|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  84 85 [86] 87 88   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
17.2.2017 15:19:41   
IvanaPe
U komisiji je bilo 4 člana, koliko vidim po Rešenju predsednik je spec.pedijatar. Koliko smo mi bili mislim da su svi prošli, bar ko je bio prvi put. Ništa oni nisu strašni, samo je sve zvanično i odgovaraš na ono što pitaju.

(odgovor članu foruc)
Direktna veza do poruke: 2126
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
1.3.2017 23:30:31   
foruc
Da li neko zna da li moze sa izvestajem ortopeda da se produzi porodiljsko i da li ima neko na forumu da je tako produzio?

(odgovor članu IvanaPe)
Direktna veza do poruke: 2127
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
2.3.2017 7:56:26   
suzi kju
Otkad pratim temu nisam pročitala da je neko produžio bolovanje sa izveštajem ortopeda, ali to ne znači da ne može.
Ja sam poslednji put produžila bez predloga ikakvog tako da verujem da ćeš dobiti produžetak bar dva meseca.

(odgovor članu foruc)
Direktna veza do poruke: 2128
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
8.3.2017 13:08:35   
Stajshi
Molim vas, mi imamo komisiju sledece nedelje. Imamo izvestaj od fizijatra koji je od 30. januara s tim da tu pise kontrola 20. marta. Rekli su nam da treba izvestaj mladji od mesec dana, ali mi jednostavno ne mozemo da dobijemo raniji termin na Institutu jer svo zakazivanje ide elektronski i nema sanse da zakazemo pre. Molim vas da li je neko dobio produzenje sa izvestajem starim mesec ipo dana? Dakle kontrola je tri dana nakon komisije ta doktorka koja je napisala izvestaj je na odmoru do kontrole. U potpunom smo haosu i kao da se sve okrenulo da ne dobijemo to produzenje koje nam je toliko potrebno. user posted image Inace komisija je na nbg.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 2129
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
11.3.2017 0:05:28   
foruc
stajshi,

ja bi da sam na tvom mestu okrenula dom zdravlja gde je komisija i objasnila bi situaciju i zamolila da mi promene datum izlazka na komisiju tj. da bude posle 20 pa da imas i taj izvestaj, a kada ti istice porodiljsko? ako je pre 20 opet mozes da premostis te dane sa doznakom pedijjatra u slučaju da ne dobijes produzetak, tako samnesto čitala na forumu, svakako ti je najbolje da okrenes dom zdravlja gde je komisija i da objasnis situaciju jer oni iz iskustva znaju sta se tada radi, nisi ti prvi slucaj sa takvom situacijom



(odgovor članu Stajshi)
Direktna veza do poruke: 2130
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
27.3.2017 16:51:12   
IvanaPe
Ne znam kako ste prošli jer se kasno i uključujem ali nama su rekli još kad su nas pozvali iz Doma zdravlja da ne dolazimo na komisiju ako ne pribavimo izveštaj ne stariji od mesec dana pa nam tako ništa drugo nije preostalo sem da lično idemo kod fizijatra i molimo za termin pregleda. Preko telefona ništa nismo uspeli još su nam rekli da zovemo načelnicu. Ipak se isplatilo pa srećno mameee!!!

(odgovor članu foruc)
Direktna veza do poruke: 2131
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
11.4.2017 20:06:15   
Visnjabg
Zdravo mame! Molim mame koje imaju informaciju da me upute da li sam u pravu - ako porodiljsko istice 6.6, ja trebam oko 6.5 da predam papire komisiji i zadnji izvestaj da bude izmedju 6.4-6.5?
I molim za jos jednu info, ako mi je ugovor na odredjeno, da li to znaci da ne mogu da priduzim porodiljsko ili mogu? Hvala mame! 😘

(odgovor članu IvanaPe)
Direktna veza do poruke: 2132
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
20.4.2017 14:53:11   
sanjamatija
Zdravo mame mene isto interesuje mogunost produzetka porodiljskog.. Da li neko mozda zna da li postoji mogunost produzenja na osnovu emotivne vezanosti za majku i dojenja? Koliko god samo da se produzi :) I sta sto se tice ostalog tih fora sa fizijatrom jer ne bih bas da mi pise da mi dete nije uredu neke nenormalne stvari :(

(odgovor članu Visnjabg)
Direktna veza do poruke: 2133
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
18.5.2017 21:29:20   
lelaleo
Zdravo, da li mi neko moze reci sta mi je sve potrebno od dokumentacije za produzenje porodiljskog? Porodiljsko je otvoreno do 31.07.2016. Pa ako se ne varam traje do 31.07.2017.? Idemo na terapije u Sokobanjsku, 2 puta nedeljno jer beba ima tortikolis i misici u ramenom pojasu su zgrceni. Nadam se da je to dovoljan razlog za produzenje...

(odgovor članu sanjamatija)
Direktna veza do poruke: 2134
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
11.6.2017 19:25:15   
Jelenica Mi
Zdravo mame. Ovaj forum mi je monogo pomogao oko pripreme za komisiju, hvala svimauser posted image Da li neka od vas ima iskustva sa komisijom Stari grad?Da li je jos uvek na Savskom vencu kao sto su neke mame ovde napisale?

(odgovor članu lelaleo)
Direktna veza do poruke: 2135
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
16.6.2017 17:19:07   
Dora89
Prvo Vaš pedijatar napiše dg, i uputi Vas kod fizijatra. Sa izveštajem fizijatra javljate se u zgradu opštine, i oni šalju zahtev da idete na komisiju. SMS porukom javljaju kad izlazite na komisiju. Tada nosite sve izveštaje fizijatra, potvrdu iz opštine i zdravstvenu knjižicu deteta.
Moje iskustvo sa komisijom sa Palilule je bilo odlično, kao i ostalih roditelja. Oni traže da uđete samo Vi i dete, bez dokumentacije. Otvoreno pitaju da li nešto nije u redu sa detetom, sve im najiskrenije recite, jer žele da izađu u susret.

(odgovor članu Jelenica Mi)
Direktna veza do poruke: 2136
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
20.6.2017 13:20:43   
Dragce86
Dora89, divno ste sve objasnili, hvala puno u moje i ime svih ovde prisutnih i zainteresovanih mama :)

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 2137
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
29.6.2017 13:13:18   
lukijano
Lelaleo
Dovoljno je to sto idete u Sokobanjsku...ali mora dr iz Sokobanjske da vam u poslednjem izvestaju koji ne sme biti stariji od mesec dana da napise predlog. Meni su rekli da se svi papiri tj kopije izvestaja i ocitana ili iskopirana zdravstvena knjizica majke predaju u 27.marta...tamo gde smo prrdavali za roditeljski dodatak. Posle toga se ceka poziv za komisiju.
Moje iskustvo sa komisijom Stari grad je odlicno...pre 6 godina dobila sam ukupno 5 meseci produzetak...jednom 3, a drugi put 2 meseca
Interesuje me ima li neko iskustva sa komisijom na Zvezdari? Sada cu ici kod njih

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 2138
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
4.7.2017 14:41:02   
lukijano
Nema nikoga ko ima iskustvo sa komisijom na Zvezdari?

(odgovor članu lukijano)
Direktna veza do poruke: 2139
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
5.7.2017 22:40:37   
Linini
Da li je neophodno da na izvestaju iz Sokobanjske pise i predlog produzenja porodiljskog ili je dovoljno samo predati komisiji izvestaj sa kontrole sa dijagnozom? Mi idemo na vezbe od treceg meseca ali doktorka je nekako stroga pa se ja plasim da je pitam da je nesto ne iznerviramuser posted image hvala!

(odgovor članu lukijano)
Direktna veza do poruke: 2140
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
11.7.2017 18:22:15   
dddaca
Evo pogledaj nekoliko odgovora iznad, Lukijano je napisala da treba. Sto bi se brinula da ne iznerviras doktorku? Zna ona sta treba da napise. Ja bih bila iskrena i otvoreno joj rekla da hocu da produzim bolovanje.

(odgovor članu Linini)
Direktna veza do poruke: 2141
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
8.8.2017 9:13:43   
Svulence
Pozdrav,
Kako treba uskoro da idem na istu komisiju da li mi mozete reci koliko daju sada?
Hvala

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 2142
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
8.8.2017 9:16:09   
lukijano
Zavisi od komisije. Ja sam dobila 3 meseca produzetak na Zvezdari.

(odgovor članu Svulence)
Direktna veza do poruke: 2143
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
8.8.2017 9:24:32   
Svulence
Da da naravno. Ja sam na Paliluli, slucajno sam ovako postavila komentar, trebalo je da bude upuceno direktno clanu Dora :-)
Hvala

(odgovor članu lukijano)
Direktna veza do poruke: 2144
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
8.8.2017 23:45:39   
Anchiii
Ima li neko ko je produzio bolovanje radi posebne nege deteta da je iz Kraljeva? Ako ima moze pomoc? Sediste moje firme je u Beogradu a u Kraljevu radim u njihovoj maloprodaji. Za par dana moram da predam izvestaj komisiji.

(odgovor članu Svulence)
Direktna veza do poruke: 2145
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
8.8.2017 23:47:52   
Anchiii

IZVORNA PORUKA: Anchiii

Ima li neko ko je produzio bolovanje radi posebne nege deteta da je iz Kraljeva? Ako ima moze pomoc? Sediste moje firme je u Beogradu a u Kraljevu radim u njihovoj maloprodaji. Za par dana moram da predam izvestaj komisiji.


(odgovor članu Anchiii)
Direktna veza do poruke: 2146
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
12.9.2017 16:30:01   
Dragce86
Ako zivim u Bg a radim u drugom gradu, gde nosim papire, na svoju opstinu u Bg ili tamo gde radim? To mi je za sad nejasno..

(odgovor članu Anchiii)
Direktna veza do poruke: 2147
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
12.9.2017 16:59:23   
Tatjana.87
Bas cu u ponedeljak da vidim sa doktoricom kako to ide kod nas na ovu temu! Bas me zanima,mada cu ja imati srece posto je bebac rodjen 10.6 da iskoristim stari godisnji odmor
sto se nadam da ce proci bez problema, ali cu za svaki slucaj i o ovom da se raspitam kod pedijatra.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 2148
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
23.10.2017 11:05:50   
Nikodina
Pozdrav svima, zanima me gde se izlazi na komisiju za produzetak porodiljskog?Nas dom zdravlja je u Zarkovu.user posted image

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 2149
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
23.10.2017 13:52:25   
mama krava
Komisija je na opštini na kojoj je registrovana firma osiguranika, ukoliko je prebivalište u istom mestu. Ukoliko nije, onda se na komisiju odlazi na opštini prebivališta.

(odgovor članu Nikodina)
Direktna veza do poruke: 2150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  84 85 [86] 87 88   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  84 85 [86] 87 88   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here