|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakva kolica? II deo
10.5.2016 6:26:00   
vocicana
Pngpme, kolica su super, juce smo ih premijerno isprobali, povozna su, prstom ih mozes gurati, jedina mana kada se sklope, ako nemas veci auto i veci gepek, neces se srecno spakovati za duze putovanje i nisu laka kada se sklope, ali su ekstra, velika korpa, 4 polozaja od lezeceg do sedeceg, odlicni plasticni dodaci koji se mogu skinuti do potrebe za koriscenjem. Neces se pokajati.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 2401
   RE: Kakva kolica? II deo
10.5.2016 10:45:17   
cecily23
Hvala na odgovorima...Mi se odlucili za Cam varijantu...cena je slicna a nahvalise ova kolica samo tako... videcemo kako cemo proci...imamo jos vremena ali ja jedva cekam da sve stigne i bude spremno... samo cunjam po prodavnicama user posted image
I videcemo da li ce user posted image da se svide kolica user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2402
   RE: Kakva kolica? II deo
12.5.2016 13:42:43   
pngpme
Voci, mi imamo baš mali gepek, minijaturan. Bila sam svjesna toga da su najbolja ona koja se sklapaju kao kišobran, ali nismo mogli sve da uklopimo, i cijenu i kvalitet i izgled i da bude 2u1... Uspijeva da stane, ali mi i ovako u gepek skoro pa ništa ne možemo da stavimo... Moraćemo za koju godinu da mijenjamo auto kako god znamo, za sad ćemo se snaći...
Meni se dopadaju, prije svega cijena mi je odgovarala jer se ipak dobija jaje, Graco kolica mi se inače sviđaju, imaju malo veće zadnje točkove, jednostavno mi se sviđaju i za tu cijenu mislim da je dobra kupovina. Meni je bila važna korpa jer planiram baš dosta da je vozim u njima, svašta se nakupuje.. Ali mi nismo dobili plastične dodatke za čašu itd... Dobili smo dunjicu, onu kabanicu za kišu i to bi bilo to...
Baš mi je drago da vi imate dobro iskustvo u praksi i da si ga podijelila. user posted image
Cecily, neka je sa srećom, imaju veće točkove, to sam ja zagledala kod kolica user posted image .

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2403
   RE: Kakva kolica? II deo
13.5.2016 2:09:24   
Animsaj9
Mi imamo Chicco Trio Sprint , i prezadovoljni smo sto je najbitnije lagana su , kišobran, veoma prakticna i 3u1 . Boja je sivo crna tako da mogu i decaci i devojcice

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 2404
   RE: Kakva kolica? II deo
13.5.2016 5:56:30   
vocicana
E da jedino sto smo dobili u dodaatak za sama kolica je zimska navlaka, a za kisu nismo. Moracu da potrazim negde to. Naravno i jaje u kome se on vec vozi.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 2405
   RE: Kakva kolica? II deo
13.5.2016 10:27:12   
isidora88
Voci imas univerzalnu navlaku za kisu u dm-u za 500 din

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2406
   RE: Kakva kolica? II deo
13.5.2016 10:34:56   
vocicana
Isi hvalauser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 2407
   RE: Kakva kolica? II deo
25.5.2016 13:42:12   
MilicaLjubica
Mamice, poceli smo da se spremamo za dolazak bebice i za sve smo se relativno lako odlucili ali za kolica nikako :) Pokusavamo da nadjemo kolica koja ce tata moci da gura, a da se ne saplice o sipkicu kod zadnjih tockova (ima 2m) :D Gledala sam po sajtovima i Bebetto Pascal mi deluju najprimamljivije? Da li ih neko ima? Sva iskustva sa tim kolicima ili nekim drugim su dobro dosla :)

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2408
   RE: Kakva kolica? II deo
7.6.2016 18:09:42   
Valerie
mi smo se danas pocastili novim kolicima user posted image Cangaroo (Moni) Tala
KLIK
do skoro nisam ni cula za ova (bugarska) kolica
trazila sam model koji ima opciju da beba gleda i unapred i unazad i da nisu skupa. ova su mi se dopala, kad vratimo pdv bice taman cena koliko sam mislila da je ok
videcemo kako ce se pokazati, ali dosta su velika, sto mi je super, beba sedi visoko, ne moram da se saginjem da joj nesto dodam ili namestim, ali cu uvek morati da je podizem, cak i kad prohoda

(odgovor članu MilicaLjubica)
Direktna veza do poruke: 2409
   RE: Kakva kolica? II deo
7.6.2016 18:49:48   
eca89
Super su Valerieuser posted image !

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 2410
   RE: Kakva kolica? II deo
7.6.2016 21:23:44   
Mala Elena
Prelepa su!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 2411
   RE: Kakva kolica? II deo
7.6.2016 22:18:25   
isidora88
Bas su lepauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 2412
   RE: Kakva kolica? II deo
12.6.2016 16:53:04   
AnaStevanović
Pozdrav mame :)
Zanima me vaše mišljenje o kolicima PegPerego P3.
Prednosti, mane, i sl.
Unapred hvala :)

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 2413
   RE: Kakva kolica? II deo
17.6.2016 10:46:49   
marijana22
Moja drugarica ima PPP3 i zadovoljna je, trece dete se vozi u njima

(odgovor članu AnaStevanović)
Direktna veza do poruke: 2414
   RE: Kakva kolica? II deo
17.6.2016 11:13:58   
BubaBubica
Mi ćemo izgleda naslediti Jungle kolica, zeleno sive boje, a ja nećuuuu user posted image ne sviđaju mi se, a neprijatno mi je da se ponašam ko neko derište da odbijem kad je i muž za to da uzmemo kad nam daju i svi sa njegove strane. A meni se ne dopada. I jetrva je to pazila, više su kolica autom vozili a ja imam u planu da ih puno koristim, ako ih uništim od vožnje šta onda? user posted image i hoću ženska kolica, i prošla su nam bila teget. user posted image

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 2415
   RE: Kakva kolica? II deo
17.6.2016 11:21:13   
marijana22
Bubice a da uzmes ova za pocetak pa kasnije kupi kisobran zenska

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 2416
   RE: Kakva kolica? II deo
17.6.2016 13:44:45   
choopa choops
Ana mi imamo PP3, ali stari model, stara su 8 godina. Vozim treće dijete u njima. To je Volvo među kolicima user posted image Znači čvsrta su stabilna, mi ne da smo ih izvozali, nego to ne mogu ni da opišem. Često po dvoje djece, robu neku, ma i preko 50 kg smo na njih redovno vozili.user posted image Materijal ekstra. Imaju mana, tipa nama se tenda lagano skida i ležeći položaj malo zapinje kad se spušta, ali to je stari model, sada nisu takva u tom djelu. Sve u svemu dobra su.

Bubice pa kud ti s ne sviđa sivo zelena user posted image To je moja omiljena kombinacija user posted image Ne znam, ja se ne bi zbog boje bunila, ali recimo nikad ne bih uzela kolica koja moram da vratim nakon upotrebe, jer nikad ne znaš šta može da se desi...user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 2417
   RE: Kakva kolica? II deo
28.6.2016 10:35:23   
Ella2407
Evo ovdje da piseem
Nasla sam kolicaa koja mi se bas svidjaju,kao polovna ali skoro da nisu koristena jer kazu beba nije htjela nikako u kolica..
Na slikama se ne vidi ni packaa.. Dodju svi moguci dijelovi,cak i torba..
Pa kome nije mrsko da pogleda Bebetto Pascal
300 eura su..
Jel to stvarno valjaa i da li je to preskupoo
Nemam pojma-nemam iskustva s tim..

_____________________________

Volim što se volimo!!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2418
   RE: Kakva kolica? II deo
28.6.2016 10:46:50   
Sandricak
Ella ja sad pogledala, meni se cini da su ok...
Nova kolica set 3u1 su 430e plus dostava... bar na ovom sajtu sto sam ja gledala...
Ima
- Aluminijumski ram sa amortizerima
- Sportsko sedište
- Kolevka
- Auto sedište
- 3 zimske navlake posebno za svaki deo
- Mamina torba
- Kišna kabanica
- Mreža protiv insekata
- Točkovi na naduvavanje..
i garancija 2 godine...

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu Ella2407)
Direktna veza do poruke: 2419
   RE: Kakva kolica? II deo
28.6.2016 10:52:34   
marijana22
Ella lepa su, i koliko vidim ako su 3u1 ta cena je ok.
Medjutim meni je to preskupo. Mislim da mozes da uzmes nova pristojna kolica za 200e.

(odgovor članu Ella2407)
Direktna veza do poruke: 2420
   RE: Kakva kolica? II deo
28.6.2016 11:00:01   
emicaa
Ella meni izgledaju odlična,ja mnogo volim kolica na ovaj fazon.E sad jel vama puno dati toliko za kolica.Ja iskreno ne bih žalila user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 2421
   RE: Kakva kolica? II deo
28.6.2016 11:18:43   
Ella2407
A znam da mogu nac jeftinija,gledali smo ih,ali po toj cijeni su ili oni tockici mAlii-a meni se to ne svidja illi je materijal bezveze i nekako mi se vidi da nije to to...
A ono sto se meni licno svidja je skupo(skup ukus imam-djaba je,haha)
Od 800 pa nadalje
Tako da nesto kontam ako mogu dobit i da mi se svidjaa a da ne platim punu cijenu-dobro je..
Kolica ce nAm moji roditelji kupit..
Ja sam cak govorila da i mi ucestvujemo ili pols ili bar nesto ali ne daju
Oni su kaze svakako tako kontali tako da ne sekiram za pare..
Samo eto jel to sve okej sto se trazi od kolica?? Lagana za koristenje,i tako to sto se treba gledat kod kolica? user posted image

_____________________________

Volim što se volimo!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2422
   RE: Kakva kolica? II deo
28.6.2016 11:37:44   
MishMash
Ella, mnogo su lepa kolica!

Ja imam Cam isto 3u1, baš sam ih dosta platila. Korpu smo koristili možda mesec dana sve ukupno, auto sedište smo koristili dok nije prerasla.

Moja velika zamerka je to što se ručka ne pomera, npr. kada je jako sunce, pa hoćeš da voziš bebu u suprotnom pravcu, moraš da izvadiš korpu/ sedište, da okreneš i ponovo namontiraš. Sa sedištem mi je baš bio problem, jer je trebalo u jednoj ruci da držim bebu, a drugom da to sve radim. Na sred ulice. Volela bih da mi je neko skrenuo pažnju na to kada sam ih kupovala, jer sam za te novce sigurno mogla da kupim kolica sa tom mogućnošću.

Ne znam koliko ti je to bitno, ali rekoh da ti kažem.user posted image

_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu Ella2407)
Direktna veza do poruke: 2423
   RE: Kakva kolica? II deo
28.6.2016 11:51:44   
Ella2407
Znaci mislis da vrijedi platit?
A ni ova nemaju tu opciju???
Nisam to ni vidjela.. :/


_____________________________

Volim što se volimo!!!

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 2424
   RE: Kakva kolica? II deo
28.6.2016 12:03:39   
MishMash
Koliko sam ja videla nemaju, ali možeš da pitaš u prodavnici kad budeš gledala.

Opet kažem, nekima to sa ručkom nije problem, ali mene je to baš smaralo. Stavila sam suncobran, pa onda svako malo šteluj, pa ga mala stalno čačka, a ako počne vetar, onda skidaj suncobran, okreći sedište, pošto naravno nije volela onu plastičnu navlaku. Ludo sam se provodila u šetnjiuser posted image

Nažalost, moraću opet da ih koristim pošto su kao nova, ali da mi je ova pamet nema šanse da bih kupila kolica čija se ručka ne pomera.

_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu Ella2407)
Direktna veza do poruke: 2425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here