|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  71 72 [73] 74 75   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
9.1.2015 20:36:34   
Baffy
Solidna 5-ca.
Zivimo u zajednici. Ona je pre 30 godina ostala bez muza, nije se udavala i navikla je da sve bude po njenom.
Mm i ja ne bendamo je ni 5 posto.
IUmamo nekih problema, izvuce mi zivce a ja opalim po mm a on po njoj! A i ignorisemo je dosta!
Neki od problema:

-Svaki dinar bi stavila pod dupe. Ako vidi da smo nesto kupili zvoca po ceo dan i vise. Radije bi da ima pare pod dupetom nego da joj kuca bude lepa. Recimo sve sto su kupili i stavili staro je 40t godina! Ja dosla i sokirala se. Onda smo mm i ja poceli uredjivat. Sredili kuhinju, trpezariju, nove stvari, krecenje ma sve. Sada planiramo i spavacu sobu i kupatilo srediti a njen je komentar "a sto ne srusimo pa ne napravimo ponovo kucu" i zali se komsijama kako mi to sredjujemo umesto da stedimo novac.

-Nervira se sto kupujemo raznu hranu, povrce i voce. Ako smokupili 3 vrste voca nije nam trebalo sto nismo samo jednu... Zasto se kupuje riba kada ona ne voli. Pa cek jel ja trebam jesti samo ona sto voli!!!

-Babske price i verovanja. e toga je puna i obicaja i davanja saveta! Pogotovo sto kumove ukiva u nebo a za ovih 9 meseci odkad sam ovde ni jednom nam prag nisu presli! Isto9 tako zahteva da se prema njima odnosimo kao prema bogovima i da oni daju ime deci jer je to njihovo pravo. e onda padnemo u svadju jer mi kumovi ne prave, ne cuvaju i ne brinu se o detetu i ne dam da mi neko treci, potpuni stranac daje detetu ime!

-Nervira je kolicina moje odece, kao imam previse i mogu se jos tri puta udati. To uopste nije njena stvar i ako ocu napunicu 10 ormara nema sta da mi zucne.

-Tera mm da radi kao konj. Mira mu ne da da predahne. ako sedne pola sata odmah se dere i vileni pa mm cuti pa kada pukne svasta joj kaze!

Eto to su u globalu nasi problemi sa svekrivom!

_____________________________

Za pravu ljubav i prijateljstvo prepreke ne postoje! Ljubav je zivot a to znaci ziveti!

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 1801
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
9.1.2015 20:39:10   
jabudic
IZVORNA PORUKA: choopa choops

Ako želiš da ode, počni da se ponašaš raskalašno, skači po tvom mužu u njenom prisustvu, idi gola kroz kuću, dako je bude sramota pa se skloni user posted image

Šalim se, ali ne znam na koji način daode a da ostanete u dobre. A što ne ide kod tih drugih sinova? Ta ideja da joj se plaća stan, uopšte nije loša, samo treba smislit način na koji bi joj rekli. tipa hoćete da krečite tu sobu, jer će tu bit dječija npr. Te da vam je jako žao, ali da 1.februara dolazi majstor da stavi parket, pločice, laminat, okreči plafon jer je izbila vlaga...šta god bi moglo da se renovira.Da nije do vas, ali eto tako mora :)))))



Čupo, bogami sam se intenzivirala na tom polju, i ne štedim glasa, ne bi li gospodja shvatila da smo mi mladi ljudi i da bi možda nešto radili. user posted image

A dali smo joj dječiju sobu, jer su djeca trenutno kod nas, J zbog problema koji je imao, a N prešao kod njega. Svakako za jedno mjesec-dva kad otopli prelaze u svoju sobu. Ali ona kao ustaje po noći, pa da ne bi silazilaprešla je u dnevnu user posted image
Ovaj trosjed od stare garniture koji je zauzela ću da izbacim, jer ću tu da ubacim sto za komp, jer ću u budućnosti raditi od kuće.

Ali naći če ona sebi krevet dolje. Počeće novu garnituru da mi rasklapa user posted image
Čitaj, smjestila bi se ona bilo gdje. Znala je da nam bude 2 mjeseca, a spavali smo u improvizovanoj sobi ( zatvorena terasa od dnevne) jer nam sobe nisu bile gotove. A ona u dnevnoj, od koje nas je dijelila samo zavjesa. Dva mjeseca. O kakvom obziru da pričamo...

< Poruku je uredio jabudic -- 9.1.2015 20:46:27 >

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1802
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
9.1.2015 20:45:42   
Trcosava
Moj bjeli labudeeeeeeee!!!

Pod stavkom hitno da popričaš sa tm. Mislim sad mu žao majke, a nije mu bilo kad je trebalo oca alkoholičara srediti? Joj ja te stvari nikako ne trpim, pa ću bolje da odćutim.

Bafi - slično je bilo sa bivšim oko imena deteta. Ja sam scene pravila još pre prve svadbe i kumova. Šta da ti kažem kad bivši nije znao ni kako se kum zove user posted image to su stari običaji koje danas reeeeeeeeeeeeeeeeetko ko poštuje i održava.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Baffy)
Direktna veza do poruke: 1803
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
9.1.2015 20:49:47   
jabudic

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Moj bjeli labudeeeeeeee!!!

Pod stavkom hitno da popričaš sa tm. Mislim sad mu žao majke, a nije mu bilo kad je trebalo oca alkoholičara srediti? Joj ja te stvari nikako ne trpim, pa ću bolje da odćutim.

Bafi - slično je bilo sa bivšim oko imena deteta. Ja sam scene pravila još pre prve svadbe i kumova. Šta da ti kažem kad bivši nije znao ni kako se kum zove user posted image to su stari običaji koje danas reeeeeeeeeeeeeeeeetko ko poštuje i održava.


Trco, ona je otišla kod sina u BG, pa kao ostala malo duže, pa malo dodje kod nas, dugo niko nije znao da ga je ostavila. Nismo mogli reagovati. A on je oca već vodio na liječenje, a ima dva brata starija po deset i više godina i svi čekaju od njega najmladjeg rešenje za sve.I oni me nerviraju.

Mi pričamo, on zna sve šta mi smeta, ali na kraju nigdje ne stignemo samo se posvadjamo.
A da ja idem iz svoje krvavo napravljene kuće, zbog nje, ne pada mi na pamet. Pa radim sistematično, prritiskam pa pustim malo, pa opet pritisnem, ali kao da on nikad neće moći ništa da joj kaže.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1804
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
9.1.2015 20:59:57   
Trcosava
Ne znam... meni se prethodni brak drmao između ostalog i zbog toga, a čak je svako imao svoj sprat i još odvojene ulaze... Ni hodnik zajednički nismo imali. A vekrva mi je bila za 10-ku. Mislim ok, zamerala samja gomilu stvari, ali svaku od tih sam joj u lice rekla osim rušenja privatnosti. To sam rekla bivšem da je na njemu. Naravno nije se ništa rešilo.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1805
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
9.1.2015 21:04:17   
jabudic
Moj brak je savršen. MM ni u čemu ne staje na njenu stranu, niti joj daje za pravo da se miješa u bilo šta. Znači potpuno je okrenut meni, samo nikako da prelomi da kaže to što znam da i njega muči. Kao da čeka od mene da ja to uradim. A meni je to van svake pameti...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1806
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
9.1.2015 21:20:38   
choopa choops
Dobro, ja ga razumijem. Sigurno mu je teško, zapravo njemu je najteže. Stavite se na njegovo mjesto da je to vaša majka, da je vaš otac alkoholičar i da je ona došla kod vas. Mislim i ja bih poludjela da mi i mama bude tu tako dugo, jer sam navikla na slobodu, ali...Kako god okrenete morate da se dogovorite sa tim djeverom i njegovom ženom da nađete rješenje zajedničko. Vjerujem da će biti teško, ali njih dvojica moraju da odluče, a vas dvije samo da im pomognete (čitaj da ih pogurate user posted image ) da donesu tu odluku...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1807
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
9.1.2015 21:23:33   
Baffy
Sreca sto i moj muz je na mojoj strani.
On samo kaze da cutim i ignorisem je i da radim po svom a ako joj nesto ne odgovara da kazem da mi on tako rekao da uradim :)

Jabudic nasa ima svoju sobu sa krevetom 4*3.5 metra sredjenu ali zena ne moze a da ne spava u kuhinji. Pre je bila klupa kraj radijatora koju sam ja izbacila jer zena lepo zalegne na klupu ko sirotica. Izbacila sam naravno i dodala 4 stolice i sto na sredinu ma prelepo. A gospodja uzme, sastavi 3 stolice pa legne i tako po 5 -6 sati dnevno. Rekla sam da cu izbacit i stoice i sto iz kuhinje pa nek jedu na podu!!!! msm strasno, neko mi uleti u kucu ja moram nju drmat i namestat stolice i sto!

< Poruku je uredio Baffy -- 9.1.2015 21:26:40 >


_____________________________

Za pravu ljubav i prijateljstvo prepreke ne postoje! Ljubav je zivot a to znaci ziveti!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1808
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
9.1.2015 21:24:36   
jabudic
Cupo, ima ih trojica, ali ovi treci su eskivirali.I po meni najgore sto se niko nije sjetio da poprica o problemu, niti se ona ikada izjasnila s
kako je dosla, na koliko, kad ce i da li ce ikad ici...
Naravno da mu je tesko, sto puta sam se stavila na njegovo mjesto i na njeno, ali stavite se i na moje, to znaci za zadnjih godinu dana je vise od pola godine kod nas. Sest mjeseci slovima! Ma da mi je ne znam ko pretjerano je!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1809
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
9.1.2015 21:33:05   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: jabudic

Cupo, ima ih trojica, ali ovi treci su eskivirali.I po meni najgore sto se niko nije sjetio da poprica o problemu, niti se ona ikada izjasnila s
kako je dosla, na koliko, kad ce i da li ce ikad ici...



da, ukapirala sam da ih je troje, ali od tog trećeg nema vajde kad nije tu. Znači vi što ste tu morate da se udružite i nađete rješenje. Neka TM i djever porazgovaraju. Ma mogu samo da zamislim koliko ti je teško, ja bih šiznula i mnogo ranije user posted image ti si super izdržala...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1810
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
9.1.2015 21:33:45   
Baffy
Znam kako ti je :/
S tim sto sam ja dosla kod svoje user posted image

Imam samo podrsku mm i znam da i njemu prekipi pa joj svasta i kaze i da je spreman cak i otici iz kuce zbog nje, tako da mislim da je i ona svesna toga pa malo smanji zaebanciju

_____________________________

Za pravu ljubav i prijateljstvo prepreke ne postoje! Ljubav je zivot a to znaci ziveti!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1811
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
9.1.2015 21:38:10   
bubulence
Baffy ni tvoja nije spasena...
ne znam, nisam ni dana zivela sa mojom. cak nije volela ni da dolazi kod nas. ona je od onih da retko izlaze iz kuce. bila je 2-3 puta po par dana i nije mi bilo svejedno. evo sada mi je dosla moja mama, da krecimo i sredimo. bice tu do srede a ja vec racunam kako da ode bar u ponedeljak user posted image ...
svoja kucica-svoja slobodica... i ja sam za razgovor, razgovor i razgovor

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1812
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
9.1.2015 21:44:06   
jabudic

IZVORNA PORUKA: choopa choops


IZVORNA PORUKA: jabudic

Cupo, ima ih trojica, ali ovi treci su eskivirali.I po meni najgore sto se niko nije sjetio da poprica o problemu, niti se ona ikada izjasnila s
kako je dosla, na koliko, kad ce i da li ce ikad ici...



da, ukapirala sam da ih je troje, ali od tog trećeg nema vajde kad nije tu. Znači vi što ste tu morate da se udružite i nađete rješenje. Neka TM i djever porazgovaraju. Ma mogu samo da zamislim koliko ti je teško, ja bih šiznula i mnogo ranije user posted image ti si super izdržala...

Cupo, i treci i je tu, sto je najgore, najstariji i najblizi geografski roditeljima. Ali njegova zena je zlo i kod njih niko ne ide.I tako su de oni izvukli iz sve ove price. Ona je bila kod njih 10ak dana max, ali je ova pospremila...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1813
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
10.1.2015 5:00:17   
Ana RR
Jabudic, ne bih ti bila u koži... ali ako ne želiš da ti brak strada, onda neko mora da pokrene tu priču. Vreme koje si izgubila u nerviranju ti niko nikada neće vratiti.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1814
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
10.1.2015 9:32:21   
jabudic
Anči user posted image
Nema te, ili se mimoilazimo user posted image

Vidjeću, nisam više pametna, od svih nas 6 u ovoj priči izgleda da samo ja pokrećem tu temu, bez rezultata za sad. Ostali se strpe dok ode. Mogla bih i ja da se strpim da mi kaže došla sam na toliko i toliko i idem tada i tada. Ali nemam pojma kad ide, a kad ode, može doći opet za nedelju dana, nema pravila.

Ne znam šta da učim da moja kuća ne bude tako pristiupačna, da može da se ušeta kad hoće. Da bar pita mogu li doći. Puna mi je ostava njenih torbi, što zimske, što ljetnje, što cipela. Grrr, iznervirah se ranom zorom. Tj. ustala sam nervozna kad znam da ću je vidjeti. I sve nešto radi naopako, kako je tako nakrivo nasadjena nije mi jasno.. user posted image

< Poruku je uredio jabudic -- 10.1.2015 9:33:02 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1815
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
10.1.2015 9:37:06   
nata11
Evo moja se sprema za umiranje user posted image Sinoc su isli kod prijatelja na sahranu koji je dugo bolovao od Parkinsove pa je imala celu noc pritisak i to je razlog da se sprema za onaj svet user posted image
Zivelo Ignorisanje!

_____________________________





(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1816
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
10.1.2015 11:17:40   
Baffy
Pokusajte svekrive ignorisati. Mm je ignorisemo i radimo po svom a onda se ona naljuti na nas pa po dan dva nece da prica sa nama, nece da jede... Ziveo mir xaxxa...

P.s. jutros mi condri sto sam pojela dve narandze, kao previse je, kisele sžu (ni k od kiselog) sto ne ostavim za sutra itd!!! a ja pojedem u inat i trecu i jos mljackam :D

_____________________________

Za pravu ljubav i prijateljstvo prepreke ne postoje! Ljubav je zivot a to znaci ziveti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1817
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
10.1.2015 12:59:15   
Olga75
i moja svekrva je bila kod nas u cugu mesec dana i ona spava u dnevnoj sobi user posted image mada ja se izbezobrazisem pa lepo legnem na sofu i gledam tv , nemogu ko vrag na panju da cucim u fotelji celo vece
od kako je svekar umro i ispao onaj cirkus sa deverom vise je kod nas nego kod kuce
al dobro , sve mi je ispeglano , zakrpljeno i tako
a dodje onda i moja mama pa onda obe tako nesto vazno razglabaju , vrte glavama , cokcu i tako to
dokle cu izdrzati videcu al ne peglam i dalje user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1818
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
10.1.2015 13:38:57   
jabudic
Olga, ja svakako ne peglam, tako da mi je svejedno, ne treba mi user posted image
Samo neka ona fino ode, i do sad sam živjela sama, i to sam sve teško sama pregurala, sama 24h sa dvoje malo djece. Sad kad smo se sredili, situirali, djeca porasla, muž "opravio", došlo vrijeme da uživamo, sad mi se ušlepala.
Definitivno sam počela da je ignorišem. Ne namjerno, ali kad mi neko smeta, ja ne mogu da se pravim da mi je divno.
A ako spremim npr. paštu, koju djeca obožavaju, odmah krenu komentari: "A te tještine, da se zalijepi za crijeva..." user posted image
Mada, kad bolje razmislim, trudnice su neuračunljive, mogla bih ja da je sredim, pa da se izvučem na ludilo user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1819
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
10.1.2015 14:25:32   
Olga75
ne znam sta da ti kazem , da "svakog gosta tri dana dosta "je istina
ali kako ces joj reci ? ne mozes je l tako ? kako on da joj kaze ? ne moze , zamisli situaciju odes kod sina , zasednes i snaja te izbaci , tuzno je user posted image
nemam pojma sta da radis
mozda ti da joj kazes : vidite , ima u komsiluku lep stan , taman bi vam odgovarao ajd da pogledamo
izes ga pa pametnom je dosta

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1820
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
10.1.2015 14:28:25   
World
Jabudic nasa ima svoju sobu sa krevetom 4*3.5 metra sredjenu ali zena ne moze a da ne spava u kuhinji. Pre je bila klupa kraj radijatora koju sam ja izbacila jer zena lepo zalegne na klupu ko sirotica.


cekaj, ti si se doselila u svekrvinu kucu i smeta ti sto 'zalegne' u sopstvenoj kuhinji?!

hm.. ja obozavam da prilegnem u dnrvnoj sobi recimo i ne dam ni sopstvenom muzu da me ometa u tome, a kamoli neka buduca snaha... user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Baffy)
Direktna veza do poruke: 1821
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
10.1.2015 14:32:14   
Olga75
World , lezi zena na stolicama , nema sofu user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 1822
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
10.1.2015 14:34:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Olga RR

World , lezi zena na stolicama , nema sofu user posted image


ahhahhaha pa kad snhaa zauzme sofu, zena mora na stolice, kuku mene ako jednog dana dobijem sina i snaju, isterace me iz kreveta, a bas sam vezana za troseduser posted image

Jabudic mogu samo da te zagrlim, nemam savet, zivim sa svekrvomuser posted image

A posto su ti buduce snahe moja i Bubina cerkica, molicu se Bogu da te ne izbace iz kuceuser posted image *sala*user posted image

< Poruku je uredio Unina mama -- 10.1.2015 14:39:17 >

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 1823
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
10.1.2015 14:45:27   
World

IZVORNA PORUKA: Olga RR

World , lezi zena na stolicama , nema sofu user posted image


pa kad joj je sofu garant ukinula user posted image

otkako dobih ovo musko dijete, pripremam se da budem svekrva, sta da vam kazem.. user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1824
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
10.1.2015 14:48:17   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Olga RR

World , lezi zena na stolicama , nema sofu user posted image

user posted image
Ja ću bidnem jednog dana i svekriva i tašta user posted image Dođem ovdje da iščitam, da se pripremim šta me sve čeka :-)))))

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  71 72 [73] 74 75   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  71 72 [73] 74 75   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here