|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Seks i dobro raspoloženje
3.4.2009 13:05:48   
Anoniman
Izgleda da će najnovija istraživanja seksologa i fiziologa potvrditi staru maksimu da je "kondom nesigurna brana protiv začeća i čelični oklop protiv zadovoljstva".

Naučnici sa Državnog univerziteta Njujork dokazali su da se u spermi nalaze hormoni "dobrog raspoloženja" koji u organizam žene dospevaju kroz vaginu, što uslovljava da se "žena oseća dobro i zadovoljno", ali su i upozorili da njihovi rezultati "ne smeju biti razlog za nebezbedni seks".
"Želim da naglasim da mi ne preporučujemo da partneri ne koriste kondom. Sasvim jasno stavljamo do znanja da će neželjena trudnoća ili bolesti koje se prenose seksualnim kontaktom uništiti svako psihološko zadovoljstvo koje
pružaju hormoni iz sperme", naglasio je Dr. Gordon Galup koji je predvodio tim naučnika i čije je nalaze objavio u naučnom časopisu "Nju sajentist".
Istraživači su ocenjivali raspoloženje 300 studentkinja koristeći standardna pitanja o njihovom seksualnom životu. Rezultati na skali od 1 do 20 su pokazali da je njih 17 "umereno depresivno" jer imaju i istovetan broj "poena".
Studentkinje čiji partneri nikada nisu koristili kondom dobile su ocenu osam, dok su dame koje su povremeno imale seksualne odnose bez kondoma "zaradile" 11,3 poena. Međutim, studentkinje koje potpuno apstiniraju ocenjene su sa 13,5 na skali bodova.
Depresija i loše raspoloženje kod studentkinja čiji partneri povremeno ili nikada ne koriste kondom bila je sve izraženija što su duže apstinirale.
Naučnici su tragali i za drugim faktorima koji mogu uticati na loše raspoloženje kao što su korišćenje antibebi pilula, učestalost seksualnih odnosa i lični mentalni i fizički sklop ali su ustanovili da ni jedan od njih ne utiče na nalaze.
Za seksologe i fiziologe rezultati istraživanja nisu potpuno iznenađenje jer je odavno poznato da sperma sadrži nekoliko hormona koji "kontrolišu raspoloženje žene", pored ostalih i testosteron.
"Neke od ovih hormona pronašli smo u krvi žena samo nekoliko časova posle seksualnog odnosa bez kondoma" - izjavio je Dr. Galup.
Naučnici smatraju da sperma utiče na raspoloženje žene bez obzira na koji je način "primila".

Izvor: blic.rs

Morala sam da boldiram onu rečenicu gore, i da je obojim - mnogo mi se dopala! user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Seks i dobro raspoloženje
25.12.2009 23:03:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR
Sasvim jasno stavljamo do znanja da će neželjena trudnoća ili bolesti koje se prenose seksualnim kontaktom uništiti svako psihološko zadovoljstvo koje
pružaju hormoni iz sperme"


user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Seks i dobro raspoloženje
25.7.2016 9:57:36   
wivern
Pa ne znam bas za ovo sa spermicima user posted image , ne secam se, ali sex svakako poboljsava raspolozenje i smiruje hormone.
Za to ruku dajem user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Seks i dobro raspoloženje
25.7.2016 10:51:04   
IvanaSK RR
Topi i kalorije user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Seks i dobro raspoloženje
25.7.2016 11:00:41   
wivern
To mi ne treba, treba mi nesto da ih dobijam user posted image
Mada bih zrtvovala sad par kalorija radi.....

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Seks i dobro raspoloženje
25.7.2016 11:07:34   
IvanaSK RR
Verovatno bi dobila i doručak u krevet posle, tako da bi povratila kalorije user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Seks i dobro raspoloženje
25.7.2016 11:21:20   
wivern
user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Seks i dobro raspoloženje
26.10.2016 11:54:41   
Anck Su Nmaun
Dobro raspolozenje je kod mm definitivno, odmah je sav poeltan. A sutra dan osmeh od uva do uva, raspolozen , ma cvece i prolece user posted image
mada stvarno dobro utice na stres, tj. da ga se resite.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 26.10.2016 11:55:49 >

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Seks i dobro raspoloženje
26.10.2016 12:44:40   
isidora88
posle sexa sam bas happy, stvarno podize raspolozenje i jos ako imamo vremena da odgledamo film i da se drzimo za ruke...
mada mi je bas filing bio dok smo ziveli sami da zapalimo cigaru i onda da pocnemo ispocetkauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Seks i dobro raspoloženje
30.10.2016 14:46:19   
Anck Su Nmaun
Od jutros cvetamo od raspolozenja user posted image user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Seks i dobro raspoloženje
30.10.2016 16:23:01   
suzi kju
user posted image lele lele user posted image
Ja sam recimo bila sva poletna jutros, ali me taj osećaj brzo prošao, nerviram se mnogo i oko bitnih i oko manje bitnih stvari.
Verovatno treba da sš ponovi dozauser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Seks i dobro raspoloženje
30.10.2016 16:25:14   
Anck Su Nmaun
Sigurno
Kod nas u poslednje vreme sve duple doze user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 30.10.2016 16:30:56 >

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Seks i dobro raspoloženje
30.10.2016 16:29:14   
suzi kju
user posted image kod nas kao koja dan. Neki dan preteramo a neki preskočimo

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Seks i dobro raspoloženje
30.10.2016 16:33:09   
MasnaMasnica
Haha duple doze zbog rr, nekad i troduple.😂😂😂

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Seks i dobro raspoloženje
30.10.2016 17:08:47   
Khaleesi
I ja bas dobijem energiju posle, i sve bih radila... Ali dok uspavam decu uhvati me muka...
Kad bi htele da spavaju da me ne masiraju toliko oko odlaska u krevet bilo bi sv3 lakseuser posted image

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Seks i dobro raspoloženje
30.10.2016 17:09:24   
gagana83
Troduple doze user posted image
Au zene, kad postizete?
I am jealous

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Seks i dobro raspoloženje
30.10.2016 17:10:45   
Anoniman
Jutros dok sam ribala kupatilo neko me spopao
It is I Lekler user posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Seks i dobro raspoloženje
10.6.2017 13:40:59   
vocicana
Dobro raspolozenje naravno i kod njega i kod mene, samo sto kada se malo iznerviram sto Suzi pise gore, ponovim postupak, pa onda da nemam usi smejala bi se oko glaveuser posted image .
Salu na stranu, svakako sam drugacija i puna serotonina, pa zar je to cudno, nasih "5 minuta"

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Seks i dobro raspoloženje
10.6.2017 17:06:58   
Sandricak
Bogme i moje raspolozenje skoci posle, i sto neko rece gore onda sam bas nesto vredna :-)
Salu na stranu, najvise volim kad me spopadne iznenada :-)

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Seks i dobro raspoloženje
10.6.2017 17:42:42   
IvanaSK RR
Hmmm... Ja sam onda izrod. Moje raspolozenje zavisi od drugih faktora user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Seks i dobro raspoloženje
4.7.2018 12:36:45   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Od jutros cvetamo od raspolozenja user posted image user posted image

user posted image zato smo mi redoviti

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Seks i dobro raspoloženje
4.7.2018 12:54:29   
mama Jo
Hahahaha user posted image isto mislim da ima veze, nije samo to kljuc dobrog raspolozenja, izmedju ostalog i to user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Seks i dobro raspoloženje
4.7.2018 12:55:49   
Misha i Ljisha
ako nista drugo raduje se covek necem user posted image pa i u iscekivanju je sreca

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 23
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here