|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  72 73 [74] 75 76   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
10.1.2015 14:55:34   
jabudic

IZVORNA PORUKA: Unina mama

IZVORNA PORUKA: Olga RR

World , lezi zena na stolicama , nema sofu user posted image


ahhahhaha pa kad snhaa zauzme sofu, zena mora na stolice, kuku mene ako jednog dana dobijem sina i snaju, isterace me iz kreveta, a bas sam vezana za troseduser posted image

Jabudic mogu samo da te zagrlim, nemam savet, zivim sa svekrvomuser posted image

A posto su ti buduce snahe moja i Bubina cerkica, molicu se Bogu da te ne izbace iz kuceuser posted image *sala*user posted image



O draga user posted image
Bez brige, ja sam davno rekla sinovima da sa mnom ne mogu da žive user posted image
Hoćemo ja muž da uživamo i putujemo pod stare dane. Otprilike ćemo se tek tada riješiti svekrve user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1826
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
10.1.2015 14:59:26   
Anoniman
user posted image

ahahha samo se ti nadaj, i moja htela da putuje pod stare dane, pa evo zivi sa mnomuser posted image

moja se ove godine seli na njen sprat, ali meni to ne odgovara, seli i novcanik, a to mi ne godiuser posted image

< Poruku je uredio Unina mama -- 10.1.2015 15:00:28 >

(odgovor članu jabudic)
  Direktna veza do poruke: 1827
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
10.1.2015 15:04:28   
jabudic
Ja ovo zaista mislim.
Ja nikada ne bih pristala da živim sa svojom svekrvom u njenoj kući. Ni sa mojom majkom, takodje.
Živjeli smo privatno dok se nismo snašli, a da se nismo snašli živjeli bi zauvjek privatno.
Isto kao što meni sad smeta moja svekrva, tako ću ja sjutra smetati mojim snajkama, i stvarno nemam namjeru da živim sa njima.
To je normalno, to je jaz generacija, svako ima svoje planoce i navike, a ja ne namjeravam da se prilagodjavam bilo kome, niti koga da maltretiram da radi kako sam ja navikla.
Pomoći ćemo im koliko mognemo, ali sa mnom u kući neće živjeti ni jedan.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1828
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
10.1.2015 15:09:20   
Anoniman
Kada smo mm i ja trebali da se vencamo, sveki je trebala da predje u jedan od stanova, a mi da ostanemo na nasem spratu kuce *kuca nije bila cela nasa, pola mm stirca , pola nasa, sa odvojenim ulazima* onda se oni ponude da nam prodaju njihov deo kuce, i mi ga kupimo, isplatimo odmah, ali su 2 godine ziveli jos ti, dok nisu skupili pare da sinu kupe stan u Bf, odseili su se u aprilu 2014, a mi sada cekamo neki plan da bi smo mogli da dogradimo neki deo kuce, i renoviramo komplet, nadam se da ce to biti u aprilu ove godine, samo jos opstina da da dozvolu.

Ja sa mojom sveki kao da ne zivim, iako smo u istoj kuci, ona ima njene poslove pa je veci deo godine u Banji, onda u martu ode na mesec , dva u u inostranstvo, bas smo slabo zajedno, ali svakme treba svoj deo kuce i mira, da njoj dodje drustvo, da meni dodje neko, da znas gde ti se sta nalaziuser posted image

Ja lepo kazem, najteze ce da mi padne kada premesti njen novcanikuser posted image

(odgovor članu jabudic)
  Direktna veza do poruke: 1829
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
10.1.2015 15:14:28   
Mala Elena
Haljiine nista user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1830
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
10.1.2015 15:14:50   
Klarita

IZVORNA PORUKA: choopa choops


IZVORNA PORUKA: Olga RR

World , lezi zena na stolicama , nema sofu user posted image

user posted image
Ja ću bidnem jednog dana i svekriva i tašta user posted image Dođem ovdje da iščitam, da se pripremim šta me sve čeka :-)))))

I jaaaaaaaaa user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1831
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
10.1.2015 15:15:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Haljiine nista user posted image



neeee, njih kupuje moj muzuser posted image ona kupuje vece stvariuser posted image

Klaritauser posted image ja za sad samo tastauser posted image

< Poruku je uredio Unina mama -- 10.1.2015 15:16:28 >

(odgovor članu Mala Elena)
  Direktna veza do poruke: 1832
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
10.1.2015 15:31:44   
jabudic

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Ja lepo kazem, najteze ce da mi padne kada premesti njen novcanikuser posted image


Moja neka nosi sve, još ću joj i ja dodati user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1833
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
10.1.2015 15:35:38   
Mala Elena
*O draga user posted image
Bez brige, ja sam davno rekla sinovima da sa mnom ne mogu da žive user posted image
Hoćemo ja muž da uživamo i putujemo pod stare dane. Otprilike ćemo se tek tada riješiti svekrve user posted image *


Cilj svake zene je da se ostvari kao majka pa kao baka...da pruzi ljubav i pokloni vreme i deci i unucicima.
Ako cemo putovati i gledati sebe to je sebicluk. Tako kaze moja dobra drugarica. Njena svekrva je recimo brijala noge pola sata u kupatilu, pa se sminkala , dok ona nije stigla od deteta ni da se istusira i obuce za svadbu. Dakle, nije joj se ponudila da pricuva dete da se i ona sredi dok joj muz nije dosao...


< Poruku je uredio Mala Elena -- 10.1.2015 15:36:23 >

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1834
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
10.1.2015 15:41:01   
jabudic
Kao prvo, to što moja djeca neće živjeti sa mnom ne znaći da ću ja biti loša baka, ili da neću kkad je potrebno pričuvati djecu. U cilju očuvanja dobrih odnosa i poštovanja, za sve je bolje da imaju svoj mir, prostor.
A prava baka je baka i ako ne žive u istoj kući, pa se ne bih složila sa konstatacijom da je putovanje sebičluk?!
Zašto, molim te, sebičluk?
Ako ne mogu da putujem sad kada sam mlada, jer imam dvoje malo djece, treće na putu, gradili smo kuću do skoro, moj muž radio po dva posla, ja radim, pa zašto da ne putujem u nekim srednjim godinama kada djeca budu imala svoje porodice?
Da bih se ostvarila kao baka? Biću ja baka i kad se vratim sa putovanja.
Treba ostaviti mladim roditeljima mjesta da se ostvare kao roditelji, da se snadju, a ja sam naravno tu za sve što treba.
Što naravno ne znači da ću život podrediti čuvanju unučića!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1835
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
10.1.2015 15:48:26   
World
taman tako jabudic user posted image

dosta valjda sto sad ne mogu stici nista, nego i kad budem baba da hodam nedepilirana user posted image



_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1836
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
10.1.2015 15:55:01   
MakiJ
World priznaj jedva cekas da budes svekrva user posted image

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 1837
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
10.1.2015 16:00:30   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Cilj svake zene je da se ostvari kao majka pa kao baka...da pruzi ljubav i pokloni vreme i deci i unucicima.
Ako cemo putovati i gledati sebe to je sebicluk. Tako kaze moja dobra drugarica. Njena svekrva je recimo brijala noge pola sata u kupatilu, pa se sminkala , dok ona nije stigla od deteta ni da se istusira i obuce za svadbu. Dakle, nije joj se ponudila da pricuva dete da se i ona sredi dok joj muz nije dosao...



Pffffffff pa je li rađala sebi dijete ili babi? Šta da nema babe? Kako bi onda išla na svadbu? user posted image

Ja bogami ne očekujem ni od moje majke, ni od svekrve da mi čuvaju djecu jer moraju. Ako hoće hoće, ako neće opet se ne ljutim. Imaju i oni svoje živote.



_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1838
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
10.1.2015 16:01:25   
Olga75
ja necu cuvati decu , hocu kad meni bude gust ali ja sam sebi rodila pa sam cuvala , niko mi uskocio nije pa necu ni ja njoj
a necu biti svekrva user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 1839
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
10.1.2015 16:09:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jabudic


IZVORNA PORUKA: Unina mama

Ja lepo kazem, najteze ce da mi padne kada premesti njen novcanikuser posted image


Moja neka nosi sve, još ću joj i ja dodati user posted image



Ja bogami moju ne bih ispustala iz vida, jos da nadje nekog dedu, pa da mi potrosi njenu penziju devzinuuser posted image

A sveki mi nije za bacanje, u njenih 55 godina je riba i pouser posted image



IZVORNA PORUKA: jabudic

Da bih se ostvarila kao baka? Biću ja baka i kad se vratim sa putovanja.



ahahhahha tako jeuser posted image jos kad doneses poklonciceuser posted image ima da budes baka i pouser posted image



< Poruku je uredio Unina mama -- 10.1.2015 16:10:26 >

(odgovor članu jabudic)
  Direktna veza do poruke: 1840
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
10.1.2015 16:14:41   
Klarita

IZVORNA PORUKA: choopa choops


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Cilj svake zene je da se ostvari kao majka pa kao baka...da pruzi ljubav i pokloni vreme i deci i unucicima.
Ako cemo putovati i gledati sebe to je sebicluk. Tako kaze moja dobra drugarica. Njena svekrva je recimo brijala noge pola sata u kupatilu, pa se sminkala , dok ona nije stigla od deteta ni da se istusira i obuce za svadbu. Dakle, nije joj se ponudila da pricuva dete da se i ona sredi dok joj muz nije dosao...



Pffffffff pa je li rađala sebi dijete ili babi? Šta da nema babe? Kako bi onda išla na svadbu? user posted image

Ja bogami ne očekujem ni od moje majke, ni od svekrve da mi čuvaju djecu jer moraju. Ako hoće hoće, ako neće opet se ne ljutim. Imaju i oni svoje živote.



user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1841
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
10.1.2015 19:49:06   
Baffy

IZVORNA PORUKA: World

Jabudic nasa ima svoju sobu sa krevetom 4*3.5 metra sredjenu ali zena ne moze a da ne spava u kuhinji. Pre je bila klupa kraj radijatora koju sam ja izbacila jer zena lepo zalegne na klupu ko sirotica.


cekaj, ti si se doselila u svekrvinu kucu i smeta ti sto 'zalegne' u sopstvenoj kuhinji?!

hm.. ja obozavam da prilegnem u dnrvnoj sobi recimo i ne dam ni sopstvenom muzu da me ometa u tome, a kamoli neka buduca snaha... user posted image


Na sredini sobe je sto i po dve stolice sa strane. Ona sastavi tri stolice do zida i izvrne se na njih kao neki prosjak. Onda neko upadne u kucu a mene sramota jer izgleda kao cirkus, pa dok je probudim, dok sve vratim u red ljudi moraju cekat kako bui seli. Druga stvar da je dnevna soba pa da ima ugaona ili dvosed/trosed pa nek se izvali ali ovo je uzasno da se gleda

_____________________________

Za pravu ljubav i prijateljstvo prepreke ne postoje! Ljubav je zivot a to znaci ziveti!

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 1842
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
10.1.2015 19:52:22   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: jabudic

Anči user posted image
Nema te, ili se mimoilazimo user posted image



Tu sam darling, ali sa vremenskom razlikom od 8 sati user posted image kad ja mogu da pišem vi već spavate user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1843
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
10.1.2015 20:30:21   
Baffy
Mm jeste stariji od mene ali je mlad u dusi i zivi u 21 veku. Zna sta valja a sta ne. Ja kada sam se udala i dosla ovde, kuca jeste velika i lep raspored soba i sve ali brate sto je sve zastarelo, i ono sto je lepo ne moze da dodje do izrazaja! Sve staro po 40godina! Kuhinja stara, oronula, od ode budj i prljavsina unutra crno! Stvari za jelo polupano, staro nikakvo!
U ormarima gde treba da su stvari tu su tanjiri,escajg... Unutra smrdi na ustajalo, govanca od miseva vlaga....
U trpezariji koja je sastavljena sa kuhinjom prelep set orman staklo i puno drvo plus jedan donji deo... Sve jedno do drugog, zidovi izgrebani, pored prozora klupa od jedno 1.5m duzine i oko 20cm sirine. uz nju sto pa dve stolice!!! i ona lezi na toj klupi kao neki prosjak...
A kupatilo pu pu pu! Do pola zidova plocice, u tri boje i crne fugne pola ih popucalo al su na mestu. Kada se ne upotrebljava ne znam zasto. Kupamo se pored kade na plocicama... Ona nikada ne pusta vodu posle velike nuzde uvek govanca za njom ostaju a osim toga papir posle brisanja ne baca u solju da se ne zacepe cevi vec u kantu pored pa vi lepo udjete a njena govanca u kanti na papiru ispred nosa!!!!
Da ste se tako udali da li bi sve mirno ostavili tako kako jeste ili bi ste uredili kucu koja je od udaje i vasa ili bi pustili da se svi oko vas i vi grozite sa takvim mestom al ne cinite nista???

Pitala sam mm nekoliko puta zasto nije sredjivao, modernizovao malo a njegov odgoor je "nisam imao volje". Jednostavnbo ona je takva zena da bi sve jako brzo bilo unisteno, drvena zena i ne obraca paznju za kucu. Neke joj sitnice zasmetaju a grube velike stvari vidljive to ona vidi! I ovek joj je bitnija cistoca stale i njeno cvece od kuce!

Nista joj ruzno nisam uradila, umiljavam joj se i postujem je ali zena jednostavno sto smo bolji prema njoj ona vise ujeda! Dajmo novac na kucu, renoviramo. Stavili smo u kuhinju nove plocice, kupili nove radne i visece delove, okrecili i kuhinju i trpezariju. Stavila nove garnisne, sada cekam nove zavese. Moja majka poslala set porculana i escajk italijanski kraljevski za sta sveki kaze da je odvratan d se nozevima mogu klat svinje, viljuskom kupiti seno a kasikom se mogu hraniti krave!!!! Izbacila sam tu klupu odvratnu, postavili laminat, sto na sredini, 4 stolice okolo, velika staklena komoda je izmedju kuhinje i trpezarije kao zid a druga je uz drugi zid... Zaista smo koliko mozemo sredili i onda ona dodje, navuce neke polupane stvari, spava na trpezarijskim stolicama koje sastavi. U regal gde je porculan i stakleni deo stavlja plastiku! Moram svaki drugi dan da redam za njom!!!!!
Planiramo nasu sobu renovirat u fulu sad, onda njenu pa kupatilo... Trudimo se maksimalno i sta mislite kako mi je??? Jos se ona buni kao sve su stvari ok mogle su se koristit a mi bacamo pare!!! Jednostavno nam lepo pljune na sve!!! A sve sto bacimo ona skuplja kao hrcak u podrum ili tavan i govori kako ce joj majstor namestiti pored kuce da se lepo kuva a samo zimi kuhinja da se koristi. Pa ja mislim da ni cigani ne prave to sto ona radi!!!

Zar vi ne biste pizdili i pokusali srediti takav svinjac???

A o deci necu da pricam. Tu imamo muke, deli nam neke svoje savete. Kao ne smem da povisim glas do 8 godine na dete a kamo li da ga kaznim ili cusnem to mi zabranjuje! Moram u svako doba dana i nocui da pustim ljude da vide i igraju se sa bebom i svakakve jos stvari... To sam joj rekla da mi se ne mesa jer cu iste sekunde uzeti dete i otici a da ce mm sa mnom. Moje dete i kada ga dojim nema niko da mi ulazi u sobu sem mm i zakljucavacu se! Kada beba spava ima da bude mir i bilo ko da dodje ne moze ni da udje u sobu gde je dete da mu remeti san i budi ga. Nek saceka da se probudi. Isto tako je dobila zabranu nosanja deteta po selu i davanja mu piva i rakije kao sto ovde znaju cuclu da mu ubace u pice. A i onako je stara i klati se levo desno da nosa dete pa da joj ispadne negde nema sanse!

_____________________________

Za pravu ljubav i prijateljstvo prepreke ne postoje! Ljubav je zivot a to znaci ziveti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1844
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
10.1.2015 21:24:13   
ishler
Najnovija izjava moje s posto je kupila po jednu stvar mojoj deci za novu godinu,da slucajno ne kazemo drugoj snaji i sinu da se ne naljute,pritom im daje celu ogromnu penziju i ona i svekar ih izdrzavaju.Bila sam zatecena htedoh da joj svasta kazem pa nisam.Ali definitivno nista vise necu dozvoliti da kupi mada je to jednom godisnje,ali da se slucajno ne uvrede.Poludela sam

(odgovor članu Baffy)
Direktna veza do poruke: 1845
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
10.1.2015 21:27:35   
Baffy
Stvarno je ruzno i od nje i od njih!

_____________________________

Za pravu ljubav i prijateljstvo prepreke ne postoje! Ljubav je zivot a to znaci ziveti!

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 1846
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
11.1.2015 11:32:05   
jabudic
Baffy, vama bi pametnije bilo za pare što ste ulagali da ste platili svoj mir, tj.iznajmili negdje stan. Nego svaki dan da provodite u nervozi i nebulozanma.
Pa kad umre renovirajte kuću i preselite se user posted image

(odgovor članu Baffy)
Direktna veza do poruke: 1847
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
11.1.2015 11:44:08   
mali_mis

IZVORNA PORUKA: jabudic

Baffy, vama bi pametnije bilo za pare što ste ulagali da ste platili svoj mir, tj.iznajmili negdje stan. Nego svaki dan da provodite u nervozi i nebulozanma.
Pa kad umre renovirajte kuću i preselite se user posted image


user posted image

Baffy, ti bi morala kompletno da renoviras svekrvu a ne kucu user posted image Ako je ona u stanju da u takvom haosu ostavlja kupatilo za sobom posle velike nuzde, sta ce biti kad se dete rodi i malo poraste, a deca vole svuda da zaviruju i sve diraju.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1848
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
11.1.2015 13:04:44   
choopa choops
ishler i mi smo bili u takvoj situaciji. Nikad mi nije smetalo kad su ih odvajali i davali im ogromne pare, a nama ni dinara, njihova stvar, ali ovo oko djece me ubijalo. Recimo jednom sretnemo ja i djeca svekrvu kao šeta sa malim od djevera, i mi tu stojio i pričamo i ona ode da kupi malome pečeni kukuruz na metar od nas, a da moje nije ni ponudila. Kažu meni djeca: Mama i mi bi kukukuruz. A ona ništa. Mislim da sam se tada osjećala najjadnije u životu user posted image Pa hebote jedan euro, ja ću ti ga pozajmit ako nemaš, ispod ruke, samo im kupi da vide da si i njima nešto uzela. Naravno da sam im ja poslije kupila, ali nije poenta u tome, nego da njoj nije ni palo na pamet da mojima kupi.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 1849
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
11.1.2015 13:09:15   
zece
a moja non stop prica oko toga oti nemam decu dosadna je vec za nova god mi je kazala da koliko bi bilo lepo da ima unuci da doma trcaju ali nema to me tako boli mene a ona jis mi zadaje bol

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  72 73 [74] 75 76   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  72 73 [74] 75 76   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Termin
Frcokla

Interesuje me kada vam je krenuo porođaj, na vreme, nešto ranije ili kasnije?

Na predviđeni termin (28%)

Pre termina (41%)

Preko termina (31%)


Ukupan broj glasova: 74

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here