|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
17.7.2009 22:22:26   
božana
Nikada neću zaboraviti taj osećaj kada sam prvi put videla svoje dete.

(odgovor članu Zlatna ribica)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
13.9.2009 14:20:10   
*Alexx*
Sa porodjaja nosim prijatnu uspomenu na momenat kad je poceo da deluje epidural. Nakon podnosenja bolova od kontrakcija od 9 ujutro do nekih 7 uvece (poceo da deluje epidural!!) - dali su mi indukciju, posto sam prebacila termin.... I najvise se secam momenta kad je bebac izasao napolje, a glava mu izduzena kao da je vanzemaljac - i ja se pitam kakva sam ja to majka kad razmisljam o vanzemaljcima u datom trenutku user posted image


(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
13.9.2009 19:28:15   
Anoniman
Hahahahahahahahauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: Alexx

Sa porodjaja nosim prijatnu uspomenu na momenat kad je poceo da deluje epidural. Nakon podnosenja bolova od kontrakcija od 9 ujutro do nekih 7 uvece (poceo da deluje epidural!!) - dali su mi indukciju, posto sam prebacila termin.... I najvise se secam momenta kad je bebac izasao napolje, a glava mu izduzena kao da je vanzemaljac - i ja se pitam kakva sam ja to majka kad razmisljam o vanzemaljcima u datom trenutku user posted image



(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
14.9.2009 18:16:57   
*Alexx*
A kad su mi stavili Andreja na grudi u porodilistu ja sam se pitala - a sta ja sad treba da radim sa njim?? user posted image Srecom, stvarno se svi bolovi zaborave posle porodjaja. Ja nisam verovala, ali tako je. Mada se za drugo dete jos ne bih opredelila user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
14.9.2009 21:09:31   
sneza24
IZVORNA PORUKA: Alexx

.... I najvise se secam momenta kad je bebac izasao napolje, a glava mu izduzena kao da je vanzemaljac


Meni je David licio na oca Homera Simpsona(ko je gledao Simpsonove za o kome pricam).
A kad sam rekla kumi sta mi je prvo palo na pamet rekla mi je da nisam normalna.user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
14.9.2009 21:11:35   
sneza24
IZVORNA PORUKA: Alexx

A kad su mi stavili Andreja na grudi u porodilistu ja sam se pitala - a sta ja sad treba da radim sa njim?? user posted image Srecom, stvarno se svi bolovi zaborave posle porodjaja. Ja nisam verovala, ali tako je. Mada se za drugo dete jos ne bih opredelila user posted image

Da znas da se sve zaboravi.Ja sam vec zaboravila.A drugo?Pa necu nista da pokusavam do Davidovog prvog rodjendana e onda cemo ja i mm razgovarati na tu temu.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
24.5.2010 19:39:07   
buhla
aaaaaaaa sad da napisem naziv praska za ves i ne mogu da se setim... a podseca me TAJ prasak, zato sto dok sam lezala u porodjajnom boxu, kroz prozor se videla zgrada sa ogromnom reklamom za prasak za ves. posle sam zavrsila na CR.

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
24.5.2010 19:42:11   
Anoniman
mene Evrovizija...ova nasa pesma..
to vece je bio izbor za pesmu koja ce nas predstavljati...

u svim sobama drece pesme a ja u horor bolovima...


(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
24.5.2010 22:01:50   
Ellenica
Ja sam nekako sve to ružno potisnula.
Sećam se ja da je bolelo i kroz maglu se sećam kad su me odneli na CR,
pa one muke posle buđanja, bolova u stomaku i krvarenja duž hodnika iz sobe u sobu.
Ali verujte da kad npr,
vidim moje japanke koje sam imala u porodilištu
nikad mi ne prođe kroz glavu kako su bile natopljene krvlju
koja je lila niz moje noge, dok sam hodala iz intenzivne do druge sobe.
Pomislim "ove papuče sam nosila kad se Aleksa rodio"
I bude mi toplo oko srca.



_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
24.5.2010 22:08:56   
Anoniman
Roza boja. Oduvek sam je mrzela, a najživlje sećanje sa porođaja mi je da je sve oko mene bilo šugavo rozo, prokleti rozi čaršavi, podmetači...bljak.

(odgovor članu Ellenica)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
25.5.2010 10:11:59   
Mishica 77
Maska za spavanje jer sam je kupila da imam u bolnici, a sad mi stoji kraj kreveta. Ne podnosim svetlost kada spavam. Slabo sam je i koristila jer sam prvih dana bila preumorna i spavala čim malkice sklopim oči...
Narandžaste, čupave papuče koje sam isto kupila za bolnicu i upravo ih nosim. Sećam se kako su se natopile krvlju kada su me podizali i prenosili iz poluintenzivne(nakon CR-a) u apartman.

Ma ima tu još stvari ali sada ne mogu da se setim...


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
25.5.2010 10:25:19   
lanajelena
samo moja deca i to je ta pozitivna strana,a nesto ruzno ponekad me svetlo podseti na deo kada su me gurali na onim kolicima iz sobe do sale,ma i to nije ruzno tad sam znala da je blizu kraj user posted image ...mozda sto Nedja kaze oni rozi carsavi jos kad su i mog deckica umotali u njh user posted image

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
26.5.2010 14:22:54   
Unica
podsecaju me RR zenice sa kojima sam se dopisivala tokom porodjaja: LillyT, Jos malo pa mamica, Micketta i Loth. user posted image user posted image user posted image user posted image
i naravno kosica mog deteta. Uvek me podseti da mi je prva stvar prosla kroz glavu " kako to da je crna kosa" jer, ne znam zasto, bila sam ubedjena da ce biti svetla na muza, iako sam ja prirodno crna.


_____________________________

Bolje je biti vrabac, nego papagaj koji tripuje da je slavuj.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
26.5.2010 14:29:45   
LillyT
user posted image

Hm, mene podseca OVO i OVO



_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Unica)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
26.5.2010 14:31:48   
minavb
IZVORNA PORUKA: LillyT

user posted image
OVO



Sto ovo?user posted image Tj why, why, why, whyyyyuser posted image

< Poruku je uredio minavb -- 26.5.2010 14:32:14 >


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
26.5.2010 14:33:20   
LillyT
To je meni tipicna hororac pesma (ona koju cujes u filmu pa nekog skembaju). A kada mi izadje prica, bice ti jasno user posted image

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
26.5.2010 14:35:00   
minavb
Kazace mi se samo. Cekam!user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
28.5.2010 21:57:54   
Anoniman
Spavacice,letnje bele ravne papuce i Stefan user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
21.7.2010 14:43:02   
Jele
Zelene Kroksi papuče i svaki odlazak u WC i dan danas me podsećaju na prvi odlazak u WC posle porođaja i nesnosne bolove od hemoroida. Svaki put kad sednem na WC šolju, setim se kako dugo posle porođaja nisam mogla da sednem na šolju, već me je mm držao za ruke, a kad on nije bio tu držala sam se o kadu i mašinu user posted image . Tada sam mislila da nikad ponovo ko čovek neću sesti... A onda sve prođe user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
21.7.2010 15:01:36   
choopa choops
PorodjAj me bas podsjeca na nekakav pocetak jeseni, ono kad je boja neba bistro plava a povremeno lelulaju nekakvi bijeli kao snijeg oblaci. I lisce leprsa. I galebovi koji se cuju negdje u daljini kao kad smo kretali u skolu, i znali da je kraj ljeta, mora, sunca i kupanja, ali se opet radovali pocetku skolske godine i ponovnom druzenju. To me uvijek podsjeti na porodjaj. Volim jesen. Najvise.user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
26.9.2010 0:42:52   
milia
Hemoroidi koji su se prvi put pojavili u trudnoci i posle porodjaja mesec dana i evo i 1.5 god posle toga me iznenade.
Drugo, kad obuvam cipele, setim se kako je dr ceprkala po mom grlicu kao da hoce da obuje isti preko bebine glave, a to boli.
Drugo me nije nista bolelo, pa ni sam bebin izlazak. Kontrakcije sam osecala kao upalu butnih misica, a ne bol u stomaku ili ledjima. 

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
26.9.2010 1:47:41   
Crvenkapa85
kad god pogledam maju kako spava.....ili kad vidim novorodjence 

(odgovor članu milia)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
27.9.2010 0:01:13   
Mivica
IZVORNA PORUKA: choopa choops

PorodjAj me bas podsjeca na nekakav pocetak jeseni, ono kad je boja neba bistro plava a povremeno lelulaju nekakvi bijeli kao snijeg oblaci. I lisce leprsa. I galebovi koji se cuju negdje u daljini kao kad smo kretali u skolu, i znali da je kraj ljeta, mora, sunca i kupanja, ali se opet radovali pocetku skolske godine i ponovnom druzenju. To me uvijek podsjeti na porodjaj. Volim jesen. Najvise.user posted image


Joooj, kako meni ovo divno zvuči! user posted image
Podseća me na neka davna bezbrižna vremena...


_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
27.9.2010 23:27:45   
lesica
Ova slika moje mrve user posted image
user posted image

(odgovor članu Mivica)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
27.9.2010 23:29:11   
Mivica
Predivno, lesice! user posted image

_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here