|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
4.10.2011 11:53:20   
PoisonEve
Ma ni ja nisam znala za to i onda sam jednu celu noc provela ispred kompa i sita se nacitala. A i to trajno ispravljanje ne treba raditi kod bilo koga vec samo po preporuci (sto je meni i logicno, iapk za tu cifru)Postoje frizeri koji imaju zavrsenu Goldwelovu akademiju i njihov sertifikat da rade njihovim preparetima - cula sam da su oni najbolji.
E sad, ima i preko popusta.com da se nadje brdo ovakvih ponuda pa ko bi da eksperimentse, nek izvoli. Ja kad imala novca i potrebe pre bi otisla ko preporucenog strucnjaka da mi uradi kako treba a ne da ustedim koji dinar a da ustavri bacim pare.


_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
4.10.2011 11:58:20   
mulan
verolino, mozda, ali ta devojka kod koje odlazi je vrhunski frizer, stvarno je dobra u svom poslu i nije izvikana. E, sada mozda ima veze sto je njen kvalitet kose jako los, ali ne odustaje od feniranja i raznih tretmana sto joj dodatno komplikuje situaciju. Kada mi je pricala o svemu tome jako mi je dobro zvucalo bez obzira na cenu. Mislim, ko voli da se non-stop fenira, a narocito leti. O mojoj kosi da ne govorim koja nije ni kovrdzava, a jos manje ravna vec na talase, a na pojedinim mestima kao da je prosao cunami tokom spavanja. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
4.10.2011 12:00:09   
Snelle
A koliko traje to trajno ispravljanje kose? Verovatno dok ne izraste ona koja nije ispravljana. I mislim da je prilično štetno user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
4.10.2011 12:21:31   
maslackic
PE bi li mi poslala na pp br telefona te frizerke kod koje si ti isla da bi radila ispravljanje? user posted image

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
4.10.2011 12:55:49   
PoisonEve
Snelle, bogami traje dugo, cak i par sati. Pa pazi, hemija je to ipak, sigurno je stetno. Mada kazem ti, Boka je to radila kod nje u 8. ili 9. mesecu trudnoce bez problema.
Maslackic, sada cu da probam da nadjem u porukama.


_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
4.10.2011 12:56:51   
PoisonEve
A sad vidim pitanje, kolko trajeuser posted image Pa da, ako je jako kovrdzava na 8 meseci se radi korekcija.

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
4.10.2011 14:29:05   
MASHKA
moja drugarica je ovo radila i jeste joj kosa dosta zdravija ali nije da baš ne mora uopšte da se fenira. mora malo svaki pramen da izvuče četkom ali nije to ono kao pre, feniranje po sat vremena! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
4.10.2011 22:19:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: viking RR

Šta je od ova dva? user posted image  Meni bi ovo radilo radnju jedino ako posle toga uopšte ne moram da uključim fen.

IZVORNA PORUKA: Tash

Navodno se ne moraš fenirati 3 meseca, opereš kosu, isfeniraš, i ona je ravna, kao isfenirana.




Navodno se ne moraš fenirati 3 meseca, opereš kosu, OSUŠIŠ , i ona je ravna, kao isfenirana.

Moja greška. user posted image


IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Jao ja bi dooobro razmislila na vasem mestu za ovo brazilsko feniranje. Znam neke devojke koje su uradile i samo im je malo ravnije kosa ali u sustini-nista! Doduse, zdravije deluje.
Ovo brazilsko feniranje vise sluzi za regeneraciju kose, a ako zelite trajno ispravljanje onda uradite to kod nekog dobrog frizera za 10.000 i mirne ste.

Nisam znala da postoji razlika. Onda je ovo ono o cemu govorim i kosta oko 100 evra



Postoji razlika. Jedno je samo punjenje kose keratinom, a drugo je brazilsko feniranje koje uključuje ispravljanje kose.




(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
4.10.2011 22:29:29   
Mishica 77
Iju, ja pomislila na nešto skroz drugo kad sam videla naziv teme... user posted image

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
4.10.2011 22:31:43   
Anoniman
Cccccccccuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mishica 77)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
4.10.2011 22:33:12   
Anoniman
Samo ću se citirati... user posted image

IZVORNA PORUKA: Tash

E pa stvarno ste....user posted image   Niste valjda mislile da se neko "dole" fenira?! Nije valjda u modi da se pušta "donja kosa"? user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
4.10.2011 22:34:32   
Mishica 77
E... čudna su ovo vremena. user posted image
Pitanje je kad će se u modu vratiti i dlakave noge.
U doba moje bake to su bile naj ribe. user posted image


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
4.10.2011 22:36:22   
Anoniman
Jao jedva čekam da se vrati to vreme! Hoće se tada ukinuti i pegle i svi ćemo hodati izgužvani? Niko neće biti srećniji od mene! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mishica 77)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
4.10.2011 22:37:34   
Anoniman
Hahahahahhahahahahahahhahahahahahahahahhahahahaaauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
4.10.2011 22:40:48   
snješka

IZVORNA PORUKA: Mishica 77

E... čudna su ovo vremena. user posted image
Pitanje je kad će se u modu vratiti i dlakave noge.
U doba moje bake to su bile naj ribe. user posted image



Ja bih tek tada bila najsrećnija na svijetu. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
4.10.2011 22:59:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: verolino

Hahahahahhahahahahahahhahahahahahahahahhahahahaaauser posted image user posted image user posted image


Šta se smeješ? user posted image Koja budala je izmislila peglu? Garant neki muškarac!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
7.10.2011 22:25:44   
Anoniman
Juče je bila jedna moja koleginica, ima inače farbanu, kovrdžavu kosu do ramena. Extra izgleda!
Danas je bila i druga koleginica, ali nju ću videti tek u ponedeljak. Ima mnogo tanku, farbanu kosu, stepenasto šišanu, pa je najduži rep do pola leđa.


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
7.10.2011 22:30:08   
Brana
IZVORNA PORUKA: Mishica 77

E... čudna su ovo vremena. user posted image
Pitanje je kad će se u modu vratiti i dlakave noge.
U doba moje bake to su bile naj ribe. user posted image


Kako je krenulo mozda ce se i to vratiti,pa ce i za to postojati peglanje ili feniranje..user posted image Pa ko ima isfenirane noge bice naj ribauser posted image
Sorry na off..


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
7.10.2011 22:32:21   
Anoniman
Na lokne. user posted image Ili pletenice. user posted image

(odgovor članu Brana)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
7.10.2011 22:34:11   
Brana
IZVORNA PORUKA: Tash

Na lokne. user posted image Ili pletenice. user posted image

user posted image user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
10.10.2011 15:14:29   
jelena2306
Ja cekala popust, i evo ga :))


jel neko radio skoro, ovo je neki cocochoco preparat, jel zna neko vise?

EDIT: za reklamiranje se obratite Dunji RR

< Poruku je uredio Nedja RR -- 23.1.2012 15:45:31 >

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
23.1.2012 15:46:03   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Rivana

Ja sam u decembru stavljala keratin, prvo mi je namazala pa onda sa peglom prelazila preko pramenova.



IZVORNA PORUKA: Nada RR

Rivana , jesi li zadovoljna? user posted image



IZVORNA PORUKA: branki

Rivana,zaista,jesi zadovoljna?ja to ,kao,planiram,ali ne znam licno nikog ko je radio.


(odgovor članu jelena2306)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
3.2.2012 21:39:24   
Rivana
Jesam, meni je kosa bila ocajna farbala sam se u plavo godinama (pre brazilskog sam se ofarbala u neku braon boju), kosa mi se toliko mrsila, ma bila je ucebana, skroz, samo kad je operem bila je ok cim prespavam bila je ucebana, iskrzana ma uzasna. Nasla sam na nekom popustu u jednom super salonu, ovaj brazlski koji sam ja stavljala je 100 posto prirodan i nema ono kad se stavi ne sme kosa da se pere tri cetiri dana moze odmah. Radila mi je tako sto prvo je oprala kosu onda je svaki pramen mazala keratinom zatim je peglom ali ne vrucom nego nekom hladnom, svaki pramen prelazila, pa onda sa vrucom kako kaze otvara i zatvara dlaku tako nekako. Onda mi je oprala kosu isfenirala malo. Kosa divna sjajna mekana. Rekla mi je da ne smem kosu da perem sa samponom koji sadrzi sulfat.
Ja nasla neki za bebe koji nema. Sulfat unistava keratin tako mi rece.
Eto koga zanima jos nesto neka pita!
Inace je ovaj sto je meni stavljala prijatnog mirisa, stavljala ga bez rukavica prirodan 100 posto. Treba dobro videti i raspitati se koji se keratin stavlja.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
3.2.2012 21:51:18   
branki*
kad god procitam naziv ove teme u prvi mah mi padne nesto drugo na pametuser posted image .rivana,da ki se kosa posle moze farbati?mogu li nekad da je navijem na viklere ili sl?ili samo tako da bude,ravna?kad je operes,samo osusis,bez feniranja cetkom?hvala!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
3.2.2012 21:57:43   
Rivana
IZVORNA PORUKA: branki

kad god procitam naziv ove teme u prvi mah mi padne nesto drugo na pametuser posted image .rivana,da ki se kosa posle moze farbati?mogu li nekad da je navijem na viklere ili sl?ili samo tako da bude,ravna?kad je operes,samo osusis,bez feniranja cetkom?hvala!


Mozes da se farbas posle 4 nedelje. Da operes, o i prodjes cetkom kad je susis, mozes i da je uvijas na viklere. Jenostavnija je za orzavanje kosa, u mom slucaju jer meni se jako jako mrsila i pocela bas da opata sad se lepo regenerisala. Ne mrsi se jedino sto se vise masti, to mi je i frizerka napomenla da ce mi se vise mastiti nego inace.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NIVEA DNEVNA I NOĆNA NEGA PROTIV BORA
Inovativna nega protiv starenja sa čistim bakučiolom i dvostrukom hijaluronskom kiselinomdefiniše konture, učvršćuje kož...
Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image
Click Here