|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Farba za kosu
12.3.2014 13:39:48   
gagana83

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Sa običnim syoss nisam bila zadovoljna.

Koja tebi beše prirodna boja?

Taj revlon balzam nisam probala, imala sam revlonovu masku za kosu za farbanu kosu (naručila mi frizerka iz kraja oko 2500 din je) i ona je fenomenalna. Kad nju stavim pravilno (da je držim na glavi jedno 5 min) mi kosa nije opadala sve do nekog 5. ili 6. dana.

A ja sam ti još onomad na prvoj slici na fejsu rekla da je OMG boja user posted image Takvu sam imala samo kad sam iz plavuše otišla u crvenokose

Moja kosa je smedje, ni previse tamna ni previse svetla.
I ovaj kolor balzam je oko 2500 din, da znam da je dobar narucila bih ga, ali mi se ne daje 2500 ako nisam sigurna da ce delovati.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Farba za kosu
12.3.2014 15:44:22   
Trcosava
Ne znam ni kakav je.

Evo ti slika na suncu, sve boje su definitivno življe na mom telefonu, ovde mi izgledaju tako isprano

Molim da na selfie ne obraćate pažnju user posted image user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Farba za kosu
12.3.2014 18:11:45   
tijatija
maro hvala na odg. mene je bas zbog tog ispiranja frka da se prefarbam, jer samo dosta videla neuspelog pokusaja prelazanje sa plavog na drugu boju pa su se pokajale i na kraju prefabale u crno sto je tek to bila velika greska...samo da nadjem dobrog friz. prvo sam mislila da se osatiram na tamnije pa polako predjem u neku svetlo smedju...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Farba za kosu
12.3.2014 22:59:34   
mali_mis
Trco super ti je boja user posted image Tebi je dosta svetlije nego meni ispalo.
Ja cu ovih dana kod frizera da mi malo skrati krajeve, pa da se farbam. Mozda sad bolje uhvati user posted image

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Farba za kosu
8.4.2014 20:08:37   
Figaro88
Ja sam se opet ofarbala u crno,brat je isao da mi kupi farbu i kupio mi je jednu garnijer zift crnu i jednu palet plavo crnuuser posted image Ne svidjami se to sto se ispiraju bas puno,ali boja mi je super...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Farba za kosu
10.4.2014 8:57:37   
Mara1986

IZVORNA PORUKA: tijatija

maro hvala na odg. mene je bas zbog tog ispiranja frka da se prefarbam, jer samo dosta videla neuspelog pokusaja prelazanje sa plavog na drugu boju pa su se pokajale i na kraju prefabale u crno sto je tek to bila velika greska...samo da nadjem dobrog friz. prvo sam mislila da se osatiram na tamnije pa polako predjem u neku svetlo smedju...




Šatiranje nije loše posebno zato što nije toliki šok kao kad ofarbaš celu ... ja svojim mušterijama uvek preporučim da se prvo išatiraju i uvek se oduševe pa hoće da se farbaju... ali opet nije to to! pramenovi su ipak pramenovi i videćeš da će ti se svideti više sa pramenovima a i ti ćeš dobiti na vremenu da razmisliš šta ti je činiti... ako radiš pramenove gledaj da to bude neka čokolada ili neka nijansa smeđe koja ima crvenog pigmenta... neznam u kakvom ti je stanju kosa ali šta god da staviš ispraće se tako da gledaj da te nijanse za pramenove budu tamnije ... pa vidi posle šta želiš... user posted image

_____________________________

Ko ne zna da ceni vrednost žene,
nikad nije znao da ceni vrednost majke.

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Farba za kosu
15.4.2014 17:26:36   
NadaR
Isprobala sam Oliu 6.6 . Jako mi se dopada . user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Mara1986)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Farba za kosu
30.4.2014 18:21:43   
viktori
jel neka od vas koristila subrina saten?
izvukla sma pramenove, pa samo koren nekom 8 rekla mi frizerka da probam, jer sam pocela da se gadno osipam od garnier farbi. Iako sma ih koristila godinama.

_____________________________

Na kraju sve bude dobro. Ako nije dobro, onda nije kraj :-)

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Farba za kosu
12.5.2014 8:45:37   
Anck Su Nmaun
Ja koristim Subbrina farbe i preeezadovoljna sam.
Ali proslo farbanje oni zatvorili a meni bilo hitno da se ofarbam i kupim neku palet za 200 din.... koren mi je taman skoro smedj user posted image .... razmisljam vec da se farbam , a nije proslo ni 10 dana user posted image

(odgovor članu viktori)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Farba za kosu
12.5.2014 10:39:15   
isidora88
ja sam se prosli mesec farbala sa koleston farbom, mislim da cu ostati na njima, samo nisu bas jeftineuser posted image
ako neko zna gde ima da se kupe jeftinije nego kod cvrleta nek javi, prosli put sam tamo narucila, 1500 din. me je izaslouser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Farba za kosu
14.5.2014 15:20:43   
NadaR

IZVORNA PORUKA: Nada RR

Isprobala sam Oliu 6.6 . Jako mi se dopada . user posted image


Prvi put odlicna I jakooo crvena . Danas se opet ofarbala I ispalo je bas tamno . Nemam pojma zasto user posted image
Place mi se user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Farba za kosu
14.5.2014 16:02:01   
Trcosava
Ja se još nisam ofarbala po drugi put sa njom, kad se ofarbam kažem moje iskustvo

jbt upravo sam skontala da se farbam na 2 meseca!!!!!!!!!

< Poruku je uredio Trcosava RR -- 14.5.2014 16:04:34 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Farba za kosu
28.7.2014 11:29:45   
nata11
Jel neko zna gde se moze kupiti Koleston farba?

_____________________________





(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Farba za kosu
28.7.2014 17:00:36   
isidora88
ima kod cvrleta u bg, online se porucuje, ja sam porucila pre 2 meseca, ovih dana moram opet da stignem da se ofarbam pre mora

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Farba za kosu
28.7.2014 19:33:04   
gagana83
Ja sam resila da se prefarbam u smedje, dosadila mi ova crvena vise.
Taman mi se boja isprala od mora pa cu lakse da izadjem iz crvene (nadam se)- do korena mi je narandzasto, pa ide sve svetlije i svetlije, krajevi su skoro pa plavi sa rozikasto - narandzastim odsjajem user posted image
Za crvenokose - probajte Subrina Vivid 7/10 u kombinaciji sa crvenim boosterom,u razmeri 1-1, ja sam dobila super crvenu boju. Mada je meni podloga bila jako crvena (dugo sam se farbala sa Farcom Seri)

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Farba za kosu
29.7.2014 13:08:44   
nata11

IZVORNA PORUKA: isidora88

ima kod cvrleta u bg, online se porucuje, ja sam porucila pre 2 meseca, ovih dana moram opet da stignem da se ofarbam pre mora


Hvala Isidora bas sam se pomucila oko farbe. Jesi inace zadovoljna kako ti izvali? Ja je uzimam pre svega jer kazu da manje ostecuje od drugih farba.

_____________________________





(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Farba za kosu
29.7.2014 18:13:54   
isidora88
ja sam jako zadovoljna farbom, skoro da se uopste ne ispira, ja se farbam u plavouser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Farba za kosu
3.8.2014 16:10:14   
gagana83
Ja uzeh Freelimix farbu, zapravo dve pa cu da mesam - 6.11 i 7.11. To su najpepeljastije moguce farbe od tih svetlo smedjih, posto sam crvena vec dugo, pa da malo ubijem taj crveni ton ako je moguce.
Cekam samo zaovu da dodje i farbam se.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Farba za kosu
5.8.2014 10:54:00   
gagana83
Ne da je farba ubila crveni ton, nego sam sad siva kao mis user posted image
Pri korenu je ostalo malo crvenkastog odsjaja, dok su krajevi bas smedje sivi, malo sareno ali nista strasno, racunam da ce svaki sledeci put biti bolje.
Nema gore nego kad hoces da izadjes iz crvene.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Farba za kosu
24.10.2014 18:00:02   
Anoniman
Treba mi neko ko ima iskustva sa Color samponima, lorealovim, kakvi su, kako ofrabaju kosu, koliko dugo traje, i koliko vremena treba da se ispere da se vrati prirodna boja koseuser posted image

(odgovor članu maslackic)
  Direktna veza do poruke: 620
   RE: Farba za kosu
24.10.2014 19:12:08   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Mara1986
što se tiče plavuša i prelaska u tamno NE NIKAKO NA SVOJU RUKU I NE BOJE KAO ŠTO SU 6,7,8,9 jer sve te nijanse imaju zeleni pigment u sebi (on služi da ubije crveni pigment kod prirodne kose a plavuše ga više nemaju jer su ga ubile farbanjem-blajhanjem) zato vam izrastak ispadne ok. a sve resto što je plavo vuče na zeleno i ispira se vi plavuše prvo morate da uradite "pred pigmentaciju" tj. da na veštački način ubacite "crveni" pigment a to se postiže farbanjem u neku crvenkastu nijansu pa prefarbavanje u tamniju ili farbanje u neku nijansu koja u sebi ima crveni pigment.Ako se ofarbate same bez te predpigmentacije (ni neki frizeri neznaju šta to znači) i ofarbate se u 6,7,8,9 (a sve se plavuše uhvate prvo za te jer nisu toliko radikalne) i pređete u zeleno više nema pomoći .... nadam se da sam bila od koristi i jasna user posted image


Farbam se već skoro 20 godina user posted image (iako imam tek 18 jelte user posted image ) od smeeđe, tamno mahagoni, svijetlo mahagoni, crne, plave, pramenovi i tako dalje. Najčešće sama, a za pramenove idem kod frizerke.

Otprilike svake godine, ili svake druge, drastično promijenim boju kose user posted image . To je jače od mene, šta da radim. Ove godine sam na početku imala izrazito svijetlo plavu i odlučim da uradim ombre, tako da mi vrh bude tamno braon kao moja prirodna boja ali kao idem u frizerski baš iz straha da ne ispadne loše. Odem u najbolji frizerski, znači kod djevojke sa iskustvom. I ona mi ovo isto reče. Kad sam vidjela da mi stavlja boju čokolade na kosu, bila sam u fazonu NEeeeee biće crveno, ali šta da radim ja, ona kaže da tako treba. Elem, na kraju je zaista sve imalo taj crveni ton, što ja ne volim, a krajevi malo plavi user posted image Nakon jedno pet dana sam uzela tamno braon farbu i plavu (sad ću da slažem, ali mislim da je braon bila Still a plava Garnier, davno je bilo ne sjećam se user posted image ) i fino prefarbam ja to crvenilo iz svoje kose, a plavu malo "proširim" . I tek je onda ispalo kako treba. Tako da svako pravilo ima izuzetaka. Ako se dovoljno dugo farbate, onda poznajete svoju kosu. Ja sam sigurno 7-8 puta prelazila iz plave u braon. Moja je takva da ja ladno na plavu sa sivim tonovima stavim braon sa takođe sivim tonovima i bude mi kao braon, a ne siva. Ali ko prvi put želi da pokuša najbolje neka proba sa nekom sa crvenim tonom (naročito ako vam to ide uz boju tena (meni ne ide) )

Unina mama bavim se i ja tom tematikom u zadnje vrijeme i koliko čitam po portalima na našem tržištu je jako malo kolor šampona, sve su to zapravo farbe, pa čak i kad piše kolor šampon user posted image Ja bih se prefarbala skroz u tamno braoon, ali da mi se ispere brzo user posted image I koliko sam uspjela naći, jedini kolor šampon koji se brzo ispire a može da se kupi kod nas je Palette neki u roza kesici. Ja sam kupila ali se još uvijek dvoumim user posted image Pa bi i meni odgovaralo ako neko ima iskustva, da li je ovo gore tačno, ili ako ima još neki da nam pripomogne user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Mara1986)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Farba za kosu
24.10.2014 19:17:10   
choopa choops
I da na ovim Palette piše da boja traje 6-8 pranja. Iako ja sam samo jednom koristila njihove farbe, ne odgovaraju mi.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Farba za kosu
24.10.2014 21:02:02   
Mala Elena
UM ja koristim Ryana color sampon( Italijanski) , ispira se za 4 pranja...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Farba za kosu
27.10.2014 10:47:29   
choopa choops
Je li to ovo ME Ryana ? Gdje to uzimaš?

Inače ja sam sinoć sve pripremila da namažem kosu tim kolor šamponom tamno braon što sam uzela (Palette) i odustala u zadnjoj sekundi user posted image U totalnoj sam dilemi. Jer izrastao mi je veliki dio moje kose (zaboravila sam kako mi kosa izgleda) , a na dnu je još uvijek dosta te nekada blanširane, sada frabane kose koja je jako suva...Po prvi put ne znam ni sama šta bih? Da li da se vratim na pramenove dok mi je pola kose plavo (po mom mišljenju oni mi najbolje idu uz lice, i što se mene tiče najlakši su za održavanje) ili ipak u braon sve da prefarbam dok se kosa ne oporavi user posted image za šta bi trebalo dosta vremena.
Mijenjam mišljenje na dnevnoj bazi user posted image Ako vidim neku dobru brinetu, odmah hoću i ja tako, jaoooooo kako je strava, odoh sad da smućkam farbu. A onda po pravilu na TV-u naiđe neka zgodna plavuša i ja ne znam šta ću user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Farba za kosu
27.10.2014 10:53:42   
Peace*
user posted image

Probaj ovim da oporaviš kosu:

user posted image

Ja stavljam na mokru kosu, ne masti je, a bude divna.
Stavljala sam i na suvu, u prvi čas izgleda masno, a posle 15ak min upije i kao da ništa nisi stavila.
Koristim i leti pred plažu na suvu kosu.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...
Kräuterhof anticelulit kolekcija - iskustva
Drage naše dame, da li vam je muka od celulita? Pojedine dame su testirale Kräuterhof anticelulit kolekciju, i sa nama p...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here