|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Roditeljski dodatak
17.9.2014 12:04:30   
Modessty
sa tim rešenjem ideš u poštu kada uzimaš prvi put, posle samo sa ličnom kartom. Roditeljski uplaćuju 20. u mesecu. Tebi bi trebalo da stigne sve na kup za predhodne mesece

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1051
   RE: Roditeljski dodatak
17.9.2014 12:06:38   
dunja RR
Mod, ja mislim da ja primamo samo jednom, jel tako? Znači prvi mi je put .. onda mogu da odem?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1052
   RE: Roditeljski dodatak
17.9.2014 12:08:22   
Modessty
jao jes bre tebi prvo dete user posted image ja se odam prebacila na drugo user posted image
slutim ti, slutim user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1053
   RE: Roditeljski dodatak
17.9.2014 12:18:46   
Anarunika
Ja se stalno nešto pitam, obzirom na ove mere štednje u državi, da li se povodom toga spominje i roditeljski dodatak? Ili to neće dirati? Znam da svašta nešto ukidaju, da li vi imate neke informacije o tome?

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1054
   RE: Roditeljski dodatak
17.9.2014 13:58:58   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

jao jes bre tebi prvo dete user posted image ja se odam prebacila na drugo user posted image
slutim ti, slutim user posted image


Slutiš a :) javlja ti se? user posted image


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1055
   RE: Roditeljski dodatak
17.9.2014 15:27:00   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Anarunika

Ja se stalno nešto pitam, obzirom na ove mere štednje u državi, da li se povodom toga spominje i roditeljski dodatak? Ili to neće dirati? Znam da svašta nešto ukidaju, da li vi imate neke informacije o tome?

Oni koji vec imaju resenja ne treba da brinu, jednom steceno pravo ne moze da se ukine. A za druge sta ce biti to neko vidi zna.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 1056
   RE: Roditeljski dodatak
20.9.2014 21:42:21   
Bibilib
Zene da li ima neka od vas da ne radi a prima dodatak sto daje grad nezaposlenim porodiljama?


_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1057
   RE: Roditeljski dodatak
21.9.2014 12:39:56   
ivaMark
Bibi, nisam cula da to postoji (ne znam u kom gradu zivis)...
Znam samo da sve porodilje dobijaju roditeljski koji je na drzavnom nivou.

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 1058
   RE: Roditeljski dodatak
21.9.2014 13:18:23   
serpica
IZVORNA PORUKA: Bibilib

Zene da li ima neka od vas da ne radi a prima dodatak sto daje grad nezaposlenim porodiljama?





Grad daje nezaposlenim porodiljama jednokartnu pomoc od 50000din bar je tako kod nas,a ako si radila 12 meseci bez prekida pre trudnoce,dobijas od socijalnog svakog meseca kao porodiljsko,neka cifra neznam tacno,idi u socijalno ili u birou pa se raspitaj. Pozdrav.

< Poruku je uredio serpica -- 21.9.2014 13:19:36 >


_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 1059
   RE: Roditeljski dodatak
21.9.2014 13:27:16   
bubulence
a koja je sada visina roditeljskog za drugo dete?

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1060
   RE: Roditeljski dodatak
21.9.2014 13:31:49   
Anoniman
147 000 ako pricamo o tome, ali se daje na 24 meseci po 6000-7000 tako sam skoro citala, a za prvo 37 000....

(odgovor članu bubulence)
  Direktna veza do poruke: 1061
   RE: Roditeljski dodatak
21.9.2014 13:33:17   
bubulence
hvala na informaciji draga, vidim ti vec znas za drugo sta i kako user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1062
   RE: Roditeljski dodatak
21.9.2014 13:34:21   
Anoniman
Ma skoro sam gledala jetrvi za prvo oko decijeg dodatka, nesto, pa sam uocila i touser posted image

klik

< Poruku je uredio Unina mama -- 21.9.2014 13:36:18 >

(odgovor članu bubulence)
  Direktna veza do poruke: 1063
   RE: Roditeljski dodatak
21.9.2014 13:37:18   
bubulence
da da, kao slucajno user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1064
   RE: Roditeljski dodatak
21.9.2014 13:43:54   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: serpica

IZVORNA PORUKA: Bibilib

Zene da li ima neka od vas da ne radi a prima dodatak sto daje grad nezaposlenim porodiljama?





Grad daje nezaposlenim porodiljama jednokartnu pomoc od 50000din bar je tako kod nas,a ako si radila 12 meseci bez prekida pre trudnoce,dobijas od socijalnog svakog meseca kao porodiljsko,neka cifra neznam tacno,idi u socijalno ili u birou pa se raspitaj. Pozdrav.



A jel se tih 12 meseci gleda da bude vezano i neposredno pre trudnoce ili bilo kada ranije?

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1065
   RE: Roditeljski dodatak
21.9.2014 13:53:56   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: bubulence

da da, kao slucajno user posted image


ma da, jos samo da ga potrefimuser posted image , i oparicu se od nase drzaveuser posted image

(odgovor članu bubulence)
  Direktna veza do poruke: 1066
   RE: Roditeljski dodatak
21.9.2014 14:15:45   
bubulence
e ja sam rekla bolje da mi nista ne daju nego to, ali onda mm kaze da to bar pokrije pelene, sto i jeste pa kao ajde, nije za baciti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1067
   RE: Roditeljski dodatak
21.9.2014 20:16:45   
Bibilib
Znate sta ja primam za drugo dete svaki mesec materinski po 6000 din i tako dve godine,mislim da je svuda tako a grad ko grad daje porodiljama nezaposlenim ovde u Krusevcu po 10 000 mesecno,medjutim kad sam isla da pitam rekli su mi da je to vazilo do Nove Godine a sada su promenili zakon,pa me je zato zanimalo da li neka od vas prima taj dodatak ,koja se porodila pre Nove Godine?


_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1068
   RE: Roditeljski dodatak
22.9.2014 13:38:48   
Sanjalicaaa
Zene, znate li neki broj telefona na koji mogu da se informisem sta je bilo sa mojim roditeljskim dodatkom? Za pomoc nezaposlenim porodiljama mi je stiglo resenje. Ali za rod. dodatak nista

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 1069
   RE: Roditeljski dodatak
27.9.2014 22:51:01   
natasa9
htela bih da pitam nesto? ja sam za prvo dete dobila 36000 dinara od grada, i dobila sam drugo resenje za 30000din od drzave ali to jos uvek nije uplaceno i ako je proslo godinu ipo dana. zanima me da li neko zna kada ce se uplatiti ili kada je poslednji put isplaceno u kragujevcu?

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1070
   RE: Roditeljski dodatak
28.9.2014 12:23:14   
ivaMark
Evo ako neko ne zna (kao ja npr sto nisam bila informisana), mozda nekoj mami pomogne KLIK

Nisam bila upucena da Smederevo daje 30000din trudnicama i 20000din porodiljama, za 20000din mogu da predam a za ovih 30000din verovatno sam zakasnila jer sam se porodila, mada mozda mi progledaju kroz prste (ali malo sutra user posted image )

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu natasa9)
Direktna veza do poruke: 1071
   RE: Roditeljski dodatak
28.9.2014 13:25:06   
Anarunika
Sada sam pronašla i da grad Beograd daje jednokratnu pomoć zaposlenim porodiljama u visini od 25 000,00 din. ukoliko su primanja u domaćinstvu manja od 10 000,00 po članu porodice uključujući i novorođenče. Setih se i da sam ranije skupljala papire za to ali nisam ušla u kategoriju. Nadam se da to još uvek važi, jer ću ovaj put ispuniti uslov, pogotovo kad mi od sledećeg meseca smanje platu user posted image

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 1072
   RE: Roditeljski dodatak
28.9.2014 13:59:07   
Mala Elena
Iva Mark, mozda znas moju kumu iz Sd-a? user posted image njoj ce ovo znaciti kada bude trudna!

Natasa , da nisi pomesala iznose? 36000 je od drzave, mi smo to dobili nakon mesec i nesto dana od predavanja papira. Ali nisam iz Kragujevca.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 1073
   RE: Roditeljski dodatak
28.9.2014 14:05:19   
dunja RR
ME, mislim da je pomešala znose, ja dobih 37000 od republike pre par dana.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1074
   RE: Roditeljski dodatak
28.9.2014 21:15:05   
Sanjalicaaa
Dunja, jel od republicke pomoci isto stize resenje? meni nikako da stigne. a ne mogu da nadjem ni jedan broj da se informisem, da pitam hoce li uopste biti

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here