|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
29.11.2016 19:28:28   
dunja RR
Alex, ti kada budeš predavala u 27. marta možeš da predaš taj koji sada imaš, a u međuvremenu nabavi novi i ponesi ga na komisiju, pa im pokaži.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Alex12)
Direktna veza do poruke: 2001
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
29.11.2016 19:31:33   
Khaleesi
Alex ja sam doktorku otvoreno pitala da pise preporuku za bolovanje, i ako je ok zena napisace ti ne znam nikoga da fizijatar nije hteo da napise preporuku... Odneses i neku bombonjeru kafu :Duser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2002
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
30.11.2016 7:30:21   
sonyasha
Kha, nažalost, ima ih. Ja sam ponesena ovakvim iskustvima i savetima posetila dva fizijatra koja su me odbila. Tek kada sam našla vezu dobila sam preporuku.

IZVORNA PORUKA: Khaleesi

Alex ja sam doktorku otvoreno pitala da pise preporuku za bolovanje, i ako je ok zena napisace ti ne znam nikoga da fizijatar nije hteo da napise preporuku... Odneses i neku bombonjeru kafu :Duser posted image



_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 2003
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
1.12.2016 19:23:03   
suzi kju
Ja predadoh dana u 27.marta,ali se ne nadam uopšte.
Jer doktorka nije htela da mi napiše da je za produžetak bolovanja. Jos me i mm ukopao nacisto, kaze da nam E ina upalu ušiju i ona mi kao šlag na torti napise na izveštaju da mi pedijatar da bolovanje, kao da je to namerno uradila, mnogo sam se iznervirala!

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 2004
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
2.12.2016 10:29:42   
Bebana17
Mi smo juce dobili produzenje na sest meseci. Ovo nam je prvi izlazak na komisiju. Svi izuzetno ljubazni i kulturni, promenili su dijagnozu koju nam je napisao fizijatar jer na tu dijagnozu ne bi dobili nista. Bolovanje sam otvorila na devojcicu, jer mi je decak ko zmaj, ali nisu ih pregledali pa ne bi bilo problema i da je bilo drugacije. Sad smo mirni do juna.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 2005
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
2.12.2016 10:34:50   
Bebana17
Zaboravih da napisem da je u pitanju komisija u Zemunu.

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 2006
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
2.12.2016 11:43:39   
suzi kju
Woow 6 meseci user posted image
Imas blizance ?
Ja na bliznakinje jednom 3 meseca i ne verujem da ce mi dati vise. Bruka user posted image al Ajd da ne mračim,mozda se i desi čudo.

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 2007
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
7.12.2016 0:02:57   
Ivanad
Bebana 17,
A jel si na izvestaju imala preporuku za produzetak? Mislim kad kazes da su promenili dijagnozu...znaci komisija moze i to da uradi?
Ja bi trebala ici na komisiju u Zemun, cekam da me zovu, a fizijatar nije htela da napise preporuku pa zato pitam... Bojim se uz svu dobru volju njihovu da taj papir moze da "koci"...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 2008
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
7.12.2016 8:43:33   
baby_blue
Drage moje, zna li neko sta je potrebno i gde se podnose dokumenta za produzenje porodiljskog po drugi put?

Naime, mi smo zbog epilepsije mog sina, koji sad ima 16 meseci vec jednom dobili produzenje od sest meseci, i to mi istice sad 20. januara. Jeste mu bolje, ali jos ne hoda i dosta kasni u razvoju, pa bi trebalo jos jednom. Da li je ista procedura kao za prvo produzenje?

(odgovor članu Ivanad)
Direktna veza do poruke: 2009
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
7.12.2016 8:45:36   
suzi kju
Baby sve je isto kao prvi put.

(odgovor članu baby_blue)
Direktna veza do poruke: 2010
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
7.12.2016 8:49:16   
baby_blue
Znaci, u 27. marta sva dokumentacija, pa cekam da me pozove komisija? Jer prosli put su nam na komisiji rekli da po drugi put ide nesto preko Fonda, nisu nam pojasnjavali kako...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 2011
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
7.12.2016 8:50:57   
suzi kju
Ne ne ,isto u 27.marta pa cekas poziv. Ja sam predala pre par dana,cekam poziv.

(odgovor članu baby_blue)
Direktna veza do poruke: 2012
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
7.12.2016 9:01:47   
baby_blue
E super, hvala ti.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 2013
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
7.12.2016 11:56:26   
suzi kju
Nema na čemu! Tu smo da pomognemo. Srećno i javi kako si prošla user posted image

(odgovor članu baby_blue)
Direktna veza do poruke: 2014
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
7.12.2016 12:36:58   
Maraj
Bebana , sad vidim da si dobila 6 meseci user posted image super. Iskreno , mame blizanaca bi i trebalo da dobijaju vece odsustvo. Suzi , mislim da ces dobiti. Tebi one svakako ne hodaju , ma sta fizijatar napisao , oni ce ih pregledati tamo.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 2015
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
9.12.2016 7:30:48   
suzi kju
Maraj dace Bog.
Nego,posle koliko od dana predavanja papira su vas pozvali na komisiju?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2016
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
9.12.2016 11:45:36   
Mmm99
Zdravo mame, ja sam predala sa produzetak porodiljskg oko 18dana pre nego sto mi istice, jos malo (u sredu) pa mi je vreme za rad al komisija sa nbg me jos nije kontaktirala. U ponedeljak cu otvoriti bolovnje al me zanima kad su vas pozvali i kad su vam zakazali da dodjete? Koliko dana od poziva?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2017
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
9.12.2016 12:17:15   
Ivanad
Procitah ovde da utorkom obicno zovu za cetvrtak, ne znam dal je na svim opstinama tako... I ja cekam da me zovu, u 27.marta su mi rekli za 3nedelje da zovu... A da ti njih pozoves i pitas? Ili da sacekas utorak pa ako ne zovu da ih zoves i objasnis situaciju? Ne znam dal smes da otvaras bolovanje i time "prekidas" porodiljsko?

(odgovor članu Mmm99)
Direktna veza do poruke: 2018
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
9.12.2016 12:19:17   
suzi kju
Mmm99 ako otvoriš obično bolovanje nemaš vise prava na produžetak na negu deteta. Neka me neko ispravi ako grešim.

(odgovor članu Ivanad)
Direktna veza do poruke: 2019
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
9.12.2016 12:45:38   
Mmm99
Meni su u 27.martu rekli da cekam do mesec dana da me pozovu. Na pitanje ako me ne pozovu do isteka porodiljskog, dobila sam odgovor da otvorim bolovanje dok me ne pozovu.
Kakva su vasa iskustva sa tim i sa nbg komisijom

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 2020
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
9.12.2016 13:20:38   
mama krava
Na NBG je najstrožija komisija, ali ja sam sa oba deteta dobijala produžetak. Imala sam sve preporuke od specijalista. Prvo dete nije hodalo i dobila sam 2 mes, a drugo je imalo dijagnoszu astme i dobila sam 3 mes. Nisam tražila dodatno produžavanje.

(odgovor članu Mmm99)
Direktna veza do poruke: 2021
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
9.12.2016 13:24:06   
Ivanad
Od pre par meseci, kada je otisla ta ozloglasena doktorka, kazu da je komisija na nbg super... Moje drugarice su dobijale i po 2 puta produzetak.. I ovde sam citala da su ok... Nek potvrde mame koje su bile na nbg...

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 2022
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
9.12.2016 14:35:42   
Mmm99
Hvala puno na info, to sam i ja cula da je sad drugacije od kada je otisla ta neka dr.
A kad su vas zvali sa komisije, posle koliko od predaje? Meni istice porodiljsko sad u sredu, nisu zvali i ne znam sta mi je ciniti? Dal otvarati bolovanje na dete dok se komisija ne javi il odmor il?

(odgovor članu Ivanad)
Direktna veza do poruke: 2023
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
10.12.2016 22:12:12   
Maraj
Zadnji put su me pozvali losle 3 i po nedelje. Inace komisija na N.Bg je na glasu da je najstrozija.

(odgovor članu Mmm99)
Direktna veza do poruke: 2024
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
11.12.2016 22:59:34   
Ivanad
Molim vas mame koje ste bile u Zemunu, jel mi mozete reci gde se tačno nalazi komisija (ulica i broj) ili neki broj telefona? Ne mogu nigde da pronadjem taj podatak, a moram da ih pozovem, jer mi ove nedelje istice porodiljsko user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here