|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: pitanje o ovulaciji
11.4.2011 23:47:07   
Brana
IZVORNA PORUKA: lidija 011

Ja se s tim mucim pred user posted image , moguce je da mi je tada ovulacija, jer tada i najvise napadam mmuser posted image

isto i kod mene,i ja se mucim sa probavom pred user posted image ,a za vreme ovulacije se mucim kako sebe da zaustavim i sidjem sa mmuser posted image user posted image user posted image a posle porodjaja sam primetila da su mi ovulacije mnogo snaznije i bole me jajnici a to ranije nije bilo.

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: pitanje o ovulaciji
12.4.2011 20:42:13   
Maccana
Ma meni svaki put za vreme ovulacije-zatvor!user posted image Sta da vam pricam dr. moje,muku mucim jer radimo nauser posted image a mene bas kad treba da imam voljuuser posted image ...ja kukam jer boliiiiiuser posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: pitanje o ovulaciji
12.4.2011 22:51:11   
Maccana
Imam jos jedan problem,u stvari zbunjena sam!user posted image E ovako:Pratim svaki mesec promene u cervikalnoj sluzi i grlicu i takodje svaki mesec koristim testove za ovulaciju,medjutim,ovaj put mi se nesto ne poklapa!?Danas,ubedjena da cu imati dve crtice uradim test kad ono-jedna(negativan r.)!Sluz je tu,grlic omeksao,sve kao i uvek kad je ovilacija(cak i taj spominjani zatvor postojiuser posted image )Jel moguce da i pored simptoma ovulacije nje ovaj mesec nema???Mislim,poznato mi je da se desava ciklus bez O,ali da li tada izostanu simptomi ili ...?Ima li neko da zna?user posted image Neznam,mozda sam poranila malo,jer i kalendarski nije jos vreme ali otkud ti simptomi.Do sad mi je sve bilo skolski.Po grlicu sam tacno znala kad treba da pocnem sa testovimauser posted image ....

(odgovor članu Maccana)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: pitanje o ovulaciji
12.4.2011 23:13:29   
lidija 011
Mozda bi u tom periodu mogla da grickas plocice od lanenog sjemena ili da pijes probavitu, ja to rijesim casom hladnog mlijeka...A ne znam sta je sad to kad simptomi postojeuser posted image (mozda su tracice omanule), ali ti za svaki slucaj spopadni muzicauser posted image

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu Maccana)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: pitanje o ovulaciji
12.4.2011 23:15:19   
Ivanka 75
IZVORNA PORUKA: lidija 011

ti za svaki slucaj spopadni muzicauser posted image


On ispali nekoliko miliona a dovoljan je samo jedan za user posted image user posted image

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: pitanje o ovulaciji
12.4.2011 23:16:36   
lidija 011
IZVORNA PORUKA: Brana

IZVORNA PORUKA: lidija 011

Ja se s tim mucim pred user posted image , moguce je da mi je tada ovulacija, jer tada i najvise napadam mmuser posted image

isto i kod mene,i ja se mucim sa probavom pred user posted image ,a za vreme ovulacije se mucim kako sebe da zaustavim i sidjem sa mmuser posted image user posted image user posted image a posle porodjaja sam primetila da su mi ovulacije mnogo snaznije i bole me jajnici a to ranije nije bilo.

xaxaxaxaxa...jadni oni sto sve prozivljavaju..., Ja sam prestala da pratim da li imam ovulacije, jer nisam nijednu mogla da uhvatim(maybe baby testom), ali cu poceti opet oko user posted image


_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: pitanje o ovulaciji
13.4.2011 0:06:37   
Maccana
Lidija,ja takodje imam i taj mejby bejby ali sam od njega odustala jer je nepouzdan.Trakice su super.user posted image Do sad naj bolji nacin da saznas  kad ce O i to dva dana u napred tako da i tvog muzica mozes da pripremis  da mu slede radovi user posted image .Ima fore da se pripremi psihicki i fizicki!Nemogu da te foliraju,kao kad ih iznenada spopadnesuser posted image user posted image user posted image !Ja cu i sutra da je uradim,mozda sam pozurila.

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: pitanje o ovulaciji
13.4.2011 0:15:06   
Brana
IZVORNA PORUKA: lidija 011

IZVORNA PORUKA: Brana

IZVORNA PORUKA: lidija 011

Ja se s tim mucim pred user posted image , moguce je da mi je tada ovulacija, jer tada i najvise napadam mmuser posted image

isto i kod mene,i ja se mucim sa probavom pred user posted image ,a za vreme ovulacije se mucim kako sebe da zaustavim i sidjem sa mmuser posted image user posted image user posted image a posle porodjaja sam primetila da su mi ovulacije mnogo snaznije i bole me jajnici a to ranije nije bilo.

xaxaxaxaxa...jadni oni sto sve prozivljavaju..., Ja sam prestala da pratim da li imam ovulacije, jer nisam nijednu mogla da uhvatim(maybe baby testom), ali cu poceti opet oko user posted image


neka, lakse je njema nego nama,a i ne pada im tesko kada bivaju napadnutiuser posted image user posted image
A za Maybe Baby sam cula da je ne pouzdan moj drug kao iz zeza uzeo da vidi da li ce njemu nesto pokazati i pokazalo mu plodne dane e sad ne znam sta da kazem...user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: pitanje o ovulaciji
13.4.2011 12:24:57   
lidija 011
IZVORNA PORUKA: Brana

IZVORNA PORUKA: lidija 011

IZVORNA PORUKA: Brana

IZVORNA PORUKA: lidija 011

Ja se s tim mucim pred user posted image , moguce je da mi je tada ovulacija, jer tada i najvise napadam mmuser posted image

isto i kod mene,i ja se mucim sa probavom pred user posted image ,a za vreme ovulacije se mucim kako sebe da zaustavim i sidjem sa mmuser posted image user posted image user posted image a posle porodjaja sam primetila da su mi ovulacije mnogo snaznije i bole me jajnici a to ranije nije bilo.

xaxaxaxaxa...jadni oni sto sve prozivljavaju..., Ja sam prestala da pratim da li imam ovulacije, jer nisam nijednu mogla da uhvatim(maybe baby testom), ali cu poceti opet oko user posted image


neka, lakse je njema nego nama,a i ne pada im tesko kada bivaju napadnutiuser posted image user posted image
A za Maybe Baby sam cula da je ne pouzdan moj drug kao iz zeza uzeo da vidi da li ce njemu nesto pokazati i pokazalo mu plodne dane e sad ne znam sta da kazem...user posted image


Svakako sam odustala od njega, jer je i mene "iznevjerio"-mojoj snahi, koja je bila 4 mjesec trudnoce, je pokazao uveliko plodne daneuser posted image ...Sada ne pratim nista, jer mi stvara tenziju, a tada ne mogu da uzivam sa mmuser posted image user posted image


_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: pitanje o ovulaciji
13.4.2011 14:15:18   
Maccana
user posted image Mozda je tako i naj bolje user posted image ,opustis se i uuuzivaasuser posted image .Meni bas godine ne idu u prilog pa mi se zuri.Zato i lovim svaku ovulaciju.ali savetujem svakoj mladjoj od 30 da baci sve testove i spravice i da vodiuser posted image user posted image .Ova tenzija iz meseca u mesec sjebuser posted image   ti razum.Samo razmisljam jesmo li ovaj put ili nismo????user posted image

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: pitanje o ovulaciji
13.4.2011 23:03:46   
lidija 011
Upravo takouser posted image user posted image ... Samo sto sam ja vec na gornjoj granici, jer uskoro punim 30, a godine leteuser posted image ... Ali, bolje je da o tome ne razmisljamuser posted image ... A savjetujem i tebi da, barem, povremeno ne mislis na ovulacije, nego uzivas sa svojim muzicemuser posted image user posted image

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu Maccana)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: pitanje o ovulaciji
13.4.2011 23:32:48   
Maccana
Ma bude i toga,ali obicno uzivamo kad nisu plodni dani.Neznam,malo je to i psiha,ono,kad moras-nece ti se,malo sto su mi ovulacije bolnije,pa me jos i zatvor sastavi,tako da cesto u tim danima meni i ne prija bas mnogouser posted image .Takodje i do kasno radimo jer se bavimo ugostiteljstvom pa bude tu i umora...uh.Jedva cekam da se desi user posted image pa da odahnem malo!Inace,ti si mlada jos,meni je 36-a na pragu...Nemoj da se barem ti jos opterecujes imas jos koju godinu opustenog rada.Naravno,ne dam se ni ja jos u staro gvozdje!user posted image user posted image

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: pitanje o ovulaciji
14.4.2011 0:23:54   
lidija 011
Ma razumijem te potpuno, dok sam jurila, sve je bilo nekako "tehnicki", ni meni ni njemu lijepouser posted image user posted image ... A od ovolikog jurcanja, ne stizemo ni da se ispricamo posteno, a kamoli....user posted image user posted image user posted image
Kakvo staro gvozdje, sto bi rekao Serbedzija: "Ne daj se Ines, ne daj se godinama, moja Ines"user posted image


_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu Maccana)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: pitanje o ovulaciji
14.4.2011 13:20:34   
Maccana
Hheee,danas je druga priiiica...Pojavile mi se crtice sto znaci da O uskoro stiiiizeeuser posted image Sinoc muckali a kao sto vidim bice i danas aaaa Bogami i suuutrrrrauser posted image user posted image user posted image Devojke navijajte da ova put uspe.Ah,ta ovulacija...neznam da li da joj se radujem ili za glavu da se hvatamuser posted image Ma radujem se naravnouser posted image ,sve zbog bebana(e)!Cu da se prepustim i uzivam ovaj put!Neznam kako ce mom muzu biti(tri dana zaredomuser posted image )ni on nije bas u cvetu mladosti(doduse,nije za bacanjeuser posted image ),ali sta da mu radimuser posted image .Dobro je to,da ne zardja.To su vec neke godinice kada i oni pocinju da vrdajuuser posted image

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: pitanje o ovulaciji
14.4.2011 16:16:03   
GRGA
MA samo flecica vina crnoga za opustanje!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image Mojoj drugarici je doktor to predlozio da se mnogo ne opterecuju vec da se opuste!!!I uvece jedna casica vina pada muckjaju onda do mile volje!!

(odgovor članu Maccana)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: pitanje o ovulaciji
14.4.2011 22:07:28   
lidija 011
Sad samo navali draga, a ja svim srcem navijam da ovaj put uspijeuser posted image ... I ne brini se za muzica, sigurno se nece bunitiuser posted image ... Kako rece Grga- casa crnog vina i uzivancijaaaaauser posted image

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu Maccana)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: pitanje o ovulaciji
29.4.2011 22:44:42   
meyo
e jel neko zna kako se moze na osnovu profila progesterona utvrditi je li bilo ovulacije ?

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: pitanje o ovulaciji
2.5.2011 22:26:08   
lidija 011
Mislim da se radi mjerenje 21 dc, pa se na osnovu toga vidi da li je bilo o ili ne...user posted image

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: pitanje o ovulaciji
3.5.2011 18:54:49   
meyo
ja sam radila 14, 21 i 24... tj. po tome sto sam nasla na netu trebalo bi da imam
jer mi je 14-ti dan bio 14,00
21 mi je pao uskrs i nisam mogla ici 100 km.dalje da bih ga uradila al zato jesam 24 i bio je 9.6...cini mi se da sad ne trazim nalaz ... kazu da treba da poraste duplo u odnosu na nalaz progesterona 3-ći dan ciklusa pa po tome mislim da bi trebalo da je bilo...

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: pitanje o ovulaciji
3.5.2011 19:38:52   
BrankaMrvica
Cao svima,
Nova sam na ovom sajtu i danas ceo dan citam razne teme,prvi put sam cula za lh trakice,valjda me to do sada nije interesovalo pa nisam ni citala o tome.Inace,nisam nikada pratila plodne dane i ovulaciju osecam kao tupi bol u donjem delu stomaka.Moj dragi i ja cetiri meseca pokusavamo da dobijemo bebu ali nista.Ima puno korisnih saveta. Interesuje me da li neko od vas zna kada je moguce proveriti prohodnost jajovoda,moja sestra je bolovala od toga ali zivi u Austriji i to je tamo sve drugacije.
Hvala unapred.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: pitanje o ovulaciji
3.5.2011 19:42:39   
Verus
Branka dobro dosla na forum!  Pogledaj ovu temu:

KLIK

(odgovor članu BrankaMrvica)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: pitanje o ovulaciji
3.5.2011 23:04:01   
Maccana
Dobrodosla Brankauser posted image .MIslim da ti je prerano da se opterecujes jajovodima,pogotovu ako nisi bolovala od neke infekcije.Tek tije 4 meseca,opusti se.Prati ovulacije ako hoces kupi te trakice-(super su) i uzivajuser posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: pitanje o ovulaciji
3.5.2011 23:30:07   
Maccana
Procitala sam negde da je sirup Mukodin dobar za stvaranje sluzi kod O  user posted image user posted image Zna li neka nesto otome? Ne mogu da nadjem gde sam to procitalauser posted image ....Ako neko zna da mi kaze kad se pocinje sa konzumiranjem?Hvala unapreduser posted image

(odgovor članu Maccana)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: pitanje o ovulaciji
4.5.2011 23:02:16   
lidija 011
Mucodyn je lijek koji se koristi kod produktivnog kaslja-kad je puno gustug sekreta u plucima, nije za ovulacijeuser posted image

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu Maccana)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: pitanje o ovulaciji
5.5.2011 10:37:35   
Anoniman
Imam jedno pitanje: da li moguce da sekret pred ovulaciju dobije malo crvenkaste boje? Meni je dr rekla da je tako, al nije mi proveravala sekret, pa sam bas u nedoumici. Inace nema ga svaki mesec, a kad ga ima bude oko 14, 15 dc otprilike kad i O.user posted image

(odgovor članu lidija 011)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Da li smo zaista prestare za trudnoću nako...
Ne želite bebu posle 35.? U redu, ali nemoj reći da si stara! Postoji bezbroj razloga za rađanje dece posle trideset pet...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here