|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
5.1.2012 14:52:15   
Olga75
praznici bi trebalo da budu opusteni i da im se radujemo a ne da se potezu problemi
mi smo za Badnje vece kuci a za Bozic idemo na rucak , katolicki kod moje mame a za pravoslavni potegnemo u NS kod njegovih i svi zadovoljni i srecnia sto se tice cestitanja ja praktikujem : ko je mladji taj dolazi da cestita user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
5.1.2012 14:52:38   
peca
Sada odlicno, iseljena je u cetvrtak 30og decembra... KOnacno mm i ja malo sami pre nego sto dodje bebac...

Jeste da mi malo nedostaje, ali nista sa cim ne mogu da se nosim, jos uvek se navikavam na ovaj mir u kuci, i cudno mi je user posted image

Ipak smo dugo ziveli zajedno user posted image

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
5.1.2012 15:00:27   
mtajcica83

CM Slazem se sa tobom...moji nisu ni nazvali mog muza koji je na brodu da mu cestitaju Ng, niti da ga pitaju kako je...Nego pitaju mene kao je on, jeli ima sto novo?? A on opet nekad pojede sopstveno g**no i nazove ih..Ja da imam takve roditelje odrekla bi ih se...


Ovo da samu sebe ispravim pod ovo "moji" sam mislila na svekijevce ne na moje roditelje...Uh neznam ni sto pisem koliko sam neispavana


_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
5.1.2012 15:17:26   
crazymama
razumela sam...

mi smo ranije sve sto je bilo do nas postovali i ne osecamo se krivim za ovu situaciju... jako me opterecuje kad se porodim sta cebiti... niti mi je da im ne dam da vide dete, niti mi je da ih pustim kao da je sve ok... kad se beba rodi, bice godinu dana ove situacije...

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
5.1.2012 15:38:24   
vukosava

IZVORNA PORUKA: crazymama

i moj stav je kad se dvoje vencaju i dobiju decu - to je porodica! babe, dede, tetke, braca, sestre i ostali su familija i na drugom su mestu!


Kad mi je umro tata, mama mu napravila spomenik i na njemu napisala samo kratko

Iz ljubavi u secanje
potpisala sebe, mene, srednju i najmladju sestru

Ispao skandal u porodici sto nismo stavili maminu gospodju svekrvu, gospodina svekra i koga sve ne znam.

Onda bi trebao monumentalni spomenik da im citav spisak stane: baba, deda, stric, strina, dva rodjaka, tetka, rodjaka, jos jedan stric itd... Koja nebuloza. I po meni porodica je porodica, zna se sta je uza porodica i sta sira. Ovaj moj primer je kao iz filma Maratonci trce poslednji krug, ali eto taj primer mi je u glavi... Nisam htela da dovodim crnjak u temu samo da dam primer dokle te nebuloze mogu da idu....

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
5.1.2012 15:45:50   
vukosava

IZVORNA PORUKA: crazymama

razumela sam...

mi smo ranije sve sto je bilo do nas postovali i ne osecamo se krivim za ovu situaciju... jako me opterecuje kad se porodim sta cebiti... niti mi je da im ne dam da vide dete, niti mi je da ih pustim kao da je sve ok... kad se beba rodi, bice godinu dana ove situacije...


crazymama imam jednog druga koji je bio jako jako besan na svog oca godinama. Otac mu se ponovo ozenio i dobio decu sa svojom sekretaricom. On i sestra ziveli sa majkom u drugom mestu godinama besni na oca, u nezavidnoj finansijskoj situaciji a otac im direktor necega u drugom manjem mestu. Kad sam mu ja pricala o svom ocu, koliko mi nedostaje i sta sam sve htela da mu kazem i pokazem godinama i kako se secam zadnjih dana i uvek krivim sebe sto nisam vise bila sa njim, sto nisam bila pazljivija (bila sam ludi tinejdzer)... Itd itd....

Rezultovalo je u tome da sam sedela sa njim i njegovim ocem za stolom, tamo gde je on bio direktor, zapocinjala im konverzaciju (ja sam imala kola pa sam ga dovezla do tamo). Otisla sam da prosetam malkice, ostavila ih same. Rezultat je da su i dan danas u kontaktu i on i sestra sa ocem koji malo po malo uskoci finansijski da ih pomogne, kupi im ponesto... Prosle su godine od toga i ovo dvoje su prevazisli svoje nesuglasice sa ocem...

Jedan je zivot, kratak. Nije svako dobar covek, nije svako uvek vredan paznje toliko. Ali sto se roditelja tice - nasi su, ziv ot su nam dali. Ne treba da idu na konkurs za najbolju osobu na svetu. Malo nekog susreta, nece nebo pasti na pleca. A imati baku i deku je ipak neprocenljivo... Moja mala ima dve bake koje jos nije videla, dedu nijednog nema... Opet ovo je samo moje licno misljenje...

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
5.1.2012 16:09:28   
crazymama
za mene njegov otac ne postoji vise, umro i sahranjen... ali njemu (mm) ne branim nista, niti mu punim glavu, neka radi kako zeli.
sto se svekrve tice, do skoro sam joj slala poruke, obavestavala je o trudnoci, zvala je i ona dva tri puta, sad za NG kad sam videla da je nema da pozove, pitala sam mm da li ce je pozvati, rekao je "zvacu kasnije", onako nezainteresovano, i nije pozvao...  razumem sta si htela da kazes, ali ipak je red na njih, iako su stariji!
imaju sina bre u zlato da ga izliju, samostalan, sposoban, situiran, sve je sam sebi stvorio, bas nista nema od oca i majke otkako je zavrsio srednju skolu... sam je sebi finansirao studije, sam nasao posao, sam sebi kupio prvi auto, sam sebi obezbedio stan u vlasnistvu, ozenio se, evo stize i dete... oni mu nasli manu! MA NEMOOOOJ!

da pojasnim: moj svekar je zamisljao da napustimo bgd i da se preselimo kod njih u selo, ili bar u obrenovac koji je blizu sela, i da visimo kod njih i da zivimo kako nam on kaze... a njih dvoje u punoj snazi, zdravi pravi, imaju penziju i platu (svekrva mi jos uvek radi), znaci nije dotle doslo da im mi trebamo da brinemo o njima. nego seljacka filozofija... pitala sam kako da putujemo iz obrenovca na nbgd zbog posla, rekao je "sto, sta bi vam falilo?"  i tako... kad je video da ne planiramo da zivimo kako nam on nalaze, dosao je da nam naplati kiriju u svekrvinom stanu u kom smo ziveli od vencanja, izvredjao nas i svasta nesto... svekrva je stvarno bila super sa mnom i sa nama, susta suprotnost njemu, baksuzu, ali otkako je on napravio tu situaciju, i ona se povukla... ja mislim da joj je zabranjeno da kontaktira sa nama.

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
5.1.2012 16:25:21   
vukosava
Ja mislim da vecina ljudi sa sela masta da ima sina pre svega i da sin nastavi da zivi sa njima u istoj kuci u zajednici. To je jednostavno tradicija koja postoji kod nas. I ko god se "odmetne" tj otseli nikad nece valjati. I moj otac je sa sela, ista takva prica... Nakon mog rodjenja ziveli smo u Vojvodini ali su se moji vratili u manji grad da bi bili blize gospodi roditeljima. I dok je tata bio ziv, stalno im se dokazivao, svaki vikend smo isli u selo, klasicna prica totalno...

Svakom roditelju je tesko kad dete nece da zivi po njegovome, da "nastavi njegov put". Tipa "za koga sam ja to sve stvarao" i sl. I ja i moj muz imamo isti problem sa nasim majkama ali nas to ne sprecava da civilizovano komuniciramo i teramo i dalje po svome. Doduse nas dvoje smo nesto matoriji pa je i to doslo sa godinama, i sva ta hrabrost da ipak krenemo na svoju stranu. Nije dosla uopste lako.

Moja majka je udovica, zivi sama u ogromnoj kuci punoj masina koje su ostale od mog tate koji je bio masinac. I ja i moj muz smo masinci (on dipl.ing. a ja doktor nauka) i itekako smo kvalifikovani da odemo tamo i "vodimo biznis"...

Ja se smucam po svetu (po recima nekoga bliskog - ovo citiram), zivim u iznajmljenim stanovima i krcim sama sebi put na neki nacin, radim 3 nedelje nakon porodjaja, bebu nam je u rukama drzalo samo dvoje ljudi - muz i ja. Nas izbor i nasa stvar. Ali ipak komuniciramo sa svima onima kojima nije uvek pravo kakve smo izbore napravili. Pa makar "ispastali" na neki nacin, daleko od svih, izolovani... Nas problem i nasa stvar.

Ja samo mislim da mozes da radis po svome i da ostanes u kontaktu. Nije lako ali je moguce...

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
5.1.2012 16:41:22   
vukosava
Mada znas sta crazymama. Nesto razmisljam. Moj otac se svojima uvek nesto dokazivao... Poceo je privatan biznis 1979 kad to maltene nije ni postojalo... 1985 kad je imao 36 godina zavrsio kucerinu ogromantnu, imao oko 10 radnika, pomagao njima u selu, doveo brata pijanduru u kucu da zivi sa njim. Masu para je ulozio u to selo, sagradio im sve moguce kacare, stale, cuda neka... Stalno nosio svasta svaki vikend...

Mnogo godina kasnije kad su i baba i deda umrli, radi se deoba tog imanja i zamalo da ostanemo bez icega tamo jer smo zaboga nas tri zenske jel te... Preostala porodica je ocekivala da se odreknemo svog dela jer nakon tatine smrti nismo isli toliko u to selo... Jesmo, ali ne svaki vikend... Majka sa troje dece kao da je imala vremena a i para da u ludim devedeset_im ide visocanstvima svekrvi i svekru svako malo...

Elem, poenta - mozda bolje to saseci u korenu i ignore. Mozak ce biti zdraviji...

< Poruku je uredio vukosava -- 5.1.2012 16:42:03 >

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
5.1.2012 16:56:10   
crazymama
aplauz za ovo poslednje, majke mi... ima puno takvih prica, ali kod mene je razlika u tome sto moj svekar ama bas nista ne stvara sto bi nam ostavio, zive u nedovrsenoj kuci, koju nema nameru da zavrsava... daje pare i pare na ogrev, a kad mu moj muz kaze da uradi izolaciju i fasadu na kuci i da to nije skupo, ovaj mu kaze ne treba mu to... dobro mu je ovako... moja svekrva je prala ves na ruke godinama, dok ja nisam predlozila mm da joj kupi masinu...
i jos jedna stvar - moj svekar je prvi sa 20 godina napustio rodno selo na jugu srbije i dosao u beograd... i nikada se nije vratio kod oca i majke, vec je kad se penzionisao kupio tu nedovrsenu kucicu u okolini obrenovca. o cemu mi pricamo ovde?!

obzirom da je ovo tema o svekrvama, da kazem da mislim da nije ona kriva, zena naucila da se pokorava i da cuti, tri godine je negovala nepokretnu svekrvu koju su dovukli iz sela tu kod njih, a kad je baba umrla kad sam joj predlozila da joj uplatimo neku banju da ide malo da odmori, kreten je rekao "jes' sta ce joj banja" ... sa takvim baksuzom je i bolje nemati posla... ali opet mi je krivo zbog svekrve.

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
5.1.2012 22:41:08   
Anoniman
Uf na temu svekrve i Bozica imam da napisem puno toga.
Kad sam se nekad davno zanosila mislju da bi trebalo sa njom da budem u super odnosu i na nas prvi zajednicki Bozic,ja se dogovaram sa  i njom kako cemo za Bozic.
Jer ne znam da li ona to slavi ili ne ,jer moj mama slavi i sama je daleko od nas i brat ce mi doci iz i ja bih volela da budemo tamo svi zajedno i da mm tamo bude polozaonik .
I lepo joj predlozim da se dogovorimo da li zeli da za prvi ili drugi dan Bozica budemo kod nje jer bismo isli i kod moje mame.
Ona samo cuti i vidim da negoduje a onda progovara u smislu kako se Bozic slavi kod kuce i ne vidi razlog da idemo kod moje mameuser posted image ........
Posledice takvog ponasanja su sledece ...svaki Bozic provodimo kod moje mame jer mm tako zeli.
Mm mi je tog dana kad sam mu ispricala za nas razgovor rekao da ona Bozic ne slavi i da je samo terala inat.Nikad nije htela ni da podje sa nama kod moje mame da svi zajedno provedemo Bozic.
A ona njena recenica da se Bozic slavi kod kuce je sad besmislena jer se ona vec za Badnji dan pakuje i krece po rodbini i tako svake godine.Samo ja guska ( kad pogledam sa ove vremenske distance to sam i bila)sve to nisam znala .
Mm mi je rekao da se on ne seca njihovoh zajednickog Bozica jer je ona samo gledala da tih dana ne bude kod kuce.

Njena samozivost vec prve godine je dovela do toga da ne obracam paznju na njena osecanja (ako ih uopste i ima).




(odgovor članu crazymama)
  Direktna veza do poruke: 186
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
6.1.2012 0:46:07   
vukosava
Pesma za sve taste i svekrve ovog sveta: klikni

Nema zeta niti tasti,
Da se vole bar u masti.
Sve se bracne svadje svode,
Na krevet il na razvode.

Nema zeta niti snajke,
Da ne psuju tudje majke.
Sve se bracne svadje vode,
Zbog taste il zbog svekrve.

Zena je cerka taste,
Svekrva zeni smeta,
A cerke ce biti majke,
Zenama zena smeta.

Zena je cerka taste,
Svekrva zeni smeta,
A zeta mrze taste,
Zeta bi na kraj sveta.

Sve te besne, zucne svadje,
U braku te svasta snadje.
Zene planu, slovo vode,
Daj pare il se razvode!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
6.1.2012 1:00:03   
anuksunamun
Sada se slazemo predivno upravo je mm odbacio na aerodrom...dzedzali su ovde kod nas od sredine novembra,dobila sam ospice....moja kucica moja slobodica,,konacno!user posted image u sustini nije losa ,ali brate smara...kuknjava i bolesti,i mi smo najbolje ziveli,te smarajuce teme ne mogu vise da slusam!!!user posted image user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
6.1.2012 5:38:10   
JellK
Ocigledno da moj slucaj nije usamljen.Crazymama skroz te razumem,meni je ovo toliko nezgodna i neprijatna situacija da se i sama osecam lose zbog svega.Napisala si u postu da si odrasla u normalnoj porodici i okruzenju,tako je i kod mene,imam super odnos sa mojima i koliko se trudila da razumem njegove tesko mi ide.Sebicnije ljude nisam upoznala!Njih dvoje (svekar i svekrva) vec 20 godina ne pricaju,kad se sretnu na ulici okrenu glavu na drugu stranu a sad su se setili da vode racuna i da izigravaju zrtve kad su im deca odrasla i imaju svoje porodice.Osim normalne komunikacije za drugu ne znam,nisam navikla na njihove verbalne zajebancije!Pre nekog vremena pokloni mi sal,koji posalje po mm koji to vece dodje kasnije kuci i kaze da mi je ona nesto poslala i posto je vec bilo oko 23h odlucila da je zovem sutra da joj zahvalim.Kako sam to jutro otvorila oci docekala me poruka na mobilnom JA BIH SE BAR ZAHVALILA!
Nisam mogla da verujem!Napisem joj da sam to svakako i planirala,za toliko znam da kazem hvala,da mi se poklon dopada ali da ne zelim vise nijedan ako ce doci uz takvu poruku!Pozvala je posle minut,kao jao pa sto se ti ljutis na mene,samo sam te pitala da li ti se svidja sal,naravno sve to uz osmeh!Strasno!
A sto se tice rucka za Bozic i ja sam Bea mislila da je jos jednom pozovem pa kako hoce!


(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
6.1.2012 11:20:51   
limunada
Jedan je zivot, kratak. Nije svako dobar covek, nije svako uvek vredan paznje toliko. Ali sto se roditelja tice - nasi su, ziv ot su nam dali. Ne treba da idu na konkurs za najbolju osobu na svetu. Malo nekog susreta, nece nebo pasti na pleca. A imati baku i deku je ipak neprocenljivo... Moja mala ima dve bake koje jos nije videla, dedu nijednog nema... Opet ovo je samo moje licno misljenje...


Bas si to lepo reklauser posted image

JellK lepo je to s'tvoje strane sto ste je pozvali i sto ces je opet pozvati,postupas pravilno,i moja je takva,naljuti se za sitnicu,to su zene zeljne paznje i koliko god da snjima postupas normalno i obracas paznju one jos gore.

Ja moju sad gledam kao baku svog deteta,pre sam previse obracala paznju na nju i nije valjalo a sad normalno i vidim da se pomirila stim,sve u granicama normale.Evo ona vec 4 mes nije bila gore kod nas zato sto je povredjena jer smo nju krivili za svadju sto je napravila al nema veze,mi odemo dole,postujemo ih ko roditelje,necemo da ispadne gore,Svekar i dodje zbog malog izigra se snjim al ona nikako pa joj odnesemo dete dole nije nam tesko samo nek nepravi vise probleme,ona je takva zena,tvrdoglava jako zaj***** i nezna covek kako snjom.

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu JellK)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
6.1.2012 14:30:47   
crazymama
mene jako sad kopka da li da je pozovem sutra da joj cestitam Bozic..? ipak ja nisam kao oni...

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
6.1.2012 14:37:19   
Sanjica26 RR
Ja bih je zvala. Ipak je sutra divan praznik.user posted image

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
6.1.2012 14:40:29   
tannata
Vukosava divna je pesma.........user posted image

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
6.1.2012 19:36:11   
JellK
I ja bih je zvala,mozda jos veceras,na danasnji dan se miri i oprasta!

(odgovor članu tannata)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
6.1.2012 19:52:46   
Snelle
IZVORNA PORUKA: crazymama

pitala sam kako da putujemo iz obrenovca na nbgd zbog posla, rekao je "sto, sta bi vam falilo?"


Ja putujem iz Obrenovca na NBgd na posao i mogu ti reći da brže stignem od nekih koji žive na Zvezdari, Petlovom Brdu.... user posted image

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
6.1.2012 20:23:30   
minavb
E bre Snele, pretera ga. Ja idem sa Zvezdare na Bežaniju i obrnuto. Ujutru stižem za 25 minuta, popodne za 35-45. Ne može se do Obrenovca sa NBg-a za to vreme.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
7.1.2012 0:14:00   
crazymama
IZVORNA PORUKA: Snelle

IZVORNA PORUKA: crazymama

pitala sam kako da putujemo iz obrenovca na nbgd zbog posla, rekao je "sto, sta bi vam falilo?"


Ja putujem iz Obrenovca na NBgd na posao i mogu ti reći da brže stignem od nekih koji žive na Zvezdari, Petlovom Brdu.... user posted image



oces da te upoznam sa svekrom? odusevio bi se!

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
9.1.2012 0:02:42   
Alexis79
IZVORNA PORUKA: crazymama

mene jako sad kopka da li da je pozovem sutra da joj cestitam Bozic..? ipak ja nisam kao oni...


Vidis ja moju nisam zvala ....2-3 puta sam pitala mm-a da li se cuo sa svojom majkom i da li joj je cestitao Bozic ,rekao je da nije i da ne moze da je zove jer ce da ga udavi.
S' druge strane nije ni ona zvala ,ne mene ,vec svog sina i to jedinog.
Oni inace nikad nisu slavili Bozic i mm je prvi put video kako izgleda Badnje vece i Bozic kod moje mame.I tamo smo svake godine.

E sad sutra moram da nesto svratim kod nje i sigurno ce da glumi ludilo .Ali to je tako stalno

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
9.1.2012 0:08:43   
hanka
Ja sam mm jedva naterala da budemo kod svekijevaca za Badnje vece i Bozic i to sam morala jos pre mesec dana da pripremim teren

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
9.1.2012 14:38:33   
crazymama
naterala sam muza da je pozove... prvo se brecnuo na mene i rekao "pusti me, bre, sta ti imas sa mojom majkom?" ?!!
i ja mu kazem "imam, sutra ce biti da je zla snaja sinu zabranila da ih zove, a meni to ne pada na pamet" i on je pozove dok sam ja bila u kupatilu... cujem da je pitala za mene, sve ok, inace je bila na poslu, radila je tog dana i valjda je pitala mm zato ne dolazimo kod njih... na sta je on rekao "ne znam sta je on (otac) tebi napricao, ali ajde dodji kod nas, pa cemo da razgovaramo..." i pozdravio je od mene... posle cujem od mojih da je poslala mom tati sms, cestitala im Bozic...
rekla je da ce ovih dana da dodje do nas (u sta mi je tesko da poverujem, jer nije dolazila od aprila 2011.g. ni kod nas ni kod mladjeg sina, koji zivi u njenom stanu sprat ispod)... sad cekam da vidim hoce li stvarno doci, pa da ja malo popricam s'njom!!

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here