|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  94 95 [96] 97 98   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakva kolica? II deo
24.4.2016 12:40:06   
emicaa
Maraj ova su super za upravljnje jednom rukom po ravnom terenu,naslon se spušta i u korpucu ispid može dosta stati,meni je i to bitno.Ali glupe su za sklapanje,ja se i dalje namučim dok sklopim i ako je put malo neravan možeš zaboraviti na upravljanje jednom rukom.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2376
   RE: Kakva kolica? II deo
24.4.2016 12:40:39   
BubaBubica

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Klik

https://www.youtube.com/watch?v=U2pURyI3P_A

Oduševljena! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2377
   RE: Kakva kolica? II deo
24.4.2016 12:49:37   
Maraj
Ocito nema savrsenjih kolica....mi sad trazimo ta kisobran zbog odlaska na more. Ova nasa graco su ogromna kad se sklope. Ona stanu u gpek i gotovo nista pored njih

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 2378
   RE: Kakva kolica? II deo
24.4.2016 12:55:52   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: BubaBubica


IZVORNA PORUKA: Unina mama

Klik

https://www.youtube.com/watch?v=U2pURyI3P_A

Oduševljena! user posted image user posted image user posted image

Bubi drago mi je nadam se da sam pomogla😊☺

(odgovor članu BubaBubica)
  Direktna veza do poruke: 2379
   RE: Kakva kolica? II deo
24.4.2016 13:07:21   
nikiteki
Kolica su super

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2380
   RE: Kakva kolica? II deo
24.4.2016 14:14:02   
emicaa

IZVORNA PORUKA: Maraj

Ocito nema savrsenjih kolica....mi sad trazimo ta kisobran zbog odlaska na more. Ova nasa graco su ogromna kad se sklope. Ona stanu u gpek i gotovo nista pored njih

ova su mala kad se sklope,baš malo mjesta zauzumaju.E sad mm ih sklapa bez problema a ja duduk nikako.Za te pare rade posao kako treba,ovde su poprilično jeftina kako ih ima skupih

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2381
   RE: Kakva kolica? II deo
24.4.2016 14:50:58   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Maraj

Evo ova chicco

chicco london

i ova puery , svidjaju mi se samo zato sto poseduju prozor iznad glave deteta pa mozes da ga vidis i odozgo. Mana je ova precka ili rucka kako je vec ko zove koja mora da se skine da bi se kolica sklopila

puerry

da naglasim , gledam letnja kolica koja imaju mogucnost obaranja naslona , dakle da nine fiksni naslon


Maraj provjeri još jednom za naslon. Njima se obara, ali ne ozgleda kao da može u ležeći? Ja imam kišobran buggy Brevi, ali ne može u ležeći nego samo u dva položaja. Zato kad idem dalje nosim kišobran PP Pliko P3 iako su teža duplo i glomaznija.

(Kišobran kolica su koliko ja znam ona koja se sklapaju u dužinu (znači i pojedina iz kompleta
u), a ne kao "knjiga", odnosno ovo četvrtasto kao sa ovih zadnjih Cangaroo).

Inače, ova cangaroo su stvarno super, ne znam za kvalitet, ali za tu cijenu, nova kolica su ekstra user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2382
   RE: Kakva kolica? II deo
25.4.2016 14:04:32   
emicaa
mi cekamo ova klik

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2383
   RE: Kakva kolica? II deo
25.4.2016 14:17:56   
eca89
Emice, super su!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2384
   RE: Kakva kolica? II deo
25.4.2016 14:20:12   
emicaa
daaa Eco,samo da ih na kraju ne dobije neko drugi

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 2385
   RE: Kakva kolica? II deo
25.4.2016 19:38:39   
Animsaj9
emicee super izbor

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2386
   RE: Kakva kolica? II deo
25.4.2016 20:14:42   
milicicak

IZVORNA PORUKA: emicaa

mi cekamo ova klik

Emice, kupili ste kolica?user posted image bas su dobra

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2387
   RE: Kakva kolica? II deo
25.4.2016 20:22:37   
emicaa
Mili na aukciji su,za sad su naša a završava se za 5-6 dana.Nadam se da neće neka budala početi dizati cijenu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 2388
   RE: Kakva kolica? II deo
25.4.2016 20:32:52   
veselicaa
Ja ih ne vidim ali ne sumnjam Emice u tvoj ukus.
Sto se tice polovnih kolica meni je 10000 mnogo,bas sam gledala dosta sajtova i vidim da se za 15,16 hiljada mogu kupiti kolica sa sedistem

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2389
   RE: Kakva kolica? II deo
25.4.2016 20:38:14   
emicaa
Veselice Peg Perego,za mene je to kao hammer medju kolicima user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2390
   RE: Kakva kolica? II deo
25.4.2016 22:41:43   
BubaBubica
Emice prelepa su, držim palčeve da pobedite na licitaciji user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2391
   RE: Kakva kolica? II deo
30.4.2016 17:01:09   
emicaa
Dobili smo kolicaaaaa user posted image za 250 franaka i to kaže sveki ona će platit a mi onda možemo nešto drugo user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 2392
   RE: Kakva kolica? II deo
30.4.2016 19:00:52   
IvanaSK RR
Divnooo user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2393
   RE: Kakva kolica? II deo
30.4.2016 19:51:07   
emicaa

IZVORNA PORUKA: IvanaSK

Divnooo user posted image

da znaš kako sam happy user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2394
   RE: Kakva kolica? II deo
30.4.2016 20:51:42   
veselicaa
Super Emice,bas mi je drago user posted image I bravo za sveki user posted image
Stavi sliku kada imas vremena,bas me zanima kakva su,ne radi mi ovaj link kada udjemuser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2395
   RE: Kakva kolica? II deo
30.4.2016 21:38:24   
marketing RR
IZVORNA PORUKA: marketing RR

Drage dame, pozurite, jos samo do ponoci pisite nam u temi CortinaT jer tri Ringerajke osvajaju sjajni CortinaT krem user posted image

Evo linka na temu u kojoj pisete KLIK

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2396
   RE: Kakva kolica? II deo
8.5.2016 12:26:23   
cecily23
Drage iskusne trudnice i mamice moze li pomoc...
Ocekujemo bebicu pocetkom jula i trenutno smo u fazi izbora kolica...i mogu vam reci da sam se totalno pogubila :facepalm1: :cry: :cry: :cry:
Suprug i ja dvoumimo se izmedju chipolino pooky i cam fluido allegria. Evo linkova:
http://iki-shop.rs/kolica-za-bebe-chipolino-pooky-mocca.html?utm_source=shopmania&utm_medium=cpc&utm_campaign=direct_link
http://www.menda.rs/kolica-decija-kolica/cam-decija-kolica-fluido-allegria-879016596

Svako iskustvo i savet bi nam bili od velike pomoci :clap:

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 2397
   RE: Kakva kolica? II deo
8.5.2016 15:02:08   
vocicana
Draga cecily meni ova Chipolino deluju ok, najbitnije je da su povozna, da te ne smara ono da ulazes 110 % snage da ih vozis, da imas solidno veliku korpu ispod bebice, da tebi budu zgodna.
Mi smo uzeli Graco duo system, divna su, malo smo probali kod mojih kako malisa reaguje na njih, nije se bunio, a sutra se premijerno vozimo malo po gradu, posle savetovalista, ako nam vreme dozvoli..
Sacekaj mozda se jos neko javi ali mislim da je chipolino bolji.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu cecily23)
Direktna veza do poruke: 2398
   RE: Kakva kolica? II deo
8.5.2016 17:02:09   
emicaa
Ja ne znam kakve su što se tiče kvaliteta,jedino mogu reći koja su mi ljepša na izgled a to su ova prva user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2399
   RE: Kakva kolica? II deo
9.5.2016 14:13:36   
pngpme
Ljepša su ova prva, ali zato Cam ima jednu ručku što je lakše za upravljanje i malo veće točkove, čini mi se. Sad ne znam, mi smo uzeli kao i Vocicana Graco duo system posle agonije čitanja, gledanja opisa raznih kolica pošto ovdje i nije neki izbor, kolica su mi kupljena u BG i dopremljena do CG... Vidjećemo kako će se pokazati u praksi, ovako djeluju super.
Puno sreće u kupovini i izboru i nemoj da se stresiraš previše, pokušaj da uživaš, a ne kao ja, sigurno ćemo nešto svakako pogoditi baš da se dobro pokaže, a negdje ćemo i omanuti, moramo se pomiriti sa tim. user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  94 95 [96] 97 98   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  94 95 [96] 97 98   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako da se budući tata poveže sa bebom u s...
I budući očevi su uzbuđeni zbog dolaska bebe na svet, ali imaju manje prilika da zaista osete kako malo biće raste. Dok ...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here