|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da se malo upoznamo!
25.9.2009 11:37:54   
Rivana

IZVORNA PORUKA: buhla

Ja sam Aleksandra, imam 33 godine, zivim u Beogradu (jos malo, tj dok se ne porodim, pa prelazim u bih grad pokraj reke Drine), radim u privatnoj firmi kao knjigovodja. Trudna sam 11 nedelja i udajem se jednog lepog dana u oktobru 2009. user posted image

Cao generacijo user posted image

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Da se malo upoznamo!
25.9.2009 12:05:33   
sladjaaaa
Nisam ni ja znala da imamo i ovu temicu ali nikad nije kasno

Ja sam Slađana i iz okoline Kragujevca, imam 25 godina, u braku sam skoro godinu dana, a pre toga sam godinu dana bila u vanbračnoj zajednici i nekih 9 meseci pre svega toga u vezi (mi smo sve išli korak po korakuser posted image ), user posted image još uvek nažalost nemamo iako pokušavamo već godinu ipo, nadamo joj se u skorije vremeuser posted image
Završila sam srednju ekonomsku, pravni tehničar u Kragujevcu i Višu poslovnu školu, smer bankarstvo u Blacu. Na žalost ne radim u struci, već kao poslovni sekretar u jednoj privatnoj slovenačkoj firmi (i ovaj posao je ok. za sad) već 3 godine. To bi bilo to ukratko

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Da se malo upoznamo!
25.9.2009 13:03:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nellyca

Vucko.ba, prosle godine sam prvi put videla Sarajevo, i ostala sam PAF! nikad nisam mislila da je to tako lep grad...samo smo prosli kroz njega, ali imam zelju da ga bolje upoznam....a  Split kao Split user posted image Lep grad, ali ja bih ipak moj Beograd user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja sam prosli vikend bila prvi put u Sarajevu.,..Mislim da nam je bince iz SA ali nisam sigurna...
Prvo nisam znala da je tako veliki grad...drugo, tolika istorija..Inat kuca, Gavrila Principa most...Prelep centar, zive ulice...
Zovem se Ivana i 81.sam godiste. udata sam od juna 09. i trudna sam...Sutra ulazim u 16.nedelju. Radim u HR jedne firme. I

(odgovor članu Nellyca)
  Direktna veza do poruke: 153
   RE: Da se malo upoznamo!
25.9.2009 13:37:37   
Trcosava
Ehehehe
Tijana, drago nas je
Rođena 1980 u Beogradu, od oktobra 2008 sam u Sloveniji, mestašce-selo Bohinjska Bela
Dragog upoznah na netu, zatreskali se i ete šta napravismo. Ovo mi je drugi brak, iz prvog nemam dece u ovom čekinjamo našu Anu user posted image
Završila sam ATŠ (arhitektonsku), dakle SSS, krenula na višu građevinsku i batalila. Radila sve i svašta, poslednje i najduže zaposlenje bilo u građevinskoj firmi u Bgd.
Od malena učim engleski (i nikako da ga naučim majku mu), i mogu reći da mi je to bila jedna od većih ljubavi u životu, no rekli mi da ja ne znam srpski i da nikad neću moći da prođem prijemni na filološkoj (srednjoj). Davala sam neke privatne časove još dok sam bila u Bg, ali to je to.... U struci nikad nisam radila, a interesuje me enterijer i računari. Jedan od planova sa mm je da otvorimo svoju firmu gde bi on bio zadužen za software, a ja hardware (šta ću, volem tvrdo)
jesam šta omašila? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Da se malo upoznamo!
9.10.2009 12:11:08   
mazuljak
Upravo videh da i ova tema postoji! Nova sam, ko zna sta jos cu naci na ovom forumu... E, pa, da se upoznate i samnom. Imam 28 god, u braku sam skoro od 2,5 godine i trenutno sam u 8. mesecu trudnoce. Iz BG-a sam, bila sam radila pre trudnoce honorarno, paralelno sa doktoratom, a od kako sam u blazenom stanju user posted image radim samo doktorat (taman mi se pogodilo da pisem, pisem, i sredjujem rezultate). "Volim sve sto vole mladi..." user posted image user posted image user posted image A ponajvise putovanja! I knjige, i prirodu, i setnje, i mace, i ... Forum je super, vi mi sve delujete fenomenalno, a verujte mi na rec kada to kazem. (ja sam inace protivnik tih on-line akcija. mozete misliti koliko sam odusevljena...user posted image )

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Da se malo upoznamo!
9.10.2009 12:33:29   
Anck Su Nmaun
Ih  user posted image ja nisam ni Videla ovu temu...

Zovem se Ivana,user posted image 81 sam godiste, trenutno zivim u Subotici, po zanimanju sam vaspitacica user posted image ...mada nisam radila u svojoj struci (jako malo)... user posted image

Sa mojim dragim sam vec 8 godina user posted image , od toga poslednjih godinu dana zivimo zajedno... i par meseci unazad user posted image user posted image poceli da radimo na user posted image bebi ...i sad cekamo  user posted image user posted image

(odgovor članu mazuljak)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Da se malo upoznamo!
9.10.2009 12:36:49   
alexis77
Sad videh temu...
Rodjena sam 1977. u NS, gde i živim, po struci sam dipl. pravnik, obožavam da putujem, što i činimo bukvalno uvek kada malo skupimo parice...Nekda vodimo našu malenu, a nekad je ostavimo kod bake i deke...I  evo exkluzive...bila sam 2 puta na naslovnici časopisa "Trudnoća"...eto, imala sam volje da se sms prijavim i izabrali me...Lepo iskustvo, a i sjajna uspomena! Preporučujem svim trudnicama! :)))

(odgovor članu mazuljak)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Da se malo upoznamo!
9.10.2009 12:42:08   
Anoniman
Pa hoćemo videti te naslovnice? user posted image

(odgovor članu alexis77)
  Direktna veza do poruke: 158
   RE: Da se malo upoznamo!
9.10.2009 12:44:27   
Rivana
ajde da vidimo, ja sam redovno kupovala trudnocu dok sam bila trudnauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Da se malo upoznamo!
9.10.2009 12:49:47   
alexis77
Majsko izdanje 2009. godinice! To je drugi put! Tada su me pitali za saglasnost pošto više nisam bila trudna, da ne bih imala neprijatnosti!
A, prvi put za vreme trudnoće, negde sredinom 2007!
Ma, sjajno iskustvo! Preporučujem svakoj trudnici koja voli da se slika! :)

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Da se malo upoznamo!
9.10.2009 12:51:37   
sanjaL.
pozdrav svima,nova sam ovde ali vidim da je jako zanimljivo i poucno.
ja sam sanja,imam 24.godine,u svezem sam braku(8 meseci)
i vec 20 nedelja smo trudni user posted image user posted image ....
drago mi je sto sam naletela na vas jer sam jedina trudnica u svom okruzenju i bas nemam sa kim da razgovarav o tome a toliko toga me zanimauser posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Da se malo upoznamo!
9.10.2009 12:51:41   
alexis77
Tašo, kako da stavim fotku?
A, kako posle da je izbrišem?

(odgovor članu alexis77)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Da se malo upoznamo!
9.10.2009 12:52:02   
Anck Su Nmaun
Ja sam slala i moje kuce u novine i cvece ..ma svasta nesto..uvek su objavili ..a inace volim da se slikam ..moracu da probam ..samo da malo naraste stomak user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu alexis77)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Da se malo upoznamo!
9.10.2009 12:55:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: alexis77

Tašo, kako da stavim fotku?
A, kako posle da je izbrišem?


Idi vidi temu Kako zamišljamo ostale forumašice, ne moraš čitati textove, već listaj stranice, vidi slike. Možda poželiš tamo da staviš sliku a da je ne obrišeš. user posted image

Kako se smanji i ubaci slika? KLIK

(odgovor članu alexis77)
  Direktna veza do poruke: 164
   RE: Da se malo upoznamo!
9.10.2009 13:19:48   
alexis77
Skenirala sam fotku sa naslovnice, ali slikomat u tom obliku, ne želi da je prihvati :(
Nisam baš neka informatičarka :(

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Da se malo upoznamo!
9.10.2009 13:22:38   
Anck Su Nmaun
user posted image A mozda da joj promenis extenziju u jpg ? Ako me razumes?

(odgovor članu alexis77)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Da se malo upoznamo!
9.10.2009 13:25:30   
alexis77
Rado, ali kako?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Da se malo upoznamo!
9.10.2009 13:37:32   
Anoniman
Alexis, ako ti lakše pošalji tu sliku nekoj od nas mailom pa da je jedna od nas postavi u tvoje ime user posted image

(odgovor članu alexis77)
  Direktna veza do poruke: 168
   RE: Da se malo upoznamo!
9.10.2009 14:01:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: alexis77

Skenirala sam fotku sa naslovnice, ali slikomat u tom obliku, ne želi da je prihvati :(
Nisam baš neka informatičarka :(


hihihi, to se i meni desilo. Kada je čuvaš u računaru, iza naziva slike stavi .jpg, i slikomat će je prihavtiti.

(odgovor članu alexis77)
  Direktna veza do poruke: 169
   RE: Da se malo upoznamo!
9.10.2009 14:14:37   
alexis77

Trudnica koja želi da se prijavi za naslovnicu Trudnoće treba da pošalje samo SMS, brojevi telefona su na poslednjim stranicama časopisa! Potom, kada te pozovu ideš na probno snimanje, pa potom uradiš prave fotkice...Lepa uspomena! :)



< Poruku je uredio guppy RR -- 9.10.2009 19:20:25 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Da se malo upoznamo!
9.10.2009 14:15:34   
Rivana
Super bas lepa trudnica svaka castuser posted image

(odgovor članu alexis77)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Da se malo upoznamo!
9.10.2009 14:19:12   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 172
   RE: Da se malo upoznamo!
9.10.2009 14:22:32   
alexis77
Imam CD sa puno pfofi fotkica koje su nastale tom prilikom!
Ako ništa drugo, bar je lepa uspomena!
Ja sam svoje trudne drugarice nagovarala da odu na probno snimanje, ali ni jedna od njih nije pronašla dovoljno energije za tako nešto! :(
Super je, osetiš se posebno! Uradite to! Obavezno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Da se malo upoznamo!
10.10.2009 20:51:11   
LillyT
Nisam ni videla ovu temu.
Ja sam iz Zr-a, ali zivim u Bg-u vec 10 godina. Zavrsila sam FON, ali ne radim bas u svojoj struci (citaj, robujem privatnoj firmi). Ovo mi je prva trudnoca, nismo je bas planirali, ali kada se vec desila, odlucili smo da se upustimo u avanturu. Zivim sa momkom 2.5 godine, zajedno smo...jos malo pa 4 godine. Trideset godina sam napunila u junu (blizanac u horoskopu).


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu alexis77)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Da se malo upoznamo!
11.10.2009 10:12:43   
mamce
Ja sam Katarina, imam 25 godina u martu 26,
dipl. ekonomista, radim u banci, ne na poziciji na kojoj bi trebalo.user posted image
U braku sam 2 godine, a u vezi 7, user posted image ocekujemo vec godinu dana ali nesto user posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here