|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da se malo upoznamo!
21.10.2009 20:53:49   
Anoniman
kosmajac, ubi me radoznalost. Hoćeš nam se predstaviti? user posted image

(odgovor članu mamce)
  Direktna veza do poruke: 176
   RE: Da se malo upoznamo!
2.11.2009 23:40:37   
Donnie Brasco
28 godina, Republika Srpska, otac jednog ljepotana,zaposlen.

Blizanac u horoskopuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Da se malo upoznamo!
2.11.2009 23:42:15   
Lilly*
Mora se još dodati i hrabar, kada si se prijavio među nas žene user posted image user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Donnie Brasco)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Da se malo upoznamo!
2.11.2009 23:43:32   
Donnie Brasco
Hrabrost mi je prva osobina,ali ostavljam da to drugi primjeteuser posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Da se malo upoznamo!
3.11.2009 7:40:34   
Trcosava
ooo još jedno muško!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Donnie Brasco)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Da se malo upoznamo!
20.11.2009 11:34:58   
Mari86
Evo i mene...
Rodjena 1986,udata od juna 2009. zavrsila masinsku skolu-masinski tehnicar,cudno za zenu ali
to sam uvek zelela !! Radila dve godine u Delti kao kontrolor,sada sam u drugom osiguravajucem drustvu isti posao!!!
I naravno cekam na user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...
Ljubim vas!!!


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Da se malo upoznamo!
23.11.2009 11:02:39   
lesica
Hey devojke tj.mamice user posted image Ja sam Danijela,imam 26 godina i iz Beograda sam,po struci sam prehrambeni tehnolog (sveze diplomiran) tako da se sve nekako uklopilo. Stavise mislim da je bebica nesto najbolje sto mi se desila,i taman kad bebac malo poraste valjda ce proci dosadna finansijska kriza pa cu poceti da radim,a dotle samo pomalo honorarno user posted image ,a glavno donosenje novca prepustam buducem tati.Inace sam sada u pripremama za svadbu koja ce biti u februaru bas za nasu osmu godisnjicu.  Jaaaako sam srecna sto sam vas sve pronasla ovde jer ste pravo blago. Veliki ljubac!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Da se malo upoznamo!
23.11.2009 11:18:04   
NONA79

Pozdrav! Ja sam Ivona, rođena u Bg, daleke 1979.user posted image ! Zaljubila se u svoga dragoga sa 15g! Nikada u ovih preostalih 15 g nismo bili razdvojeniuser posted image Sada smo u braku i imamo dva sina, Uroša ( ima 5g i 4m) i Strahinju ( 3g i 6. U aprilu očekujemo ćerku, tj seku! Srećni i zadovoljniuser posted image . Diplomirani profesor razredne nastave mi je zvanje, ali meni je ljepše kada kažem učitelj, mada ne radim u struci, već u gradskoj biblioteci i uživam! Živimo u CG!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Da se malo upoznamo!
23.11.2009 11:22:56   
Anoniman
NONa, ti mene zezas...Sa 15 godina ????
WOW...


(odgovor članu NONA79)
  Direktna veza do poruke: 184
   RE: Da se malo upoznamo!
23.11.2009 11:23:37   
Dora
user posted image Drago mi je, ja sam Isidora i živim u Novom Sadu. MM je iz CG pa često idemo tamo, možda se i vidimo nekad! Tvoji sinovi su isto kao moji: Luka ima 5 god i 5 mes., Balša ima 3 god i 7 mes. a čekam treće (nadam se devojčicu) u maju mesecu! Eto, skoro iste smo kad su deca u pitanjuuser posted image

(odgovor članu NONA79)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Da se malo upoznamo!
23.11.2009 11:24:11   
Dora
E, da, i isto smo godišteuser posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Da se malo upoznamo!
23.11.2009 11:28:45   
Zvoončica
Zdravo društvo, ja sam Ivana. U sedmom mesucu trudnoće sam, jel neko još od vas u "sličnom" stanju ?

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Da se malo upoznamo!
23.11.2009 11:29:43   
gagins
Evo da se i ja predstavim.Zovem se Dragana,imam 26 godina.Zivim u Novom Sadu.Sa mm se znam ceo zivot,ali smo se zavoleli u Novom Sadu.Zajedno smo od 27.10 2005. vencali se 22.07.2006.Imamo cerku Sonju 2,5 godine i cekamo drugo dete u aprilu(izgleda da ce biti momak).Trgovac sam po zanimanju.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Da se malo upoznamo!
23.11.2009 11:30:13   
Anoniman
Zvoncice, i ja sam Ivana ali sam u 6.mesecu...
Ovde smo ti draga sve u slicnom stanju:

neke pokusavaju user posted image user posted image user posted image
neke su trudne
neke imaju bebice
neke imaju vecu decu

Kako tek sad da nam se pridruzis???


(odgovor članu Zvoončica)
  Direktna veza do poruke: 189
   RE: Da se malo upoznamo!
23.11.2009 11:30:22   
Dora
Zdravo Ivana, ima nas pono, sigurno ima dosta žena u sličnom stanjuuser posted image

(odgovor članu Zvoončica)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Da se malo upoznamo!
23.11.2009 11:30:41   
NONA79
IZVORNA PORUKA: OTI

NONa, ti mene zezas...Sa 15 godina ????
WOW...




ma ne zezam, veruj mi na reč zajedno smo od 1.7.1994., a u braku od 15.02.2004.!!! Živimo u malom mjestu na sjeveru cg, pored djece pravimo i kuću na obali jezerauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Da se malo upoznamo!
23.11.2009 11:30:58   
Dora
IZVORNA PORUKA: Dora

E, da, i isto smo godišteuser posted image


Sad vidim da smo iste i po CRuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Da se malo upoznamo!
23.11.2009 11:32:28   
NONA79
IZVORNA PORUKA: Dora

user posted image Drago mi je, ja sam Isidora i živim u Novom Sadu. MM je iz CG pa često idemo tamo, možda se i vidimo nekad! Tvoji sinovi su isto kao moji: Luka ima 5 god i 5 mes., Balša ima 3 god i 7 mes. a čekam treće (nadam se devojčicu) u maju mesecu! Eto, skoro iste smo kad su deca u pitanjuuser posted image


skoro, ajd navijam da bude djevojčica pa da budemo još "sličnije". odakle je tata?

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Da se malo upoznamo!
23.11.2009 11:35:15   
Zvoončica
Pa inače nisam neki ljubitelj foruma, pa pošto vreme provodim kod kuće, tragam za imenima za bebu, i onda sam odlučila da pokušam da nađem rešenje.
Kako vi provodite trudničko vreme?
user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Da se malo upoznamo!
23.11.2009 11:35:24   
Dora
IZVORNA PORUKA: NONA79

IZVORNA PORUKA: OTI

NONa, ti mene zezas...Sa 15 godina ????
WOW...




ma ne zezam, veruj mi na reč zajedno smo od 1.7.1994., a u braku od 15.02.2004.!!! Živimo u malom mjestu na sjeveru cg, pored djece pravimo i kuću na obali jezerauser posted image


Draga, znam odakle si, bila sam tamo nekoliko puta. Divna je priroda i ja i mm sa decom stalno obilazimo te krajeve. Često smo išli u etno selo 20-ak km od Plužina. user posted image

(odgovor članu NONA79)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Da se malo upoznamo!
23.11.2009 11:37:15   
Dora
IZVORNA PORUKA: NONA79

skoro, ajd navijam da bude djevojčica pa da budemo još "sličnije". odakle je tata?



iz Nikšića.

(odgovor članu NONA79)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Da se malo upoznamo!
23.11.2009 11:39:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: NONA79

IZVORNA PORUKA: OTI

NONa, ti mene zezas...Sa 15 godina ????
WOW...




ma ne zezam, veruj mi na reč zajedno smo od 1.7.1994., a u braku od 15.02.2004.!!! Živimo u malom mjestu na sjeveru cg, pored djece pravimo i kuću na obali jezerauser posted image



Ja znam gde su Pluzine...

(odgovor članu NONA79)
  Direktna veza do poruke: 197
   RE: Da se malo upoznamo!
23.11.2009 11:41:17   
NONA79
IZVORNA PORUKA: Dora

IZVORNA PORUKA: NONA79

IZVORNA PORUKA: OTI

NONa, ti mene zezas...Sa 15 godina ????
WOW...




ma ne zezam, veruj mi na reč zajedno smo od 1.7.1994., a u braku od 15.02.2004.!!! Živimo u malom mjestu na sjeveru cg, pored djece pravimo i kuću na obali jezerauser posted image


Draga, znam odakle si, bila sam tamo nekoliko puta. Divna je priroda i ja i mm sa decom stalno obilazimo te krajeve. Često smo išli u etno selo 20-ak km od Plužina. user posted image



Baš mi je drago! Moj mm je teški lokal patriota i mjesto je mirno i pravo za porodičan život pa se nismo dvoumili gdje da živimo mada nas je moja sestra koja živi u bg"molila" da se preselimo, a nama je sve super. A ja sam studirala u NK!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Da se malo upoznamo!
23.11.2009 11:44:09   
NONA79
IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: NONA79

IZVORNA PORUKA: OTI

NONa, ti mene zezas...Sa 15 godina ????
WOW...




ma ne zezam, veruj mi na reč zajedno smo od 1.7.1994., a u braku od 15.02.2004.!!! Živimo u malom mjestu na sjeveru cg, pored djece pravimo i kuću na obali jezerauser posted image



Ja znam gde su Pluzine...


i???..tvoje impresije?user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Da se malo upoznamo!
23.11.2009 11:51:40   
Dora
IZVORNA PORUKA: NONA79


Baš mi je drago! Moj mm je teški lokal patriota i mjesto je mirno i pravo za porodičan život pa se nismo dvoumili gdje da živimo mada nas je moja sestra koja živi u bg"molila" da se preselimo, a nama je sve super. A ja sam studirala u NK!


A odakle si ti? MM otkad smo u braku sve više voli da beži u prirodu. Imamo imanje na Dužima (to je jedno seoce sat vremena od NK i sat vremena od Žabljaka da otprilike objasnim) i odemo tamo svako leto. Mir, tišina, pustiš decu da trče do mile volje! Ne bih mogla da živim tamo, al mi itekako prija da odmorim par dana. Obiđemo etno sela, sve gde nam je lepo za izlet, već te krajeve znam napamet!

(odgovor članu NONA79)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here