|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proslava dečijeg rođendana
8.7.2015 20:46:49   
vikiveki
Queen samo nastavi tako,možeš i neki biznis razvitiuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 851
   RE: Proslava dečijeg rođendana
8.7.2015 21:03:50   
veselicaa
Queen samo nastavi da budes kreativna ide ti od rukeuser posted image

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 852
   RE: Proslava dečijeg rođendana
8.7.2015 21:11:02   
lesica
Drage moje domacice, evo jedne lepe temice sa mnooooogo ideja vezano za klopu zgodnu za proslave finger food

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 853
   RE: Proslava dečijeg rođendana
8.7.2015 21:14:47   
veselicaa
Ja sam gledam ima svasta,bas super recepti za razna predjela user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 854
   RE: Proslava dečijeg rođendana
8.7.2015 21:26:59   
mila83

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Drage moje domacice, evo jedne lepe temice sa mnooooogo ideja vezano za klopu zgodnu za proslave finger food


Ima svasta,moglo bi se tu nesto i isprobati user posted image Bicemo vredni.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 855
   RE: Proslava dečijeg rođendana
9.7.2015 13:03:00   
bubulence
mama micki pitala si me za rolat od palacinki. napravis normalnu smesu za palacinke i podelis je na dva dela . u jedna deo stavis 2 kasicice aleve paprike pa dobijes crvenu smesu. mozes i u neku drugu boju ako koristis prehrambene boje, ispeces palacinke.
napravis fil od sira, malo margarina, prsute (ili salame) i mozes da stavis jos nesto. stavis jednu obicnu palacinku pa fil pa crvenu palacinku pa malo fila. urolas. ostavis malo u frizideru pa seces na kolutove. izgleda lepo i sareno.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 856
   RE: Proslava dečijeg rođendana
9.7.2015 13:09:51   
vikiveki
Bub,i taj rolat zvuči baš jako ukusnouser posted image
Kada ćeš ti u SM? Razumela sam da tu praviš krštenje?

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 857
   RE: Proslava dečijeg rođendana
9.7.2015 14:06:38   
mila83

IZVORNA PORUKA: bubulence

mama micki pitala si me za rolat od palacinki. napravis normalnu smesu za palacinke i podelis je na dva dela . u jedna deo stavis 2 kasicice aleve paprike pa dobijes crvenu smesu. mozes i u neku drugu boju ako koristis prehrambene boje, ispeces palacinke.
napravis fil od sira, malo margarina, prsute (ili salame) i mozes da stavis jos nesto. stavis jednu obicnu palacinku pa fil pa crvenu palacinku pa malo fila. urolas. ostavis malo u frizideru pa seces na kolutove. izgleda lepo i sareno.


Svidja mi se ideja ! Mogla bih i ja to,malo da promenim ove godine...imamo 7 dana do rodjusa jos.Hvala Bubi na receptu !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 858
   RE: Proslava dečijeg rođendana
9.7.2015 18:06:31   
QueenJ
Opet prema Lelinom receptu, odoh da probam ove cake popse, da vidim kako i koliko ispadne od ove smese. Ako uspe, kačim i te sličice, da se pohvalim, a ako me nema, znajte da je sam napravila haos...
Treba mi samo savet-kako da dobijem ovu sedefastu smesu za dekoraciju popsa?

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 859
   RE: Proslava dečijeg rođendana
9.7.2015 18:09:05   
mila83
Ja sam isto htela ove godine prvi put da se oprobam u cake popsima,ali da pravim od pecene kore,koja se izmrvi, sa kremom,jos nisam odlucila...Lela vidim pravi od ml,keksa...A za taj preliv,ne znam foru QueenJ.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 860
   RE: Proslava dečijeg rođendana
9.7.2015 18:10:01   
veselicaa
Queen to je super recept ali ne znam da li je ganas ili neka druga smesa.

< Poruku je uredio veselica -- 9.7.2015 18:21:45 >

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 861
   RE: Proslava dečijeg rođendana
9.7.2015 18:20:26   
veselicaa
Evo ti tema iscitaj nacices razne recepte za ganas pa vidi koji ces klik

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 862
   RE: Proslava dečijeg rođendana
9.7.2015 18:27:48   
mila83
IZVORNA PORUKA: veselica

Evo ti tema iscitaj nacices razne recepte za ganas pa vidi koji ces klik



Hvala Veselice,nisam ni probala da potrazim tu temu Cake pops ,a na RR ima bas sve ! user posted image

< Poruku je uredio mila83 -- 9.7.2015 18:28:24 >


_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 863
   RE: Proslava dečijeg rođendana
9.7.2015 18:32:01   
veselicaa
Mila zene su stavljale divne recepte prelistaj nacices nesto sigurno.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 864
   RE: Proslava dečijeg rođendana
9.7.2015 18:53:09   
QueenJ
Kuglice uspešno napravljene i u frižideru su da se stegnu.

IZVORNA PORUKA: veselica
Evo ti tema iscitaj nacices razne recepte za ganas pa vidi koji ces klik


Hvala na linku, pratim temu, a zaboravila sam da virnem u istu. Veselice, srce si! Hvala na podsetniku!
Mila, negde sam pročitala, možda i u temi, da se ti sa korom raspadaju, mrve, pretpostavljam ako se ne pogodi dobra kombinacija i vlažnost.

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 865
   RE: Proslava dečijeg rođendana
9.7.2015 18:55:34   
veselicaa
Nista Queen user posted image
Ja pravim te sa patispanjem i nikada mi se ne mrve,odlicni su mi.

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 866
   RE: Proslava dečijeg rođendana
9.7.2015 19:02:01   
Anoniman
ja sam pravila po buba mirinom receptu oreo keks i krem sir, U je bas navucena na njihuser posted image

(odgovor članu veselicaa)
  Direktna veza do poruke: 867
   RE: Proslava dečijeg rođendana
9.7.2015 20:09:21   
mila83

IZVORNA PORUKA: Unina mama

ja sam pravila po buba mirinom receptu oreo keks i krem sir, U je bas navucena na njihuser posted image


UM, taj recept sam videla na Kulinarici,hvale ga,znaci ok je i taj ? Pitam malo van teme...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 868
   RE: Proslava dečijeg rođendana
9.7.2015 20:12:48   
veselicaa
Buba Mira ih je pravila cerkici za rodjendan i bas je lepo objasnila gde ima taj keks i slikala je kada ih je zavrsila i prelepo su joj ispali.A za ukus ne sumnjam,pravila sam i ja slicne i deci se mnogo svidjaju.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 869
   RE: Proslava dečijeg rođendana
9.7.2015 20:15:02   
vikiveki
Vidim pisete o cake popsima. Ja jednom pokusala da ih pravim i nisam se nesto proslavila.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 870
   RE: Proslava dečijeg rođendana
9.7.2015 20:17:58   
veselicaa
Viki ovaj sa patispanjem i bilo kojim filom,moze i marmelada domaca ako imas ti je najlaksi ne mozes da pogresis.Odozgo topljena cokolada,mrvice i super ispadne.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 871
   RE: Proslava dečijeg rođendana
9.7.2015 20:19:33   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: QueenJ

Opet prema Lelinom receptu, odoh da probam ove cake popse, da vidim kako i koliko ispadne od ove smese. Ako uspe, kačim i te sličice, da se pohvalim, a ako me nema, znajte da je sam napravila haos...
Treba mi samo savet-kako da dobijem ovu sedefastu smesu za dekoraciju popsa?

Ja sam haos po kuci napravila kada sam ih pravila,ali na kraju nisam bila zadovoljna.Mozda sam mogla jos koji put da probam

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 872
   RE: Proslava dečijeg rođendana
9.7.2015 20:20:34   
mila83
Ja nisam nikad pravila,ne znam da li da se uopste upustam u to.treba mi ih dosta,jer slavimo dupli rodjendan,a i sve ostalo uglavnom pravim sama. Moram definitivno odluciti sutra,prekosutra i da pocnem sa pripremama. Sutra je vec 10..a 16. slavimo.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 873
   RE: Proslava dečijeg rođendana
9.7.2015 20:22:01   
mila83

IZVORNA PORUKA: veselica

Viki ovaj sa patispanjem i bilo kojim filom,moze i marmelada domaca ako imas ti je najlaksi ne mozes da pogresis.Odozgo topljena cokolada,mrvice i super ispadne.


Pa ja sam nesto tako mislila da probam za prvi put...da ne komplikujem.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 874
   RE: Proslava dečijeg rođendana
9.7.2015 20:23:40   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: veselica

Viki ovaj sa patispanjem i bilo kojim filom,moze i marmelada domaca ako imas ti je najlaksi ne mozes da pogresis.Odozgo topljena cokolada,mrvice i super ispadne.

Meni problem nastane sa tom čokoladom kada treba da ih uvaljamuser posted image tj. onda kada sam ih pravila nije mi išlo kako treba,kada se samo setim...čokolade bilo na sve strane a loptice nisu bile skroz preliveneuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Kvalitet vašeg odnosa sa detetom zavisi od...
Poruke koje roditelji svakodnevno upućuju svojoj deci se posmatraju kao jedan od pokazatelja odnosa roditelja prema dete...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here