|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
15.3.2012 1:14:21   
Suncicabg
I da....rekli su mi da kosu perem nekim biljnim samponom koji nema nekakvih sulfata, ako sam dobro razumela. I to ima da se kupi kod njih ali mi je delovalo malo skupo (750 din)

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
15.3.2012 6:37:23   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tash

Nema draga održavanja nakon tretmana. Opereš, osušiš i gotovo. Kako vreme odmiče, možda ćeš pri feniranju morati provući malo četku kroz kosu. Možeš je uvijati, možeš je farbati. 


Pa nadala sam se da nema feniranja pošto se ja ni sad ne feniram jer to nikako ne volimuser posted image
Mene kad frizerka ošiša, tj. odsiječe vrhove i krene sa fenom ja kažem NE ja to ne podnosimuser posted image , više doduše i ne pokušavam jer zna da ne volim a i farbam se sama jer ja izgleda baš imam nešto protiv frizerskih salona, ne volim se zadržavati u njima, ko da nisam ženskouser posted image
Znači ništa posebno, superuser posted image
Sunčice koliko si ti platila tretman ako nije tajna?

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
15.3.2012 6:59:29   
Anoniman
Ni ja ne volim frizera.
Moje dve koleginice su stavljale negde u okt\nov. Jedna ima tanku kosu, ona je sada ponovila keratin. Ova druga ima gustu i talasastu kosu, ona jos uvek nije ponavljala, kosa joj je ravna, lepa, extra. Ni jedna se ne fenira kad kod kuce peru kosu. Feniraju se u salonima ako hoce da nemaju ravnu kosu.
ova sa tankom kosom ima duzinu do lopatica, ali stepenasto, i zaista malo kose, njoj frizer radi drugarski za 40eur. Ova druga ima piuuno kose, duzinu koji cm kracu od prve koleginice ali nije toliko stepenasto, njoj uzima 65eur.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 78
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
15.3.2012 8:29:50   
Lu
Pa tu je to kao i kod nas, mislim cijene.
Indy me isprepadala sa onih 400 eurekauser posted image
Mada znala sam da ovdje ne može biti toliko, moja rodica u Austriji šišanje i farbanje plati 100 eura, zato kad dođe ovdje ne izlazi iz salona i ponese brdo farbi pa je neko farba u kući.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
15.3.2012 8:31:42   
daca77
Kod vas ovo dodje i povoljno...kod mene u Nisu, to kosta oko 10.000 din., a kosa mi ne doseze do lopaticauser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
15.3.2012 8:31:58   
Anoniman
Jel to moze u trudnoci da se stavlja ?

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
15.3.2012 8:35:09   
indy_25

IZVORNA PORUKA: Suncicabg

I da....rekli su mi da kosu perem nekim biljnim samponom koji nema nekakvih sulfata, ako sam dobro razumela. I to ima da se kupi kod njih ali mi je delovalo malo skupo (750 din)


Suncice kupi sampon jonson en jonson baby on nema sulfata u sebi. Mozrs bilo koji da kupis pise ti na etiketi free sulfat.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
15.3.2012 9:44:22   
Suncicabg
Hvala Indy :) ja sam inace platila ispravljanje preko onih sajtova sa popustima 2300+700 feniranje

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
15.3.2012 10:02:57   
indy_25
Ja jedva cekam svoj preparat. Prijateljica mi je frizerka i ona ce mi ga nanijeti na kosu iako nije nikad to radila. Samo se nadam da necu ostati celava user posted image user posted image user posted image . Ali moram ja to probati pa taman da je g....

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
15.3.2012 10:47:43   
tanjica85
jesi zadovoljna?

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
15.3.2012 12:31:13   
Suncicabg

IZVORNA PORUKA: tanjica85

jesi zadovoljna?
za sada da, ali ipak cu moci da kazem tek kad sama operem i osusim kosu da li je to to :)

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
15.3.2012 12:38:23   
viking
E, žene, znate li da li se taj preparat vremenom skroz ispira ili kako? Konkretno, ako vam je kovrdžava kosa, i kad posle 6 meseci naraste, da li vam kod korena bude kovrdžavo a krajevi ravni ili...? Glupo je pitanje, ali ajde, nije mi prvi put :)

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
15.3.2012 13:00:28   
Anoniman
Mislim da krajevi ostaju ravni.

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 88
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
15.3.2012 13:02:35   
viking
Eh, onda mi se ne sviđa :) To znači da ako stavim to na kosu, "zaklala" sam se za naredne tri godine, dok mi ne izraste cela kosa ponovo. Mnogo mi je to.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
15.3.2012 13:03:10   
minavb
Mislim i da mora da se ponavlja na par meseci.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
15.3.2012 13:56:43   
viking
Nije problem obnavljanje dok želim da mi kosa bude ravna, ali šta se dešava kad odlučim da više neću? To me brine :)

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
15.3.2012 14:04:46   
lesica
Onda odes i stavis minival.user posted image
Salim se naravno,ali ja mislim da je ovo isti princip kao kod minivala-tj hemijski proces ispravljanja/ uvijanja kose. Ono sto je tretirano hemikalijom nece samo od sebe da se vrati u prvobitno stanje. Smanjice se i isprati koncenracija hemije ali opet to nije to.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
15.3.2012 14:10:02   
PoisonEve
Da, tako je i meni objasnila frizerka, isti proces ko kod mini-vala. A ja kakva sam pozelela bih da vratim kovrdze nakon max pet danauser posted image
Jedino sto mi se ne dopada jer da se gustina kose drasticno izgubi, a meni se nikada nije svidjalo kad mi frizer slepi kosuuser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
16.3.2012 0:24:58   
Suncicabg
Ja sam skapirala da se to nakon 4 meseca, ispere iz kose skroz user posted image

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
16.3.2012 10:16:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: viking RR

Nije problem obnavljanje dok želim da mi kosa bude ravna, ali šta se dešava kad odlučim da više neću? To me brine :)


Evo pitam kovrdžavu koleginicu, kaže "Ne znam, nisam pitala, neću da bude više kovrdžava!" user posted image

Sad ću da vidim da nazovu frizera koji im je to stavljao i da ga pitaju pa ću vam reći.

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 95
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
16.3.2012 10:20:51   
viking
Hvala Taške :)

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
16.3.2012 10:22:03   
Anoniman
Kaže druga koleginica da joj je frizer rekao da se to spere.
Npr, njena sestra ima afro lokne, i njoj se kosa vratila na normalu posle mesec dana, prosto je bila jednako kovrdžava.
Verovatno zavisi od stepena kovrdžavosti i kvaliteta kose.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 97
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
16.3.2012 19:35:23   
Suncicabg
Nigde ne mogu da nadjem sampon bez sulfata user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
16.3.2012 22:00:31   
indy_25
Suncice ma mora da ima negdje vidi na baby samponima. Vec sam ti napisala da jhonson and jonson imaju takav sampon. To ti je onaj poznati baby sampon sigurno ga ima u vecim trznim centrima. Stavicu ti link sad pisem s mobitela pa ne mogu.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Brazilsko feniranje (keratin)
17.3.2012 0:26:05   
Suncicabg
Nasla sam u DM-u Babylove se zove, za bebe je, ali pise da ga mogu koristiti i odrasli svakodnevno.Kosta oko 200 din

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...
NIVEA DNEVNA I NOĆNA NEGA PROTIV BORA
Inovativna nega protiv starenja sa čistim bakučiolom i dvostrukom hijaluronskom kiselinomdefiniše konture, učvršćuje kož...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image
Click Here