|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trema pred porođaj?
1.6.2009 13:27:54   
Jeca*
dobrodosla user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu DACA/MACA)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Trema pred porođaj?
1.6.2009 13:30:27   
Anoniman
Dobrodošla! user posted image

Stoji ti znak da si muškog pola. user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Trema pred porođaj?
27.6.2009 0:15:42   
nina83
Joj, i mene je pocela da puca trema (evo jos sam budna... user posted image ) Znam da je jos rano, imam jos da guram i nekako sam do sada bila relativno ok, ali sada me sve stize..
Gde da se porodim (pisala sam da tu gde idem na preglede nema porodilista, daju samo uput..), pa sta ako se uspanicim, pa sta ako nesto ne bude kako treba, pa sta ako lekari budu grozni, pa onda, da li cu se snaci sa bebom kod kuce... Jojjjj  user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Trema pred porođaj?
27.6.2009 0:18:59   
eugenija
Joj Nina, Ninauser posted image user posted image user posted image

Pročitaj kako sam se ja nedavno porodila, možda ti bude lakšeuser posted image user posted image user posted image

KLIK



< Poruku je uredio eugenija -- 27.6.2009 0:19:59 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu nina83)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Trema pred porođaj?
27.6.2009 0:25:57   
nina83
Joj Eugi, citala sam ranije, a evo i sada, ti si super prosla i sve to podnela, svaka cast.
U svakom sl. hvala, sad sam malkice mirnija, i mozda odem u krpe, da ne mislim..
user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Trema pred porođaj?
27.6.2009 0:28:23   
eugenija
Ma nije to uopšte strašno... videćeš...user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu nina83)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Trema pred porođaj?
29.6.2009 10:36:37   
Anoniman
Eu, menjaj taj ticker! user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Trema pred porođaj?
29.6.2009 11:25:29   
Trcosava
hehe ja nemam tremu, još - od samog porođaja i bolova (uh mislim da sam ovo već negde pisala) ne toliki strah - držim se ''saveta'' mame moje drugarice koja je rekla da sam porođaj izgleda kao kad imamo zatvor pa ne možemo da kakimo...i da u stvari samo guramo user posted image
ja imam paniku od druge stvari - i to baš baš paniku
sećam se kad smo mm i ja još bili u fazi ''zabavljanja'' (ako se to uopšte i može tako reći) kako je on rekao da ja ne brinem i kako će on kad bude trebalo da bude pored mene. Tek tada shvatih da on misli da ako doca kaže porađaš se to i tog datuma - tad će i da bude. Objasnih mu da to tako baš i ne ide....
elem..panika - problem - dragi radi na nekih pola 30-45 min od kuće i frka mi je da ja budem sama kući i da krene sve i da on ne bude tu...pa dok on dođe...pa bla bla ....
drugo, neko već pomenu da nema bolnice u mestu - isti problem. Dom zdravlja ima, ali na Bledu i tamo opet nema porodilište... Mene hvata panika od VREMENA!!! Da li ćemo stići (jer je plan i program da bude pored mene na porođaju), da li će on stići kući bla bla bla
sve u svemu HHEEEEEELP!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Trema pred porođaj?
29.6.2009 11:56:37   
Anoniman
ih, ma neces ti ni stici da razmisljas u tom momentu o svim tim stvarima koje si nabrojala... mora se neko naci pri ruci u momentu kad ti krene porodjaj, pa makar i komsinica user posted image , a muz ce stici, ne brini... ja mislim da se svi mi uspanicimo do tog momenta, a onda sve ide svojim tokom... bar ja tako mislim... prema iskustvima drugih. jel?

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Trema pred porođaj?
29.6.2009 12:01:15   
oliveradj
Sve to brzo prođe, a šta dolazi posle treba se pitati.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Trema pred porođaj?
29.6.2009 12:01:57   
Trcosava
eh Trinny, ja sam ovde od skoro - ne znam nikoga. Jedino što mi kuma rekla da ja kad se to desi i ako budem sama, zovem valjda ambulantna kola pa me oni dalje voze, ali ja bih mog muužaaaaa hahahahahaha
ma kapiram ja neće to da bude - tras bum - idemo
ali opet....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Trema pred porođaj?
29.6.2009 13:49:00   
Rina
Hehe...ma to se samo na filmovima desava da cim pocne da boli,jurnjava u bolnicu malo znoja malo guraj i hopa eto beba place user posted image  
Uglavnom to ide mnogo sporije ,bar sa prvim detetom..

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Trema pred porođaj?
29.6.2009 14:25:50   
Didy
Da. Ja sam negde već pisala da su meni bolovi počeli u petak ujutro, a da sam se porodila tek u subotu u 9h ujutro.user posted image  Još da nije bilo indukcije, ko zna dokle bismo se bebac i ja nagovarali da više izađe napolje jer ga "čeka cela familija" (pregurala termin).

Nisam imala tremu, baš sam bila cool. Ustala ujutro i pomislila: "Oho, kontakcije! Da l' su lažne ili prave?" Pa za svaki slučaj otišla da se okupam i operem kosu, pa se fenirala, pa presvukla posteljinu, pa pospremila na brzaka stan... Došla u Dom zdravlja, pošteno se načekala da se neko smiluje i prikači me na CTG... Došla kući, mm pravio ručak, ja se zezala. I na kraju on u 19h uveče poludeo i rekao: "Pakuj se više i polazi, treba usput da se porodiš". Veću je on tremu imao nego ja.

Drugi put ću se sigurno više prepasti, na žalost...user posted image  

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Trema pred porođaj?
29.6.2009 14:57:06   
Anoniman
Zanimljivo, Didy... user posted image

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Trema pred porođaj?
7.7.2009 10:21:24   
Rina
Evo ja vas zvanicno obavestavam da je pocela da me hvata trema user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Trema pred porođaj?
7.7.2009 10:23:52   
Anoniman
Jesi ti normalna??? Pa imaš još 9 nedelja do porođaja! user posted image

(odgovor članu Rina)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Trema pred porođaj?
7.7.2009 10:27:17   
Rina
Pa rekoh da ja to sad prebrinem i posle mirno cekam svoju bebicu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Trema pred porođaj?
7.7.2009 10:28:06   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Rina)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Trema pred porođaj?
7.7.2009 13:10:26   
tomic
I mene hvata... Nista neznam ni sta mi treba za bebu, nekako sam sva smusena.. Tesko meni.. A o porodjaju ne smem ni da mislim..

_____________________________

nadja, mamina lepotica!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Trema pred porođaj?
7.7.2009 13:33:48   
Anoniman
Vidi temu KAMPERSKI VODIČ ZA PORODILIŠTE! user posted image

(odgovor članu tomic)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Trema pred porođaj?
8.7.2009 13:17:55   
latica
kod mene je pocelo odbrojavanje,a ja i ne znam sta je trema...osecam se kao da trebam otici jednog dana do neke radnje ,uzmem svoje dete i to je touser posted image

_____________________________

www.enteksmont.rs

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Trema pred porođaj?
8.7.2009 14:01:26   
Anoniman
Meene uhvati neka nervoza, da je to strasno, lako planem... valjda cu se bar malo opustiti do kraja... jaoj! Tomic, a ti?
Auuu, latice, pa ti si tu samo sto nisi!

(odgovor članu latica)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: Trema pred porođaj?
8.7.2009 18:32:01   
latica
ma da,blizu sam,ali ja sam  pre par meseci ,bila uuuuf,samo da me ne pitas nista o porodjaju i da ne slusam kad pocnu drugi o tome da pricaju.... a sada piiiih,ne znam sta mi je,mm kaze da sam postala tako hladna,opustena,nista ne moze da me iznervira... kako ce se to odraziti u kljucnom trenutku, videcuuser posted image

_____________________________

www.enteksmont.rs

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Trema pred porođaj?
9.7.2009 9:08:52   
Anoniman
Pa valjda tako i treba, jel? Bolje opustenost nego panika... Evo ja se probudih sa nekim odvratnim snovima, koji su postali ucestali u poslednje vreme, a potpuno su nelogicni... ubi me ovo stanje... ja se nadam da ce prestati.
Latice, gde ces se poradjati?

(odgovor članu latica)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Trema pred porođaj?
9.7.2009 9:29:22   
suziQ
Joj , i ja sam pri kraju ali uopste  ne razmisljam o porodjaju.Tek se navikoh da sam trudna , ne ide mi bas u glavu ideja da uskoro to vise necu biti i da cu biti mama.Zvuci sasavo ,znam , uglavnom mame jedva cekaju da se porode,a ja sam vam u fazonu ako mogu da budem Georgina user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moćna fotka: kako se pomeraju kosti leđa t...
Ova neverovatna fotografija žene koja se porađa dokazuje koliko je ljudsko telo neverovatno. Pogledajte kako izgleda ana...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here