|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakva kolica? II deo
22.4.2016 8:29:45   
IvanaSK RR
Ahaaa, kišobran kolica :)

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2351
   RE: Kakva kolica? II deo
22.4.2016 8:43:45   
Trcosava
Bubice, ta prečka ne znam koliko će biti potrebna. Mi smo je imali možda 2 meseca, sad da me pitaš gde je - pojma nemam user posted image
A stajala je dok je uglavnom ležao, ili u polu sedećem bio, kad već krenu da sede - sve drugo je zanimljivo, a i kaiševi moraju da budu gore. Jedino je bedak ako ta prečka ima i ono da stavi flašu/čašu

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2352
   RE: Kakva kolica? II deo
22.4.2016 8:51:23   
BubaBubica
Baš sam se i ja pitala šta je to bugy user posted image sviđa mi se krem boja user posted image

Trcosava, ova kolica imaju samo običnu prečku, nemaju u originalu one police za flašicu, tako da i nije neki gubitak user posted image Prošla kolica što smo imali su imala ali je flašica uvek završavala u kolicima jer se od vozenja prevrnula uvek, a kad su nešto ručkale, opet sve po sedištu kolica user posted image Doduše, sa ovim kolicima ide neki nastavak da kolica izgledaju kao da je korpa za bebe, i tu je obučena neka prečka, pa možda mislim da ja tu presvlaku razmontiram pa da ostane samo prečka i eto rešen problem ako baš bude potrebno. user posted image user posted image

EDIT:

Evo ovo

user posted image

< Poruku je uredio BubaBubica -- 22.4.2016 8:52:32 >

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2353
   RE: Kakva kolica? II deo
22.4.2016 10:26:59   
emicaa
Bubice meni se više ne svidja krem boja user posted image svaka flekica se vidi na njima.
Ni nama ta prečka nije trebala,ionako ćeš ga vezati dok sjedi user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 2354
   RE: Kakva kolica? II deo
22.4.2016 11:10:24   
BubaBubica
Eh, Emice to mi je jedan minus na onim ljubičastim kolicima, što imaju krem delove što izgleda jako lepo i elegantno, ali verujem da je boja za fleke ubistvo user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2355
   RE: Kakva kolica? II deo
22.4.2016 13:36:09   
BubaBubica
user posted image
Sad sam našla i ova Kunert kolica sa jaje nosiljkom, 13 000 user posted image opet jako daleko od nas da bi išli lično da vidimo.

< Poruku je uredio BubaBubica -- 22.4.2016 13:46:16 >

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 2356
   RE: Kakva kolica? II deo
22.4.2016 13:42:25   
IvanaSK RR
Bubi, bitno je da dobijes dodatnih slika (da vidis da nije nesto polomljeno, na primer). A to sto je ponegde izgrebano je, znas i sama, sasvim normalno.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 2357
   RE: Kakva kolica? II deo
22.4.2016 13:55:59   
BubaBubica
Evo uspela sam da ispravim link slike. Naravno u suštini je najvažnije da bude sve ispravno, doduše imam rođaka koji je zaposlen u brzoj pošti, jednog u Bexu drugog u pošti pa bi mi možda dozvolili da otvorim i pregledam kolica pre nego što preuzmem pa ako je zaista nešto polomljeno ili su kolica u totalno suprotnom stanju nego na slikama, neće mi biti žao da vratim pošiljku. Ovo je isti model kolica, jedino kod onih prvih mi se jako dopada boja, a kod ovih drugih što ima jaje nosiljku a i dezen ipak ženstveniji i boje su mi isto u favoritima. Čovek se javio na Viber, kaže da će mi uveče dodatne slike poslati kad dođe sa posla, možda zaista uspem ovako preko neta da pazarim kolica.

http://static.limundoslike.com/originalslika_Decja-kolica-102177621.jpg
http://static.limundoslike.com/originalslika_Decja-kolica-102177625.jpg

Ovo su kolica koje smo imali user posted image

< Poruku je uredio BubaBubica -- 22.4.2016 14:07:01 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2358
   RE: Kakva kolica? II deo
22.4.2016 14:30:44   
IvanaSK RR
Meni se svidjaju drugauser posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 2359
   RE: Kakva kolica? II deo
22.4.2016 16:57:56   
borica
Bubice meni se svidjaju ona druga koja imaju jaje nosiljku, bas su lepa.

_____________________________

Majčino srce je duboka provalija na čijem dnu ćeš uvijek naći oprostaj.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2360
   RE: Kakva kolica? II deo
22.4.2016 19:12:06   
BubaBubica
Iskreno bolje su očuvana ova druga sa jajetom nego ona. I više mi odgovaraju baš zbog toga što ima jaje i što ima taj deo ispred bebe, vidim da ipak ovaj model ima policu za flašicu i rukice. Videću sad kad mi uveče pošalje još slika da vidim iz svakog ugla.

(odgovor članu borica)
Direktna veza do poruke: 2361
   RE: Kakva kolica? II deo
23.4.2016 21:33:42   
emicaa
Mi jutros gledali košuca,kakve su cijene i kakvih ima i baš sam se razočarala,sve što mi se svidja cijena je sačuvaj me Bože,naravno i dalje mi se najviše svidjaju peg perego i onda smo odlučili kupiti njihova ali polovna.Našli smo dvoja za sad,sledeće sedmice se završava ona kao aukcija pa vidjećemo šta će biti.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 2362
   RE: Kakva kolica? II deo
23.4.2016 22:40:04   
BubaBubica
Ja sam odustala od ovih tirkiznih, jer kasnije mi je žena pisala da ne radi podešavanje naslona već mora žicom da se pričvršćava a meni to ne treba, a preko kupujemprodajem se plašim trgovati jer nije toliko siguran sajt koliko limundo. Na limundu ima ona vrstva plaćanja preko njih, uplatiš novce i ako ti stigne roba koja ne odgovara opisu prodavca, limundo vraća novac na tvoj račun.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2363
   RE: Kakva kolica? II deo
23.4.2016 22:40:11   
choopa choops
Meni se ssviđaju oboje :-))) user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2364
   RE: Kakva kolica? II deo
23.4.2016 22:42:52   
nikiteki
Lepa kolica

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 2365
   RE: Kakva kolica? II deo
23.4.2016 22:56:15   
BubaBubica
Bar kad bih imala nekog u tim krajevima, doduše ova crno crvena kolica prodavac je iz Kruševca a naša Vocicana je odatle ali nemam nameru da je gnjavim sad kad se tek porodila, nema šanse. Juče mi muž govori da se ne cimam da ćemo otići za Pančevo da uzmemo nova ali ja ne želim takva kao prošli put.

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 2366
   RE: Kakva kolica? II deo
23.4.2016 23:20:14   
Anoniman
Bubi a jesi gledala ona nova kolica cangarooo za 17000 imajuu odlican siatem. Baci pogled!

< Poruku je uredio Unina mama -- 23.4.2016 23:22:28 >

(odgovor članu BubaBubica)
  Direktna veza do poruke: 2367
   RE: Kakva kolica? II deo
23.4.2016 23:21:45   
Anoniman
Klik

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2368
   RE: Kakva kolica? II deo
24.4.2016 10:58:53   
Animsaj9
Um kolica su fantasticna user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2369
   RE: Kakva kolica? II deo
24.4.2016 11:08:43   
IvanaSK RR
Ova kolica imaju jaje?

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 2370
   RE: Kakva kolica? II deo
24.4.2016 11:31:33   
marijana22
Meni je mnogo da dam 10 000 za polovna kolica. Mislim da možeš da nađeš pristojna za manje para. Bolje da dodaš još koji dinar pa kupiš neka nova, posle ćeš lakše da ih prodaš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2371
   RE: Kakva kolica? II deo
24.4.2016 11:42:09   
BubaBubica
UM nisam videla ta kolica, hvala ti! user posted image Izgledaju predobro, samo da li mi se čini da nemaju podesivu ručku da može da bude beba okrenuta ka meni i ka ulici? To mi je jako važno zbog sunca i vetra. Hvala Vam na savetima, pratiću ja i dalje aukcije ako naiđem na nešto zanimljivo, ako ne, ićićemo da vidimo nova pa kako bude.

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 2372
   RE: Kakva kolica? II deo
24.4.2016 12:12:04   
Maraj
Um kolica su ko bombona. user posted image
Emice gledala sam chicco kisobran kolica , na akciji au u aksi oko 9000 cini mi se. Kakva su tvoja iskustva sa njima? Bas se dvoumim da l njih da uzmem

.sad cz da ih nadjem pa postavljam link

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 2373
   RE: Kakva kolica? II deo
24.4.2016 12:18:05   
Maraj
Evo ova chicco

chicco london

i ova puery , svidjaju mi se samo zato sto poseduju prozor iznad glave deteta pa mozes da ga vidis i odozgo. Mana je ova precka ili rucka kako je vec ko zove koja mora da se skine da bi se kolica sklopila

puerry

da naglasim , gledam letnja kolica koja imaju mogucnost obaranja naslona , dakle da nine fiksni naslon

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2374
   RE: Kakva kolica? II deo
24.4.2016 12:25:46   
Anoniman
Bubice mogu da se okrenu imaju iste funkicije kao moja chipolino etro etro samo sto su moja duplo skuplja. A jesu prelepa.

(odgovor članu Maraj)
  Direktna veza do poruke: 2375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Koje vam je ime lepse
babytaya

Pomozite mi da odaberem ime !!!

Iva (50%)

Taša (16%)

Jana (34%)


Ukupan broj glasova: 172

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here