|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
1.2.2020 12:30:38   
branki*
mama jo,ja sam trazila taj savet jos pre par godina i nisam nista resila..ne znam da li uopste moze vezbom i dijetom ili samo hirurski..ja sam nesrecna zbog svojih kolena.kad sam u hulahopkama ,pa i ok,ali kad su mi gole neoge..kao neke jastucice da imam sa unutarnje strane kolena,salce neko,je l na to mislis i to nikako ne mogu da skinem.cak i kad sam bila jako mrsava,to bude manje samo,ai ipak ima..a,ja volim koscata kolena.

< Poruku je uredio branki* -- 1.2.2020 12:31:29 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2026
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
1.2.2020 14:03:28   
pari
Ni ja ne volim svoja kolena...sigurno da moze vezbama nesto da se uradi, mozda za podizanje butina, i prednja i zadnja loza  ..pretpostavljam kad se sve zategne, da ce se i kolena zategnuti malo...

Nemam pojma, mozda lupam :)

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2027
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
1.2.2020 14:53:33   
mama Jo
E branki bas tako kako si opisala, kao neko salce user posted image
Tako i kod mene, u hulahopkama se to zategne, ali na golim nogama mi se uopste ne svidja.
Jednom mi je samo to bilo ok, kad sam bas nesto jako smrsala.
Kontam da za to treba bas dosta vezbi da bi se zateglo bas, bas.
Probacu da proguglam.
Branki, i ja zelim koscata kolena user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2028
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
1.2.2020 15:12:06   
branki*
ako nesto nadjes za to da moze da se uradi,pisi.meni je to bilo ok pred svadbu jedino,ai tad sam bila anoreksicno mrsava,oko 46 -7 kg.inace su mi ok noge,nisu lose,ali ta kolena uzas,tj to salce sa strane.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2029
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
1.2.2020 18:15:00   
emicaa
Ja imam koljena kao koza 😂 

Moram od ove Diane pokusati odraditi vjezbe za stomak,kod mene je samo tu problem.Ja imam malo sire kukove i vecu guzu i to mi se svidja.ali stomak gledati ne mogu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2030
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
2.2.2020 9:39:45   
branki*
Jao, ljudi moji, ja sam sva naduvena, toliko sam jela ovih dana da mi je  bas bljak. Uskoro, necu imati sta da obucem i pored onolike silne odece. Jer ja uzimam sve da mi bude skroz taman i cim se ugojim dva kg, to ne stoji dobro. Vec vrtim samo dva para pantalona celu nedelju. Moram da se nakanim, bas moram. Je l vezbate? 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2031
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
2.2.2020 9:55:24   
emicaa
Branki ja cekam da se malo razbudim pa pocinjem.Kreni i ti,nema odgadjanja.Samo krenes i odradis



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2032
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
2.2.2020 10:01:00   
branki*
Emice, ja sve kao, ajde prvo da smrsam dva kg, pa onda da vezbam. A, bas sam naduta,.. Tesim se da je tek sam pocetak februara, pa jos ne kasnim... Ufff

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2033
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
2.2.2020 10:02:10   
branki*
I citah za kolena, kakva kolena imas, kao koza?! Zivotinja koza ili koza.?mislis tako koscata? Meni je to bas lepo. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2034
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
2.2.2020 10:11:58   
emicaa
Kao zivotinja 🐐 😂



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2035
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
3.2.2020 9:28:43   
Peace*

IZVORNA PORUKA: branki*

I citah za kolena, kakva kolena imas, kao koza?! Zivotinja koza ili koza.?mislis tako koscata? Meni je to bas lepo. 




IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Kao zivotinja 🐐 😂





user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2036
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
16.2.2020 14:55:25   
MasnaMasnica
Vezbate li zene?



_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 2037
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
16.2.2020 16:39:42   
Ana RR
Da, da 😊 juče sam preterala pa sam na kraju čučnjeve radila iz dva puta (50+50)

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 2038
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
16.2.2020 19:48:51   
mama Jo
Uh, Ana pa ti si odlicna. Ja jos uvek,mislim, da nema sanse da ih toliko odradim.
Ja sam uvela i nesto novo - ne koristim lift vise 😊 na 6.sprstu smo. I decu vucem gore-dole peske user posted image bas, bas, retko koristimo.

Inace, vezbam ds. Ali, iskreno, i jedem user posted image i jos iskrenije - toliko uzivam u tom jelu, da stvarno jos ne mogu da prestanem user posted image
Trudim se da ne jedem uvece, i to mi polazi za rukom, onaj Anin savet koristim - posle 19h nista, u to vreme obavim veceru - cia sa jogurtom i amarantom, palenta, ili tako nesto.
Nesto mi je apetiti poludeo u poslednje vreme. Proci ce i to.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2039
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
16.2.2020 21:06:30   
Sanidej
Mama Jo, sta ces bolje za liniju od stepenica.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2040
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
16.2.2020 21:32:58   
Filadendronka
Bas sam smrsala u kombinaciji jurnjave oko dece, bolesti, UN rezima i dojenja. Samo jos da krenem sa vezbanjem da se zategnem. 

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 2041
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
21.2.2020 22:00:19   
bojana92
Da li neka mama radi veze kod kuce?Skinula sam par app na tel,dve radim od pre par dana,veceras sam skinula jos neke.


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 2042
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
22.2.2020 7:40:30   
branki*
ja jos nisam pocela i bzv mi je da pisem.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 2043
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
22.2.2020 8:52:50   
pari
Ja radim po malo kad stignem...manje je od onoga što bi trebala ali bolje išta nego ništa...



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2044
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
22.2.2020 11:04:12   
Ana RR


IZVORNA PORUKA: bojana92

Da li neka mama radi veze kod kuce?Skinula sam par app na tel,dve radim od pre par dana,veceras sam skinula jos neke.





Ja radim. Pratim dve, tri devojke na instagramu i kombinujem njihove vežbe. Radim i neke svoje vežbe za kičmu i stomak. Na kraju odradim 100 čučnjeva, ako već nisam crkla skroz 😅😅

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 2045
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
22.2.2020 11:36:44   
mama ivane
Ja sam jedno vreme radila vezbe i bila na dijeti skinula 19 kg i ulenjila sam se . I moram ponovo da krenem sa vezbama . Stomak i zadnjica su mi najkriticnije , koje vezbe mi predlazete da radim


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2046
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
22.2.2020 13:14:21   
pari


[/quote]


Ja radim. Pratim dve, tri devojke na instagramu i kombinujem njihove vežbe. Radim i neke svoje vežbe za kičmu i stomak. Na kraju odradim 100 čučnjeva, ako već nisam crkla skroz 😅😅
[/quote]


Koga pratis Ana?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2047
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
22.2.2020 13:57:31   
MasnaMasnica
Ana koga pratis. Ja idem 4x nedeljno . Prvo sam 3x sada vec 4x .Nego sam se razbolela i jedva cekam da krenem opet. Ja sam u decembru kupila ove farmerice sada su mi oko struka ladno broj vece.user posted image


_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2048
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
22.2.2020 14:03:56   
Ana RR
Mašnice, super si user posted image

Pratim neku asleigh_jordan, danalandgren, pratim homeabs i još jednu koju ne mogu da nađem sad a zaboravila sam ime. Daleko sam ja od idealnog. Ja kilažu imam ok, konačno nisam kost i koža ali me ubija neaktivnost zbog posla, provedem po 10 sati za laptopom a nekad i duže. Nisam zategnuta uopšte.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 2049
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
22.2.2020 14:06:37   
Ana RR
E da, ranije sam radila uz Jillian Michaels, ona ima super program ali me uvek boli rame posle pa sam odustala.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here