|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
22.3.2017 21:44:53   
IvanaSK RR
Sanjice, nikad ne može sve biti savršeno user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 851
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
22.3.2017 22:57:48   
vocicana
Samo cu da kazem da sam odlepila od tablet racunara, da nemogu da verujem da nema baterije, a bas sam htela sada da kuckam. Momci spavaju, oribala sam kupatilo i oprala vagonn sudova, sada da vidim sta moje ringerajke rade, naravno samo 3% baterije.
Ujutru pisem uz kaficu.
Bas mi nedostajete.,.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 852
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
22.3.2017 23:04:07   
Mariya
Veče mame!
Sanjice, postoji li igde da svekar i svekrva slušaju snajina uputstva user posted image
Danas smo bili da napravimo pasoš za L pa uskoro možemo i da putujemo. Odnela sam i telefon na servis,ispostavilo se da je samo memorijska kartica poblesavila!
Mi u krevetu, devojčice su kod babe na spavanju. Ustajemo sutra u 6,idemo kod fizijatra na kontrolu pa da ih ne budimo i da ne maltretiramo svekrvu da ustaje ujutro da dolazi kod nas da ih čuva. Ovako svi mirno spavaju. Nerviram se jako i zabrinuta sam zbog kontrole sutra, šta će nam reći, nadam se da nećemo morati u bolnicu. I kao da mi nije dosta brige, sestra mi je javila da su je zadržali u bolnici user posted image mesec dana je boli glava pa ju je dr poslao na razne preglede i analize, počela je sa očnim, pa kks, hormoni, i danas je ostave u bolnici, rekli su joj da joj nešto u krvi ne valja i da je čudo što je uopšte na nogamauser posted image A ona neće da me zabrinjava pa mi ništa ne javlja...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 853
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
23.3.2017 5:43:34   
vocicana
Maryia dobro jutro tebi, sada sam videla da si pisala posle mene.
Sestru glava moze da boli od izrazene anemije, ne verujete koliko glava moze da boli, mozda joj je stitnna nesto losija, ne sekiraj se toliko. Bebac ce biti dobar, malo se primiri, bas ti je stalno neka tenzija prisutna.
Ja sam zasela da se nasminkam, evo kafica mirise, ljubim vas.
Malo se redje javljam, eto sinoc sam lepo htela da pisem, ali hoces mucak! Tablet pipipiiiiiip!!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 854
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
23.3.2017 6:22:52   
IvanaSK RR
Jutro i ovde.
Sto se tice svekra i svekrve, moji postuju sve sto im kažem :) ali zato mama nista.
Mariya, bice dobro, nemoj da brines. Nadam se da je sestri samo anemija u pitanju.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 855
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
23.3.2017 7:00:25   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Vise i ne znam sta cu pre da uradim, a idem mnogo ranije na posao. Sofi ce kod mm na posao. Dobro joj je za sada. Necemo ni sutra. Neka se oporavi potpuno.
Maryia, vidis da ima ko postujeuser posted image Ivanini svekar i svekrva. Mislim da treba da postuju, jer ja sam roditelj. Navikla sam se.



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 856
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
23.3.2017 7:27:56   
Anck Su Nmaun
Jutro i ovde
Hmm ne znam sta bih rekla kad smo ustali..ne secam se ni da smo spavali user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 857
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
23.3.2017 8:28:39   
eca89
Anck, je li mališi začepljen nosić? Da što prije prođe.

Ima li Emice, šta bi sa Davidenka i obraza, jesu li mu radili analize?


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 858
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
23.3.2017 8:32:09   
Anck Su Nmaun
Ma.nosic konstantno zacepljen sta god radili..al evo izbio jutros zubic pa eto ipak je to razlog. Ja sam juce bila.ocajnaaa... nisam migla da ga umirim ceo dan. Sto ne ispavan sto ga je jako bolelo..ceo dan preplakao, slabo jeo , skoro nista spavao nije..mukica. ajd sad odmor pacekamo sledecu.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 859
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
23.3.2017 9:33:48   
IvanaSK RR
Eco, Davidu uzeli krv.
Maca zaspala, a ja odoh da brisem jos jedan prozor i perem venecijanere user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 860
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
23.3.2017 9:44:58   
Milena18
Dobro jutro!

Mariya, javi kako ste prošli na kontroli. A šta ti je sa sestrom, zašto su je zadržali?

Anck, njega ti zubići baš muče. Valjda ćete sad malo odmoriti dok ne krene sledeći.

Voci, kako je na poslu? Kako se sinče naviklo na novu situaciju?

M se od 8 do 9 prevrtala po krevetu, cvilela, uzdisala. Zaspala je tek kad sam joj stavila gel na desni. Da l' je stvarno zubići muče ili je to bila slučajnost, ne znam, uglavnom još spava.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 861
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
23.3.2017 11:34:16   
IvanaSK RR
Milena, moguce, naravno. Drugarica ima bebu od pet ipo meseci, juce prica kako zadnje tri nedelje budi se nocu na sat vremena. Pogledam joj desni, na mestu donje desne jedinice nateceno. Rekoh "zato nespavate".
Ja sve prozore i venecijanere oprala. Razmišljam sutra da vadim sve iz kuhinjskih elemenata i da brisem, slazem... Za terasu ipak treba da cekam muza, mora da skloni neke njegove stvari.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 862
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
23.3.2017 12:30:36   
Duškić
Cao..drage mame!! Mene je glava ludacki bolela od anemije, jos kad bih pokusala da se sagn kao da mi noz probija glavu. Globifer forte mi je stvarno pomogAo..a i ishrana korigovana. Mi jos u gostima, internet nam je katastrofa los ovde. Eto me da caskam sa vama, kroz par dana. Pozdrav mamiceeee!!!user posted image Inace, vreme nam je fenomenalno u kucu ne ulazimo!!user posted image user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 863
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
23.3.2017 12:36:13   
Maraj
Dan mame. Mi bili najbolju. L sad spava a ja uzela sladoled da pojedem. Bas mi se jeo. Napolju je pretoplo. Zene vec u sandalama...

Mariya , kako je proslo na kontroli?
Ja jos sutra na godisnjem pa od ponedeljka na posao

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 864
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
23.3.2017 12:43:13   
emicaa
cao mamice,mene lomi prehlada/gripa nesto jeste.jedva gledam a u grlu kao da imam kaktus.Ne znam zasto se nikad vikendom ne razbolim da bar mogu lezati malo.
Eco u ponedeljak ce biti rezultati krvi pa cemo tad znati.
Moji svekijevci sve postuju sto se tice hrane,spavanja ali zato jos sve zivo pustaju,kad bi htjela na glavu im se popeti mogla bi i to

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 865
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
23.3.2017 13:05:50   
Sanjica26 RR
Sofi je pucao kapilar u oku pre izbijanja zubica. To nam je potvrdila dr.
Ja cekam da mi pocne cas. Bas je divan dan. Htela sam da vodim ovu decicu napolje da izvedem, ali moramo da spremamo Vaskrsnju priredbu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 866
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
23.3.2017 14:41:45   
branki*
emice,brzo ozdravi!
ja dosla sa posla,opet mi mama cuvala decu,boka u toku noci imala temp i opet neki kasalj,nije mogla ni da spava,umorna sam kao pas..dosla sa posla i cekamm mm,dalje sve redom.veceras moram da stavim i nesto da kuvam za sutra..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 867
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
23.3.2017 15:38:47   
IvanaSK RR
Emice, brzo ozdravi. A ti Branki da se odmoris 😘
Meni se užasno spava.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 868
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
23.3.2017 15:42:51   
Sanjica26 RR
I meni se spava. Bas, bas. Moram posle da vodim T na ples. I sutra ima zbog takmicenja

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 869
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
23.3.2017 15:44:38   
branki*
mene noge ubijaju..rucali..boka spava.trebalo bi malo da radim sa bozom..jos samo sutra,pa vikend,jedva cekam!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 870
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
23.3.2017 15:47:25   
IvanaSK RR
I ja jedva čekam vikend, manje ucimo nego radnim danima user posted image Mada, ako ima neki kontrolni onda mi presedne :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 871
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
23.3.2017 15:50:27   
Sanjica26 RR
Vala i ja manje ucim preko vikendauser posted image
Maryia javljaj za sestru i za vasu kontrolu.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 23.3.2017 15:51:13 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 872
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
23.3.2017 15:54:56   
suzi kju
Dan drage moje.
Stigla s posla i direkt u parkic. Sat vremena bili tamo sad sam sela čekam kafu.
A onda širenje vesa i spremanje ručka.
Noge me bole, danas sam radila dosta. Od 3.4.sam na odmoru i imam 36 radnih dana,nemam pojma odakle mi user posted image
Uglavnom koristicu 26 radnih a 10 pretvaram u slobodne.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 873
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
23.3.2017 15:58:38   
Sanjica26 RR
I mene noge ubijaju. Bas sam dosta danas pesacila, treba jos.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 874
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
23.3.2017 16:34:23   
IvanaSK RR
Pored vas sto idete na posao, mene sramota da pricam kako me noge bole user posted image
Suzi, super za odmor i slobodne dane. Kako beke u vrticu danas?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here