|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
6.8.2014 13:14:15   
nink
Pokusacu pa sta bude ,bude.Mozda puste prvi put..user posted image

(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 1351
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
6.8.2014 22:18:50   
Rosita
Pokusaj. Meni su produzili na gastroenterologa.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 1352
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
7.8.2014 11:51:44   
nink
Jel zna neko gde se nalazi komisija na Paliluli?Jel u domu zdrvavlja u Knez Danilovoj 16?

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1353
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
7.8.2014 12:47:19   
Dani.kv
Meni je juce deciji neurolog predlozila da produzim porodiljsko. Mene interesuje da li komisija ide prema mestu prebivalista ili po mestu gde se firma nalazi? Koliko meseci obicno daju?

(odgovor članu nink)
Direktna veza do poruke: 1354
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
7.8.2014 23:21:57   
nink
Rosita samo si imala nalaz gastroenterologa?

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 1355
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
12.8.2014 15:07:47   
cuba juba
Evo drage mame, da javim , bili smo danas na komisiji i dobili smo 2 meseca, toliko daju maksimalno user posted image
Predala sam papire jako davno, zapravo i nisam morala tako rano jer oni zovu 20 dana pre isteka porodiljskog. Meni istice 1. septembra i juce su me pozvali za danas. Mi smo na paliluli. I tamo su super. Nismo se zadrzavali.Pogledali su papire sto smo imali i dali nam 2 meseca. Nisu terali dete da hoda i sl. kao sto sam cula da negde rade. Mi smo imali od fizijatra papire jer smo isli za tortikolis i stopala. To je sad sve u redu. Sutra su mi rekli da dodjem za resenje. I nisam imala ona neka tri pecata i predlog za produzenje a ipak sam dobila.
A najbolje mi je bilo to sto ovaj moj mali cuba od 10 meseci ne puzi, nego se i dalje onako vojnicki vuce po podu i bas malo pre nego sto cemo poci na komisiju ja jela a on bio na podu pored mene i vidim kako se podigao na sve cetiri i puzi ka meni.... Xaxaxax kad nisam crkla od smeha user posted image rekoh dete, gde bas sad kad trebamo na komisijuuser posted image

(odgovor članu nink)
Direktna veza do poruke: 1356
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
12.8.2014 15:10:47   
cuba juba
IZVORNA PORUKA: Dani.kv

Meni je juce deciji neurolog predlozila da produzim porodiljsko. Mene interesuje da li komisija ide prema mestu prebivalista ili po mestu gde se firma nalazi? Koliko meseci obicno daju?


Komisija ide prema mestu prebivalista tvoje firme gde si zaposlena. I koliko ces dobiti od komisije zavisi od papira koje imas ali verujem da veliki znacaj ima gde ti se komisija nalazi. Nisu sve komisije iste. Pisale su mame ovde na pr. da je komisija na NBG jako rigorozna i da malo daju a eto moja na Paliluli je ok. user posted image

< Poruku je uredio cuba juba -- 12.8.2014 15:12:20 >

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 1357
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
12.8.2014 16:15:39   
Dani.kv
Ja sam u Vrnjackoj Banji. Nadam se da ce biti ok. Ne znam zasto su mi rekli da idem u opstinu u odelenje decije zastite a ne u socijalno?

(odgovor članu nink)
Direktna veza do poruke: 1358
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
13.8.2014 12:18:27   
nink
Cuba juba kada si predala papire?Koliko si cekala?Meni istice 10 septembra a predala sam 11.avgusta i ja sam na Paliluli..

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 1359
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
13.8.2014 12:37:05   
cuba juba
IZVORNA PORUKA: nink

Cuba juba kada si predala papire?Koliko si cekala?Meni istice 10 septembra a predala sam 11.avgusta i ja sam na Paliluli..



E ja sam to nesto mnoogo rano predala, ima gore negde, pisala sam, ne mogu da se set_im. Super si, nemas brige, zvace te 20 dana pre isteka bolovanja. Znaci ocekuj iduce nedelje poziv user posted image Tako su mene. Eto zvali me u ponedeljak za utorak da dodjem sa detetom i jutros mi vec gotovo resenje user posted image Dobri su na Paliluli... Pu pu da ih ne ureknem user posted image Drzim fige svim mamama da dobiju bolovanjeuser posted image

(odgovor članu nink)
Direktna veza do poruke: 1360
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
13.8.2014 12:43:41   
cuba juba
Nink, pokusaj nemas sta izgubiti user posted image sad videh sta si pisala. Ja sam bila spremna da kazem da dete ne hoda, da ne puzi... Sto i jeste tako. Cula sam da daju neki ako dete ne hoda, sad ako su oni mene slagali onda sam i ja tebe. Sretno! I obavezno javi sta ste uradili user posted image

(odgovor članu cuba juba)
Direktna veza do poruke: 1361
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
13.8.2014 13:10:58   
nink
Hvala Cuba Juba,nego moje dete trci hoda jer ima 2 god..Trece dete,tj dve god ne radim ali zbog nejegovog nefrloskog problema se ne savetuje u vrtic...Nema ko da ga cuva..Ali ako me odbiju moracu nekako da se snadjem...Videcemo...

(odgovor članu cuba juba)
Direktna veza do poruke: 1362
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
13.8.2014 17:19:43   
Dani.kv
Da li neko ima iskustva sa komisijom iz Kragujevca?

(odgovor članu nink)
Direktna veza do poruke: 1363
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
15.8.2014 15:24:07   
marijatrajkovic
Pozz. da li je neko skoro bio na komisiji na Savskom Vencu?

(odgovor članu nink)
Direktna veza do poruke: 1364
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
16.8.2014 21:57:28   
Rosita
Volela bih kada bi nove clance citale malo unazad, bar jednu stranicu. Komsija na S Vencu je jako , jako korektna.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu marijatrajkovic)
Direktna veza do poruke: 1365
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
16.8.2014 21:59:00   
Rosita
Nink, da, samo gastroenterolog!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu nink)
Direktna veza do poruke: 1366
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
16.8.2014 22:01:57   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Dani.kv

Meni je juce deciji neurolog predlozila da produzim porodiljsko. Mene interesuje da li komisija ide prema mestu prebivalista ili po mestu gde se firma nalazi? Koliko meseci obicno daju?


Dani, zar se za blizance ne dobija više od godinu dana?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 1367
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
3.10.2014 20:14:03   
mama krava
Jao, citam i ne verujem!!! Pa ja sam se ziva izlomila dok nisam nakupila "odgovarajuce" dijagnoze, jer mi od gastro nisu prihvatali! Uzas, ali to je NBG komisija!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1368
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
4.10.2014 0:31:55   
mati
Od 1.septembra je mnogo poostreno. Kategorije za koje se dobija produzenje su bas strasne...
Meni cak ne daju ni da izadjem na komisiju, svi prebacuju loptu na druge a meni prodje porodiljsko... Na kraju cu o svemu obavestiti medije, bar da se vidi ko sta radi, tj ko nista ne radi.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 1369
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
4.10.2014 9:26:56   
Rosita
nisu ni meni MK prvi put. Isto sam nakupljala dijagnoze. Ali nakon reakcija na mleko jesu, mada su mi rekli da je to izuzetno i da ne dolazim vise po ovom pitanju, ne bas tako ali otprilike. Dete je imalo proliv mesec i jace, sto zbog mleka, sto zbog nadovezujucih crevnih infekcija.

< Poruku je uredio Rosita -- 4.10.2014 9:28:20 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 1370
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
5.10.2014 12:38:37   
mama krava
Ma kakvi, meni su rekli da ta dijagnoza ne vazi za produzenje i da mi daju 1 mesec kao poklon za rodjendan!?? Ali ja sam opet predala papite i jos nahvatala fizijatra da mi napise predlog, iako ovaj samo sto ne visi sa lustera(u stvari mozda bi i visio da ga imamo user posted image ), a da ne pricam o hodanju i stajanju i pulmog je napisao Dg alergijske astme, mada zbog lekova na recept, ali sam i to predala, pa je izgleda i to upalilo. Jos sam ja debeljku obula cipele, koje su mu totalni sok za sistem (ne znam zasto), a on u njima nece ni da stoji a kamo li da hoda. Samo se skljokao i seo! Nikako nije dr uspela da ga postavi da stoji sam user posted image user posted image ...
Ali koliko vidim u Nalazu komisije, osim dijagnoze da ne sedi stoji i dijagnoza astme kao razlog produzenja, pa se mislim da odem i treci put, da probam...user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1371
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
5.10.2014 13:37:42   
nogica
Gde si isla kod fizijatra

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 1372
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
5.10.2014 14:51:38   
mama krava
Sokobanjska

(odgovor članu nogica)
Direktna veza do poruke: 1373
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
5.10.2014 14:57:38   
dunja RR
Mi nosimo Pavlika pa moguće da ćemo dobiti produženje.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 1374
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
8.10.2014 19:43:01   
nogica
Da li na komisiji gledaju da li dete samostalno hoda ili da li uopste stoji i hoda uz drzanje

(odgovor članu nink)
Direktna veza do poruke: 1375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
OJED I OSIP: KAKO LEČITI, A KAKO SPREČITI?
Posle nekoliko dana ovog kombinovanog tretmana (pranje, sušenje i mazanje, uz redovno menjanje pelena), kod većine beba ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here