|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
27.9.2010 23:31:08   
lesica
Hvala draga! Ni sama ne znam kako ubedih onu dragu babicu i lekare da je uslikaju odmah user posted image

(odgovor članu Mivica)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
28.9.2010 23:14:44   
Yoyo
Secam se da je tog dana kada sam zadrzana u Betaniji padao sneg....Sneg me podseca na porodjaj i te dane u porodilistu.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
29.9.2010 11:37:08   
usamljena
Igrice user posted image Igrala sam igrice do kasno u noc i tada su i poceli trudovi

_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu Yoyo)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
29.10.2010 16:08:07   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: choopa choops

PorodjAj me bas podsjeca na nekakav pocetak jeseni, ono kad je boja neba bistro plava a povremeno lelulaju nekakvi bijeli kao snijeg oblaci. I lisce leprsa. I galebovi koji se cuju negdje u daljini kao kad smo kretali u skolu, i znali da je kraj ljeta, mora, sunca i kupanja, ali se opet radovali pocetku skolske godine i ponovnom druzenju. To me uvijek podsjeti na porodjaj. Volim jesen. Najvise.user posted image

A drugi porodjaj...Sunce sunasce...rano jutro, lezim na stolu prikopcana na ctg aparat, a vani upeklo sunce i bas taj prozor preko puta moga kreveta nema roletne...A sunce ide direkt u mene i ne mogu da se pomjerim da ga izbjegnem. I zena koja se poradja na krevetu pored moga, ide joj krv niz noge, vristi user posted image Zapamtila sam tu scenu za sva vremena user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
29.1.2011 21:30:58   
mtajcica83
sve lijepo me podsjeca na porodjaj...Zato sto sam imala veoma lak porodjaj, i onaj tren kad sam cula plac mog bebceta i kad su mi ga pokazali... Ali dok me babica pripremala za porodjaj, sjecam se da sam ugledala njene klompe i da sam rekla da imamo iste, zatim kad sam zamolila dr da mi zaveze kosu, on mi je rekao da ga moja kosa podjeca na kosu njegove zene...Naravno sve ovo se desava izmedju kontrakcija ,,,E da i sjeca me hleb i puter i dzem koji je bio za dorucak tog jutra...Hleb divan, mirise....I onda su mi donijeli bebca u sobu...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
29.1.2011 21:40:08   
ivaj
Krov jedne visoke zgrade...U to sam gledala sve vreme...Drugi put.

Sunce...I veeeeliki natpis"Klinicki centar"(prvi put)

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 56
   [Obrisana poruka]
29.1.2011 21:52:50   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu ivaj)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
29.1.2011 22:02:15   
jabudic
Ispred mene je bio poster bebe na kom pise: "Sreca je rodjena", a ja mislila: "Ma kakva sreca, hocu kuci, necu vise da se igram ovoga" user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
29.1.2011 22:06:47   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: jabudic

Ispred mene je bio poster bebe na kom pise: "Sreca je rodjena", a ja mislila: "Ma kakva sreca, hocu kuci, necu vise da se igram ovoga" user posted image

user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
29.1.2011 22:08:42   
Anoniman
Karfiol i limeno posuđe . user posted image

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
29.1.2011 22:12:30   
IVA 11

IZVORNA PORUKA: jabudic

Ispred mene je bio poster bebe na kom pise: "Sreca je rodjena", a ja mislila: "Ma kakva sreca, hocu kuci, necu vise da se igram ovoga" user posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
30.1.2011 0:16:22   
Ivanka 75
Polumrak u sali, jedva nazirem lica sestara i lekara, otvorena terasa a napolju provala oblaka, vetar, kisa....
I sad kad god sam u polumracnoj prostoriji setim se....

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
30.1.2011 0:32:12   
bratzz
Komercijalna banka, gips, leto, bol, neizmerna srecauser posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
30.1.2011 0:43:21   
tijana86
Uhhhhhhhhhhhhh user posted image , ovo prvi put sa nekim delim! Secam se beog svetla , i doktorke kako vristi : Izgubicemo i zenu i dete ! Sestre me skidaju , ukljucuju razne inkojefuzije , doktorke koja izgovara : Prvo majka pa dete , sve je hitno i sve je strasno , samo se drzi ! user posted image Ja se tresem cela od straha i molim ih da mi ne vezu noge dok ne zaspim jer sam imala povredu kicme i ne mogu da ispruzim noge, i dalje se tresem . Zadnje cega se secam je da sam rekla : Neka se zove Vukasin on je najbitniji ! I posle toga mrak ! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
30.1.2011 1:16:10   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Karfiol i limeno posuđe . user posted image


Uh,i mene karfiol,ne volim ga nikako,a u porodilistu su ga sluzili za sva tri obroka...Kad mu osetim miris,muka mi je,ali me podseti na te dane provedene u porodilistu i cekanje kad cu ugledati svoju bebicu user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
30.1.2011 1:32:02   
Brand new mama
Moj dragi koji je svakih 5 min saptao:Bubo,ne boli te tako jako, a potom unezvjereno pitao babicu:A sto je ne saljete na carski,jako je boliuser posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
30.1.2011 1:33:22   
Nensi*
user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
30.1.2011 7:57:24   
Anoniman
Cupavo crno-bele papuce,plava spavacica u kojoj sam se porodila-i dalje ima fleke od joda,na desnoj ruci imam oziljak od braunile koja se polomila na porodjaju,pa eto,i to,plava kutijica gde cuvam konce.user posted image

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
30.1.2011 12:23:17   
ivaj
IZVORNA PORUKA: Cindarella

Cupavo crno-bele papuce,plava spavacica u kojoj sam se porodila-i dalje ima fleke od joda,na desnoj ruci imam oziljak od braunile koja se polomila na porodjaju,pa eto,i to,plava kutijica gde cuvam konce.user posted image


Koje konce cuvasuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
30.1.2011 18:12:09   
Anoniman
Od epiziotomije,malo je glupo,ali eto.

(odgovor članu ivaj)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
30.1.2011 18:20:56   
LillyT
IZVORNA PORUKA: nensi27


Uh,i mene karfiol,ne volim ga nikako,a u porodilistu su ga sluzili za sva tri obroka...Kad mu osetim miris,muka mi je,ali me podseti na te dane provedene u porodilistu i cekanje kad cu ugledati svoju bebicu user posted image


I ja mrzim smrad karfiola.
Inače, kod mene su to kuvana jaja. Ja sam se porodila dan pre Uskrsa i svaki dan su nam davali po 1-2 kuvana jaja za doručak i večeru. Ja ih stvarno slabo jedem, a tada nisam uzela ni jedno jedino.


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
30.1.2011 18:22:38   
maja19
U nenormalnim kolicinama caj i keks...

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
30.1.2011 18:44:30   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: LillyT

IZVORNA PORUKA: nensi27


Uh,i mene karfiol,ne volim ga nikako,a u porodilistu su ga sluzili za sva tri obroka...Kad mu osetim miris,muka mi je,ali me podseti na te dane provedene u porodilistu i cekanje kad cu ugledati svoju bebicu user posted image


I ja mrzim smrad karfiola.
Inače, kod mene su to kuvana jaja. Ja sam se porodila dan pre Uskrsa i svaki dan su nam davali po 1-2 kuvana jaja za doručak i večeru. Ja ih stvarno slabo jedem, a tada nisam uzela ni jedno jedino.



Ja bi bila presrecna da su nam davali jaja user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
30.1.2011 19:09:02   
Brana
Moj Laki kada njega vidim setim se srece koju sam dozivela uzevsi ga u ruke nakon porodjaja!user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Sta vas podsjeca na porodjaj?
30.1.2011 19:11:02   
Brana
IZVORNA PORUKA: gagi

Hm ne znam ni sama,kada odem kod ginekologa pa me sto za lezanje podsjetiuser posted image

e i to me podseti zato odem kod ginekologa jednom godisnje i dosta!user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Ne valja dete ljubiti po tabanima, neće ra...
Pored pravljenje od trudnoće i porođaja medincinskog problema, duboke rane i neadekvatne podrške, samo nam je falilo naš...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here