|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li ste se ikada potukli sa nekim?
22.11.2016 21:59:28   
Angel985
U osnovnoj skoli sa drugaricom iz klupe (skoro svakog dana). user posted image user posted image

_____________________________

“Start every day with a smile and get it over with.”

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Da li ste se ikada potukli sa nekim?
22.11.2016 22:14:08   
dijana1*
Uvek sam se nesto gurala i borilauser posted image
Ali u prvom osnovne dve devojcice su mene tukle. Bas su mi pravile probleme. Posle krenuo rat i one otisle.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Angel985)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Da li ste se ikada potukli sa nekim?
23.11.2016 15:22:14   
choopa choops
user posted image
Ne?!
Mislim ako ne računam sestru kao djeca user posted image Ali ni u školi, ni u djetnjstvu se nikad nisam tukla, a kasnije da ne pričamo. Ja sam dama, sve konflikte rješavam dijalogom user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Da li ste se ikada potukli sa nekim?
23.11.2016 18:29:01   
emicaa
choopo i ja sam dama sad (sa malo duzim jezikom)user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Da li ste se ikada potukli sa nekim?
24.11.2016 22:36:42   
branki*
ne,nisam nikad.mozda kao malo dete sa tri,cetiri godine,ali od kako se ja secam,nisam.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Da li ste se ikada potukli sa nekim?
8.7.2017 23:50:24   
veselicaa
Ne,nikako nije to u mom stilu user posted image Ali sto rece Emica,imam dugacak jezik i ostaruser posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Da li ste se ikada potukli sa nekim?
16.7.2017 16:39:09   
dddaca
Ako ne racunamo detinjstvo, onda nisam. Eto, rekla bih da sam i ja dama sa malo duzim jezikom kao i emica i veselica user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Da li ste se ikada potukli sa nekim?
17.7.2017 22:27:29   
Anck Su Nmaun
O da, ali u skoli, sad bi stvarno bilo smesno potuci se u ovim godinama user posted image

(odgovor članu Angel985)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Da li ste se ikada potukli sa nekim?
18.7.2017 9:47:29   
krin 40
Tukla sam se u školi i u dvorištu ispred zgrade redovno.Bila sam sitna i dinamitna.Što kaže Anck sad bi bilo smešno mada često imam pitrebu da nekog zavalim
šamarom.Mislim da bi mi prijalouser posted image .Imala sam situaciju pre 9 god.Vozila sam Nadju pozadi,imala je dve godinice i na prilasku Čačku mi je čovek
ladno izleteo sa pumpe kolima ispred mene.Da nisam otišla desno u neku livadu sudar i to ozbiljan.Stao je.Ja sam izašla iz auta i išutirala mu vrata.Verovatno
sam izgledala kao totalno poludela jer je zatvorio prozor i zaključao se.Napravila se kolona,izlazili ljudi da vide itd..

< Poruku je uredio krin 40 -- 18.7.2017 9:50:29 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Da li ste se ikada potukli sa nekim?
18.7.2017 13:32:42   
dddaca
Meni se desavalo da izletim iz auta i da ospem paljbu, ali Krin, ti si me prevazisla user posted image . Evo, zamisljam scenu kako sutiras auto i ne prestajem da se smejem user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Da li ste se ikada potukli sa nekim?
18.7.2017 13:43:02   
krin 40
To je bilo pomračenje svesti jer mi je ugrozio dete..i ja se smejwm uvek kada se toga setim i njegove izbuljene face kroz staklo.Umro čovek od straha a ja metar i jagoda😃😁😁😁

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Da li ste se ikada potukli sa nekim?
27.7.2017 17:35:13   
Sarav
Imam mlađeg brata pa smo se redovno mlatili kao deca. Na ulici se nikad nisam pobila sa nekim zbog sebe već uvek da zaštitim brata. Inače imam braon pojas iz karatea pa nisam čupala i grebala već sam bila ozbiljno. Zadnji put sam se pobila u 7.osnovne sa drugom iz odeljenja. U sali za fizičko je bilo moje i odeljenje mog brata. Jurcam ja za loptom i neko mi je rekao da se okrenem. U to trenutku vidim druga kako je zalepio šamarčinu mom bratu. Dotrčim i pitam šta je bilo kad ovaj mene lupi pesnicom u glavu. E tad mi je pao mrak na oči, bila sam ga dok nije pao na pod. Šta se zapravo desilo-moj brat je bacao loptu na koš, ovaj mu je tražio loptu da mu moj brat da jer smo mi stariji, brat reko neće i popio šamarčinu. Imala sam modricu na obrazu nedelju dana, ali sam propisno izlemala barabu. Više nikad nije pipnuo ni mene ni brata.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Da li ste se ikada potukli sa nekim?
27.7.2017 17:45:56   
dddaca
Sarav pa sa tobom nema sale user posted image

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Da li ste se ikada potukli sa nekim?
27.7.2017 17:55:41   
Sarav
Hahaha,ma opasna sam ja. Samo ne podnosim kad se neko iživljava nad slabijim.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Da li ste se ikada potukli sa nekim?
27.7.2017 18:34:55   
veselicaa
Krin,Sarav au vi ste opasne user posted image

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 40
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here