|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trema pred porođaj?
9.7.2009 14:52:54   
Rina
Moj bio tokom rodjenja naseg sina i podneo je to stoicki user posted image
Znas,moras imati nekog kome ces zarivati nokte u ruku,i koji s tobom da duva hu hu hu huuuuu
Ej juce sam gledala Ice Age 3 i rasplakala sam se kad se poradjala Elly jojjj a ima i dobrih fora oko tog porodjaja user posted image

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Trema pred porođaj?
9.7.2009 16:17:51   
prolece
IZVORNA PORUKA: latica

ja sam sa kupovinom pocela u 8.mesecu,krenula do drugarice i zaglavih u nekom butiku... prvo sam kupila neki bodic. mm se odusevio ,bas sam ga obradovala, ali njegova mama, baba, neko nase drustvo , ma svi su bili "to se ne kupuje, jos je rano", bas sam se bila iznervirala, da sam znala da ce tako da reaguju ne bih im ni pokazivala... i onda sam ja zestoko odreagovala i rekla da je meni zadovoljstvo da kupujem za svoje dete,a ne da pustim da mi prve stvari kupi svekrva i majka, meni je uzivanje, da biram za svog bebica" . podrsku sam dobila i od mm i svi su zacutali,a sada i oni  shvataju da je to obicna glupost i praznoverje... ne znam,sve je to stvar stavova,ali ja sam bas protivnik tih pricica i malo sam ratoborna,volim da je onako kako ja zamislim user posted image
i mi smo sve kupili ranije. ja to lepo oprala popeglala i sve bilo spremno kad smo izašli. te izjave tipa: ne valja kupovati ranije,  i ja smatram glupostima, kao i onu da je baksuz da budući muž vidi venčanicu pre venčanja

(odgovor članu latica)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Trema pred porođaj?
9.7.2009 17:19:22   
latica
pa i ja smatram da je bolje da me ceka sve spremno kad dodjemo iz porodilista i da sve bude onako kako smo mm i ja to zamislili. naravno, ne preterujem sa kupovinom,ali bar za  prvih 20 dana da imamo ono sto je najneophodnije,pa cemo lako kupiti ako zafali jos koja sitnica... 

_____________________________

www.enteksmont.rs

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Trema pred porođaj?
9.7.2009 17:22:39   
latica
uh ,mislim da smo se udaljili od temeuser posted image

_____________________________

www.enteksmont.rs

(odgovor članu latica)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Trema pred porođaj?
9.7.2009 17:29:58   
prolece
aha, evo izvinjavamo se nećemo više.user posted image

(odgovor članu latica)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Trema pred porođaj?
10.7.2009 13:26:31   
Anoniman
Auuuuuu, trudnice, ja sam nenormalno nervozna, ne znam sta mi je... ujedam!!! Em ne spavam nocu, jer mi mm konstantno ima neke bitke u snovima, pa skace toliko, da se plasim da me ne udari, jer uopste nema pojma koliki je mesecar... od veceras spava u drugoj sobi, jer ja imam jos samo ova dva meseca da se ispavam, a kad dodje bebce, dremacu sa jednim okom otvorenim... user posted image

(odgovor članu prolece)
  Direktna veza do poruke: 106
   RE: Trema pred porođaj?
10.7.2009 15:02:11   
latica
trinny,znam kako ti je... cuknuli su te malo hormoni,svi smo mi imali te periode ili ih imamo... nadji neku zanimaciju, npr.ako volis da citas,baci se na neku dobru knjigu,seti se nekih ljudi koje nisi dugo videla pa nadji vremena za njih,lepse ces se osecati ako si preokupirana drugim stvarima... bez brigeuser posted image

_____________________________

www.enteksmont.rs

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Trema pred porođaj?
10.7.2009 16:48:04   
NadaR
 Mojoj jetrvi je termin 17. 7. , dakle, samo sto nije... user posted image
Mene trema drma gore nego kad sam ja ocekivala porodjajuser posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu latica)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Trema pred porođaj?
11.7.2009 9:53:24   
Anoniman
Nazalost, od muzevljevog drustva, jedva mi ostane snage da vidim svoje... a i da budem iskrena, jako malo energije i imam da budem duze na nogama... nadam se da ce ubrzo i to proci... dace Bog! 

(odgovor članu latica)
  Direktna veza do poruke: 109
   RE: Trema pred porođaj?
11.7.2009 10:32:49   
Brand new mama
E,ja se danas prvi put naspavah,bez sto budjenja u toku noci. Moj dragi nije tu,a i njega je uhvatila trema pred porodjajuser posted image  tako da mi je valjda prenosio nervozu, otkud znam...Ma, danas obje u setnju!!Ne valja da se sad usjedimo.

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Trema pred porođaj?
11.7.2009 11:23:01   
Anoniman
I ja sam sinoc spavala sama i bar malo odmorila... ali sam i dalje nervozna, mada me malo i mm nervira u poslednje vreme, uh, ma mislim da bih ga ubila koliko me nervira! Izem ti ovaj predporodjajni stres, nervozu ili sta je vec... user posted image

(odgovor članu Brand new mama)
  Direktna veza do poruke: 111
   RE: Trema pred porođaj?
11.7.2009 11:38:50   
latica
jooooj sto sam danas neraspolozena user posted image ... samo da ne bude danas taj dan,valjda nece,jer ja nemam snage ni pricam, a za porodjaj,pih...user posted image

_____________________________

www.enteksmont.rs

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Trema pred porođaj?
11.7.2009 11:51:16   
Anoniman
Ih, Latice, pa valjda nece jos je rano... zar ne?

(odgovor članu latica)
  Direktna veza do poruke: 113
   RE: Trema pred porođaj?
11.7.2009 11:55:31   
latica
pa i nije rano,termin mi je 27.juluser posted image ... mada ja nemam nikakve predporodjajne simptome ,imam utisak kao da ovako mogu jos godinu dana user posted image

_____________________________

www.enteksmont.rs

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Trema pred porođaj?
11.7.2009 11:58:56   
Anoniman
A danas je 11 jul... ih, ih, ima vremena... user posted image jedino ako ti zgepche malo ne pozuri... ali to je jos skoro 3 nedelje, ne sekiraj se... sigurno ce ti se sve kockice sklopiti za porodjaj, videces! I ja sam danas u ocajnom raspolozenju a i lose se osecam, ako ti je za ikakvu utehu... user posted image


(odgovor članu latica)
  Direktna veza do poruke: 115
   RE: Trema pred porođaj?
11.7.2009 12:06:56   
Brand new mama
Izgleda da se samo ja danas tripujem da sam superuser posted image (uticaj sna)
Sad sam sva bitna bila u prodavnici(posto sam pojela sve vockice za dva dana) i kupila brdo gluposti(dve kese) i jos sam slavobitno pravila precicu preko parkinga i prelazila preko ograde.Kad sam zapela!!!user posted image Trebala sam ovako lubenicasta da padnem za primjer!!Fino mi kaze moja mama:"Ludo, trudna si.Ponasaj se tako"user posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Trema pred porođaj?
11.7.2009 12:09:34   
latica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ovo me je podsetilo na mene kad stavim svoju nogu pod nos,a stomak do zubauser posted image ... svi me zovu turbo trudnicom user posted image

_____________________________

www.enteksmont.rs

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Trema pred porođaj?
11.7.2009 12:13:13   
Brand new mama
Eto,znala sam da nisam jedinauser posted image user posted image user posted image  Ti si kao moja prijateljica koja je trcala za autobusom 2 nedelje prije porodjaja- covjek je promucao"Pa, gospodjo,sacekao bih Vas" a ona"Sto?"

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu latica)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Trema pred porođaj?
11.7.2009 12:18:30   
latica
user posted image

_____________________________

www.enteksmont.rs

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Trema pred porođaj?
11.7.2009 13:04:03   
suziQ
I ja sam danas sva placljiva....odplakala vec tri puta od jutros...sve mi se nekako skupilo...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu latica)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Trema pred porođaj?
11.7.2009 13:20:33   
latica
a joj suziQ ti si prva na spisku pa jauser posted image ... kakav ti je osecaj, imas li treme?

_____________________________

www.enteksmont.rs

(odgovor članu suziQ)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Trema pred porođaj?
11.7.2009 14:49:58   
Anoniman
Posto sam pet dana presla termin, i bila zabrinuta sta mi se desava, zasto beba nece napolje, imala sam strasnu tremu. Jos kad mi je vodenjak pukao i ja videla zelenu vodu, premrla sam od straha. Toliku sam tremu imala da mi je pritisak skocio na 160/100.
I na kraju je sve bilo u redu, tolika trema mi nije bila uopste potrebna. Samo opusteno, priroda sve uglavnom radi samauser posted image

(odgovor članu latica)
  Direktna veza do poruke: 122
   RE: Trema pred porođaj?
16.7.2009 12:29:14   
latica
juhuuuuu.... gde steeee??? pocinje polako podsvesno da me drma tremica... ali i dalje nemam utisak da mi je taj dan tako blizu...user posted image

_____________________________

www.enteksmont.rs

(odgovor članu latica)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Trema pred porođaj?
16.7.2009 12:31:12   
Anoniman
Ma otkud je blizu? Imaš još celih 11 dana! user posted image  user posted image

(odgovor članu latica)
  Direktna veza do poruke: 124
   RE: Trema pred porođaj?
16.7.2009 12:34:43   
latica
user posted image ma da, u pravu siuser posted image ... ma nije meni frka od samog porodjaja, nego se bojim, sta ako ne budem imala snage da izguram tu buvicu iz stomakauser posted image

_____________________________

www.enteksmont.rs

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here