|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
7.6.2011 0:10:38   
Nensi*
Meni su odmah rekli da sam dobila 3 meseca.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Tea2)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
7.6.2011 0:18:06   
Tea2
Zavisi od opštine gde je komisija...

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
12.6.2011 23:26:52   
Tea2
Izgleda da sam samo ja ostala na ovoj temi.Ko će dočekati taj jul da i meni prođe neizvesnost?

(odgovor članu Tea2)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
12.6.2011 23:50:49   
marija32
Jesi li vodila bebu kod fizijatra?

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Tea2)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
12.6.2011 23:57:55   
Tea2
Jesam,imamo dva izveštaja.Krajem juna idemo ponovo-pracenje motornog razvoja,nadam se da ce nam nesto napisati sto ce proci.

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
13.6.2011 0:08:42   
marija32
Ma nego sta ce, ne brini, dobijas 3 meseca na kecauser posted image

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Tea2)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
19.6.2011 14:18:49   
tija79
Pitanje jedno, da li je neko od vas dobio produzenje bolovovanja na osnovu fizijatriskog izvestaja sa dijagnozom HIPOTONIJA i predlogom fizijatra da se majci produzi bolovanje jer dete treba da dolazi na vezbe..hvala unapred na odgovorima

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
19.6.2011 16:21:34   
Tea2
Dobićeš sigurno.

(odgovor članu tija79)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
19.6.2011 19:06:23   
tija79
hvala draga, ja se iskreno nadam......

(odgovor članu Tea2)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
20.6.2011 21:52:38   
Tea2
Razmisljam da li da trazim neku preporuku od pedijatra...Hoce li mi to pomoci uz onaj nalaz od fiyijatra,hoce li uticati da dobijem neki dan vise?

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
20.6.2011 21:56:24   
Nensi*
Ja mislim da nece jer oni uvazavaju samo misljenje fizijatra,nazalost.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Tea2)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
22.6.2011 8:46:42   
tija79
juce sam predala papire u 27.marta, rekose mi da ce me komisija zvati za 10 dana...tea, cula sam da te bilo kakve preporuke od pedijatra ne prolaze, uvazavaju samo misljenja, fizijatra, neurologa, psihijatra (vezanost za majku)...........ja se nadam tom produzetku kao ozeblo sunceuser posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
22.6.2011 9:43:24   
Nensi*
Tija,ne znam na kojoj si opstini,ali mene su zvali za 20 dana,tj ja sam prvo njih zvala jer se nisu javljali pa me dva dana posle zvala da potvrdi.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu tija79)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
22.6.2011 10:00:05   
tija79
nensi, firma mi je na opstini palilula....jao sam si me bas bacila na razmisljanje...meni inace porodljsko istice 13.07........znas, imam toliku tremu od te komisije, kao da idem ispit da polazem...kako to izgleda kad dodjes sa deteom tamo, ti si sve to prosla i dobila tri mecesa

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
22.6.2011 11:41:33   
Nensi*
Ne znam kako je na Paliluli,ja sam na Cukarici,ali ako te ne nazovu do nekog recimo 7-8 jula,zovi ti njih obavezno.
I ja sam imala bas frku kad sam isla na komisiju,ali kod mene je bilo skroz ok,nisu ni pipnuli dete,sedeo mi je u krilu i samo su mi rekli da sam dobila 3 meseca. To sve zavisi i od opstine,svuda je drugacije,kazu da su na N.Beogradu najstrozi.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu tija79)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
27.6.2011 13:21:55   
Tićinela
Evo sada sam se uclanila i videla da si i ti na Savskom Vencu kao i ja(firma mi je na toj opstini). Meni porodiljsko istice 30 jula. 4 jula idemo kod fizijatra na kontrolu jer Petra nema nameru da se iz lezeceg dize u sedeci polozaj a o puzanju da ne govorimo a ima 10 meseci. Predpostavljam da cemo dobiti nalaz sa kojim cemo moci da trazimo produzenje mog porodiljskog,odnosno da dobijemo mesec dva na brigu i negu o detetu. Povrh svega toga je pocetkom juna imala malo komplikovaniju operaciju ciste na levoj slepoocnici ali su mi rekli da na kontu toga ne mogu da produzim jer je za njih svaka operacija doslo proslo oslo...strasno.
Pa bih te Milabudućamamice :) zamolila da mi pojasnis od pocetka koliko si ranije predala dokumenta ,da li su oni tebe zvali ili ti njih da te obaveste o terminu komisiei, da li si dugo cekala da dobijes potrebnu dokumentaciju o produzenju...jednostavno ako ti nije tesko napisi mi detaljno kako je islo sve od pocetka do kraja jer cu onda biti sigurna sta ik ako da radim da me budale ne bi setale i za...avale... Hvala ti puno unapred

(odgovor članu millabudućamama)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
2.7.2011 11:27:28   
marija32
Ticinela, nalaz od fizijatra ne sme biti stariji od mesec dana, ja sam predala papire 17.5., a bolovanje mi je isticalo 15.6.(nalaz iz Tirsove mi je bio od 16.5.) Zvali su me za 7 dana iz DZ opstine na kojoj radim, a posle 7 dana i iz 27.marta da dodjem po resenje.

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Tićinela)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
4.7.2011 9:35:26   
Tićinela
Caos Marija. Ako sam dobro razumela zvali su te na komisiju 7 dana nakon sto si predala zahtev za produzetak porodiljskog? I 7 dana nakon komisije da u 27 marta dodjes po resenje? Pa ti zavrsi sve pre nego sto ti je i isteklo porodiljsko. Uh to bi meni bilo extra,posto bismo da je malo odvedemo na more da se mukica malo odmori od lekara i bolnica. Kazi mi kako ide procedura nakon sto uzmes resenje.Jel prvo kod pedijatra po doznake?
Meni istice 30 jula,planirala sam da predam zahtev oko 10,mozda ipak ranije da predam. Kazi mi jel dovoljan taj jedan izvestaj i zahtev da se podnese za produzenje?Upravo sad idemo kod fizijatra,drzite fige user posted image

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
4.7.2011 11:46:45   
marija32
Ticinela, sve sam zavrsila za 14 dana. Kada uzmes resenje ides kod pedijatra po doznake, pa sa doznakama(kopija)  u firmu i oni ti daju i ostale papire koji su ti potrebni, i onda nazad u 27. sa originalom doznake i sa tim papirima iz firme. I onda resenje cekas da stigne na kucnu adresu.
Ja sam imala dosta nalaza i sve sam prilozila, a najvazniji je svakako poslednji kojim predlazu produzetak bolovanja.
Srecno i pozz.

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Tićinela)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
4.7.2011 13:23:42   
Tićinela
Evo vratismo se od fizijatra. Dijagnoza F82 Specifičan poremećaj razvoja motoričkih funkcija ,to je zbog toga sto nece da puzi i da boravi na stomaku sto se odmah okrece na ledja sto ispravlkja noge kad je stave u puzeci polozaj, moramo da radimo vezbe.I jos kad je zena videla izvesta sa operacije jednostavno je rekla da ona jos nije spremna da ide u vrtic i da treba da mi se produzi bolovanje. Hvala joj! E sad samo da na komisiji odobre taj produzetak. Sad sam zvala ove u 27 marta kazu samo kopija izvestaja lekara i kopija moje zdravstvene knjiziceuser posted image user posted image user posted image i navodno ne moram ja da predam vec moze bilo ko... kako izgleda taj zahtev,jel ga tamo dobijate? Da posaljem kumaq da ga uzme pa da ga popunimo kuci

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
4.7.2011 16:21:37   
Tea2
Zahtev daju u sobama 34 i 35,gde i predajes.Treba pouniti ime majke,deteta,oca;gde rade roditelji;sta prilayes uy yahtev.Dobijes papiric sa brojem predmeta i datumom kada si predala.

(odgovor članu Tićinela)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
4.7.2011 16:36:27   
Tićinela
Extra Tea2,hvala ti! Koliko si ti cekala da te pozovu na komisiju? Pitam iako si mozda pisala na predhodnim stranicama ali aj da ne trazim a cini mi se d atebi nesto istice oko 13 jula ili gresim?

(odgovor članu Tea2)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
4.7.2011 16:39:44   
Tićinela
A ne to je Tija...a sta si ti uradila na kraju? Vidim da si 20 juna poslednji put pisala...napisi kako si ti prosla koja opstina itd...

(odgovor članu Tićinela)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
4.7.2011 17:03:41   
Tea2
U 27.marta zavrse pravnici za dan-dva,a sada su odmori te je pitanje koliko se ceka.I mi cekamo da nas zovu.Obavezno radite vezbice,iako neke bebe preskoce neke faze kao sto je puzanje,vezbe pomazu da se deca pravilno razviju.

(odgovor članu Tićinela)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
5.7.2011 12:46:48   
Tićinela
Tea na kojoj si ti opstini? Jel cekas da te pozovu iz DZ na kojoj ti je opstina firma? I kad ti istice bolovanje? Nemoj da cekas da dodje taj dan, ako ih cekas dugo, bolje ti njih pozovi,vidim da su tako neke mama radile 

(odgovor članu Tea2)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.
OJED I OSIP: KAKO LEČITI, A KAKO SPREČITI?
Posle nekoliko dana ovog kombinovanog tretmana (pranje, sušenje i mazanje, uz redovno menjanje pelena), kod većine beba ...



Click Here