|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da se malo upoznamo!
23.11.2009 11:53:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: NONA79

IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: NONA79

IZVORNA PORUKA: OTI

NONa, ti mene zezas...Sa 15 godina ????
WOW...




ma ne zezam, veruj mi na reč zajedno smo od 1.7.1994., a u braku od 15.02.2004.!!! Živimo u malom mjestu na sjeveru cg, pored djece pravimo i kuću na obali jezerauser posted image



Ja znam gde su Pluzine...


i???..tvoje impresije?user posted image





Jako davno, moj prvi prvi decko me vodio ....Bili smo tada i na Durmitoru i obilazili CG.Njegovi su iz Pluzina..Zarkovici...
Meni je tada bilo divno tamo...koliko se secam, posto ima tacno 10 godina od tada...
Mirno, domace, prijatno.

(odgovor članu NONA79)
  Direktna veza do poruke: 201
   RE: Da se malo upoznamo!
23.11.2009 11:55:42   
NONA79
IZVORNA PORUKA: Dora

IZVORNA PORUKA: NONA79


Baš mi je drago! Moj mm je teški lokal patriota i mjesto je mirno i pravo za porodičan život pa se nismo dvoumili gdje da živimo mada nas je moja sestra koja živi u bg"molila" da se preselimo, a nama je sve super. A ja sam studirala u NK!


A odakle si ti? MM otkad smo u braku sve više voli da beži u prirodu. Imamo imanje na Dužima (to je jedno seoce sat vremena od NK i sat vremena od Žabljaka da otprilike objasnim) i odemo tamo svako leto. Mir, tišina, pustiš decu da trče do mile volje! Ne bih mogla da živim tamo, al mi itekako prija da odmorim par dana. Obiđemo etno sela, sve gde nam je lepo za izlet, već te krajeve znam napamet!



to ti je draga moja kod Šavnika, drobnjački kraj, ali reci mužu tvome da je Piva ljepšauser posted image user posted image user posted image , ja sam rođena u bg i do 15.-e godine živjela u okolini bg, a onda se preselila u plužine, inače moja pokojn amama je iz barajeva kod bg!user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Da se malo upoznamo!
23.11.2009 11:57:40   
NONA79
IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: NONA79

IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: NONA79

IZVORNA PORUKA: OTI

NONa, ti mene zezas...Sa 15 godina ????
WOW...




ma ne zezam, veruj mi na reč zajedno smo od 1.7.1994., a u braku od 15.02.2004.!!! Živimo u malom mjestu na sjeveru cg, pored djece pravimo i kuću na obali jezerauser posted image



Ja znam gde su Pluzine...


i???..tvoje impresije?user posted image





Jako davno, moj prvi prvi decko me vodio ....Bili smo tada i na Durmitoru i obilazili CG.Njegovi su iz Pluzina..Zarkovici...
Meni je tada bilo divno tamo...koliko se secam, posto ima tacno 10 godina od tada...
Mirno, domace, prijatno.


e oti, oti, mogla si biti pivska snajka user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Da se malo upoznamo!
23.11.2009 11:58:42   
Dora
Narod u tim selima na severu je gostoljubiv, ljudi su drugačiji, nekako iskreni su i pravi domaćini. Volim što kad odemo tamo svi nas primaju kod sebe kao da smo im rod dođeni. Uvek se osećamo ko kod kuće, čak i u restoranu kad smo...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Da se malo upoznamo!
23.11.2009 12:02:33   
Dora
Nona, jeste, svakom je svoj kraj najlepši, eto ja nisam htela da objašnjavam ali ti tačno znaš gde smo mi, pa reci kako ti se čini Komarnica i kanjon Nevidio? Ja sam objektivna, meni je svaki kraj lep po nečemu i uvek volim da obiđem nešto što nisam još...

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Da se malo upoznamo!
23.11.2009 12:11:12   
NONA79
IZVORNA PORUKA: Dora

Nona, jeste, svakom je svoj kraj najlepši, eto ja nisam htela da objašnjavam ali ti tačno znaš gde smo mi, pa reci kako ti se čini Komarnica i kanjon Nevidio? Ja sam objektivna, meni je svaki kraj lep po nečemu i uvek volim da obiđem nešto što nisam još...


Samo sam par puta tuda prošla autom, ali volim ovaj kraj cg, nisam neki avanturista pa sam kanjon Nevidio gledala na tv. Moja koleginica je iz drobnjačkog kraja pa se malo zezamo na tu temuuser posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Da se malo upoznamo!
23.11.2009 12:14:14   
Dora
Da ima neki fazon sa drobnjačkim lisicama...ne znam sad kako ide...user posted image

(odgovor članu NONA79)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Da se malo upoznamo!
23.11.2009 12:20:13   
NONA79
IZVORNA PORUKA: Dora

Da ima neki fazon sa drobnjačkim lisicama...ne znam sad kako ide...user posted image


Kod nas se u šali kaže da je lisica pala na ispitu kod Pivljanauser posted image . E još nešta zanimljivo, djeci anđeli govore - prije neko veče sam sa mojim momcima gledam po rr i Strahinji se najviše dopala tvoja sličica ispod imena Dora, a oni su prije nekoliko dana na netu našli igricu Dora i zapeo pusti mi doru, pusti mi doru dok mu Uroš nije objasnio da nije igricauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Da se malo upoznamo!
23.11.2009 12:29:18   
Dora
user posted image moji imaju cd sa pesmama i crtani Dora, iskreno ja je volim više nego oni. Stalno puštam pesmice i uživam u njimauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NONA79)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Da se malo upoznamo!
23.11.2009 12:29:46   
Dora
Jel te ima na FB?

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Da se malo upoznamo!
23.11.2009 12:35:10   
NONA79
IZVORNA PORUKA: Dora

Jel te ima na FB?

ima ali ćirilicom Ивона Симуновић, a tebe?

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Da se malo upoznamo!
23.11.2009 12:39:42   
Dora
Ima i mene, Isidora Vilotijević. Aj probaću ako već nismo prijatelji poštoimam dosta njih sa RR a ne znam ko su po imenu i prezimenuuser posted image

(odgovor članu NONA79)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Da se malo upoznamo!
23.11.2009 12:43:32   
NONA79
IZVORNA PORUKA: Dora

Ima i mene, Isidora Vilotijević. Aj probaću ako već nismo prijatelji poštoimam dosta njih sa RR a ne znam ko su po imenu i prezimenuuser posted image


sada sam je tebi poslala poziv za prijateljauser posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Da se malo upoznamo!
23.11.2009 12:56:26   
Dora
E, kako je svet mali, ispade da imamo zajedničkih poznanika!!! :))))

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Da se malo upoznamo!
23.11.2009 13:00:42   
NONA79
IZVORNA PORUKA: Dora

E, kako je svet mali, ispade da imamo zajedničkih poznanika!!! :))))

mali, malecki za poznanstva i prijateljstvauser posted image a draganina mama radi kod nas u računovodstvu, tj strina mm!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Da se malo upoznamo!
23.11.2009 15:05:33   
Dora
xaxaxaxauser posted image mislila sam kako je CG mala kad se svi znaju!user posted image user posted image user posted image Milicu i Tadiju dobro znam oni su prijatelji mm. Imamo sigurno još poznanika koji nisu na fb (Mićo Blagojević vlasnik etno sela Brezna blizu vas)... ne znam, ko mi još padne na pamet...

(odgovor članu NONA79)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Da se malo upoznamo!
10.12.2009 17:59:54   
dajdaj
ok ovde ću da se predstavim...ja sam Nataša i trenutmo sam iz Zagreba,a inače me ima svuda u bivšoj Jugi user posted image ...
imam malu zezalicu koja se zove Maja i ima 6,5 mjeseci..ona mi je najvećaradost u životu user posted image


_____________________________

mamina maza Maja 25.05.2009.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Da se malo upoznamo!
10.12.2009 18:46:56   
*Alexx*
Dobrodošla, Nataša!! Prijavi se u RR mame KLIK, ako već nisi!

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu dajdaj)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Da se malo upoznamo!
11.12.2009 1:39:26   
ancica85
 Ja sam Anauser posted image beogradjanka koja zivi u Splitu udata sam vec 5 meseci tu i imam 24god.Citam vas od kad sam ostala trudna 14 nedelja vec a i pre toga ali nikako da se predstavimi aktiviram 

< Poruku je uredio ancica85 -- 11.12.2009 1:40:17 >

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Da se malo upoznamo!
11.12.2009 2:03:25   
Anoniman
Dobrodosla Ancice!!!

Kako si , kako ti je u Splitu?

(odgovor članu ancica85)
  Direktna veza do poruke: 220
   RE: Da se malo upoznamo!
11.12.2009 2:05:04   
Anoniman
Super je sto si se ukljucila...
Kako se osecas u trudnoci?

Jesi pregledala malo sajt...videces da ima svasta...

Pronadji uputstvo kako da postavis ticker..

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 221
   RE: Da se malo upoznamo!
11.12.2009 2:20:45   
eugenija
E Ancice, pa dobro dosla.. Nista kontra Splitauser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Da se malo upoznamo!
11.12.2009 9:35:39   
*Alexx*
Ančice, prijavi se u spisak trudnica KLIK!

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Da se malo upoznamo!
11.12.2009 13:46:50   
ancica85
Osecam se suuuper user posted image nema mucnina povracanja  sa bebicom sve ok bogu hvala user posted image .pokusavam da se snadjem po forumu ali mi slabo ide  i sliku stomaka sam vam cak spremila ali polako  ja sam plavusa hehehhe

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Da se malo upoznamo!
11.12.2009 14:52:06   
*Alexx*
Polako, Anči, ako nisi videla, imaš temu o postavljanju slika KLIK

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu ancica85)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here