|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav automobil izabrati?
21.4.2016 20:12:16   
NadaR
Kod nas je VW bas na cijeni. Cak ti i za golf2 treba skoro 1000 e. user posted image

Mi se i dalje drzimo Opela. user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Kakav automobil izabrati?
22.4.2016 7:27:34   
Anck Su Nmaun
Pa inace u drzavi Srbiji su najcenjeniji Nemci, a i najlaksi za odrzavanje.
Uvek polazimo od toga kad biramo auto, kakakv je za odrzavanje. Jbs auto ako mi za obican brisac treba cela plata user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Kakav automobil izabrati?
22.4.2016 15:09:12   
choopa choops
I kod nas su Njemci na cijeni, ali očito žive na račun strae slave user posted image Pa ne znam kakve su kod vas cijene, ali naše auto je skupo za održavanje. Počev od guma pa na dalje. Ali dobro, nije to toliki problem, koliko je što auto koje je koštalo toliko ima previše mana, a da ne pričam o tome kako se svaki dan pojavljuju nove. Nekako kad daš manje para i očekuješ takve kvarove. Isto je problem seris. Iako ovlašteni serviser, oni pojma nemaju.
MM isto kaže nikad više VW i da bi sledeće uzeo Mercedesa, a ja ipak navijam za neki Volvo npr. user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Kakav automobil izabrati?
28.7.2016 10:58:21   
Anck Su Nmaun
Sad nam je u opsciji Pasat B6, Audi A4 i Touran... i ako smo krenuli na komfornost , privlaci nas luksuz user posted image

Nisam pametna, meni je opet najveca zelja Audi ali ... sve se tesim za koju godinu kad prestanemo da vucemo za sobom pola stvari iz kuce user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Kakav automobil izabrati?
28.7.2016 12:23:28   
Khaleesi
Mii imamo Astru Opel, fina je, samo malo cuknut branik... user posted image mm ga je cuknuo ne jauser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Kakav automobil izabrati?
28.7.2016 12:28:25   
eca89
Anck, mi imamo Tourana i sve pohvale za njega.
Komforan je jako, a gepek ogroman!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Kakav automobil izabrati?
28.7.2016 12:36:01   
choopa choops
ASN kao što rekoh, mi sigurno više nikad nećemo kupit VW. Jedino da recimo oni izbace neko svemirsko auto, koje tipa može da leti, a ostala ne user posted image Ili ako dobijem na nagradnoj igri user posted image

Evo, sad opet moramo da ga vodimo na servis. Neki dan nisam mogla da sipam gorivo jer nisu mogla da se otvore vratanca za gorivo. Da ne pričam da nam se brave od suvozača i iza zaključaju s vremena na vrijeme i ne mogu da se otvore. Onda brava na gepeku prije nekoliko nismo mogli da ga zatvorimo, pa nismo smjeli nigdje da idemo dok nismo popravili. Jednostavno ne postoji način da mehanički zaključaš-otključaš te stvari. Strava! Najradije bi ga bacila u smeće, a sad nam je žao da ga prodamo jer ne možemo da izvučemo ni trećinu cijene koju smo platili, a nemamo para za novo. Tako da ćemo do daljnjeg da se akamo sa ovim.

A javiću baš ako se sjetim koliko je servis (redovan osim tih brava).



_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Kakav automobil izabrati?
28.7.2016 17:22:07   
IvanaSK RR
Ne znam da li sam negde pisala, mi smo veliki fanovi automobila Alfa Romeo. Imali smo 145, sad 156. Skroz smo zadovoljni.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Kakav automobil izabrati?
28.7.2016 17:28:46   
NadaR
Moj brat vozi onaj neki 147. Meni onakouser posted image a on ga obozava . user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Kakav automobil izabrati?
28.7.2016 21:18:17   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Nada RR

Moj brat vozi onaj neki 147. Meni onakouser posted image a on ga obozava . user posted image

Cuj nju, "onaj neki" , to je moj buduci user posted image pozdravi brata Hahaha
Mi imamo i dobre majstore, koji uglavnom samo rade Alfe pa nam i to dosta olaksava.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Kakav automobil izabrati?
29.7.2016 8:12:21   
Anck Su Nmaun
Eco bas zbog gepeka vucemo na Tourana, jer ipak sad nas je petoro, treba to sve potrpati. I ovako se mucim , a gepek nam je uvek pun. A o putaovanjima da ne pricam, tek bi sad bila nemoguca misija.
Sutra idemo da pogledamo jednog.

Chupo vas je bas ubolo. Moji godinam vozaju VW nikad problema, mmi ja takodje vec 10 godina i vise , preazdovoljni.

A moja zelja ce morati ipak da saceka par god. dok malko ne odrastu Audi user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Kakav automobil izabrati?
29.7.2016 8:17:07   
Khaleesi
Meni se Nissan Micra svidja jer je mali...
Da su mi veca deca njega bih uzela sladak je...
ANck lepi su ti tauran i Audi, ali ne znam odrzavanje koliko bi ti bilo...user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Kakav automobil izabrati?
29.7.2016 9:00:11   
Sanjalicaaa
I mi smo razmisljali slicno i na kraju uzeli Hundai x35. Medjutim, koliki god da ti je gepek uvek ti je malo prostora user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Kakav automobil izabrati?
29.7.2016 9:03:59   
Mala Elena
Mi kad budemo menjali auto, uzimamo neki karavan, najvise zbog putovanja. Moguce Audi C...Meni se Megan dopada a i Citroen Xsara mi nije los..

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Kakav automobil izabrati?
29.7.2016 9:07:13   
lesica

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

I mi smo razmisljali slicno i na kraju uzeli Hundai x35. Medjutim, koliki god da ti je gepek uvek ti je malo prostora user posted image


Sem ako se uzme minivan user posted image
Mi smo prosle godine uzeli hyundai trajet, i daaa vrlo smo zadovoljni.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Kakav automobil izabrati?
29.7.2016 9:11:46   
Mala Elena
Etaj je bas komforan a i lep... A na kom drvetu se beru evrici ?user posted image ozbiljno, ako neko znauser posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Kakav automobil izabrati?
30.9.2016 19:33:35   
dijana1*
Pre mesec ipo smo kupili mercedes ml 2009 godiste i to vecinom mm vozi. A juce je mene obradovao sa Polom 2001 godiste. Joj mojoj sreci nema krajauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Kakav automobil izabrati?
30.9.2016 20:03:22   
Sanjalicaaa
Super Di! Da te lepo služi. Mi ovih dana gledamo neki auto za mene. Meni se sviđa mercedes a klase.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 643
   RE: Kakav automobil izabrati?
30.9.2016 20:15:02   
choopa choops
Da dodam da se u međuvremenu na našem premilom Volkswagen *ovnetu (takozvanom Volks*ovnenu) odlijepila tkanina sa krovišta i pukao prekidač kojim se uključuje svjetlo u kabini pozadi.

Čestitam kupovinu svima koji su kupili sve ostale marke automobila user posted image ! user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Kakav automobil izabrati?
30.9.2016 21:37:03   
IvanaSK RR
Choopo, muz i ja smo stavljali novu tkaninu na nasem prethodnom autu :) , u stvari, eko kozu smo lepili :)
Čestitke svima na novim automobilima, da vas lepo služe.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Kakav automobil izabrati?
1.10.2016 2:55:59   
Anck Su Nmaun
Izvini choopo ali moram da se nasmeje user posted image vas auto mi deluje kao ono sto ono kuce u crtacima vozu...sto se raspada..stanlno nesto user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Kakav automobil izabrati?
1.10.2016 7:06:10   
vocicana
Choopo, nasmeja me slatko.
MM vozi BMW 5 karavana, 2013 god, taman nam je, jer mi brat bratu, sa dva odlaska na Zlatibor, delovali kao da smo se odselili iz Krusevca, nismo se videli u autu od torbi, kesa, bicikle, dandoline...majko moja!
Msm da ce me obradovatisl god nekim auticem za grad, msm da ce biti Puntic neki, odgovara mi za odrzavanje, registracija, odrzavanje, bas za mene. Ali polako....

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 647
   RE: Kakav automobil izabrati?
1.10.2016 14:24:10   
choopa choops
Samo se vi smijte, na kraju cemo da ga guramo nogama kao Flinstonesi user posted image

Sve bih vjerovala, ali da ce auto tek izaslo iz fabrike, poznate marke, placeno papreno, imati ovoliko mana i poceti da se doslovno raspada nakon kratkog vremena ---->rekla bih mu da je lažov.

Sad da mi ponude nov VW u pola cijene, nisam sigurna da li bih se odlučila na kupovinu. Sestra ima Renault Scenic, polovan, stariji od našeg vozila, prešao pitaj Boga koliko i to auto je u odnosu na naše savršeno. I to ne samo što se tiče kvaliteta izrade, nego i mnogih drugih stvari. A kad ga je kupovala svi su gvorili ma gdje ces francuza, to nista ne valja...user posted image A mi smo kao išli na siguricu. I eto.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Kakav automobil izabrati?
1.10.2016 15:07:06   
dijana1*
Mi smo dugo trazili auto. Najveci problem je sto cesto putujemo i imamo mnogo stvari. U limuzinu tesko da stanemo jer je mm ogroman i kada povuce sediste nazad iza njega ne moze niko da sedne i ne daj Boze nekog sudara detetu bi se prikljestile noge. Gledali smo najvise dzip zbog sigurnosti a i ima mnogo mesta. Rang Rover je super ali malo nam je bioposkup noviji model a stari mi se nikako nije svidjao. Slucajno naletimo na ML-a i njega kupimo. Sada kada stavim decu i uvezem ne boli me glava. Osecam se sigurno. A Polo mi je slucajno uleteo kroz neku kombinaciju i to mi sluzi da se vozikam sa decom po gradu od tacke A do tacke B.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Kakav automobil izabrati?
2.10.2016 21:40:30   
Anck Su Nmaun
Moram priznati da sam Savrseno srecna sa nasim novim autom, bas uzivam da ga vozim. Ima sve ono sto sam i zelela i sto nam je bilo potrebno. Kad osetim tu snagu ... borim se da ne jurcam user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here