|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: pitanje o ovulaciji
11.1.2013 13:19:52   
tasa_1991
Zdravo devojkeuser posted image Imam jedan problemcic... 2 godine pokusavamo napraviti bebicu,ali ne ide.... odradili smo swe testove,kazu sve je ok...imam redovnu menstruaciju na 28 dana....medjutim proslog meseca sam bila da ponovim analize hormona i rekli su mi da je ovulacija izostala... a meni meca kasni 17 dana.... na dan ocekivanje menstruacije sam imala jake grceve u predelu jajnika i materice,to je trajalo 7-8 dana...sada me jakooo bole ledja i grudi su mi strasno osetljive...otezale su i osecam neko peckanje... Ne mogu da se usudim da uradim testic zato sto sam se toliko puta razocaralaaaaa user posted image Hvala vam unapred na razumevanju i od srca vam zelim da ugledateeee user posted image

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: pitanje o ovulaciji
11.1.2013 13:44:25   
tasa_1991
I zaboravih da kazem da mi je stomak poprilicno naduven i tvrd i juce sam videla na gacicama beli gusti sekret....user posted image

< Poruku je uredio tasa_1991 -- 11.1.2013 13:45:55 >

(odgovor članu tasa_1991)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: pitanje o ovulaciji
11.1.2013 13:53:44   
mine
Draga Taso,
sve ovo sto si nabrojala je razlog vise da uradis test.
Ako je pozitivan da odes uskoro na prvi pregled a ako je negativan da vidis svakako u cemu je problem.
Sve u svemu bez testa i bete nista neces znati.
Srecno.

IZVORNA PORUKA: tasa_1991

I zaboravih da kazem da mi je stomak poprilicno naduven i tvrd i juce sam videla na gacicama beli gusti sekret....user posted image


(odgovor članu tasa_1991)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: pitanje o ovulaciji
29.1.2013 14:46:25   
Djadja83
Zdravi svima! Prvi put se javljam i naravno imam pitanje, ako mozda neko ima iskustva
Bila sam juce kod dr i radio mi je ultrazvuk. Bio je 11. dan ciklusa i rekao mi je da je ovulacija bila tog dana ili prethodnog i da se bacimo na posao! user posted image
Da li neko zna kolika je verovatnoca za trudnocu ako je odnos dan posle ovulacije?
Inace sam 3 god u braku i pokusavamo vec dize da dobijemo bebu. mm je operisao varikocelu i sada zavrsava treci mesec proksid, pa cekamo kontrolu.
Pozdrav

(odgovor članu mine)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: pitanje o ovulaciji
31.1.2013 13:35:38   
mine
Mala, al ne i nemoguce...srecno..
svakako je bolje biti aktivan neposredno pre ili bas kad je ovulacija(samo kad bi se ubolo bas tih par sati)
IZVORNA PORUKA: Djadja83


Da li neko zna kolika je verovatnoca za trudnocu ako je odnos dan posle ovulacije?




< Poruku je uredio mine -- 31.1.2013 13:37:23 >

(odgovor članu Djadja83)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: pitanje o ovulaciji
31.1.2013 14:12:51   
Djadja83
Hvala ti puno!
Tako sam i ja mislilauser posted image
ali...mozda se ipak cudo desiuser posted image

< Poruku je uredio Djadja83 -- 31.1.2013 14:13:49 >

(odgovor članu mine)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: pitanje o ovulaciji
31.1.2013 14:34:06   
jess021

IZVORNA PORUKA: Djadja83

Zdravi svima! Prvi put se javljam i naravno imam pitanje, ako mozda neko ima iskustva
Bila sam juce kod dr i radio mi je ultrazvuk. Bio je 11. dan ciklusa i rekao mi je da je ovulacija bila tog dana ili prethodnog i da se bacimo na posao! user posted image
Da li neko zna kolika je verovatnoca za trudnocu ako je odnos dan posle ovulacije?
Inace sam 3 god u braku i pokusavamo vec dize da dobijemo bebu. mm je operisao varikocelu i sada zavrsava treci mesec proksid, pa cekamo kontrolu.
Pozdrav

Ja koliko znam da je nakon ovulacije, jajna celija raspoloziva jos nekih 12-24h, tako da se nadam da ste se bacili na posao!!


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Djadja83)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: pitanje o ovulaciji
1.2.2013 14:33:18   
Djadja83
Bacili smo se na posao, ali sam se ja bas smorila kada sam cula da je ovulacija bila tako ranouser posted image
Mi vec neko vreme pratimo plodne dane (mislim ono od 11-17 dana ciklusa), ali prvi put mi je dr to gledao na ultrazvuk, pa sam se valjda zato tako iznenadila. Ne znam, videcemo
mozda smo i radili na vreme, volela bih jakouser posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: pitanje o ovulaciji
7.2.2013 8:30:37   
Djadja83
Devojke cao!
Naravno, potrebno mi je vase misljenjeuser posted image
Trebalo bi da dobijem tek 13. februara, ali mene stomak bolucka vec par dana, onako kao bas blagi men. bolovi. Inace imam bolne user posted image , ali nikada se trba ne javlja tako rano. a juce sam merila temperaturu, bila je 63.8-37. Da li mislite da to mogu biti simptomiuser posted image ? Znam da je jos uvek rano, ali...

(odgovor članu Djadja83)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: pitanje o ovulaciji
7.2.2013 12:18:27   
Djadja83
I zaboravih da kazem da primecujem vec dva dana gust beli sekret. Meni sve zivo lici na simptome, posto dugo vec pokusavamo, pa mi zato znaci vase misljenje. Uzasno sam nestrpljiva, a jos je rano za test


< Poruku je uredio Djadja83 -- 7.2.2013 12:23:37 >

(odgovor članu Djadja83)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: pitanje o ovulaciji
10.2.2013 16:06:06   
jelenazvezda
pozz svima,imam jedno pitanje uglavnom osetim kad su mi ovulacije medjutim poslednja 2 meseca nemam simptome a na ultrazvuku su vidjeni folikuli,nemam pojma sta se desava

(odgovor članu Djadja83)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: pitanje o ovulaciji
10.2.2013 16:41:51   
Maraj
djadja, navijam jako da su user posted image
ne bi da te razocaram, ali i ja sam jednom imala tako gust beli sekret ispostavilo se da su gljivice... Ne znam da l je karakteristican takav sekret za trudnocu...

(odgovor članu jelenazvezda)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: pitanje o ovulaciji
10.2.2013 16:43:19   
Maraj
jelena, i ja sam imala sve simptome O dok nismo radili na bebi. Sad od kako radimo na tome, ja nemam nikakve simptome. Psiha je cudo. Vazno da ti je dr rekao, da je bila, ti je ni ne moras osetiti...user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: pitanje o ovulaciji
10.2.2013 17:29:11   
jelenazvezda
hvala maraj , malo me je sve to zbunilo pogotovo sto izmedju ciklusa imam blaga krvarenja,ne mogu ih tako ni nazvati,to je neka braonkasta tecnost... bas sam zabrinuta :( naprimer dobila sam 14.1 pa sam 24 imala to curkanje 3 dana pa onda nista ,pa sam juce kao dobila,danas opet nista ma uzas :(

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: pitanje o ovulaciji
10.2.2013 19:43:31   
eleusa
Pozdrav svima! Jedna stvar mi i dalje nije jasna- da li je baz. temp. povecana prije, za vrijeme ili posle ovulacije? user posted image
Procitala sam mnogo teksova i postova i sve mi se pomijesalo! Pokusavam da pratim i utvrdim kad mi je ovulacija, mada sam vec jednom
ostala u drugom stanju(lose se zavrsilo, prekidom u 6. mj.). Hvala!

(odgovor članu jelenazvezda)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: pitanje o ovulaciji
10.2.2013 20:17:57   
Maraj
eleusa bazalna T miruje do O i poprilicno je niska, cim prodje naglo skoci i ostaje visoka do sledeceg ciklusa kada opet pada, a ako dodje do user posted image ostaje visoka, cak i iznad 36.7. Imas temu bazalna temperatura, prikljuci nam se tamo...

(odgovor članu eleusa)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: pitanje o ovulaciji
10.2.2013 20:22:08   
eleusa
Ok, hvala.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: pitanje o ovulaciji
14.2.2013 14:33:07   
Djadja83
Samo da se javim da moji simptomi ipak nisu bili pravi, stigla je user posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eleusa)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: pitanje o ovulaciji
15.2.2013 0:12:15   
jelenazvezda
zao mi je user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Djadja83)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: pitanje o ovulaciji
18.2.2013 13:55:07   
cicibanns
dosla sam sad od dr sva slogirana... elem, 5-ti mi je dan ciklusa a ja vec imam folikul od 20mm i endometrijum od 8mm... sta vi mislite o tome? rekla mi je da sam pred samom ovulacijom, da radim lh trakice primim pregnil i bacim se na posao! proslog meseca sam radila iui i to 14-ti dan ciklusa!

(odgovor članu jelenazvezda)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: pitanje o ovulaciji
18.2.2013 13:57:04   
nata11
Ciciban user posted image valjda su dobro videli na UZ. Svakako muckaj, i prati.

(odgovor članu cicibanns)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: pitanje o ovulaciji
18.2.2013 14:34:43   
cicibanns
nato i ja sam sva user posted image dala mi je snima uz-a.. lepo i na njemu pisu mere!user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: pitanje o ovulaciji
18.2.2013 17:28:52   
Maraj
cicibanns ma nista strasno, i to se desava. Nisu svima O 14dc znas i sama da su neke zene zatrudnele za vreme user posted image po svemu sudeci nema pravila. Super sto ti je videla folikul, ti se vec danas sutra baci na posao...user posted image

(odgovor članu cicibanns)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: pitanje o ovulaciji
8.3.2013 0:13:35   
luda od pokušaja
Pozdrav... Trebala bi pomoć. Već 7 godina pokušavamo zatrudnit i nikako,bila sam po doktorima i svaki ima svoju dijagnozu. Prije tri mjeseca radila sam pretrage za prohodnost jajovoda i ispostavilo se da nisu prohodni i desni je imao neku bolest i tako sam ja završila na operaciji gdje su mi sredili jajovode i probušili 15 cisti na jajnicima.Sada mi kažu da pak mogu ostat trudna prirodnim putem i da pokušavamo što više,ali da nemam ovulaciju i da pijem KLOMIFEN. I tako ja pila klomifen(zadnja tebleta popijena u utorak ujutro) i sada već par dana mjerim temperaturu i nadam se čudu. Godinama mi menga kasni,nekada dobim tek nakon par mjeseci i sada ni sama ne znam kako izgleda ovulacija,koji su znakovi i kako to sve ide. Stvarno bi htjela dijete i mislim da je vrijeme da zatrudnim.Jako sam opterećena s time i jako me strah da nećemo uspjet. Zanima meuser posted image da li je koja od vas imala iskustva s klomifenom i kavi su rezultati? meni je sada ciklus bio 53 dana,tako da ne mogu ni koristiti kalendare i izračunat nešto kad ne znam..... user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: pitanje o ovulaciji
8.3.2013 0:36:51   
madre
ne znam kako bih te oslovila, ludauser posted image dobro nam doslauser posted image
kucaj u pretrazivac gore sa desne strane klomifen, postoji ta tema ovde i sve je detaljno objasnjeno... srecnouser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu luda od pokušaja)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Da li smo zaista prestare za trudnoću nako...
Ne želite bebu posle 35.? U redu, ali nemoj reći da si stara! Postoji bezbroj razloga za rađanje dece posle trideset pet...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here