|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tetovaže
23.2.2012 15:01:28   
viking
Možemo da se bavimo semantikom do sutra, mene podseća na nekulturu i nevaspitanje.

IZVORNA PORUKA: mombg


IZVORNA PORUKA: viking RR

Neodmeren komentar. Poštujem da ti se ne dopada i da želiš da kažeš da ti se ne dopada ali nazivati istetovirane devojke žigosanom stokom je u najmanju ruku nekulturno.

IZVORNA PORUKA: mombg

Sve su mi iste - ruzne. Ne vidim potrebu za obelezavanjem, podesca me ili na belege kojima su se obelezavala goveda ili na one koje su makroi ostavljali na svojoj robi...i odavno nisam videla gluplju reklamu od one za neki automobil gde majka dodje po cerku u skolu i skonta da cerka ima tetovazu ali da je njena sopstvena "prava tetovaza". A od svega mi je najruznija kombinacija - elegantna haljina, frizura i sminka i onda neki napis na tepu k'o deklaracija...user posted image



Podvlacim frazu - mene podseca a sad ako se neko tako i oseca, njegova stvar.



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu mombg)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Tetovaže
23.2.2012 15:02:04   
viking
Isto!!! user posted image

IZVORNA PORUKA: hanka

Meni se npr ne dopada pirsing na nosu ali kad je obrva u pitanju otkidam



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Tetovaže
23.2.2012 15:03:15   
mombg

IZVORNA PORUKA: viking RR

Možemo da se bavimo semantikom do sutra, mene podseća na nekulturu i nevaspitanje.

IZVORNA PORUKA: mombg


IZVORNA PORUKA: viking RR

Neodmeren komentar. Poštujem da ti se ne dopada i da želiš da kažeš da ti se ne dopada ali nazivati istetovirane devojke žigosanom stokom je u najmanju ruku nekulturno.

IZVORNA PORUKA: mombg

Sve su mi iste - ruzne. Ne vidim potrebu za obelezavanjem, podesca me ili na belege kojima su se obelezavala goveda ili na one koje su makroi ostavljali na svojoj robi...i odavno nisam videla gluplju reklamu od one za neki automobil gde majka dodje po cerku u skolu i skonta da cerka ima tetovazu ali da je njena sopstvena "prava tetovaza". A od svega mi je najruznija kombinacija - elegantna haljina, frizura i sminka i onda neki napis na tepu k'o deklaracija...user posted image



Podvlacim frazu - mene podseca a sad ako se neko tako i oseca, njegova stvar.



I to je sasvim u redu, ljudi smo user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Tetovaže
23.2.2012 15:07:59   
hanka
user posted image

(odgovor članu mombg)
Direktna veza do poruke: 229
   [Obrisana poruka]
23.2.2012 15:11:37   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu hanka)
  Direktna veza do poruke: 230
   RE: Tetovaže
23.2.2012 15:24:01   
mombg

IZVORNA PORUKA: gagi

Mombg ,jako cijenim sto si iznjela svoje misljenje bez ustrucavanja,svaka cast.I ako sama imam tetovazu.

A meni je drago Gagi sto imas i izgradjenu kompletnu licnost, zrelost i samopouzdanje da te misljenja nepoznatih i nebitnih ne doticu, bravo Gagi user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 231
   [Obrisana poruka]
23.2.2012 15:26:48   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mombg)
  Direktna veza do poruke: 232
   RE: Tetovaže
23.2.2012 16:24:17   
crazymama

IZVORNA PORUKA: mombg



A meni je drago Gagi sto imas i izgradjenu kompletnu licnost, zrelost i samopouzdanje da te misljenja nepoznatih i nebitnih ne doticu, bravo Gagi user posted image user posted image



podebljala sam ono sa cime bih se slozila...

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu mombg)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Tetovaže
1.3.2012 17:21:02   
Victoria
Tetovaze mogu biti jako lepe ali sa njima treba biti oprezan,mada sve zavisi i od osobe koja ih nosi i kako ih nosi...moja komsinica ih ima vise...sve su glupe i bez nekog posebnog znacaja za nju je ja mislim kao vazno da se vide jer prema njima oblaci garderobu...ja imam dve tetovaze koje se maltene ni ne vide,jednu veliku preko ledja i jednu malu zvezdu na nozi...najseljackije su mi one na ruci sto su svi videli od Viktorije Bekam kada je istetovirala slovo D,ima takvu i Natasa bekvalac i jos gomila (nazovi) poznatih licnosti...a svakako takve tetovaze sada furaju i ciganke i svaka treca klinka koja ako nema sta da istetovira istetovirace prvo slovo imena od keve ili caleta...?! mislim strasno...za bilo koju tetovazu treba biti zreo da se ne bi kajao...a tipa istetovirati medvedje sapice na grudima ili tako neku glupost ...mislim da ce se ta osoba kad tad pokajati...

_____________________________

Nema na svetu ružnih žena. Postoje samo žene koje ne znaju da bi sa malo truda mogle da budu lepe...
Dior

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Tetovaže
26.4.2012 11:09:59   
mtajcica83
Ja sam ipak skupila hrabrost i istetovirala prvo slovo mog sincica i srculene pored slova...Na lijevom je ramenu, diskretna, predivna tetovazica, i ja sam jako happy zbog toga user posted image

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu Victoria)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Tetovaže
29.4.2012 16:06:03   
faraonka
ja uopste ne volim tetovaye, niti bih trpela bol zbog tih gluposti

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Tetovaže
29.4.2012 16:08:55   
peca
Ne volim tetovaze, mislim da smo pri rodjenju dovoljno obelezeni, da bi se dodatno obelezavali user posted image

(odgovor članu faraonka)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Tetovaže
29.4.2012 22:02:30   
boba 11
Nebih se tetovirala jer to smatram mladalackim forama i nekako mi neide uz mamu kad seta dvoje-troje dece ali to je samo moje misljenje.Inace na muskarcu neku lepu sexi tatoo volim da vidim npr.na ruci ali nista preteranouser posted image

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Tetovaže
29.4.2012 22:34:01   
Anoniman
Ja mnoooooogooo želim još jednu!

(odgovor članu boba 11)
  Direktna veza do poruke: 239
   RE: Tetovaže
31.5.2012 15:26:06   
Ricola
Imam tetovazu , tribal fenixa na ledima izmedu plecki ka vratu, i nemam problem sa ljudima kojima se ne dopada i nemam problem da istu tetovazu sa uzivanjem nosim i pokazem samo kad zelim.


_____________________________


"Žena stoji, kao kapija, na izlazu kao i na ulazu ovog sveta."
Ivo Andrić

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Tetovaže
31.5.2012 18:01:41   
Anck Su Nmaun
Razmisljam da stavim jednu...ali ne neke dzidzabidze vec bas onaku koja meni puno znaci! Samo da skupim vremena i nadjem dobrog majstora!

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 31.5.2012 18:02:03 >

(odgovor članu Ricola)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Tetovaže
31.5.2012 21:45:16   
branki*
meni su tetovaze do skoro bile bas bzv,nekako nisam volela to crtanje po telu,sta znam...u poslednje vreme mi pada na pamet da uradim jednu,nesto vezano za mog sina.mada,znajuci sebe,verovatno ce ostati u domenu razmisljanja.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Tetovaže
1.6.2012 12:01:45   
Ricola
I ja sam nekoliko godina bavila se mislju hocu- necu,
Medutim, skontala sam da nije neki prolazni tkz. Hir vec bas zelja,
Otisla sam kod tattoo majstora i ni jedna mi se nije dopala, googlala sam sama i nasla , odstampala i odnela na pripremu, posle je on uoblicio dimenzijom i polozajem da se savrseno uklopi na moja leda, a htela sam bas taj gornji deo leda iz razloga tu je manje upadljiva , a opet je na lepom mestu, nisam htela donji deo leda, to mi je isfuran fazon i prosto sam razmisljala sutra cu nekad biti trudna, odkud znam kakva ce mi koza tu biti, iako genetski nemam predizpoziciju da imam problem takve vrste, ali eto nikad se ne zna.
I zaista kad sam je radila, svi koji su je videli rekli su da je savrsena i da je mesto super.
user posted image

_____________________________


"Žena stoji, kao kapija, na izlazu kao i na ulazu ovog sveta."
Ivo Andrić

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Tetovaže
1.6.2012 13:01:45   
branki*
koliko boli?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ricola)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Tetovaže
1.6.2012 13:05:56   
isidora88
zavisi koji deo tela se tetovira,negde boli manje negde vise,mene je npr.donji deo ledja boleo posto mi tetovaza ide uz kicmu,ali druga me nije bolela skoro nista(iznad grudi kod ramena,imaju negde ovde moje slike cini mi se na prethodnim stanama)

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Tetovaže
1.6.2012 13:16:10   
Anoniman
Meni je najveći problem bio što smo celu tetovažu radili odjednom a povelika je. Prva 3 sata je bilo ok, tu negde kao depilacija a posle me uhvatila nervoza jer sam sedela satima u istom pognutom položeju (tetovaža mi je između plećki, možda malo više) i vrućina od reflektora uperenog konstantno na isto mesto pa nisam više mogla ni da se opustim a u grču više boli.. Tako da su poslednja 2 i po sata bila poprilično bolna posebno što je tad išlo i popunjavanje po kičmi. Sve u svemu da sam je radila iz 2 puta bilo bi pesma. I ovako, jedva čekam da uradim drugu.

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 246
   RE: Tetovaže
1.6.2012 13:18:01   
minavb
Ne bih se tetovirala, ali volim kad vidim na nekome lepu tetovažu. Recimo, Poison mnogo lepo stoji onaj njen leptirić na ruci. user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Tetovaže
1.6.2012 13:25:55   
*Alexx*
Ja bih da uradim neku, nekad. Kad smislim motiv, definitivno cu je uraditi. Ne volim slova, ne volim klasiku - cvetice, leptirice,... Mislim, volim da vidim na drugom, ali ne bih to sebi tetovirala. Svidja mi se feniks (mada i on spada u ceste motive), ali za sad nema simboliku u mom zivotu. Volim japanske zmajeve, ma ceo taj japanski fazon mi je OK.
Znam da bi Mina trebalo da istetovira patlidzan user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Tetovaže
1.6.2012 13:27:45   
isidora88
meni su prva 2 sata bila bas bolna,tj.kad je radio konture,posle toga mi je sve utrnulo tako da nije bolelo,vise neki neprijatan osecaj

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Tetovaže
1.6.2012 13:28:33   
Sanchy
Ja sam celu svoju mladost imala zelju da se istetoviram i obilazila ta mesta za tet gledala slike i nikad mi se nista nije dovoljno svidelo u smislu da mi ne dosadi kroz deset godina recimo....bila sam vrlo neodlucna jer mi je u tom periodu stvarno sve brzo postajalo dosadno...a takav mi je i brat ,za njega smo cak napravili super sliku i nacrtao je na papiru odlican slikar da tako kazem ali jos je nije stavio a proslo je godinu dana..mislim da isto razmislja kao ja...tata nam je sav istetoviran i super mu stoji i volim da vidim dobar tet ali eto nesto za sebe ne uradih,....sad sam vec matora:)

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prepusti se NIVEA Q10 losionima za telo!
Većina nas svake godine ima jednu želju – da leto potraje barem mesec dana duže. Okej, možda ne možemo da bezbrižno upij...
BRAGE modna kolekcija - ženstvenost koja i...
U Brage modnoj kući, uz veliki broj modela i dezena spremni su da odgovore na svaki izazov, svaku potrebu ili želju kupc...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Sta mislite?
dzepna venerica

ime za decaka STEFAN?

Da (76%)

Ne (24%)


Ukupan broj glasova: 128

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here