|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
28.10.2010 23:46:22   
dacica
ma draga smem epid.pitala sam neuro.koji me operisao...ali mislim da Doslo nema svog anesteziologa-jer ne poradja vise,ili nece da deli pare..user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu Irena79)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
29.10.2010 17:38:00   
dacica
jel zna neko-sta od analiza treba da se uradi za epidural??u Zvezdari...

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
29.10.2010 18:27:13   
ivaj
Pozovi telefonom pa ih pitaj.Tako ti je najlakse.A verujem da je to svuda isto.
U visegradskoj sad postoji poseban broj na koji zoves da se raspitas za epidural.Mozda ima i tamo.

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
29.10.2010 21:10:16   
Irena79
za epidural uradi u domu zdravlja koagulacione faktore i vreme krvarenja
ako hoces epidural onda samo i samo Vladanku da angazujes, zena radi fenomenalno i vodi ceo porodjaj bez greske sto se epija tice.ima svog pomocnika Vanju koji je takodje fenomenalan. moras ici na razgovor sa njom to joj je princip, cena je 250e isto kao da placas bolnici kad biras anesteziologa a ovako je privatno i 100% samo tvoja.
ili idi do bolnice i trazi nju ili cu ti ja dati njen mob ako zelis.pozz

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
18.12.2010 0:12:29   
Bianca
Porodila sam se u Gradskoj u juli, na porodjaju su mi bili dr Bojovic i babica Marina, oboje su divni, mogu samo da kazem sve naj, naj za oboje. Oboje su mladi, sto mi se veoma svidelo, cak smo se posle porodjaja zezali dok su me usivali. Bilo je i muzike u porodjajnoj sali, da nije bilo bolova bila mozda bi bila i zurkicauser posted image  Salim se, mada stvarno u tim trenutcima mnogo znaci. A i iz iskustva mojih drugarica koje su se isto tu poradjale, znam da su svi doktori odlicni. Nisam nikome ostavila ni dinar, a svi su bili ljubazni, sestre na odelenju nisu neke ali opet kako koja, bolnica je malo oronula, mada nisam ni ocekivala Hayat. I pored veze koju sam imala u Dr. Misovic odlucila sam se za Gradsku i ponovo bih isla tamo. A da, apartman je obicna glupost, jedino sto imas svoje kupatilo i nista drugo, a kad si sam u sobama je mnogo dosadno, srecno svim buducim mamama.

(odgovor članu Irena79)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
26.12.2010 11:53:30   
Irena79
dacice javi se .... jel neko zna kako nam je prosla dacica?

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
26.12.2010 15:09:41   
dunja RR

Dacica nam se javila ovde:


PORODILA SE DACICA

< Poruku je uredio dunja RR -- 26.12.2010 15:10:23 >

(odgovor članu Irena79)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
18.1.2011 12:55:05   
nela79
Pozdrav svima

Ja sam se u Gradskoj porodila 2009 u aprilu, i ako porodjaj moze biti savrsen moj je bio takav. Imam samo rijeci hvale za sve u porodilistu. Zgrada kao zgrada jeste malo starija ali Boze moj 3-4 dana se moze izdrzati. Ja bar nisam navikla na hotel sa 5* user posted image .
I sa ovom bebom, da u 6. sam mjesecu trudnoce, planiram ponovo da se porodim na Zvezdari jer ne volim da eksperimentisem!!! Dobitnu kombinaciju ne treba mijenjati.


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
19.1.2011 19:45:34   
Mala Loojka
Moze li mi neko reci kakvo je sad stanje u Zvezdari sto se tice epidurala???

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
23.1.2011 1:05:02   
dacica
moje iskustvo-bolnica je grozna-ne oronula-nego strokava,lezala sam na carsavu na kom sam se porodila,4 dana-krvav,od plodove vode,ujutru su nam uvalili bebi fren.i ako nismo htele,trazila sam svaki dan da mi zamene carsav,jer tu doim bebu..ali nisu kao imali,sreca stavljala sam moj peskir,ali nije pomoglo,zaradili smo stafilokoku-na bradi-od stroke,pa smo pravo iz bolnice posle 2 dana zavrsile u tirsovoj,i beba primala injek...uzas...kupatilo-nedaj Boze,strokavo,hladno,vc.katastrofa,jos sve puse pa se udimis kao u pusnici,osoblje--ne smes nista da pitas-da nebi dobio batine,od sestra do cistacice,moj savet-zaobici ovu bolnicu u sirokom luku...pritom sam imala vezu,i dala para...nikad vise!!!

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu Mala Loojka)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
23.1.2011 1:09:36   
~Nim~
A joj, a ja se bas odlucila za ovo porodiliste user posted image

< Poruku je uredio ~Nim~ -- 23.1.2011 1:10:17 >


_____________________________

...od secera i sna ...

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
23.1.2011 1:27:16   
dacica
moja preporuka ti je bolje ne...a izbor je tvoj...moje iskustvo je-grozno!!!pozzz i srecno-trebace ti...

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu ~Nim~)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
23.1.2011 1:54:59   
~Nim~
Izgleda da cu ipak u DM user posted image

_____________________________

...od secera i sna ...

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
23.1.2011 13:16:14   
nela79
A ja opet moram da ponovim svoje iskustvo iz Gradske.
Bez veze i bez dinara datih dr ili sestrama imali smo svi isti tretman, OK tretman, i ja i neka Romkinja koja se porodila kod kuce. Ma svi svu bili super, ne kazem da su se svi smjeskali 24 sata dnevno, ne ocekujem ja to pa ni u svojoj kuci nemam takav odnosuser posted image . Ali je bilo sve super. Vec sam napisala da zgrada jest stara ali je odrzavaju. Meni je bilo bitno da ima tople vode, a WC, cistacice su non-stop praznile korpe a stvar je kulture koja ce od nas baciti prljavu stvar pored korpe. O pusenju necu da pricam. I meni je bilo nepojmljivo da zena koja se tek porodila radije ide u WC da ispusi cigaru nego da smireno cita neke novine, knjigu i ceka kad ce joj bebu donijeti na dojenje.
Al opet , ovo je moje iskusustvo...

(odgovor članu ~Nim~)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
13.2.2011 21:41:19   
Inica
ja sam se porodila na zvezdari pre 3.5 god. nisam imala nikakvu vezu, itd.. nemam nikakve zamerke, sestre su tad bile extra, nemam pojma koji dr me je porodio, jer on je tu bio samo na kratko, tj kad je beba pocela da izlazi. bila sam u sobi sa jos jednom devojkom i njenom bebom. babica koja nas je obilazila bila je ljubazna... tako da.. sve u svemu- preporucujem user posted image

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
13.2.2011 23:13:59   
Zena a Mahatma
Sad ste me ubedili! Hoću ja u Gradsku!
Zovem ih sutra da se raspitam o svemu, pošto imam gomilu zahteva user posted image te hocu BF, te hocu sa mnom mog MM, a jos kadaaaaa, to izgleda tako privlačno!

Ako neko ima info koje bi mi pomogle neka pišu, ja ću još 2-3 nedelje da čekam odgovor user posted image

_____________________________

Kao mala sam verovala da ću promeniti svet. Možda je to smešno, ali ja i dalje duboko verujem da smo svi pomalo Mahatma. Zato kad odmaram od posla radim na svom sajtu, pokrenutog da pomogne ljudima sa životnim problemima.

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
14.2.2011 11:54:17   
Inica
a sto se tice losih iskustava, toga ima u svakoj bolnica.. sve zavisi.. ja sam se naslusala i za losa iskustva u narodnom frontu.. veca bolnica, gledaju te kad stignu, itd, itd.. mada ne mora da znaci.. svako je prica za sebe user posted image

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
22.2.2011 19:39:36   
nela79
IZVORNA PORUKA: Zena a Mahatma

Sad ste me ubedili! Hoću ja u Gradsku!
Zovem ih sutra da se raspitam o svemu, pošto imam gomilu zahteva user posted image te hocu BF, te hocu sa mnom mog MM, a jos kadaaaaa, to izgleda tako privlačno!

Ako neko ima info koje bi mi pomogle neka pišu, ja ću još 2-3 nedelje da čekam odgovor user posted image


Samnom je u sobi bila djevojka koja je isto htjela u kadi da se porodi, sve dogovorila sa svojom doktoricom, uplatila sta treba al se desilo da je njena dr bila na putu kad je ona dosla na porodjaj, te se porodila normalno. Htjela ona i u apartman al nije bilo slobodnih taj dan tako da je provela s nama 3 dana u sobi. Ma bilo joj je super ustvariuser posted image .  
Tako ti sve utanaci sa doktorima

(odgovor članu Zena a Mahatma)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
23.2.2011 0:47:21   
dacica
a apartmani na spratu gde se poradjas-su 5 puta gori od obic.soba..nema logike-ali...

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
3.3.2011 15:03:22   
Bianca
Ma nije bitno uopste gde se poradjate, bitno je samo da prodje sve kako treba i da budete i vi i beba dobro, ja sam bila u paranoji za sve, u koju cu bolnicu, da li cu epidural, kod kog doktora... Tek kada prodje sva ta frka i kada pogledate svoje dete shvatite koliko je to nebitno, i da se sve ruzno brzo zaboravi!

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
11.3.2011 17:02:16   
hermosa
Molim sve drage forumasice da podele iskustvo ako ih je poradjala dr Obradovic na Zvezdari? Ja treba kod nje da se poradjam, ali sam nedavno i prekasno user posted image cula neke negativne price o njoj, pa bih volela iz prve ruke da znam nesto vise. Puno hvala unapred! Ako mogu brzi odgovori bilo bi super jer vec treba da se poradjam na kraju marta...

Hvala!

(odgovor članu Bianca)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
11.3.2011 17:16:53   
nela79
Nemoj da razmisljas tako. Opusti se. Nije ti bitna doktorica na porodjaju, mnogo bitnije su ti babice a ja gore u bolnici nisam naisla ni na jednu koja je bila neljubazna.
Vjeruj mi porodila sam se bez ikakvih problema, nisam imala ni jednu zamjerku na njihov rad a nisam imala ni jednu jedinu vezicu.
Samo opusteno. Ako ti treba jos neka informacija slobodno se javi

(odgovor članu hermosa)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
11.3.2011 19:52:00   
ielena
Hello, drage devojke. Upravo sam se registrovala na forum jer zelim da se obavestim malo detaljnije o porodilistu na Zvezdari.
Imam jednog trogodisnjeg decaka koji se rodio carskim rezom u Frontu, a sad sam u 35. nedelji i ponovo cekamo batu. Toliko sam pozitivnih iskustava procitala ovde o ovom porodilistu da sam odlucila da se upravo tu porodim.
Od pocetka idem u Gradsku na ultrazvuk, mada tamo nemam svog lekara jer sam trudnocu vodila u Domu zdravlja Vracar.

Ovaj bebac je isto karlicno okrenut, nadam se da me nece mrcvariti, vec da ce mi zakazati ponovo carski rez.

U svakom slucaju, ultrazvuk su mi radili dr Kusljevic i dr Zaric i veoma sam zadovoljna. E, sad, ko ce mi zapasti na porodjaju...

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
11.3.2011 20:09:34   
aster
IZVORNA PORUKA: hermosa

Molim sve drage forumasice da podele iskustvo ako ih je poradjala dr Obradovic na Zvezdari? Ja treba kod nje da se poradjam, ali sam nedavno i prekasno user posted image cula neke negativne price o njoj, pa bih volela iz prve ruke da znam nesto vise. Puno hvala unapred! Ako mogu brzi odgovori bilo bi super jer vec treba da se poradjam na kraju marta...

Hvala!


Hermosa, a šta si to negativno čula? Dr Obradović je dobra doktorka, iz iskustva ti kažem user posted image


_____________________________

Reči su kao pčele, one su istovremeno i med i žaoka

(odgovor članu hermosa)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara
11.3.2011 20:28:38   
ielena
Jeste da je iskustvo relativna stvar i verujem da dr Obradovic ne bi bila tamo gde jeste da je los doktor, ali sam cula da voli da ubrzava porodjaj, da je gruba, itd.
U prethodnoj trudnoci sam jednom otisla kod nje u privatnu ordinaciju, imala je izvestaceni osmeh broj pet, onaj kojim se docekuju pacijenti u privatnim ordinacijama, iscupala mi je decidualni polip, za koji su mi rekli da se ne dira u trudnoci, pa sam imala problema zbog toga jer se formirao hematom.

Ne bih da preterano pametujem, neko moze biti potpuno zadovoljan, bas kao sto neko moze biti razocaran doktorom kojem neko drugi potpuno veruje.

< Poruku je uredio ielena -- 11.3.2011 20:29:23 >

(odgovor članu aster)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here