|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
16.11.2009 14:17:56   
Markovicka
Uvedes centralno grejanje sa peckom u podrumu ispod, a komsija sizne sto se on nije setio toga pa preti da ce te prijaviti i trazi od tebe da potpises izjavu da ako stara majka njegova umre, da si ti kriv jer je ugusio dim iz odzaka!!!!!!!!!
(prica jedne moje drugarice)

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
18.11.2009 9:31:21   
Minanina
A za one koji ne zive u zgradi a imaju problema s komsijom takodje postoji resenje :)

user posted image

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
18.11.2009 9:40:47   
sephora
minanina, super je sličicauser posted image user posted image user posted image

mi imamo dobre komšije i pitam se kako oni izdržavaju nas: klinci se deru, lupaju, vrište,...kada sretnem nekog od suseda ja se izvinjavam a oni svi: ništa to nama ne smeta, deca su to...samo ne znam koliko će još moći da nas trpeuser posted image

(odgovor članu Minanina)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
18.11.2009 10:00:20   
Minanina
Picence za dobre komsije :)

user posted image

(odgovor članu sephora)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
18.11.2009 10:04:36   
sephora
hvala minanina...moji su zaista zaslužili a bilo bi lepo da je svuda takva situacija...

(odgovor članu Minanina)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
18.11.2009 14:42:31   
sladjaaaa
Pošto živim na selu, komšije (koji su nam ujedno i rođaci sa kojima moji svekar i svekrva ne pričaju) imaju neku svinju koju baba po ceo dan zove sa "Ojcika, od bela" (nemam pojma šta joj to znači ali se dere po ceo dan), njeni unučići se deru i vrište non-stop (ne deru se samo zimi pošto su u kući po ceo dan) ali ja ne krivim njih, već njihovu majku koja se po ceo dan dere na njih, priča im da su brđani, seljaci, cigani.... A moj prozor od dnevne sobe okrenut ka njimauser posted image samo da poludiš....

(odgovor članu sephora)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
20.11.2009 7:27:12   
sladjaaaa
Evo jednog predloga ali samo za jači pol

user posted image

(odgovor članu sladjaaaa)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
10.6.2013 19:54:35   
dunja RR
Komšije iznad, sado mazo, porazbijaju pola stana, ludim od njih. Prošne nedelje sam zvala policiju. Posle su izašli i njanjali na hodniku kada je ona krenula kući, a pre toga rusvaj iznad moje glave user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
26.6.2013 22:41:44   
Zirafica Tackica
Jao kakva je ovo tema?! user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
26.6.2013 23:34:39   
degu
E prvi put vidim ovu temu user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Zirafica Tackica)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
26.6.2013 23:39:33   
Jole84
Ja imam samo jednu komšiku koja me voli,starija žena,i upravo sam shvatila da sam joj nesvesno napakostila,zamolila me da joj zalivam cveće dok je na moru...i jesam prvih par dana,sad je mrtvo user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
27.6.2013 0:00:30   
Ivanka 75
Komsije preko puta imaju sina od 6 godina koji vec 4 godine redovno nekoliko puta dnevno seda u auto i trubiiiii a njima zanimlji o (a kad je I. bila beba nisu marili na moje molbe da ne trubi kad ona spava) user posted image
Moja Iva porasla pa i ona trubi do mile volje...
komsije preko puta udesno imaju kapiju koja skripiiii..... pogotovu je milozvucna nocu kad komsija dolazi iz grada.
I nasa kapija skripi.... htedoh je podmazati pre 5 god kad sam se doselila ali mi svekar ne dade.... user posted image
Pre nekoliko nedeja smo promenili kapiju i vise ne skripi....

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
27.6.2013 0:12:08   
Azra_
Ja sam ludela od jedne prostakuše.. Bez vređanja, ali završila jedva neku srednju, jedva sastavi rečenicu, ali zato joj nije promakla neka pesma od Cice, Mace, Rade, Jace i slično. Jao, kad omakne muziku. Naslušala sam se svega. Još mi ˝Južni vetar˝ duva u glavi. Dok sam bila trudna htela sam iz kože da iskočim. Kako sam samo slavila kada sam čula da se udaje i ide u neko selo pored Niša. Ne lezi vraže! Sada je tu i dete, koje jadno nije moglo bolje da nauči od takve majke, pa sad svi skupa urlaju i njaču. Da izludiš!

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
27.6.2013 8:28:10   
Anck Su Nmaun
Sta ja da kazem o komsijama...kad se sudimo vec user posted image

Inace nisam neki druzeljubiv tip sto se tice komsija, ali ako su ok prema meni i ja sam duplo, ali u suprotnom....

Vec smo se pokacili sa komsama sa sprata zbog busenja zidova u 21h kad su mi deca spavala, pa se zavrsilo s milicijom user posted image
A nemogu da im napakostim jer oni ne zive tu, vec su samo tada nesto opravljalai... ludaci!

Sve u svemu sem tih imam fine kom sije, sem jedne bake s kerom koja stalno nesto zanoveta, ali je dobra dusa... pa ajd kao nisu joj sve ovce na broju pa joj se oprosti user posted image

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
27.6.2013 8:37:29   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Azra_

Ja sam ludela od jedne prostakuše.. Bez vređanja, ali završila jedva neku srednju, jedva sastavi rečenicu, ali zato joj nije promakla neka pesma od Cice, Mace, Rade, Jace i slično. Jao, kad omakne muziku. Naslušala sam se svega. Još mi ˝Južni vetar˝ duva u glavi. Dok sam bila trudna htela sam iz kože da iskočim. Kako sam samo slavila kada sam čula da se udaje i ide u neko selo pored Niša. Ne lezi vraže! Sada je tu i dete, koje jadno nije moglo bolje da nauči od takve majke, pa sad svi skupa urlaju i njaču. Da izludiš!


Azra uzvrati tresh metalom user posted image

Šta ja da kažem o komšijama? user posted image

Ovde nikog ne viđaš, ali zato svi sve znaju.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
27.6.2013 10:12:56   
Ognjenka
Ja sam na prvom spratu, i ispod nas nema nikog vec dugo.
Ispod terase je drvo, 2 jelke, neko lepo crveno zbunje i zbun sipka.
Mm i ja taj deo sredujemo, orezujemo jele, a prosle godine me je jedna baka iz zgrade zamolila da ne orezujem mnogo taj zbun sipka jer daje mnogo lepe plodove, i ona pravi dzem.
Ja sam je poslusala, i stvarno, posle nekoliko meseci ona se set___i i donese mi teglicu dzema od sipka. Divan dzem, nije ona marmelada, nego se razliva i sija na zlatno.

Kad...neki dan mm imao slobodan dan i kaze mi da je komsinica koja zivi sa druge strane zgrade (!!!) ceo taj zbun sipka isekla! Ne gleda taj zbun i ne smeta joj, sta ga reze?!? Jos ostavila svo granje da lezi onako.
Meni zao, baka nece praviti dzem ove godine...i besna. Odem do nje i pozvonim i sa najvecim osmehom kazem
-Jao vidim da ste sredjivali ispod mog prozora, bas vam hvala! Posekli ste zbun bas ukusnog sipka, nego vidim niste zavrsili tako? Jer, vidim ono granje stoji tamo...hocete jos nesto da isecete?

Ona me gleda, trepce i kaze
-Znas mala...bezobrazna si...

Inace ta komsinica nas ne voli jer je najbolja drugarica sa zenom koja je 10 godina zivela kao podstanar u mm stanu. Kad smo resili da se vencamo, on im je rekao da moraju da se sele i dao im 6 meseci otkazni rok! Na kraju smo pomerali datum useljenja zbog njih, uselili smo se dva dana pred vencanje, i imala sam slomljene nokte i modricu na kolenu jer sam ribala ta dva dana. I ne vredi...sad nas ne podnosi.



< Poruku je uredio Ognjenka -- 27.6.2013 10:21:13 >


_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
17.11.2013 17:52:24   
jole82
IZVORNA PORUKA: jole82 RR

Inače spavala sam 20 min...komšija kreten isti je Cartman iz South park-a...samo doziva mamu i ponaša se ko debil pušta muziku ko klinac a ima 23 god i drami mangupa po kraju...e pa od sutra definitivno počinjem s terorom...našla sam na YT 12 sa dečjeg plača..samo ću hdmi kablom da povežem komp sa tv u spavaćoj i od 7 ujutru da puštam kako beba plače...e tako...pošto je to njemu cik zore jer leže u 5..nek me tuži što beba plače, bar će da plače kad nije vreme odmora i spavanja...a najjači komentar majke mu je..pa pomeri bebu u drugi deo stana...aha važi evo sad ću, samo da vidim da li u kuhinji da spava ili na terasi...možda bolje u kuhinji...hladno jeuser posted image



< Poruku je uredio jole82 RR -- 17.11.2013 17:55:06 >


_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
17.11.2013 18:21:15   
vikiveki
E nisam znala da postoji i ova tema...baš se nasmejah....ko će sa komšijama izaći na kraj...mada mom komšiji niko i ne treba da napakosti,on sam sebe uništava i umašlja neke stvari koje nemaju veze sa životom...ima fobiju da ga samo neko špijunirauser posted image

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
17.11.2013 18:27:45   
Torbica
qq, no comment user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
17.11.2013 19:34:24   
jole82
Vi ne možete da shvatite koja je to porodica..majka alkoholičar, a i sin očigledno..mal te ne svako veče društvo u njegovoj sobi (uz našu spavaću) piju,dernjaju se, glasna muzika otprilike od 21 do 03...zveckaju flaše, puše marihuanu(da l još nešto rade ne interesuje me, al ovo se baš oseti), ne mogu prozor da otvorim..luftiram pre ne nego mu se okupi ekipa(prozori su nam tik jedan do drugog)..lupaju vratima po stanu..mislim da oni ni nemaju kvake, a od ulaznih imaju al ne koriste jer to toliko tresne da se moja vrata od stana zatresu..."problem" je što je ovde pre nas živeo deda od 90 godina koji to nije ni čuo nit je boravio u toj sobi..pa se osilio mali...ne pomaže ni lepa reč ni kad ga zamolim da bar malo smanji muziku tj basove...dobijem odgovor da onda pesma ne zvuči isto i on ne može tako da je sluša jer reči gube poentuuser posted image I to nije samo uveče...tad je najgrđe kad mu dođu i drugari...nego i preko dana(ma kakav kućni red) ima epizode kad trešti par sati ili kad se "sprema da izađe" odvrne muziku bum bum 5 min i tras ulazna vrata izađe napoljeuser posted image ...ajd što me ne interesuje šta mu znači muzika tih 5 min bukvalno...nego je sasvim dovoljno i 5 sekundi toliko glasno da probudi T i on posle ode...i kaže pa šta muzika je bila uključena 5 minuta ko da je to nešto strašno i to samo tebi smeta(pa da kad sam jedini komšija pored tebe)...pitala i predsednika kućnog saveta, kaže čovek oni su ludaci s njima nema priče..mali je par puta i pretukao majku... ne plaćaju članarinu.. ostavljaju đubre ispred vrata po nekoliko dana da se crvlja..E pa pošto očito ne kapira šta znači biti probuđen i na taj način...e pa ako ga majka nije vaspitala..ja neću to više da trpim...Briga me za ostalo nek radi šta hoće...ali dete mi neće buditi i tačka.

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
17.11.2013 19:50:34   
Figaro88
Ja sa komsijama ovde nisam htela da se zblizavam,kad me neko pozove na kafu ja kazem da cu doci i jos nigde nisam otislauser posted image
Kada smo se tek uselili komsiji do nas su stizali nasi racuni za struju a on nam je to rekao posle par meseci i 26000din,pa mu sad ja kad god vidim racun uzmem i bacim ga.Znam da je ruzno,ali bas je ispao kreten,racunam da ce trebati jos dva-tri pa da dodjemo do tih 26hiljada...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
17.11.2013 19:59:03   
adulence
Figaro pa zar mislis da je glup da ne primeti da mu nema racuna sigurno ode po racune u distribuciju...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
17.11.2013 20:08:24   
Figaro88
Adulence ja znam da on ide po racun u distribuciju,a ovde je to uzasno maltretiranje.Nije valjda lud da ne shvati ili da neplaca tako dugo racun.Mada me ni to ne bi iznenadilo.Pola ljudi u zgradi nema pravi posao a voze besna kola,imamo bar cetiri kamere za video nadzor i policija bar jednom nedeljno dolazi.Mi smo jedva iskupili novac tad da platimo odjednom sve te racune pa mi je dovoljno da znam da on mora tamo da se maltretira sa njima....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
17.11.2013 21:02:29   
nata11
IZVORNA PORUKA: Figaro88

Ja sa komsijama ovde nisam htela da se zblizavam,kad me neko pozove na kafu ja kazem da cu doci i jos nigde nisam otislauser posted image



I jauser posted image Zivim ovde 3 godina i jos kod komsike prekoputa nisam otisla na kafu, a iskreno i ne planiram user posted image

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
18.11.2013 0:51:30   
Azra_
Jole, kad noću pušta muziku, slobodno zovi policiju. Lepo sačekaš skup, znaš da će biti na gomili. Prvi put će dobiti opomenu, drugi put već i prijavu... Mada, ako je porodica problematična, ne verujem da bi ih i to posebno potreslo.


Moji divljaci cele nedelje kreću u akciju od 15h, pa tamo do 18h, taman kad dete spava. Da odlepiš. Istina, nema muzike i sl.ali oni dok pričaju međusobno, viču, kada glasnije pričaju, to se čuje na 3-4km, a kada stvarno viču...iha.. O vratima da ne pričam. Koliko puta u toku 5 minuta mogu da zalupe vratima nisam još uvek brojala. Volela bih da postavim kameru i snimim šta zapravo rade da bi bilo potrebno tako često vratarati. Divljački vratarati! A onda dođe unuk, dete od skoro 2 godine i jednostavno vrišti. Ne da plače, nego vrišti na sav glas, tako se zabavlja. AAAAA! Odoh u temu za istresanje negativne energije.

Da im napakostim nemam način. Sa takvim prostacima uvek gubim rat. To čime bih ja da im napakostim, oni verovatno ne bi ni primetili, ili bi im čak bilo zanimljivo.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here