|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
3.2.2012 22:50:46   
PoisonEve
Sad mi rece drugarica da treba dobro obratiti paznju kojim sredstvima vam to rade, jer su navodno neke od tih materija vrlo kancerogene. Inace ja sam to htela u trudnoci da radim, sad mi je laknulo sto nisam. Ali u svakom slucaju treba se dobro raspitati, izgleda da smo takva zemlja da nam sve i svasta mogu uvaliti.

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
3.2.2012 22:52:09   
branki*
ma,da,ako se odlucim da radim,bas cu se doobro raspitati kod koga cu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
10.2.2012 10:32:04   
tanjica85
Moja sestra je radila i njoj izgleda isto kao i ranije jer ima gotovo ravnu kosu. Platila je s nekim popustom oko 3000,možda 4000 i to je plafon. Ali opet posle svakog pranja mora da je fenira, bar da prođe četkom dok je suši. Dok moja drugarica radi redovno ispravljanje, traje joj 6 meseci i prezadovoljna je. Ona ima blago talasastu kosu. Koliko sam čula baš mora da se vodi računa kojim keratinom ti radi ispravljanje.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
29.2.2012 18:57:45   
Suncicabg
Danas sam nasla na onim sajtovima ponudu za brazilsko ispravljanje kose.
Svratila sam danas do tog salona, kaze frizerka da to ne samo sto ne steti, naprotiv regenerise kosu user posted image
Mislim da cu otici, sutra treba da uplatim user posted image
Jel moze da se farba posle toga ili da to obavim pre user posted image

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
1.3.2012 10:02:23   
tanjica85
da, kosa sija. u to nema sumnje

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
6.3.2012 0:02:59   
indy_25
Ja cu ovo da odradim sama kuci. Ovdje u salonu kosta 400 + eura. Da ga kupis sam preko neta kosta 45 eura za jedno koristenje a preko e bay je oko 22 dolara. Ja cu naruciti preko e bay. Jel moze neko da pita te svoje poznanike s kojom markom su radili a da su zadovoljni da bih mogla odluciti koju marku da uzmem?

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
6.3.2012 1:24:33   
vukosava
Ovo i sve Kineskinje rade da bi imale pravu kosu mesecima...

Indy, kako se zove na Engleskom?

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
6.3.2012 9:17:30   
indy_25
Brazilian keratin tako se zove a ima puno marki pa ja ne znam od kojeg proizvodjaca da uzmem jer imaju neki losiji i bolji.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
6.3.2012 9:22:00   
indy_25
Citala sam po holandskim forumima i cure su bas prezadovoljne uglavnom rade same kuci. Kosa dobije sjaj i izgleda zdravo.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
12.3.2012 0:07:58   
Suncicabg
Bila sam na "Brazilskom ispravljanju", i  treba opet da idem za 3 dana da odrade feniranje i "zakljucaju" keratin u kosu user posted image Naravno to se naknadno placa user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
12.3.2012 7:58:36   
indy_25
Draga suncice pa sve se odrafi isti dan samo tri dana ne peres kosu. Ja sam narucila svoj za 25 e iz Velike Britanije.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
12.3.2012 8:23:18   
Suncicabg
Ja moram za tri dana ponovo u salon user posted image i ja sam mislila da se radi odjednom sve, zato sam user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
12.3.2012 8:30:13   
indy_25
Ne znam ja sam bas pregledala dosta klipova na youtube pogledaj i sama i tamo se sve odradi za jedan dan. A kao tri dana ne peres kosu. Tako je isto i uputstvo na svim tim brazilskim tretmanima kada hoces da kupis. Ja.cu staviti sliku prije i poslije pa cu onda za koji mjesec.napraviti update da vidite kako izgleda pa da mozete i vi kuci raditi naravno ko zeli. A ne da dajemo pare frizerima kad je tako jednostavno. Koliko kosta u eurima kod vas. Ovdje je od 400 e pa sve zavisi od duzine kose.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
12.3.2012 9:29:49   
Lu

IZVORNA PORUKA: indy_25

Draga suncice pa sve se odrafi isti dan samo tri dana ne peres kosu. Ja sam narucila svoj za 25 e iz Velike Britanije.

Kako se zove Indy?

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
12.3.2012 9:38:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Bila sam na "Brazilskom ispravljanju", i  treba opet da idem za 3 dana da odrade feniranje i "zakljucaju" keratin u kosu user posted image Naravno to se naknadno placa user posted image



Sve se radi u jednom danu, ne znam šta će tebi još da rade. user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
12.3.2012 9:45:08   
indy_25
Lu pisem s mobitela tako da ne mogu postavititi link. Ja sam narucila preko e bay.nl i ukucaj u pretrazivacu brazulian keratin treatment izacice ti mnostvo proizvoda i od razlicitih proizvodjaca. Moj se zove chocochoko tako nesto. Juce sam ga narucila doci ce nadam se za sedmicu. Za moju duzinu kose treba 100 ml a kosa mi je preko ramena.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
12.3.2012 14:14:44   
Suncicabg

IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Bila sam na "Brazilskom ispravljanju", i  treba opet da idem za 3 dana da odrade feniranje i "zakljucaju" keratin u kosu user posted image Naravno to se naknadno placa user posted image



Sve se radi u jednom danu, ne znam šta će tebi još da rade. user posted image

Ne znam ni ja user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
12.3.2012 14:19:21   
MicinaMama
Jao sta je vama,ja imam potpuno ravnu kosu i ne svidja mi se,dosadilo mi je a vi idete da peglate svoje kosiceuser posted image ,a ja jadna radim sve da imam valovitu i bujnu kosu hehe...

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
12.3.2012 14:24:52   
ljubičica
To ti je uvek tako..... Kad imaš ravnu patiš za loknama. Ko ima lokne želi ravnu kosu.

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
12.3.2012 14:58:39   
Suncicabg

IZVORNA PORUKA: ljubičica

To ti je uvek tako..... Kad imaš ravnu patiš za loknama. Ko ima lokne želi ravnu kosu.
Bas tako user posted image

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
12.3.2012 16:07:37   
indy_25
Ja niti imam ravnu niti kovrcavu kosu. Moja je nesto izmedju. Odozgo je ravna a pri dnu se ko nesto kofol kovrdza. A kad je operem ne daj Boze da me neko vidi prepo bi me se. Toliko se nabuja da mi je glava ogromna pa je uvijek moram fenirati ili kovrcati da lici na nesto. Tako da bi isprobala ovaj preparat pa cu vidjeti kako ce biti.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
12.3.2012 22:19:18   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: MicinaMama

Jao sta je vama,ja imam potpuno ravnu kosu i ne svidja mi se,dosadilo mi je a vi idete da peglate svoje kosiceuser posted image ,a ja jadna radim sve da imam valovitu i bujnu kosu hehe...

Kao ja. A ona odlučno stoji kao metla. Mokre lokne se isprave za max 3 sata! user posted image

(odgovor članu MicinaMama)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
14.3.2012 6:59:09   
Lu
Ja imam ravnu kosu ali želim još ravnijuuser posted image
Našla sam u svojoj "blizini"salon koji to radi, ima licencu i radi sa preparatom BIO ESCOVA, trajnost je 6 mjeseci a cijena prava sitnica 40-80 eura, ovisno o dužini i gustoćui koseuser posted image
Prvom prilikom ću otići da se ipak još malo raspitam o detaljima, održavanje nakon tretmana itd.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
14.3.2012 10:36:12   
Anoniman
Nema draga održavanja nakon tretmana. Opereš, osušiš i gotovo. Kako vreme odmiče, možda ćeš pri feniranju morati provući malo četku kroz kosu. Možeš je uvijati, možeš je farbati. 

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
15.3.2012 1:12:22   
Suncicabg
Bila sam danas na tom drugom delu ispravljanja. Naime, stavila mi je neko pakovanje koje se drzi pola sata, isprala i u par poteza isfenirala. Za sada zaista dobro izgleda user posted image Kupila sam neku masku kod njih u salonu koju treba da stavljam kad perem kosu, da bi efekat bio bolji i duze trajao. Za sada sam zadovoljna, ali ipak cu doneti konacan sud, kad je sama operem i osusim

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







DECU ZIMI KUPATI jednom u TRI DANA
Decu ne treba kupati svaki dan, pogotovo ne zimi, dovoljno je jednom u tri dana. Svakodnevno se jedino održava higijena ...
Tvoj omiljeni Labello u limitiranom izdanju
Beograd, 19.februar 2024. – Bez obzira na godine, nikada nećemo biti spremni da se odreknemo slatkog, šarenog sveta crta...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image
Click Here