|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tetovaže
1.6.2012 13:32:18   
tijatija
Nemam nista protiv, cak sto vise bas volim da vidim neku lepo tetovazu, pogotovo na osobi koja zna de je iznese, ako bi se ikad odlucila na nesto tako to bi bilo nesto simbolicno i malo user posted image

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Tetovaže
1.6.2012 13:34:14   
*Alexx*
Iskreno, ja se plasim bola, mada bih ja tetovirala mesto koje ne bi trebalo previse da boli - rame, gornji deo ledja sa strane, nesto tako. Plasim se da majstor ne zezne nesto sa tetovazom, pa da imam shit na telu ceo zivot (ok, postoji lasersko uklanjanje, ali boli kao sam djavo). I, na kraju, plasim se da mi se ne dopadne, iako sama tetovaza po sebi i nije losa.
Ja sam tip koji voli da ode kod frizera, kaze sta bi otprilike, a onda frizer napravi frizuru onako kako on misli da treba. Ako mi se ne dopadne, kosa ce porasti, a ovako... kontate?

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Tetovaže
1.6.2012 13:36:15   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: tijatija

Nemam nista protiv, cak sto vise bas volim da vidim neku lepo tetovazu, pogotovo na osobi koja zna de je iznese, ako bi se ikad odlucila na nesto tako to bi bilo nesto simbolicno i malo user posted image


Ja bih, u snovima, volela cela ledja, i to bi onda bio neki zmaj user posted image Ali, em to kosta, em majstor stvarno mora da bude mnogo dobar, em boliiiiiii user posted image I tako, verovatno se nikada necu istetovirati, prevelika sam kukavica user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Tetovaže
1.6.2012 13:37:38   
Anoniman
Ja bih trebala da poslužim za primer klincima, da ne srljaju u tetoviranjeuser posted image Sa 17 sam uradila anđela na leđima, i on liči na sve osim na anđela. Ustvari, meni iliči na atomskog mrava. Činila sam uslugu (user posted image moš' misliti debila) drugarici, ja sam joj bila druga mušterija. Iskreno...nije baš najlepši prizor, ali ne kajem se uopšte, nju niko i ne vidi jer ne nosim kratke majice, želja mi je da je doradim i prepravim malo da bude lepša, ali mi je ona jako draga uspomena, na neki potpuno bezbrižan i lud period. I nije se promenila u trudnoći. Mm ima istetovirana cela leđa, jedna ogromna slika, i meni je to baš hot, iako mi je njegov izbor tetovaže bezze...Neša već smišlja šta će da tetovira kad porasteuser posted image

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 254
   RE: Tetovaže
1.6.2012 13:39:10   
branki*
nedjo,bravo za atomskog mravauser posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Tetovaže
1.6.2012 13:41:24   
*Alexx*
Da li ti je i posle toga ostala drugarica? user posted image Nemoj samo da je doradjujes u Miami Ink-u, oni ne doradjuju tetovaze user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Tetovaže
1.6.2012 13:41:33   
MicinaMama
moram vas malo zafrkavati sada :user posted image

A sta cete kada budete bakute,de zamislite sada da vidite istetoviranu baku a tetovaza se sva poguzvala heheheuser posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Tetovaže
1.6.2012 13:44:11   
Anoniman
Haha Alex, neću, radiću kod ovog lika što je tetovirao mm, stvarno je ekstra. A ona mi nije više drugarica, ali zbog nečeg drugog, vratila sam joj za atomcauser posted image Micina Mamo, pa šta fali bakuti sa tetovažom, meni je to baš simpa, pa i kad je zgužvana, vidiš da nije sedela ceo život u kuhinji i prala mužu noge, nekako odaje utisak da je imala malo luđi život...naravno to je sve generalizacija, ali eto, tako ja to vidim. Plus, moja nema šanse da se vidi kad budem malo starija i kad prerastem dvodelne kupaće, pošto se sad samo tako vidi.

(odgovor članu MicinaMama)
  Direktna veza do poruke: 258
   RE: Tetovaže
1.6.2012 13:48:20   
*Alexx*
Ami je tetovirao jednog bakutanera, usla zena i trazila da joj istetovira slovo A kako bi mogli da je raspoznaju ako pogine u nekom tornadu ili tako nesto. U fazonu - nikad se ne zna user posted image Inace, bakuta sa sve cvetnom haljinom i onom bakutanerskom tasnicom user posted image
Jbte, znam sve epizode Miami Inka, stvarno nisam normalna.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Tetovaže
1.6.2012 13:49:55   
Anoniman
user posted image Nisam odgledala nijednu epizodu, nisam ljubitelj tih reality emisija, ali bakuta je carica, pa je l' joj nije bilo lakše da kupi neku ogrlicu ili prsten sa izgraviranim imenomuser posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 260
   RE: Tetovaže
1.6.2012 13:53:26   
tijatija
Mm hoce da istetovira pocetna imena nase dece , nekim fensim slovima, meni se to ni malo nedopada user posted image to mi je nekako zenski user posted image









(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Tetovaže
1.6.2012 13:54:28   
*Alexx*
Pricala je o tome - ogrlica moze da spadne user posted image Mislila je zena na sve, godine su to iskustva.
IZVORNA PORUKA: Nedja RR

user posted image Nisam odgledala nijednu epizodu, nisam ljubitelj tih reality emisija, ali bakuta je carica, pa je l' joj nije bilo lakše da kupi neku ogrlicu ili prsten sa izgraviranim imenomuser posted image



_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Tetovaže
1.6.2012 13:58:09   
Sanchy

IZVORNA PORUKA: MicinaMama

moram vas malo zafrkavati sada :user posted image

A sta cete kada budete bakute,de zamislite sada da vidite istetoviranu baku a tetovaza se sva poguzvala heheheuser posted image

To si u pravu,zaboravila sam da je i to jedan od razloga sto se na kraju ne odlucih za tetovazu ...mada i dalje volim da vidim neku originalnu na osobi bilo kojeg pola,svejedno..

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Tetovaže
1.6.2012 13:58:13   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: *Alexx*

IZVORNA PORUKA: tijatija

Nemam nista protiv, cak sto vise bas volim da vidim neku lepo tetovazu, pogotovo na osobi koja zna de je iznese, ako bi se ikad odlucila na nesto tako to bi bilo nesto simbolicno i malo user posted image


Ja bih, u snovima, volela cela ledja, i to bi onda bio neki zmaj user posted image Ali, em to kosta, em majstor stvarno mora da bude mnogo dobar, em boliiiiiii user posted image I tako, verovatno se nikada necu istetovirati, prevelika sam kukavica user posted image


Ako skupiš hrabrost i pare, mogu da ti preporučim majstora. user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 264
   RE: Tetovaže
1.6.2012 14:01:50   
*Alexx*
Gae, ako taj majstor radi i manje tetovaze, preporucices mi ga svakako - jednog dana user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Tetovaže
1.6.2012 14:02:10   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: gae_gr

Evo i moje, slikana na dan kad je rađena...

user posted image



(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 266
   RE: Tetovaže
1.6.2012 14:04:34   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Gae, ako taj majstor radi i manje tetovaze, preporucices mi ga svakako - jednog dana user posted image


Odličan je i sve je sterilno i novo od pribora, tetovirao je i mm i mene i neću ni kod koga drugog.

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 267
   RE: Tetovaže
1.6.2012 14:05:04   
tijatija
Gae prvo svaka cast na hrabrosti, pretrpljenom bolu, predpostavljam, a i tetovaza je user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Tetovaže
1.6.2012 14:06:25   
minavb

IZVORNA PORUKA: *Alexx*


Znam da bi Mina trebalo da istetovira patlidzan user posted image
user posted image
Ko je gledao crtać Deksterova laboratorija, nek se seti DIdine tetovaže na prstu. E ja bih se tako tetovirala user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Tetovaže
1.6.2012 14:07:43   
*Alexx*
Gae, kolika je tvoja tetovaza? 20x20? ili vise (uopste ne mogu da ocenim)? I da li je i dalje tako jasno crna, ili je izbledela? Kako se uopste krecu cene tetovaza - znam da to ne moze tako lako da se oceni, ali, ako nije tajna, koliko je kostala tvoja? user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Tetovaže
1.6.2012 14:13:56   
Anoniman
Moja je bila oko 250 evra ali je dosta komplikovana i zahtevna za rad pa i skuplja. Prečnik je oko 15 cm, možda malo jače. I jeste podobrano crna. Uhvatiću mm da je slika večeras pa ću da postavim da vidiš kako izgleda posle 3 godine.

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 271
   RE: Tetovaže
1.6.2012 14:13:57   
Ricola
Ali ste se zene raspisale oko tattoo, mene nije bolilo samo malo kad mi je radio krila, ali nije strasno,ali def najbolja tatto je kod mm on ima keltsku narukvicu na misici,tribal preko ramena i krst sa uvrnutom zmijom, na ruci isto, njemu mnogo lepo stoje i vide se da nisu radene ovde , radio ih je za vreme skolovanja u SAD, i radio ih je profesionalac ma skroz su drugacije od ovih nasih, a inace nije u boji nego sencene nijanse crne boje.
Tattoo ona mora imati znacenje. I mesto gde ce biti nacrtana i sto je jos vaznie mora je taj neko znati nositi inace ..dzaba!

_____________________________


"Žena stoji, kao kapija, na izlazu kao i na ulazu ovog sveta."
Ivo Andrić

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Tetovaže
1.6.2012 14:24:48   
Sanchy
Jeste li se tetovirale iglama ili laserski,cula sam da laserski manje boli i da je daleko manja mogucnost zarazeuser posted image

(odgovor članu Ricola)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Tetovaže
1.6.2012 14:31:53   
Ricola
Igla.

_____________________________


"Žena stoji, kao kapija, na izlazu kao i na ulazu ovog sveta."
Ivo Andrić

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Tetovaže
1.6.2012 14:32:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Sanchy

Jeste li se tetovirale iglama ili laserski,cula sam da laserski manje boli i da je daleko manja mogucnost zarazeuser posted image


Tetovira se iglama a skida laserom i mnogo više boli skidanje od tetoviranja.

Ima i nešto što se zove "laserska tetovaža" ali to je zapravo paljenje kože. Nema boja i slično nego se laserom spali određena kontura, sličica i te linije posle budu drugačije od ostatka kože pa se vidi kao crtež.

< Poruku je uredio gae_gr -- 1.6.2012 14:36:15 >

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...
Staklene iskre made by Janja
„Ali naša igra staklenih perli sjedinjuje u sebi sva tri principa: nauku, obožavanje lepog i meditaciju. Tako bi jedan p...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here