da vezbam. 

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1957
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
26.1.2020 14:17:16   
mama Jo
Ni ja do skoro nisam imala volje apsolutno, sad mi dolazi polako. Isto zbog toga- kad dodje leto, bice mi krivo.
Ja npr.obozavam trcanje, i u tome bih uzivala, ali to je jedino za sta ne migu bas lako da se organizujem (+ sto sad i zima, pa me malo i mrzi kad pomislim da trcim u jakni 😊). S' proleca cu naci vremena za to.

Svaki pocetak je tezak. Kontam da cu prvih 20 dana sad da kukam bukvalno posle 10 trbusnjaka. Ali sto Masnica kaze- kad budu poceli da se primecuju retultati, e onda ce me uhvatiti jos veca volja.
Ja moram pod hitno krenuti.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1958
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
26.1.2020 14:18:20   
Ana RR
Sanjalice, mislim da je to problem kod većine nas. Kući uvek nađeš nešto drugo što je preče. Ja hoću da kupim traku za trčanje jer nju znam da ću koristiti. Inače, jednom kada ispadneš iz ritma oko vežbanja teško je vratiti se. Ja sam godinama svaki dan radila trbušnjake i vežbe za jačanje kičmenog stuba, jer sam morala. Čim su krenule obaveze koje su me držale van kuće ceo dan, ćao zdravo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1959
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
26.1.2020 14:20:35   
emicaa
Ma moja zaova je platila u fitmes centru godisnju clanarinu i ne ide.Isla je prvih par mjeseci i prestala.

Ako hoces raditi radices i kuci,ako neces mozes placati koliko hoces opet neces otici

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1960
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
26.1.2020 14:23:12   
mama Jo
Slazem se sa Anom.
Vidis, odlicna ti je ideja za kupovinu trake za trcanje, meni bi bas dobro dosla zbog toga sto stvarno obozavam trcanje... i od sveg vezbanja mislim da jedino u trcanju skroz uzivam.
Samo stoja sad apsolutno nemam para za traku.
Jesi vec nesto gledala? Koje su uopste cene? Znam da su pre bile preskupe...

Da ne odem u off... znate li mozda neciji yt kanal, pa da tako pocnem prateci nekoga?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1961
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
26.1.2020 14:32:29   
emicaa
Mama jo ja sam sebi naskidala aplikacije i radim tako,mnogo mi lakse



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1962
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
26.1.2020 14:36:11   
pari
Ja pratim na instagramu jednu devojku...Dana Landgren, ona ima kratke set_ove vežbi koji mi odgovaraju pa uradim njih ponekad...

A i ja sam se isto ugojila, 2kg plus isto sam tako mlitava, mekana...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1963
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
26.1.2020 14:46:11   
smeško
Ја сам инсталирала неке апликације са вежбама и почела сам да их радим. Али, као што је Ана написала, сви раадимо када морамо. Ја радим због вена и због кичме. Сада ме све то мучи, иначе, ко зна када бих почела. Можда коначно и скинем ових пар килограма вишка.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1964
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
26.1.2020 14:46:11   
mama Jo
Pari, super, zapratih je i ja, bas tako nesto mi treba, te kratke brze vezbe bar za pocetak!

Nije 2 kg puno uopste, tako sam i ja mozda dobila,bas se sto godina nisam izmerila, ali 2-3 kg sam u plusu sigurno.
Problem je sto mi mnogo vise napora i vremena treba da skinem nego ranije. To me malo onako ubedaci, a nemam ja sad nesto ni puno god... na pragu 32.sam user posted image
No, da bi bile zategnute mora se vezbati, drugacije ne ide.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1965
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
26.1.2020 14:52:50   
pari
Eh mama jo, šta da kažem ja sa 43 godine 😉 

Svakako mislim da mi to možemo! Malo po malo i uspećemo...do leta da se malo utegnemo 😊

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1966
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
26.1.2020 14:58:52   
Ana RR
Mama Jo, gledala sam par modela, oko 60 - 70 hiljada. Jeste investicija ali generalno bi značilo i mm i meni.

Ja recimo imam sada ok kilažu za svoju visinu, ranije sam uvek bila premršava. Visoka sam 174cm i imam 60 kg i ne menja mi se kilaža ali tačno vidim razliku na sebi u poslednjih godinu, dve. Nisam zategnuta i širim se u struku.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1967
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
26.1.2020 17:25:23   
emicaa
Iako sam planirala danas da ne radim ipak sam odradila plank,i zapratila sam ovu  gore sto pari rece pa sam i neke njene za stomak.

Ajmo djevojke,koja je sledeca 😁

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1968
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
26.1.2020 17:27:04   
branki*
ja samo citam i dajem podrskuuser posted image
ali,i to je nesto...pripremam se.
emice,bravo lutkouser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1969
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
27.1.2020 10:29:41   
Peace*

IZVORNA PORUKA: MasnaMasnica

Tako je Branki. Ja ovih 45 min uvece sto odvojim za sebe,smatram kao terapiju . Ranije nisam ni isla, ceo zivot imam i visinu i zategnuto telo. Ali tri trudnice , plus na nervnoj bazi sam letos dodala 7kg meni to bude ekstra u licu sam najlepsa tada kada dodam kg,ali kada nesto obuces pa svuda preliva,jos ja dodajem u struku a to meni nije to. I u septembru sam rekla stani malo,mislila sam necu istrajati jer ne volim da vezbam .ali kada sam pocela da vidim rezultate nastavila sam i dalje.




To je prokletinja određenih godina. Ako želiš u licu da izgledaš lepo, moraš u telu da imaš koji kg više.
A ja volim rahitično mršavo, i vidim posedice toga na vratu. user posted image

Ne volim da vežbam, uglavnom odlazim preko volje, i svaki put kad stgnem u teretanu se ustvari oraspoložim, prija mi vežba, nemam problema sa grčevima i leđima. Zato i idem jer se generalno osećam mnogo bolje.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 1970
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
27.1.2020 10:46:36   
MasnaMasnica
Peace🤗.Ja sam primetila da od kao vezbam kicma me manje boli i glava.

I sto kazes lepse se oseca covek,oraspolozenije..


_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1971
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
27.1.2020 11:16:29   
jess021
Ja krećem od 01. 02.kod mog dragog Feelgood- a. Kod njih sam išla pre dece i odlični su plus sto su mi u ulici.

Ja kući nema šanse da bih radila nešto, a sad cu probati neki termin od 19h pa dok je još kratak dan, da iskoristim. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 1972
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
27.1.2020 12:14:49   
emicaa
Ja ne bih mogla nigdje ici jer ne bih imala nikoga za cuvanje djece.Jedino da i njih vodim😂

Odradila sam svoje za danas

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1973
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
27.1.2020 12:23:20   
Peace*

IZVORNA PORUKA: MasnaMasnica

oraspolozenije..



Znaš da vežbanje utiče na proizvodnju hormona sreće? user posted image

Emice, moji su već veliki, ostavim ih same na tih sat i po koliko mi treba da odem i da se vratim, pa ipak uvek neko zove samo nešto da mi kaže. user posted image
Počela sam na poziv da im odgovaram onim generisanim porukama I'll call you back later user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 1974
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
27.1.2020 12:29:26   
MasnaMasnica
Znam .😅😁

Ee meni je svekra sada vodila Unu za Nemacku sa njom, bile su 10 dana. I ja nisam isla od Ng  na fitnes,deset_ak dana sigurno,,kao hajde da ne ostavljam ovo dvoje malih. I onda jedno vece kazem mm ja idem od 19h do 20h me nemaaaa. Moram da imam sat vremena za sebe.😅😅😅

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  77 78 [79] 80 81   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  77 78 [79] 80 81   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here