|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
31.1.2011 12:48:31   
Jele

IZVORNA PORUKA: Jele

Zelene Kroksi papuče i svaki odlazak u WC i dan danas me podsećaju na prvi odlazak u WC posle porođaja i nesnosne bolove od hemoroida. Svaki put kad sednem na WC šolju, setim se kako dugo posle porođaja nisam mogla da sednem na šolju, već me je mm držao za ruke, a kad on nije bio tu držala sam se o kadu i mašinu user posted image . Tada sam mislila da nikad ponovo ko čovek neću sesti... A onda sve prođe user posted image


I dalje zelene Kroksice, pa onda i bade mantil i tirkizno zelena spavaćica. Plazma keks, sok od jabuke, podmetači za presvlačenje. Ovaj put nisam imala probleme sa odlaskom na wc, fijuu. I kofer me uvek podseti na Betaniju...

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
1.2.2011 18:05:39   
Anoniman
I ovooooooo....user posted image

(odgovor članu Brana)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
1.2.2011 18:08:47   
Sanjica26 RR
Podseca me palenta koju nikad nisam volela. Sad je obozavam. I odmah kad sam dosla kuci mama mi je spremilauser posted image .

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
3.2.2011 22:02:23   
Irena79
IZVORNA PORUKA: Anoniman

I nova pjesma Vlada Georgieva "Bez tebe". Obozavam Vlada, pogotovo jer je iz Hn


jesi li ti iz HNovog?user posted image

mene podseca set_anje kroz kucu od 5 ujutru do sledeceg jutra uz ocajne bolove i moje suze, jedva sam se otvorila, tezak porodjaj da nije bilo epija ko zna sta bi od mene bilo. traumaticno iskustvo, trebace mi snage i vremena da zaboravim i upustim se u sve ovo ponovo....

< Poruku je uredio Irena79 -- 3.2.2011 22:05:49 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
3.2.2011 22:41:43   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Cindarella

I ovooooooo....user posted image


ijjjjjjjoooooooj user posted image user posted image user posted image Hocu opet user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
3.2.2011 23:09:56   
IVA 11
Joj, slatko malo cedo! user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
3.2.2011 23:26:29   
Anoniman
Zaboravila sam da kažem - i Ice tea od breskve koji sam pila u hektolitrima , čim su mi dozvolili , i račun za mobilni od 4 000 dinara user posted image

(odgovor članu IVA 11)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
4.2.2011 8:50:38   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Zaboravila sam da kažem - i Ice tea od breskve koji sam pila u hektolitrima , čim su mi dozvolili , i račun za mobilni od 4 000 dinara user posted image


user posted image Ovo sam skroz zaboravila,moj je bio 3000 user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
4.2.2011 8:59:58   
SUPER MAMA
Na porodjaj me podseca miris joda kad su dolazili da vide kolko sam otvorena strasno gadno, i danas ga nepodnosim.
I prvo moje povracanje u trudnoci je bilo pre porodjaja povratila sam sav kupus salatu koju sam pojela za rucak prethodni dan.
A lepsa strana je sto doktor celo vreme je bio ljubazan sve ajde draga moja budi hraba a najsmesnije mi je bilo kad mi je rekao ajde lepotice user posted image user posted image ( pitam se gde je video lepoticu)jos jednom guraj i izacice tvoja princeza.
I naravno najlepsi trenutak koji uvek mi je u secanju kad su je izvukli onako naopacke i kad se protegla a visi sestra kaze debela jedna mala budi se mama da te vidi i tada je doktor malo cusnuo po guzicu da bekne bar malo.user posted image user posted image
I kad se dernulaaaa.......

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
4.2.2011 9:06:23   
Panicarka
Letoooo!!!! I olaksanje, ceo stomak je napolju i opet mozes da vidis prste na nogama user posted image  

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
4.2.2011 9:10:31   
Sanjica26 RR
Ja nisam ni mogla da dodjem do te cifre, jer sam prekoracila limit od 1 500 dinara.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
4.2.2011 10:05:08   
Trudnicica83
Vrucina nesnosna, roze kroksice i haljina u kojoj sam otisla u bolnicu na kontrolu a onda ostala da se porodim..i sad kad vidim tu haljinu setim se dr koji kaze: Ostajes ovde, danas cemo to da zavrsimo! i mog prepadnutog izraza lica dok to govorim mm i gledam ga kako odlazi..bas smo oboje bili uplaseni..user posted image

_____________________________

Postala sam mama 4.8.2010! NEMA niceg lepseg od osmeha mog maceta...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
4.2.2011 10:06:50   
Anoniman
Kao i na trudnocu - mucnina ,morala sam da opalim rigoleto ,srecom ne pred cimerkama iz predporodjajne sale ni pred osobljemuser posted image

(odgovor članu Trudnicica83)
  Direktna veza do poruke: 88
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
4.2.2011 11:09:04   
maslachak
disk The Best of Bajaga i Instruktori koji se vrteo u porodilistu dok sam bila u boksu..preslusala sam ga jedno 3 puta dok nisu promenili disk user posted image user posted image ,zvuk ctg-a koji mi je tutnjao u glavi jos 5 dana nakon toga,glupa maska za kiseonik (koja ide u nos) koju sam morala 4 sata da drzim,a stalno mi je spadala sa glave i telefonski razgovor sa mm cim sam se porodila i drzala Visnju prvi put..kad sam mu rekla "rodila se Visnja",rekao je "sad cu da dodjem" i spustio slusalicu..smejala sam se sa doktorom i babicom jedno 5 minuta user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
26.3.2011 12:22:05   
nencydrew
Choopa, bravo za citate!

Ovaj beban je slatkiš živi!

Mene podseća boluser posted image , klizma, brijanje, trenutak kad izlazi beba uz moj urlik Tarzanauser posted image

Podseća me i njen prvi balončić i kako me je gledala kao da pita-Ko si ti?A ja se topim...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
27.3.2011 10:16:29   
Anoniman
Ivanin vodic za trudnice user posted image

(odgovor članu nencydrew)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
27.3.2011 10:23:58   
isidora88
sergej cetkovic,svih 10 sati je islo njegovih 10 pesama,odlepila sam user posted image
mateja se rodio uz pesmu pogledi u tami

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
27.3.2011 19:34:16   
morena
Mene na porođaj vrlo živo podsjeća bol u maternici dok dojim, kao kontrakcije, ista bol samo slabija, odmah se sjetim svega. user posted image

_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 93
   [Obrisana poruka]
27.3.2011 21:25:04   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 94
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
2.4.2011 16:12:58   
nencydrew
Jao, ne bi baš volela da se uz tu pesmu rodi!


Može recimo-"Remedy"user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
14.4.2011 20:09:08   
eni26
miris zubarauser posted image

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
23.4.2011 17:10:15   
AndreaK
meni je posle prvog ostalo ruzno secanje na postavljanje katetera, pa kad mi je prilazila sestra sa tim sada ja sam unapred kukala i upozoravala je da bude nezna user posted image

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
24.4.2011 15:54:22   
nencydrew
Brzina i intenzivnost kojom se sve odigralo!

I to kako sam zamalo mogla da se porodim kod kuće!

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
28.2.2012 16:00:58   
Figaro88
Miris toddies vlaznih maramica i ona emisija na prvom sto pocinje pre Vreme je za bebe.Sad svaki put kada brisem duzu mom detetu ja se setim porodjaja....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
28.2.2012 16:07:10   
maja27
Trudim se da me nista ne podseca jer zelim da ZABORAVIM!!!

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...
Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here