|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  88 89 [90] 91 92   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
28.4.2018 1:12:52   
MimaKos
Ima li neko kome istice posle jula? Sta se menja sve?

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 2226
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
10.5.2018 0:36:09   
Uspavana
Izvini malo kasnije odgovaram ali smo bili malo na odmoru.
Nisam nista čula o pooštravanju, mada iskreno nisam ništa ni pratila od kako smo dobili produženje.
Moja očekivanja su opravdali, jer ni oni neće da razdvoje dete od majke ako dete nije sposobno za kolektiv, pdnosno ne stoji samostalno. E sad moje iskustvo je takvo što ne znači da je tako bilo i da drugima.
Ja sam samo čula da komisije stalno rotiraju od opštine do opštine, pa mi onda više nije ni jasna priča da je na NBg najrigoroznija komisija. Ipak je izgleda sve individualno,kako se kome kockice tog dana poklope.
Videćemo kada istekne sada bolovanje i ako bebac ne prohoda da probamo ponovo pa javićemo kako smo prošli.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 2227
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
11.5.2018 22:19:03   
Mali Zeko
Pozdrav svima 🤗
Nova sam ovde...
Zanima me ,da li je neko skoro isao na produzenje porodiljskog
Sta mi je potrebno od papira i gde se predaje.
Porodiljsko mi istice 20og jula
Hvala

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2228
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
21.6.2018 23:22:05   
MimaKos
Problem je u tome sto izgleda nece moci vise pedijatri upute da daju za koisiju sem u 6, 7 teskih dijagnoza..

(odgovor članu Mali Zeko)
Direktna veza do poruke: 2229
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
22.6.2018 12:43:01   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Uspavana

Izvini malo kasnije odgovaram ali smo bili malo na odmoru.
Nisam nista čula o pooštravanju, mada iskreno nisam ništa ni pratila od kako smo dobili produženje.
Moja očekivanja su opravdali, jer ni oni neće da razdvoje dete od majke ako dete nije sposobno za kolektiv, pdnosno ne stoji samostalno. E sad moje iskustvo je takvo što ne znači da je tako bilo i da drugima.
Ja sam samo čula da komisije stalno rotiraju od opštine do opštine, pa mi onda više nije ni jasna priča da je na NBg najrigoroznija komisija. Ipak je izgleda sve individualno,kako se kome kockice tog dana poklope.
Videćemo kada istekne sada bolovanje i ako bebac ne prohoda da probamo ponovo pa javićemo kako smo prošli.



I meni je bila komisija na NBg i bili su korektni.

(odgovor članu Uspavana)
Direktna veza do poruke: 2230
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
22.6.2018 14:07:18   
MimaKos
Od jula menjaju pravila, zato mi treba neko kome u julu istice

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 2231
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
29.6.2018 12:40:04   
TakiLakijeva mama
Meni istice sad 6. jula, s tim da zbog godianjih kontrolu u Sokobanjskoj imam tek 5. Prvi put kad su me zvali iz komisoje bez problema su mi odlozili za 10.07, a danas me zovu i kazu da moram da dodjem 04.07 jer je to poslednji termin jer se komisija ukida . Sta raditi? Da li ce me odbiti jer nemam papir mladji od mesec dana? Boze ne znam sta raditi, ocajna sam...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 2232
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
29.6.2018 12:43:28   
Maraj
Kako se komisija ukida? Koja je to opstina?

(odgovor članu TakiLakijeva mama)
Direktna veza do poruke: 2233
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
29.6.2018 12:50:12   
Rosita
Šta će da se menja? Pokušaću, naravno, kad dođe vreme.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2234
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
29.6.2018 12:53:28   
Maraj
Kakve promene od jula? Ja to prvi put cujem

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 2235
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
29.6.2018 13:21:22   
TakiLakijeva mama
Recwno mi je da moram da dodjem 04.07 jer je to poslednji put da se komisija okuplja jer je ukidaju. Veruj mi da ne znam ni ja kako je to ukidaju i zasto...u pitanju je opstina Vracar?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2236
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
29.6.2018 13:26:42   
Maraj
Boze pa znaci stvarno ce biti nekih promenauser posted image

(odgovor članu TakiLakijeva mama)
Direktna veza do poruke: 2237
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
29.6.2018 13:37:18   
MimaKos
IZVORNA PORUKA: TakiLakijeva mama

Recwno mi je da moram da dodjem 04.07 jer je to poslednji put da se komisija okuplja jer je ukidaju. Veruj mi da ne znam ni ja kako je to ukidaju i zasto...u pitanju je opstina Vracar?

Ne ukida se komisija kao komisija, vec se ukida postojeca i sada se po novom zakonu prebacuje u fond PIO, i bice mnogo strozi po pitanju dijagnoza odnosno samo ce najtezih 6 ( poput daunovog sindroma i sl) imati pravo da uopste izadju na komisiju, vise ni pedijatri nece smeti upute da daju ako ne postoji takva dijagnoza. Bolje izadji jer ti je to zadnja sansa da po starom produzis bolovanje, posle 01.07. su mi otvoreno rekli da nema sanse na onaj stari sistem da se produzi.

< Poruku je uredio MimaKos -- 29.6.2018 13:39:22 >

(odgovor članu TakiLakijeva mama)
Direktna veza do poruke: 2238
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
29.6.2018 18:42:18   
Rosita
Nek crknuuser posted image . Šta ću ja sa detetom od 11 meseci? Mogu samo mesec stari godišnji i da uzmem nešto na sebe. Sa 13 m se prima mmr a bez nje ne može u vrtić! Što ne usklade sve?????

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 2239
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
29.6.2018 19:06:12   
Maraj
Ja to nisam znala. Prvi put cujem.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 2240
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
30.6.2018 22:48:04   
TanjaTL
Pozdrav svima, nova sam ovde :-) Juce sam isla kod pedijatra i trazila uput za produzetak porodiljskog, i dobila odgovor da je juce bio zadnji dan za komisiju, pa ce tek posle 5. Jula biti oformljene nove komisije, ali jos uvek ne znaju kakva ce biti procedura. Meni bolovanje istice 17. Jula. Jel ima neko mozda neke proverene informacije?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2241
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
30.6.2018 23:00:19   
Maraj
Ja ne. Ali kako mozes da procitas iz prethodnih postova...nesto ce se definitivno menjati
Drugo i da se ne menja ti si definitivno zakasnila jer po starom ako ti bolovanje istice 17.jula, ti si komisiju morala zavrsiti pre 17.juna. dakle mesec dana ranije.

(odgovor članu TanjaTL)
Direktna veza do poruke: 2242
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
1.7.2018 13:00:56   
Rosita
Baš da vidim kako će da im to prođe u praksi. Ne može majka sa detetovih 11 m na posao ako dete mora u vrtić jer dete još ne može u vrtić iz najmanje 2 razloga- nema godinu i nije primilo mmr.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2243
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
1.7.2018 19:17:32   
Maraj
Rosi i do sad su upisivali i ako nije primilo mmr. Mislis da ce sad to poostriti. Sta ako je dete bolesljivije bilo pa nije zato primilo mmr

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 2244
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
1.7.2018 19:36:40   
Ivana_p
Caoo, meni istice 18.jula i mislila sam da sutra predam papire u 27 marta ali sam sad slucajno videla da se ukida. Da li je to tacno?user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 2245
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
1.7.2018 19:40:07   
Maraj
Pa tako kazu...
Mada i da se ne ukida ja ne znam zasto tako dugo cekate da prwdate papire. Ako ti istice 18.jula ti si vec komisiju trrbala da obavis pre 18.juna. mora mesec dana ranije sve da bude zavrseno. Sad i da predas po starom ne bi stigla sve da zavrsis do 18.jula

(odgovor članu Ivana_p)
Direktna veza do poruke: 2246
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
1.7.2018 19:49:54   
Ivana_p
Znam...nisam bila u zemlji... a da li treba uput od pedijatra za komisiju? Hvala na odgovoru

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2247
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
1.7.2018 20:09:02   
Maraj
Ja sam u 27.marta predavala poslednje misljenje fizijatra. Tamo popunis obrazac. A na obrascu u 27.marta i pise sta sve treba
Tako je bilo...sad kako je...ne znam

(odgovor članu Ivana_p)
Direktna veza do poruke: 2248
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
1.7.2018 20:20:03   
Ivana_p
A da li na tom obrazcu pise da treba uput od pedijatra detetovog za komisiju?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2249
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
1.7.2018 20:37:20   
Maraj
Ne. Ne treba

(odgovor članu Ivana_p)
Direktna veza do poruke: 2250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  88 89 [90] 91 92   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  88 89 [90] 91 92   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
OJED I OSIP: KAKO LEČITI, A KAKO SPREČITI?
Posle nekoliko dana ovog kombinovanog tretmana (pranje, sušenje i mazanje, uz redovno menjanje pelena), kod većine beba ...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here