|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
12.12.2017 23:16:29   
Sanjica26 RR
Kako da se i ne boji kad su je izbockali samo tako. user posted image
Mada, po meni je bolje da se deci kaze na vreme. Da se pripreme na to. Sutra ce stvarno da bude iznenadjenje. Nadam se da nece plakati.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
13.12.2017 8:42:40   
emicaa
Sanjice ne da ce plakati neko ce vristati kao da je gule..Kupicu joj posle sladoled.
Dobro vam jutro,mi smo jos u krevetu.Ponekad neko ustane da proseta po stanu i opet se vrati.Bilo bi fino kad bi mogli ovako cijeli dan

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
13.12.2017 9:42:22   
Sanjica26 RR
Dobro jutro mame. Nas dve smo zavrsile dorucak. Sad da im napravim rucak, domaci T da nadgledam i ja odoh u skolu. Danas nemam posle podne nastavu, pa cu biti rasterecenija. Ali zato imam kod T roditeljski i T ima radionicu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
13.12.2017 9:55:41   
Milena18
Dan!
Bravo za dečicu, Anck!
Dala sam M čaj od belog sleza sinoć, mnogo je bolje spavala, samo se nekoliko puta nakašljala u toku noći. Jutros ustala sama, došla kod mene u kupatilo i pokazuje na nošu user posted image
Ja još kafu nisam popila, neka gužva od jutros, sad konačno imam malo vremena da predahnem.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
13.12.2017 10:22:40   
dddaca
Dobro jutro i ovde. Sanjice kad sve postignes? Stvarno ti se divim po neki put kad procitam sta sve stignes da uradis u toku dana

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
13.12.2017 10:52:07   
Sanjica26 RR
dddaco, a sta da radim. user posted image Moram tako. Uskace i mm. Samo dobra organizacija. Kad idem posle podne na nastavu on ih cuva ili vodi T na ples ako ima tada. Posle praznika Sofi krece na ples. Bice veselo. Ali necemo to da joj uskratimo jer je jako muzikalna. Juce je uzela ksilofon i usla u sobu. Izvukla stolicu i sela kao za klavir. Sva je bila slatka. user posted image
Skoro mi sestra kaze kako me nikad nije cula da kukam. Sta imam od toga. Kad su deca zdrava onda je lakse.
Elem, moramo posle podne da zakazemo Sofiji kod dr pregled. To nas izjeda kad je ona malena bolesna.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
13.12.2017 11:10:23   
dddaca
Slazem se da je potrebna dobra organizacija, ali znaci i pomoc supruga. Mm cesto nije kod kuce, tako da veci deo vremena provodimo same. Zato mi je nekad bas tesko da sve postigne. Kad je on kod kuce, prosto se iznenadim koliko mogu da postignem

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
13.12.2017 11:19:02   
Sanjica26 RR
Mm je sad bio odsutan dve nedelje. Imao je toliko posla da je dolazio iz kancelarije u 10 uvece. Sad ce biti lakse. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
13.12.2017 11:24:00   
emicaa
jel mi vjerujete da sam ja bolje organizovana kad sam sama sa njima.Vikendom ne znam gdje udaram,radnim danima sve stizem.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
13.12.2017 11:40:44   
Anck Su Nmaun
Emice isti slucaj. Cim mm umesa prstice u organizaciju ne valja user posted image
Ja sam bas organizovana. Jedino nam je frka kad nam se.nesto poklopi pa nema ko da cuva malisu.
T sinoc kasljala.pa.se.davila. nisam.je slala u skolu . A od jutros ni da se nakaslje.
Danas roditeljski...pa da.zavrsimo vise sa roditeljskim za ovu god. user posted image
Stigli i prvi paketiciuser posted image
Danas jos jedan Deda Mraz!user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 13.12.2017 11:42:11 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
13.12.2017 11:55:10   
Sanjica26 RR
Jeste lakse kad si sam sa decom i onda znas da moras to da odradis. Meni je jedini problem kad treba deca da se cuvaju. Kad mm nije tu moram i njih da vucem na nastavu. To nije cesto, ali desi se.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
13.12.2017 12:18:50   
emicaa
nas troje imamo svoju rutinu koju mm nekako uvjek poremeti user posted image
Sanjice to jest veliki problem kad ih nema ko pricuvati.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
13.12.2017 13:13:52   
dddaca
Evo nas u igraonici. Cudna neka teta sto radi. Ne daje deci da skacu u loptice. A moja samo o tome prica po celi dan. Samo nesto dzangriza ovoj decici. Kao da su dosli u skolu a ne u igraonicu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
13.12.2017 16:26:48   
emicaa
mi zavrsile kod doktora i posle se pocastile sladoledom.
Visoka ne 103 cm a teska 16.5.Dr je prezadovoljan osim kako drzi olovku.Kaze da je stalno popravljam dok ne nauci.A kako ne voli bojiti dobro da je zna uopste drzati.
Dok smo se nas dvije vratile kuci sveki osisala srecka user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
13.12.2017 20:14:30   
Milena18
Emice, super što je sve ok. Naučiće i da drži olovku lepo, samo kad počne to malo više da je interesuje. Kakva je Srećkova frizura?
Daco, pa baš je bezveze da im u igraonici to ne daju, čemu služi ako ne da se deca zabavljaju.
Meni je danas na poslu bio haos. Jedva sam čekala da dođem kući, a onda sam se umorila još više jer je prasence bilo nešto kenjkavo, a ne odvaja se od mene ni na minut dok ne zaspi. Sad je uspavah, pa da dođem malo sebi.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
13.12.2017 20:53:45   
dddaca
Milena ne znam i ja sam se bas iznenadila. Da li je skoro pocela da radi, pa je uplasena, ne znam. Sve kao ja moram da kazem, a samo ide i zvoca onoj deci. Sad posto je ona jos mala, morala sam i ja da budem sa njom tako da smo malo ignorisale tetu. Ali stvarno bas bezveze. Pa u igraonici su.
Emice, naucice da drzi olovku. Svi nauce

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
13.12.2017 21:21:53   
emicaa
ma naucice,problem je sto je ona nezainteresovana.Frizura nije losa,ostalo je na par mjesta za popravit ali to ce sutra.Poceo se otimati pa je odustala da ga ne posjece makazama.
Milena sta muci tvoju princezu pa je nervozna.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
13.12.2017 21:23:34   
Sanjica26 RR
Dobro vece.Deca jos nisu legla. Zavrsavamo domaci, jer ja idem jako rano. Dok smo se vratile sa likovne radionice, vecera. Uh.
Vodio je mm Sofi kod dr. Dobila je neke kapi jer nije ni stala sa kasljanjem i dobro je sto smo ukljucili inhalaciju. U petak da se javimo.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
13.12.2017 22:17:01   
MamaNecaVo
Dobro vece,kako ste?Moram da iscitam sta je pisano.
Ja sam evo sad zavrsila sa ribanjem parketa pa sam sela uz kafu da malo predahnem i da se opustim uz RR.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
13.12.2017 23:45:06   
mama Jo
I ja moram polako iscitati sta je napisano, nisam danas bas uspela da ispratim... u svakom slucaju saljem pozz mamama ☺

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
13.12.2017 23:50:01   
dddaca
Hej Mama Jo uspela si, bravo user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
13.12.2017 23:55:43   
mama Jo
Oslepeh.... ne znam koji mi djavo bio da krenem uopste! Sinoc jos posle ponoci kad sam videla da niko nije zestoko krenuo, a ja svakako do sitnih sati budem budna... pa kad sam se probudila i videla da sam i dalje prva, pa onda mi bilo zao da prekidam...
Ali eto upseh dnevnu da uzmem 😂
Samo sto sam odlucila da ne ucestvujem vise u igrama tog tipa 😂

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
14.12.2017 0:09:07   
dddaca
Ha, ha, ja sam sinoc pokusala nesto da procitam nakon tog silnog kliktanja. Treba li da pricam kako su slova bila mutna user posted image Odoh sad na spavanje, kasno je. laku noc zenice!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
14.12.2017 7:24:09   
IvanaSK RR
Dobro jutro mame.
Kako ste vi i decica?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
14.12.2017 8:21:39   
Anck Su Nmaun
Dobro jutrooo
Meni mama bila ovih dana, pa jedva da sam ista i pisala. A i malisa uglavnom bio kuci.
Juce nam dunulo pa niko nije isao, isli kod mojih, taman mamu vratila kuci. jedva zena pobegla user posted image user posted image nedamo je user posted image
Ja nemam sta da radim, kuca spremna, rucak imam, posle treba da odem da kupim neki poklon za rodjendan.
Imam utisak da svaki drugi dan kupujem te rodjendanske poklone .

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here