|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tetovaže
1.6.2012 14:35:28   
tanjica85
jel ima neko iskustva sa skidanjem tatooa?

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Tetovaže
1.6.2012 18:26:44   
Ricola
Imam par poznanika koji su laserom skidali, ali i sami kazu da su ishitreno odlucili da rade tattoo, rekli su da boli ali podnosljivo.
Iskreno nisam nikad razmisljala o laseru u smislu skidanja tattoo jer prosto uradila sam je za celi zivot.

_____________________________


"Žena stoji, kao kapija, na izlazu kao i na ulazu ovog sveta."
Ivo Andrić

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Tetovaže
1.6.2012 22:01:19   
MicinaMama
Meni su jako lepe tetovaze ali se nikada nebih htela tetovirati,meni jako brzo dosade stvari pa tako sam smatrala da ce biti i sa tim...Jednom sam htela da "maskiram" nekako oziljak,ali bio svez u to vreme pa mi nije dao ovaj iz tatto salona...rekao cekaj jos pola godine i ja tako i navikla na svoj oziljak.

Fine su mi one tetovaze kao pocetna imena dece ili cela imena...MM mi je predlagao dok smo bili jos momak i devojka da istetoviramo nasa imena na ruci,ja njegovo on moje.

Definitivno se nisam slozila sa timuser posted image ,samo sam mu rekla: pa sta da radimo ako raskinemo?user posted image ...Ali eto opet i bez tetovaze ostali smo skupa i imamo porodicu

I vise volim one tetovaze koje osoba sama osmisli,stvori svoju sliku zivota ili necega sto mu bas znaci.To me je bas odusevilo u Miami ink-u...sve sto im kazes oni stvore na papir pa onda na telo...i super tetovaze.

(odgovor članu Ricola)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Tetovaže
1.6.2012 22:21:05   
Anoniman
Evo kako izgleda tri godine kasnije, malo je blic pokvario boju pa deluje malo isprano ali je još zift crna!!!

user posted image

< Poruku je uredio gae_gr -- 1.6.2012 22:22:55 >

(odgovor članu MicinaMama)
  Direktna veza do poruke: 279
   RE: Tetovaže
12.7.2012 15:00:44   
Anck Su Nmaun
Idem danas popodne da se dogovorim oko tetovaze sa deckom sto ce mi raditi.
Sad me samo brine, ja bih na more oko 20 avg. ocu za***ati sliku user posted image znaci za oko malo vise od mesec dana user posted image ....znam da se najvise cuva prvih 15 tak dana ali da i kasnije treba obratiti paznju, a nema odlaganja ako je sad ne uradim , kasnije nemam vremen!

< Poruku je uredio Nedja RR -- 12.7.2012 15:38:28 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Tetovaže
12.7.2012 15:10:22   
tanjica85
ne bi trebalo da radis mesec dana pred more, tako sam cula

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Tetovaže
12.7.2012 15:13:21   
Anoniman
Minimum tri meseca NE SME da se izlaže suncu a poželjno je i duže da se ne bi boja upropastila.

(odgovor članu tanjica85)
  Direktna veza do poruke: 282
   RE: Tetovaže
20.7.2012 19:31:51   
Anck Su Nmaun
Jos sveza...
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Tetovaže
20.7.2012 19:38:23   
NadaR
Baš je lijepa Anck !
Jel boljelo?user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Tetovaže
20.7.2012 19:38:45   
Maya21
lepa! i nekako mi je sva u tvom fazonu user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Tetovaže
20.7.2012 19:51:13   
Anck Su Nmaun
Hvala user posted image

Pa nije bolelo, iskreno ocekivala sam da vise boli kako sam gledala kako neki podnose to .

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Tetovaže
20.7.2012 20:02:09   
Figaro88
Svidja mi se puno,i ja vec neko vreme razmisljam o jednoj,ako ti nije problem da mi posaljes cenuuser posted image .Mene plasi da me ne zaboli toliko da ne mogu da je zavrsimuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Tetovaže
20.7.2012 20:10:25   
Anck Su Nmaun
Pa mozda vise boli kad su u pitanju vece tetovaze, mene je vise bolelo sve koliko sam utrnula od sedenja 1,5 sat.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Tetovaže
20.7.2012 20:14:20   
17 joka
ASN,user posted image user posted image baš mi se sviđa tetovaža!

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Tetovaže
20.7.2012 21:06:07   
snješka
Jao Anck, kako je dobraaaaa! Baš po mom ukusu. I ja imam u planu da uradim početna slova imena djece.
Ako nije problem napiši nam koliko te koštala? user posted image

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Tetovaže
20.7.2012 21:32:33   
Anck Su Nmaun
30e koliko su po studijima trazili za samo jedno slovo po 30 e .. ovo je bilo preko veze user posted image

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Tetovaže
20.7.2012 23:36:43   
madre
anck, bas je nekako slatka i zenstvenauser posted image ove zvezdice bas doprinose tome, a i slova su bas lepa.

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Tetovaže
21.7.2012 8:32:50   
Anck Su Nmaun
Hvalaaa, Bas mi je drago da ti se svidja , mm kaze da sam trebala bez zvezdica, user posted image user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Tetovaže
21.7.2012 9:10:02   
red3lilu
gae tetovaža je fantastična!!
Ja sam više pristalica tetoviranih slika i motiva nego slova, a ipak ću podržati mm koji želi da istetovira imena naše dece kad nam se rodi i bebica uskoro... Prijatelj je uradio isto to na leđima crkvenim pismom i fantastično izgleda...
Bitno je da nosi neko smisleno značenje... ja se nikada ne bih znala opredeliti za jednu stvar, po prirodi sam neodlučna... a i kad bi se opredelila ne bih smela da uradim jer sam kukavicauser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Tetovaže
23.7.2012 7:56:42   
jovana jojo
Ja imam istetovirano malo slovo iza uveta...to je početak jer nameravam još koju tetovažu da imamuser posted image

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Tetovaže
8.10.2012 18:12:54   
Anoniman
Juče sam saznala da je majstor koji mi je radio tetovažu otišao za Amsterdam i tamo radi. user posted image

(odgovor članu jovana jojo)
  Direktna veza do poruke: 296
   RE: Tetovaže
24.10.2012 11:50:37   
Anck Su Nmaun
Ovih dana planiram da doradim moju tetovazicu... jedva cekam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Tetovaže
25.12.2012 19:33:01   
mareboy91
imam 9 tetovaza, omiljena mi je na ledjima / fenix

_____________________________

Mare car

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Tetovaže
29.12.2012 22:07:10   
panpan1
ne volim tetovaze. nije to za mene

(odgovor članu mareboy91)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Tetovaže
30.12.2012 2:15:11   
opcinjena
hrabro je odluciti se na tetovazu,smelo.ali mislim da tetovirati se ustvari znaci dati znacaj necemu sto je jako usko povezano sa tvojom licnoscu i zivotom.a ne samo odabrati tatoo cisto bezveze

(odgovor članu panpan1)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...
MELA B3 revolucionarno rešenje protiv hipe...
photo
Ovaj revolucionarni proizvod, kreiran u saradnji s vodećim svetskim dermatolozima i stručnjacima za hiperpigmentaciju, d...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here