|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  87 88 [89] 90 91   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
29.3.2018 13:12:38   
Maraj
Predaje se na opstini gde ti je poslodavac
Ja sam tako pre 2 god

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 2201
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
29.3.2018 13:16:51   
Dragce86

IZVORNA PORUKA: Maraj

Predaje se na opstini gde ti je poslodavac
Ja sam tako pre 2 god


Draga Maraj, tako je bilo pre, ja sam nova i sveza u ovom, evo danas produzih drugi put na komisiji koja mi je na mestu prebivalista - Beograd...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2202
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
4.4.2018 12:09:34   
Mici1607
Drage mame,
Da li mozete da mi kazete gde se odrzava komisija na Novom Beogradu.
Idem sledeceg cetvrtka ali od bebe nisam cula gde je tacno.
Unapred hvala user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2203
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
4.4.2018 13:58:13   
TakiLakijeva mama
Devojke molim za pomoc 😫😫 porodiljsko mi istice 07.07.2018, ako sam dobro shvatila u 27. Marta podnosim 07.06.2018 papire, ali me brine jer je moja zdravstvena overena do 31.06.2018. Hoce li to biti problem i ako jeste kako resiti to? user posted image ima li neka skoro iskustvo sa komisijom na vracaru? Hvala vam zene drage unapreduser posted image

(odgovor članu Mici1607)
Direktna veza do poruke: 2204
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
4.4.2018 14:08:57   
Dragce86
Nece biti problem, Taki, bitno je da je overena pre podnosenja dokumentacije, a Vama je ceo taj mesec overena, na komisiji kad izadjete to ne traze vec overenu knjizicu deteta :) Srecno! Ne znam kakva je na Vracaru, ali verujem da ce Vam se javiti neka mama i sa tom informacijom :)

(odgovor članu TakiLakijeva mama)
Direktna veza do poruke: 2205
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
6.4.2018 20:06:42   
Uspavana

IZVORNA PORUKA: Mici1607

Drage mame,
Da li mozete da mi kazete gde se odrzava komisija na Novom Beogradu.
Idem sledeceg cetvrtka ali od bebe nisam cula gde je tacno.
Unapred hvala [sm=smiley1


Nama su rekli da je komisija u DZ u bloku 44...to nam je rekla sestra kada smo bili na poslednjoj kontroli...

Molim te mozes li mi reci kada ste podneli dokumentaciju u 27.marta i posle koliko su pozvali.....mi cekamo poziv, a istice mi bolovanje 20/4...

(odgovor članu Mici1607)
Direktna veza do poruke: 2206
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
8.4.2018 22:27:00   
Mici1607
Predala sam 13.3. i pozvali su me nakon 10 dana. Zakazali su mi dva dana pre isteka bolovanja. Hvala na odgovoru.
IZVORNA PORUKA: Uspavana


IZVORNA PORUKA: Mici1607

Drage mame,
Da li mozete da mi kazete gde se odrzava komisija na Novom Beogradu.
Idem sledeceg cetvrtka ali od bebe nisam cula gde je tacno.
Unapred hvala [sm=smiley1


Nama su rekli da je komisija u DZ u bloku 44...to nam je rekla sestra kada smo bili na poslednjoj kontroli...

Molim te mozes li mi reci kada ste podneli dokumentaciju u 27.marta i posle koliko su pozvali.....mi cekamo poziv, a istice mi bolovanje 20/4...



(odgovor članu Uspavana)
Direktna veza do poruke: 2207
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
12.4.2018 10:28:00   
Gaga.L.V.
Pozdrav,ja sam predala papire 30.3 još me nisu pozvali,da li neko zna kojim danima zovu na komisiju u pitanju je N.Bgd.?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2208
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
12.4.2018 15:33:34   
Mici1607
Bila je sreda oko 15h kada su mene zvali.

(odgovor članu Gaga.L.V.)
Direktna veza do poruke: 2209
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
12.4.2018 15:42:04   
Uspavana
Mici1607
Molim te možeš li mi reći kako ste prošli na komisiji, da li je komisija gledala da li beba puzi, stoji?
Koliko je sve trajalo i da li su tražili rešenje iz firme kojim je utvrđeno lada istice bolovanje i kada si u obavezi da se veatiš na posao?
Hvala unapred

(odgovor članu Mici1607)
Direktna veza do poruke: 2210
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
12.4.2018 15:46:17   
Uspavana
Ja sam danas zvala Centar za socijalnu zaštintu jer nas i daje nisu zvali a predali smo 27/3 dokumentaciju. Rekli su mi da je dokumentacija poslata i da ce nas zvati za naredni cetvrtak, s obzirom da je komisija na NBg cetvrtkom. Ako nas ne budu zvali da pozovem DZ NBg pedijatriju od utorka/srede da proverim...

(odgovor članu Gaga.L.V.)
Direktna veza do poruke: 2211
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
12.4.2018 17:01:18   
Mici1607
Bile danas i dobile 3 meseca. Gledaju da li puzi i kako stoji. Moja cerka ne puzi i ne hoda pa smo zato dobili 3 meseca i rekli su nam ponovo da dodjemo kad istekne bolovanje. Zvace te sigurno ovih dana jer su te zakacili praznici pa mozda se zato oduzilo. Inace traje 5 minuta i nemoj da se zbunis ako vidis guzvu jer svima zakazuju u isto vreme i prozivaju u zavisnosti kako je ko predao knjizicu. Srecno.

(odgovor članu Uspavana)
Direktna veza do poruke: 2212
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
12.4.2018 17:20:50   
Uspavana
Super. Hvala puno za info. Verujem i ja da je sve zbog praznika ali svakako sledeci cetvrtak je poslednji dan pa ako ne pozovu do utorka zvacu ja Daz.
Izvini imam jos jedno pitanje, u koliko ste trebale biti u DZ?
Hvala ti jos jednom.
Uzivajte devojke u daljem druzenju i lepom vremenu to puno znaci ☺️

(odgovor članu Mici1607)
Direktna veza do poruke: 2213
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
12.4.2018 18:01:10   
Gaga.L.V.
Hvala puno na odgovoru.Moja drugarica je zvala danas jer radi u dz.n bgd. Takodje su joj rekli da je u pitanju velika gužva,da će najvjerovatnije pozvati za sledeci četvrtak. Meni je isto sled.cetvrtak poslednji dan. Jer 23.4 mi ističe porodiljsko.😏😏😏

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2214
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
12.4.2018 20:15:23   
Mici1607
10 minuta pre zakazanog, nema potrebe ranije da dolaziti. Javi sta su ti rekli.

(odgovor članu Uspavana)
Direktna veza do poruke: 2215
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
16.4.2018 18:42:02   
Mici1607
Dragi mame, da li moze pomoc?
Sta se nosi od papira u 27. marta nakon produzenja porodiljskog bolovanja?
Hvala

(odgovor članu Mici1607)
Direktna veza do poruke: 2216
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
17.4.2018 17:56:48   
Gaga.L.V.
Mene su juce zvali za četvrtak.user posted image
Od papira,imate da skinete online zahtev,na njemu vam piše sta treba. U principu popunite zahtev,f.k izvestaja od lekara specijaliste,f.k zdravstvene knjižice ili očitane ako je nova. F.kopija posljednjeg izvestaja o stanju deteta. Meni su rekli da ne sme biti stariji od mesec dana. To je to user posted image

(odgovor članu Mici1607)
Direktna veza do poruke: 2217
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
17.4.2018 17:59:19   
Gaga.L.V.
Izvinjavam se sad sam videla da ste pitali za posle produženja, ja mislim da se to u firmu nosi i da poslodavac to regulise.
Tako je kod nas u firmi.

(odgovor članu Gaga.L.V.)
Direktna veza do poruke: 2218
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
17.4.2018 17:59:26   
Uspavana
Ja sam mislila da kada se produzi bolovanje doznake koje se dobiju od pedijatra se nose u firmu, a posle poslodavac sve obavlja.
J mene su juce zvali za cetvrtak, sad se nadamo produzenju ☺️

(odgovor članu Mici1607)
Direktna veza do poruke: 2219
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
17.4.2018 18:02:12   
Gaga.L.V.
Onda se mi i vidimo tamo user posted image nadamo se tom produženju,jer nam je bas potrebno user posted image

(odgovor članu Uspavana)
Direktna veza do poruke: 2220
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
17.4.2018 19:39:19   
Mici1607
Poslodavac sve zavrsava. Nosila sam danas doznake i izvestaj sa komisije pa su mi rekli. Hvala mame i nadam se da ce i vama produziti bar jos jedno tri meseca. Srecno

(odgovor članu Gaga.L.V.)
Direktna veza do poruke: 2221
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
19.4.2018 8:49:40   
Anck Su Nmaun
Ja imam citav godisnji za ovu godinu koji ne zelim sad da koristim. Probacu da ga prebacim za Jun kad idemo na more. A bas ako ova nova sefita ne bude htela onda cu morati i sad i opet u Junu na godisnji..ne znam gde je logika al sta da joj radim user posted image

(odgovor članu Mici1607)
Direktna veza do poruke: 2222
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
19.4.2018 18:17:42   
Uspavana
Mi smo danas bili na komisiji, ista situacija je nit bebac puzi nit hoda, cak ni ne stoji, dobili smo 3 meseca i mozemo ponovo da izadjemo nakon isteka. user posted image
Sad da uzivamo u lepom vremenu

< Poruku je uredio Uspavana -- 19.4.2018 18:18:34 >

(odgovor članu Mici1607)
Direktna veza do poruke: 2223
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
25.4.2018 13:38:43   
ivanaVo
Drage, mame porodiljsko mi istice za mesec dana, i doktorka u sokobanjskoj nije htela da mi da preporuku za produzetak bolovanja i taj treci pecat. nisam ni znala da treba da se ide vise puta sad sam prvi put otisla, beba ima 10 meseci. jel zna neka od vas da li bi neka doktorka u institutu za majku i dete dala preporuku ako se pojavim sa uputom bez datuma? nema slobodnih termina samo sam taj mogla da dobijem u domu zdravlja. pozdrav

(odgovor članu Uspavana)
Direktna veza do poruke: 2224
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
28.4.2018 1:11:52   
MimaKos

IZVORNA PORUKA: Uspavana

Mi smo danas bili na komisiji, ista situacija je nit bebac puzi nit hoda, cak ni ne stoji, dobili smo 3 meseca i mozemo ponovo da izadjemo nakon isteka. user posted image
Sad da uzivamo u lepom vremenu

Dal ce i po novom od 1 jula tako da bude, menw bas to brine, cula sam da poostravaju?

(odgovor članu Uspavana)
Direktna veza do poruke: 2225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  87 88 [89] 90 91   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  87 88 [89] 90 91   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.
OJED I OSIP: KAKO LEČITI, A KAKO SPREČITI?
Posle nekoliko dana ovog kombinovanog tretmana (pranje, sušenje i mazanje, uz redovno menjanje pelena), kod većine beba ...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image
Click Here