|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  81 82 [83] 84 85   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pretrage i hormonska terapija 2. deo
11.3.2014 11:24:59   
glukica
Hvala zene na odgovorima,sacekacu verovatno kad se lepo vratim iz bg-a tamo pocetkom maja,pa da pocnem sa klomifenom..Ne znam zasto sam nekako uvrtela sebi u glavu da on nije dobar za zene sa policisticnim jajnicima i kao da nemam neke sanse sa njim user posted image Nasla sam prevodioca za 1.april.ici ce jedna drugarica sa mnom koja odlicno prica nemacki user posted image Inace drage moje juce sam napunila 30.godina,valjda ce mi se ispuniti zelja koju sam zamislila ,dace Bog meni a i svim zenama koje zele svoje user posted image

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 2051
   RE: Pretrage i hormonska terapija 2. deo
11.3.2014 15:45:45   
IVA 11
E pa glukice srećan rođendan. pa da ti se želja i ostvari! Ja sjutra radim progesteron, nadam se da će pokazati O...Ne znam zašto, ali radim i 24 DC. user posted image

(odgovor članu glukica)
Direktna veza do poruke: 2052
   RE: Pretrage i hormonska terapija 2. deo
13.3.2014 13:55:48   
IVA 11
Mala pomoć. Da li je 24 dc lutealna faza?

(odgovor članu Zoja83)
Direktna veza do poruke: 2053
   RE: Pretrage i hormonska terapija 2. deo
13.3.2014 14:13:37   
amelia
Ivoo lutealna faza se racuna nakon ovulacije pre toga je folikularna faza nije vazno koji tije dan ciklusa ako ti okasni o znaci da jos nije lutealna faza.. znaci od menstruacije do O je folikularna faza a od O do sledece menstruacije je lutealna faza..kad vadis progesteron? Jel mislis da tije bila O? Po temperaturi koju sam malo cas videla 37.3 ja mislim daje bila user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 2054
   RE: Pretrage i hormonska terapija 2. deo
13.3.2014 14:36:21   
IVA 11
Vadila sam 14 dc, 21 dc i 24 dc trebam u subotu da radim, a sjutra će mi biti rezultati 21 dc za koga kažu da je najvažniji. Na nalazu pišu ref. vrijednosti u 3 faze:folikularna, ovulatorna i lutealna. Neću znati za koju mi se odnosi 21 dc user posted image Prvi put ga radim pa ne znam baš najbolje. Bila je garant, a grudi me bole nenormalno :(

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 2055
   RE: Pretrage i hormonska terapija 2. deo
14.3.2014 9:03:46   
iva80

IZVORNA PORUKA: IVA 11
vrijednosti u 3 faze:folikularna, ovulatorna i lutealna. Neću znati za koju mi se odnosi 21 dc user posted image Prvi put ga radim pa ne znam baš najbolje. Bila je garant, a grudi me bole nenormalno :(

21.dan gledaj kao lutealnu fazu jer Ovulacija biva oko sredine ciklusa (dan dva gore dole)

_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 2056
   RE: Pretrage i hormonska terapija 2. deo
14.3.2014 10:35:44   
IVA 11
Hvala, a 24 dc? Ja sam ukapirala da je 21 ovulaciona, a 24 dc lutealna? U 12 ce mi rezultati 21 dc user posted image

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 2057
   RE: Pretrage i hormonska terapija 2. deo
14.3.2014 14:46:36   
IVA 11
Progesteron 21 dc mi iznosi 29, 80. Referentne vrijednosti laboratorije 19-70. Može li mi ko reći je li rezultat dobar? Radim ga sjutra opet na 24 dc kad pretpostavljam da će biti veći.

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 2058
   RE: Pretrage i hormonska terapija 2. deo
14.3.2014 18:30:04   
iva80

IZVORNA PORUKA: IVA 11
Hvala, a 24 dc? Ja sam ukapirala da je 21 ovulaciona, a 24 dc lutealna? U 12 ce mi rezultati 21 dc user posted image

Nije ovulatorna faza vec lutealna (vec sam ti napisala) jer je Ovulacija prosla. Mogao je progesteron da ti bude i veci...cekaj i drugi rezultat....bar preko 40 da bi potvrdili dobru Ovulaciju...u svakom slucaju, Doktor ce ti najbolje reci.

_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 2059
   RE: Pretrage i hormonska terapija 2. deo
14.3.2014 19:04:01   
IVA 11
Ok. Hvala.

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 2060
   RE: Pretrage i hormonska terapija 2. deo
14.3.2014 20:50:16   
IVA 11
Nadam se da će sjutra biti još povećan, pa da se nadam. Sjutra mi je 24 dc.

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 2061
   RE: Pretrage i hormonska terapija 2. deo
14.3.2014 21:46:23   
Maslacak15
Evo meuser posted image Ok je to rezultat Iva. 30 nm/ ml i vise se smatra povoljnim za trudnocu, to je tu ,narocito sto ne znamo kad je ovulacija tacno bila. Ako je bila malo kasnije, mozda ce jos da poraste. U svakom slucaju ovulacije je bilouser posted image

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 2062
   RE: Pretrage i hormonska terapija 2. deo
14.3.2014 21:49:30   
IVA 11
Maslačak, hvala ti od srca! user posted image

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 2063
   RE: Pretrage i hormonska terapija 2. deo
19.3.2014 12:49:56   
IVA 11
U subotu mi je bio 24. DC, i tad sam vadila progesteron po treći put koji iznosi samo 31. Tek danas su radili nalaze, uzorak krvi im je bio u frižideru gdje li već jer su imali obaveza i nisu radili do danas tek! Poludjela sam. Ja sam se baš iznenadila jer sam očekivala mnogo veću vrijednost, mogla sam doći i danas da ga odradim a ne da mi 3 dana stoji uzorak još sa ovakvim rezultatom...

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 2064
   RE: Pretrage i hormonska terapija 2. deo
19.3.2014 14:40:45   
Maslacak15
A sto " samo" ivo?? 31 nmol je sasvim pristojno za cd24. I jako lepo moze da se zatrudni sa tim progesteronom...user posted image

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 2065
   RE: Pretrage i hormonska terapija 2. deo
19.3.2014 14:48:49   
IVA 11
Ja sam očekivala da će biti veći, umislila sam da sam već trudna, pa rekoh pokazaće više, a za malo je veći od 21 dc, pa me to zabrinulo. :/ Maslačak, ohrabrila si me sad jer sam bila baš bezveze, stvarno uvijek kad treba ti si tu! :* Nadam se da se nešto odigralo, jer nemam simptome pms-a, sem bolnih grudi otprilike od ovulacije. user posted image

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 2066
   RE: Pretrage i hormonska terapija 2. deo
19.3.2014 14:58:42   
Verolina
Iva, pitala sam te i na crticama, koja ti je ref vrednost za prog?

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 2067
   RE: Pretrage i hormonska terapija 2. deo
19.3.2014 15:49:30   
IVA 11
Prispala sam Verka, a sa mob se javljam na rr stalno. Referentne vrijednosti laboratorije su 19-70 nmol/L Po danima ciklusa ovako se kretao progesteron: 1, 11; 29, 80 i 31.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 2068
   RE: Pretrage i hormonska terapija 2. deo
19.3.2014 15:57:40   
Verolina
Nizak ti je onda.
Cuj, ako ovaj put dobijes, odmah od ovulacije uzmi supstitute ili neka ti daje pregnil od 1500 jedinica nedelju dana od ovulacije da bi ti stimulisao zuto telo.. Imala si ovulaciju, ali je prog nizak.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 2069
   RE: Pretrage i hormonska terapija 2. deo
19.3.2014 16:11:15   
IVA 11
Hvala ti. :) ove dvije zadnje vrijednosti su za lutealnu fazu. Ja sve po sebi mislim da se nešto desilo, ali i da ne bude imam jos april pa dako se onda tad nešto iskombinuje, jer mm ide za Ameriku opet, tako da...

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 2070
   RE: Pretrage i hormonska terapija 2. deo
19.3.2014 16:15:05   
Verolina
user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 2071
   RE: Pretrage i hormonska terapija 2. deo
19.3.2014 16:35:39   
IVA 11
Pomoć! Sad mi je muž donio današnji rezultat, pošto je sa posla išao za njega, kad na njemu pišu druge ref.vr. Ista laboratorija je u pitanju! Za lutealnu fazu od 3, 8-50, 8. Moj rezultat 31. Ko je ovdje lud? user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 2072
   RE: Pretrage i hormonska terapija 2. deo
19.3.2014 16:53:17   
Verolina
Iva, moguce je da su postavljene razlicite ref vrednosti.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 2073
   RE: Pretrage i hormonska terapija 2. deo
19.3.2014 18:39:11   
IVA 11
Izgleda... user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 2074
   RE: Pretrage i hormonska terapija 2. deo
20.3.2014 14:59:45   
IVA 11
Jedva čekam da danas doktoru saopštim vrijednosti, kako moje tako i laboratorijske, da vidim šta će iz njih zaključiti. Ista laboratorija, drugačije ref.vr. Stvarno nevjerovatno!

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 2075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  81 82 [83] 84 85   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  81 82 [83] 84 85   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Kolike su šanse da zatrudnite u toku meseca
Ako pravite bebu, dobar tajming je zlata vredan. Evo kako se verovatnoća da ostanete u drugom stanju menja tokom meseca.



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here