|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
31.10.2016 22:44:07   
choopa choops
Mi živimo u kući, ali zaludu kad imamo zajedničko dvorište sa MMovim stricem neoženjenim, živi sa majkom od 90godina, a koji ima preko deset mačaka. Dok se nisam udala voljela sam mačke, uvijek smo imali po jednu, dvije i pazili ih, hranili, ali ove ...ja ne znam. Toliko puta sam rekla MMu da ću da se odselim ako tako nastavi, pa onda popustim i sve tako u krug. Luda sam već, ne znam šta da mu kažem, jer on to ne želi da shvati, njemu su te mačke kao meni djeca i rješenja nema user posted image !

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
1.1.2017 19:37:34   
emicaa
u proslom stanu me komsinica iznad toliko izludjivala da sam joj htjela nasuti izbjeljivac u masinu za ves.Pisala sam prije da nas je provocirala kako god je znala,od lupanja po cijeli dan do pustanja muzike u 9 uvece taman kad t zaspi

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
4.5.2017 9:00:43   
Anck Su Nmaun
Mi opet probleme sa baba vesticom na spratu. Deca se igraju na ulici ona vristi kako joj remete.mir kako je vreme za odmor ( nije bitno koje je vreme 10..13h..15h)..a onda predje na sve ostale koje sretne na ulici paljbu za sveee i svasta! Ka ne znam vise kako izaci na kraj sa njom..svasta.mi pada.na pamet ali ne bih tim putem. Cak sam razmisljala da joj sledeci put posaljem policiju na vrata za uznemiravanje..ne znam ni da li bi dosli zbog toga. Malo je drasticno ali ja ne mogu vise da slusam njeno histerisanje svako malo.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 4.5.2017 9:02:27 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
5.5.2017 7:49:23   
vocicana
Anck, ja sam svaki put za takav tip uznemiravanja zvala policiju komunalnu, to je njihova duznost, a ako ima konkretnog nasilja zvala sam obicnu policiju, bila je jednom dezurna patrola a jednom interventna, nisu se vise culi.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
5.5.2017 8:02:50   
Duškić
Mi smo u pridzemlju zgrade, sreca nema niko ispod, a ovako. Imala je jedna dok je D bila beba, od 5h ide na posao a nosi kofer koji vuce i neke stikle kojima lupa kao luda..Odselila se srecom . A sa komsijama samo zdravo, zdravo!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
5.5.2017 8:06:31   
Anck Su Nmaun
Koliko sam ja shvatila komunalna moze da reaguje samo ako u momentu kad su oni tu i dalje traje buka il maltretiranje kako vec ovo da nazovem, u suprotnom n znam da li ista uradili. Tako je bar bilo kad sam zvala za busenje u 22h, sat vremena sam se raspravljala sa njima i na kraju pojeo Vuk Magarca.
Da kazem da zelim da prijavim babu koja nas maltretira ... mislim das bi mi se smejali user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
5.5.2017 12:52:00   
Ana RR
Moj prvi komšija (dvojna nam je kuća) ne bira vreme za njegovu metal muziku... da li je 7 ujutru ili 12 uveče, on svira, peva, pušta glasno pesme...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
2.9.2017 9:44:41   
krin 40
Zgrada u kojoj smo kupili stan i ceo kraj je ok.Ono što me oduševljava je broj dečiceuser posted image Medjutim u starom kraju gde smo bili podstanari je bilo kao na ringišpilu.Više od pola stanova je iznajmljeno studentima.To je bio osećaj kao da smo u studentskom domu.Tutnjanje uz i niz stepenice u pola noći,žurke,poliveno piće po stepenicama..Tamo ni komunalna ne pomaže

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
2.9.2017 14:30:28   
dddaca
Mene izludjuju ovi iznad nas. Zena nema obzira uopste, pere terasu tako sto pljusne lavor vode, a onda to kaplje po mojoj terasi i vesu, trese neke prasnjave krpe svaki cas, leti prasina svuda i po vesu i u kucu mi ulazi

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
2.9.2017 15:59:12   
suzi kju
Daco pa zašto joj ne kažeš?

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
2.9.2017 16:09:32   
vocicana
Ddddaco,ja bi joj za pocetak ostavila pismo zalepljeno na vratima. Ako ne odreaguje, onda bi zvonila i trazila razgovor-dogovor, ako ni to nepomaze na celo bi joj zalepila pravilnik ponasanja u komuni kakva je stambena zgrada, pa kada plati prvi put 5000 dinara, ne bi joj na pamet palo da to ponovo radi.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
2.9.2017 16:10:18   
krin 40
Ja bih joj markerom napisala na vratimauser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
2.9.2017 16:11:44   
vocicana
Nego! Nema tog kog nisi po dzepu udario a da se nije ocesao.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
2.9.2017 16:12:03   
dddaca
Naravno da sam joj rekla. I kaze zena necu vise, nisam znala da vam smeta i ujutro porani a sa terase opet curi voda

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
2.9.2017 16:15:11   
vocicana
Slobodno uradi tako. To je onda totalni alchajmerizam, ako lepo zamolis i kaze necu pa opet. Bezobrazluk!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
2.9.2017 16:15:56   
krin 40
Ja mislim da treba da je proganjas dok se ne idseli,hahaha

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
2.9.2017 16:21:37   
vocicana
Ja sam dosadna kao stenica, narocito kada me neko iritra svojom nekulturom zivljenja. Ne kazem da smo mi zlatni, ali ne busimo, burgijamo u vreme odmora, dete mi trci po stanu, tusiramo se u normalno vreme, ne udaramo u bubanj, ne perem terasu svakicas, neprosipam prasinu i mrvice preko da bi komsinici upropastila ves i njen balkon. Stvarno ne razumem to. Volim brate kucu i dvoriste najvise.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
2.9.2017 17:25:45   
dddaca
Skoro su se doselili, tako da ne verujem da cu je bas toliko proganjati, ali ne zna ona jos s kim ima posla

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
2.9.2017 17:27:56   
dddaca
E sad vidim za marker, ha, ha, to mi nije bilo ni na kraj pameti user posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
2.9.2017 17:32:32   
krin 40
Zmem ja da budem ozbiljno zla komšinkauser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
2.9.2017 17:47:46   
vocicana
Ma sta te briga sto se skoro doselila, valjda ima mozga toliko da ne zaliva, djubri i istresa pola stana. Slobodno se ti obrati. Pa neka bude i markerom.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
4.9.2017 9:36:03   
krin 40
Voći danas su stariji nerazumniji od mladih.Mladi prave buku a stariji,čini mi se,teraju inat

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
4.9.2017 9:44:28   
dddaca
U prevodu i jedni i drugi se prave blesavi

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
4.9.2017 9:45:54   
krin 40
Jeste ali matori su se,čast izuzetcima,prozlili..ali stvarno.Mladi su samo blesavi

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Kako napakostiti komšiji? :-)
29.4.2018 8:00:53   
Anck Su Nmaun
Kod nas u zgradi bi ova tema bila konstantno aktuelna..uzas od ljudi sta rade!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here