|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: pitanje o ovulaciji
22.5.2013 13:42:41   
Llea
Pomoc, savjet sta god dobro je doslo , drugi mjesec uzimam cikloproginovu kao terapiju zbog hormona (imam 37 godina)
Zanima me kada nastupa ovulacija dok se uzima cikloproginova i kako se racuna user posted image
Trazila sam u temi Cycloprogynova ali nema

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: pitanje o ovulaciji
7.9.2013 15:35:34   
divlja dusha
Drage zene user posted image nova sam na forumu i treba mi vase misljenje iskustva ako se koja susrela sa situacijom u kojoj se ja trenutno nalazim. Imala sam dva spontana pobacaja prvi je bio sa 2 meseca trudnoce, a drugi odma nakon sam saznala da sam trudna.Razmak izmedju prvog i drugog spontanog je bio 3 meseca, uskoro ce godinu dana od toga. Sada zelim raditi na tome da ostanem trudna, i pre toga sam otisla ginekologu da se posavetujem, posle ginekoloskog pregleda i vaginalne sonde ustanovio je da mi je lijevi jajnik povucen pozadi od materice, pila sam tablete Clindamycin 600, i koristila vaginalete poligineks rekao je da nije nista opasno da ce se to srediti, pre neki dan sam bila na kontroli i zaista jajnik se vratio sad je u redu, to mi je bio 14 dan od menarhe i trebao je biti plodni ali ja nisam imala uopste folikule, druga stvar uzeo mi je vaginalni i cervikalni bris, i muzu takodje bris. rezultati su pokazali da muz ima bakteriju stafilokoku i da je i meni preneo sad moramo oboje da koristimo terapiju i posle opet na pregled. Mene iskreno zanima koliko ta bakterija moze biti opasna i da li se brzo leci? Istrazivala sam po netu ali nista konkretno nema sto bi mi bar malo olaksalo ovo mucenjeuser posted image Izvinjavam se zbog kolicine teksta, ali nadam se da nije problem. Veliki pozdrav, i unapred havala na razumevanju

(odgovor članu tasa_1991)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: pitanje o ovulaciji
12.3.2014 0:22:15   
sanjulina
Zdravo svima. Ja sam prvi put ovde i nemam mira danima... nadam se da mi neko moze nesto reci o mom problemu
.Naime, MM i ja pokusavamo dobiti bebu. Zadnja menstruacija mi je bila 16
Februara (ciklus 28do32dana), trajalo je 5 dana ali ke vise bilo braon boje nego krvi. Po mom proracunu plodni dan mi je 5.3 imali smo odnose. Ali sam dobila krvarenje 8
3 i trajalo je 3 dana. Nije bilo obilno i nisam imala jake bolove. Postoji li sansa da sam trudna. Hvala unapred :-(

(odgovor članu tasa_1991)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: pitanje o ovulaciji
12.3.2014 12:37:35   
IVA 11
Uradi test ili betu. Srećno!

(odgovor članu sanjulina)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: pitanje o ovulaciji
12.3.2014 12:59:09   
superm
Sta znaci izostanak ovulacije?

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: pitanje o ovulaciji
7.4.2014 12:36:33   
gogili75
Drage moje, imam redovne cikluse, na 28 dana, da li je moguće da imam ovulaciju NE 14 dan nego 20-21 dan ciklusa...

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: pitanje o ovulaciji
7.4.2014 13:05:00   
Ivanka 75
Ja imam oko 18dc a ciklusi oko 26-28 dana

(odgovor članu gogili75)
Direktna veza do poruke: 132
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Da li smo zaista prestare za trudnoću nako...
Ne želite bebu posle 35.? U redu, ali nemoj reći da si stara! Postoji bezbroj razloga za rađanje dece posle trideset pet...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here